סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים,אני עומד להכין משחק מחשב בנושא BDSM

עובד אלילות​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 באוג׳ 2003
עובד אלילות​(נשלט) • 16 באוג׳ 2003
ניטרו

אולי תכתוב את המשחק בתוכנה יותר מתקדמת כדי שיהיה גם מעניין. קהל משחקי המחשב היום רגיל למשחקים מאוד מתקדמים. לא יהיה נכון מבחינה שיווקית ללכת כמה צעדים אחורה מבחינת גרפיקה ותוכן המשחק.

לא מסכים?
ניטרו-גