סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2006

Re: שמנות

ים_yam​(לא בעסק) • 21 ביוני 2006
מאי כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

אישה שמנה היא מלבד היותה אולי חושנית ומרשימה ומענגת ביותר, גם אישה עם בעיה בריאותית רצינית. בעיה שנגרמת עקב חוסר היכולת או הרצון שלה לשלוט באכילה שלה. ואני חלילה לא מדבר על כל מי שהיא לא אנרוקסית. אני מדבר על מי שחורגת בכמה עשרות קילוגרמים מה BMI שלה.

מסכימה עם ונוס שמעבר לכל מדובר בבעיה בריאותית ואף נפשית של חוסר יכולת לשלוט באכילה.
חבל, יש היום טיפולים מכל הסוגים.

הדבר נכון פרט למקרים מסויימים של בעיות בבלוטת התריס או שימוש בתרופות מסויימות.

ישנם מקרים בהם ההשמנה ו/או חוסר היכולת לרדת במשקל אינם קשורים לחוסר רצון או חוסר שליטה.

בשאר המקרים דרוש כוח רצון והתמדה עצום כדי לשנות הרגלי חיים
ואכן כיום יש המון מסגרות רפואיות, תזונתיות וחברתיות שתומכות בתהליך.

מומלץ לשנות הרגלי אכילה ולרזות מהסיבה הבריאותית יותר מכל סיבה אחרת.
נכון שבחברה שלנו מעודדים רזון (עד כדי גרימת הפרעות אכילה לכיוון הקיצוני השני לעיתים) אך הסיבה העיקרית לכל אדם הסוחב עליו קילוגרמים מיותרים, לרזות - היא השמירה על בריאותו.
עודף משקל קיצוני מעמיס על כל המערכות בגוף ויוצר בהן בעיות המתפתחות למחלות או פגיעות בלתי הפיכות לעיתים.

שינוי הרגלי תזונה בשילוב פעילות גופנית והמון מוטיבציה - זה מה שיעזור לשפר את איכות החיים בהדרגה ובעקביות לחיים בריאים יותר.

אז כשאת/ה לועס/ת סלט עתיר חסה, אל תחשוב/י על מה שאת/ה מפסיד/ה, אלא על מה את/ה מרוויח/ה... זה יעשה את השינוי הרבה יותר קל.

בכל ביס בירוק ירוק הזה, תחשבו כמה עתיר הביס הזה בויטמינים ובמינרלים שעושים לנו טוב בגוף, כמה הסיבים התזונתיים שבו יעזרו לנקות לכם את המערכת, ותפרגנו לעצמכם ולגוף שלכם.

הרי עם כל הרפואה המתקדמת - אין לנו חלקי חילוף!

בהצלחה, וקיץ חטוב ובריא לכולם
חתולההה
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2006

ללא גבולות

חתולההה • 21 ביוני 2006
היי
פתחת פה נושא מאוד מאוד חשוב.קראתי את כל התגובות כאן.
לפעמים גם אם ננסה לחשוב בהיגיון על דברים,הם לא תמיד יוצאים ככה בשטח

תמיד יהיו גברים שיואהבו נשים שמנות ויהיו כאלה שלא
ולהיפך גם לגביי נשים שאוהבות או לא אוהבות גברים שמנים

מה שחשוב זה להיות אמיתי וללכת אם מה שמרגישים
אני כאשה שמנה מיאווווווווווווווו ניתקלת בכל מיניי טיפוסים,מה שקורה זה שאני מאוד משתדלת לא לפגוע,אבל יש מצבים שהצד השני מרשה לעצמו להגיד מה שבא לו ואפילו להעליב
פה זו בעיה כי אני מחזירה באותה מידה.אתה לא אוהב נשים שמנות סבבה אל תאהב אבל זה לא אומר שאתה צריך להגיד על אותה אשה שהיא לא שווה כלום או להיפך אשה שאומרת על גבר מסויים.אני לא אוהבת צביעות וליכלוכים

קרו מצבים שכן ניפגשתי עם שולטים מסויימים לכוס קפה שכן מצאתי חן בעיניהם
אבל הם לא מצאו חן בעיניי.אז דחיתי בעדינות.דחיה זה לא נעים לשניי הצדדים אבל צריך להתמודד עם זה על הצד הטוב ביותר.ניקח לדוגמא שולט מסויים שפנה אליי בצאט בכללי,אין לי בעיה להגיד את שמו,מייק 12 (שולט).ניכנס אליי ורשם תת רמה,סליחה? הפרופיל שלך תת רמה הוא ענה.
מה זאת אומרת הפרופיל שלי תת רמה אמרתי לעצמי,בואו נראה מה רשום בפרופיל שלי שהכי הסעיר אותו

אהה רשום נכון אני שמנה יפה וסקסית וגברים שלא אוהבים נשים שמנות שלא יפנו אליי בכלל
ורשום שיש אדונים שהתחת שלי נראה יותר יפה מהפרצוף שלהם אז בלי פוזות ושיחפשו בסיבוב

מה תת רמה פה?אמרתי דברים אמיתיים, ונכון גברים שלא נימשכים לשמנות עדיף שלא יפנו אליי,למנוע משניי הצדדים אי נעימות,ונכון יש שולטים פה שמחזיקים מעצמם הם והם והם,ובעצם הם כלום ויש שולטים שלא נראים הכי טוב ועדיין עושים פוזות על בחורות, במיוחד שמנות. אז כן אמרתי שהתחת שלי יותר יפה מהפרצוף שלהם,אני בדרך כלל לא שוללת אנשים לפי מראה,אבל רובם כן עושים את זה, וזה אומר איזה סוג של אנשים הם.אז מייק 12 תת רמה או לא, זה מה יש וכמו שכבר אמרתי לך מותקקקקקקקקקקק לך תזדיין.עלקקקקק שולט בתחת שלי.תיזהר לפנות אליי שוב,אדיוט חסר מוח.

הנושא הזה כל כך עמוק ומורכב,בסופו של דבר צריך ללכת לפי מה שמרגישים ואם אין משיכה אז אין.
ולא לחשוב מה אחרים יגידו.אני עושה מה שטוב לי.ומה שהכי חשוב לי זה שהאדון שלי יקבל אותי כמו שאני אשה שמנה (יפה סקסית מטופחת ושורטת חיחי).אני משתדלת לא לפגוע באף אחד אבל לצערי יש כאלה שלא מבינים עיברית שפה יפה אז צריך לדבר אליהם בצורה אחרת,יחס גורר יחס,מה שאתה נותן זה מה שאתה מקבל.

גבולות תמשיכי לרדת ולהצליח,לפניי 5 שנים הורדתי בחצי שנה 25 קילו ונראתי פיצוץ
היום אני פצצה מתקתקת חיחי,אבל זה יבוא בשלב מסויים,לפעמים אין את הכוחות להתמודד ואין סבלנות,יש תקופות שיורדים ויש תקופות שעולים ככה זה,מה שחשוב זה לעשות דברים עם עצמך בגלל שאת רוצה ולא תמיד בגלל מה שהחברה אומרת או מקבלת או דוחה.

בהצלחה מיאוווווווווווווווווווו חתולההה.

מה שלא טוב בעיניך זה לא אומר שלא יהיה טוב למישהו אחר.
ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 22 ביוני 2006

ובלי או עם קשר לשירשור

ללא גבולות' • 22 ביוני 2006
תודה רבה לכל מי שטרח להוסיף "בהצלחה " וכדומה ....
מרכינה ראש....(וירטואלית זה עובד)
שמנמונת סקסית​(אחרת)
מוזר..
כתבו פה על בעיות בדימוי עצמי, על בעיה לחשוף את הגוף, על סקס בחושך, על בעיות נפשיות...
אני לא יודעת לגבי אחרות, אבל אני מרגישה מצויין לגבי עצמי. אני מרגישה סקסית, ונהנית מזה.
מתלבשת נכון, וסקסי, מדגישה את מה שיפה
יש לי בטחון עצמי גבוה, ומעולם לא היתה לי בעיה במציאת פרטנרים אטרקטיבים.
אין לי בעיה ללכת לים עם ביקיני, ודווקא תמיד בחוף הים אני נחשבת "אטרקציה" ומוחמאת בלי סוף.
אין לי עיסוק כפייתי בדיאטות או באוכל. אני אוכלת מה שטעים לי, ומה שבא לי עד לשובע. לא משתוללת.
אני אוהבת את הגוף שלי, אני נהנית ממנו, וגם הפרטנרים שלי. אני מרגישה סופר סקסית, הרבה יותר מבימים שקדמו בהם שקלתי 49 ק"ג.
אין לי שום בעיות בריאותיות ונפשיות.
ולדעתי בחורות שמתעסקות כל היום עם המשקל שלהן למרות שיש להן גוף של ברבי הן הדפוקות.
אני עושה סקס באור יום, באור נרות וגם לפעמים באמבטיה. הכל הולך.
בחורה שהגבר מתבייש בה והיא ממשיכה להיות איתו צריכה לחטוף ממני איזו כאפה,
כי הוא לא מפרגן לעצמו ולה, ולכן מגיע לה טוב יותר. בלי קשר למשקל שלה, או אם יש לה חיוך עקום, או אף נשר, או ציצי קטן ...
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 22 ביוני 2006
שמנמונת סקסית כתב/ה:
מוזר..
כתבו פה על בעיות בדימוי עצמי, על בעיה לחשוף את הגוף, על סקס בחושך, על בעיות נפשיות...
אני לא יודעת לגבי אחרות, אבל אני מרגישה מצויין לגבי עצמי. אני מרגישה סקסית, ונהנית מזה.
מתלבשת נכון, וסקסי, מדגישה את מה שיפה
יש לי בטחון עצמי גבוה, ומעולם לא היתה לי בעיה במציאת פרטנרים אטרקטיבים.
אין לי בעיה ללכת לים עם ביקיני, ודווקא תמיד בחוף הים אני נחשבת "אטרקציה" ומוחמאת בלי סוף.
אין לי עיסוק כפייתי בדיאטות או באוכל. אני אוכלת מה שטעים לי, ומה שבא לי עד לשובע. לא משתוללת.
אני אוהבת את הגוף שלי, אני נהנית ממנו, וגם הפרטנרים שלי. אני מרגישה סופר סקסית, הרבה יותר מבימים שקדמו בהם שקלתי 49 ק"ג.
אין לי שום בעיות בריאותיות ונפשיות.
ולדעתי בחורות שמתעסקות כל היום עם המשקל שלהן למרות שיש להן גוף של ברבי הן הדפוקות.
אני עושה סקס באור יום, באור נרות וגם לפעמים באמבטיה. הכל הולך.
בחורה שהגבר מתבייש בה והיא ממשיכה להיות איתו צריכה לחטוף ממני איזו כאפה,
כי הוא לא מפרגן לעצמו ולה, ולכן מגיע לה טוב יותר. בלי קשר למשקל שלה, או אם יש לה חיוך עקום, או אף נשר, או ציצי קטן ...

מסכימה ומתחברת לכל מילה שאמרת! cheer.gif
באדי

מתחבר למה שאמרה שס"ק

באדי • 22 ביוני 2006
מתחבר למה שאמרה שס"ק:
"בחורה שהגבר מתבייש בה והיא ממשיכה להיות איתו צריכה לחטוף ממני איזו כאפה,
כי הוא לא מפרגן לעצמו ולה, ולכן מגיע לה טוב יותר. בלי קשר למשקל שלה, או אם יש לה חיוך עקום, או אף נשר, או ציצי קטן .."

קביעה לפי מה שיאמרו מסביב היא צורת חשיבה.

מכיר כמה גברים שלא יצאו עם בחורה מעל גיל 30 כי "מה יגידו האחרים", מודים בפני שהאחרונה "יפה אבל טפשה כמו נעל".

גברים שקובעים לפי מה שהאחרים חושבים צריכים לשנות את צורת החשיבה.

זה מתחיל במספר הק"ג, ממשיך ב"לא יוצא עם אחת מעל גיל 30 " ונגמר ב"זאת שההוא ניסוה להתחיל ..".
גם סאבית צריכה לתת לגבר כזה כאפה כדי שיחכים.
icon_lol.gif
באדי
Venus in Furs
Venus in Furs • 22 ביוני 2006
לא יודע למה השרשור הזה מעורר בי יצרים, אבל עושה רושם שאני עומד להוסיף חטא על פשע.

שמנמונת סקסית, אני מאמין לכל מה שאת כותבת, אבל מן הסתם גם את יודעת שאת מיוחדת באופן הזה. את שונה בדברים האלה מחלק גדול מאוד של שמנות. (גם האחרות שהסכימו איתה...אתן מיעוט הרי, גם אם יש יחסית רבות מסוגכן באתר)

ולגבי הנושא של "אם גבר נמצא עם בחורה שמפריע לה עודף המשקל שלה אז הוא אפס והיא צריכה לזרוק אותו..."...וול, אין ספק שהעמדה שלכם ראוייה ומכובדת, אבל גישה כזו תשאיר חלקים גדולים מאוד מאוכלסיית העולם הנשית ללא בן זוג...בהמשך למה שאמרתי קודם, אנשים נשארים ביחד מהמון סיבות, ונראה לי שמידת ההתאמה של בן/בת הזוג לאידאל היופי היא דווקא לא סיבה מרכזית. בני זוג רבים לא מעריכים או אפילו סולדים מאספקטים שונים בבני הזוג שלהם. הם בוחרים להישאר בגלל סיבות אחרות שחשובות להם יותר.

נישואים אומללים ללא מיניות הם עמוד הטווח של החברה שלנו icon_biggrin.gif
venus in our blood​(שולטת)

...........

venus in our blood​(שולטת) • 22 ביוני 2006

ספר עם קריצה,
לנושא המאוד טעון הזה ולעוד כמה נושאים, ספר שמחייך ( מומלץ, ולא רק לנשים ) :

ילדות גדולות לא בוכות \ מאת פרנצ'סקה קלמנטיס \ הוצ' ידיעות אחרונות
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 22 ביוני 2006
ללא גבולות,

הנושא שאת מעלה הוא נושא מעניין של העדפת הייצוגיות
או החברה על פני הבחירה אישית שלך. שמנות זה לא הנושא
אלא דוגמא אחת מני רבות כדי להמחיש את הנושא.

באותה מידה יכולה להיות כל סיבה אחרת:
גובה, מראה, סטטוס חברתי, סטטוס אישי, פירסום(סלבריטי),
חילוני מול חרדי או דת אחרת (יהודי מול נוצרי למשל), הפרש גילאים.
ויש עוד.

בכל אחד מהסיבות הנ"ל אדם יכול לבחור להיכנס לסטוץ
ומראש לדעת שהוא לא רוצה להיכנס למערכת יחסים רצינית.

לא הייתי ממהר לפסול אדם שחשובה לו תדמית החברה.
החברה כוללת גם בהרבה מקרים משפחה וחברים וזה יוצר
קונפליקט מאוד גדול עבורו לבחירה בין האנשים הקרובים אליו
לבין הבחירה האישית שלו, האישה שהוא אוהב.

החיים הם סדר עדיפויות, ולא תמיד אפשר לקבל הכל.
גם הקרבה היא בחירה.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 22 ביוני 2006
תפסיקו לזיין את המוח כבר..
לא כל מי שבעל משקל יתר הוא בעל מחלות נפש וצריך טיפול..
לפעמים כמות הזבל שאנשים שופכים פה מהפה, יכול למלא תריסר מכוניות זבל...
אין שום דבר רע באישה שמנה,
אני באופן אישי אוהבת אישה עם בשר...
ואין לי בעיה בתור מישהי שמנה להזדיין באור, בחושך, לאור נרות, ולאור פלורוסנט.

אני מכירה ערימה של רזות שצריכות טיפול נפשי דחוף, בעיקר בגלל בעיית משקל- מסתכלות במראה ורואות טנק שבעצם ניראות כמו גפרור.
אז בוא לא נהיה דפקטים כולנו, למה מי שלא רואה מעבר לגוף (ואני לא מדברת על מצב קיצוני שבו אי אפשר לעבוד בדלת) אז הוא כנראה זה שצריך טיפול.
ראה ערך הגפרור שחושב שהוא שמן.

קרה לי מקרה, ששקלתי משהו כמו 55 קילו (זה אחרי השמנתי 5 קילו) מישהו אמר לי שאני ארזה ואז הוא יצא איתי... אמרתי לו שהוא יצטער על היום שהוא אמר את זה....ונחשו מה...
הוא היום נמצא עם גפרור עם תסביכים, דוגמנית ממש, כוסית על.. שממררת לו את החיים ורק חסר שהיא תפתח לו עורק ותשתה עם קש את הדם שלו. המשפחה שלו שונאת אותה, הוא בוגד בה- אבל מה.. הכי חשוב זה שהיא כוסית, לא? הכייייי חשוב שיש לו קולב בגדים על היד שלמראית עין נותן שואו טוב. אבל מה עם מאחורי הקלעים?

היום אני זאת שיושבת וצוחקת עליו...

אנשים שטחיים וטיפשים, יקבלו את המגיע להם על כל מי שהם פוגעים בדרך.

לכל הרזים מלידה שאין להם נטיית השמנה ולא תהיה- לא משנה מה הם יעשו,
עד שלא תלחמו במשקל, בדיאטה ובעצמכם- תשבו בשקט ותסתמו את הפה.

שמנה אבל יפה,
דומי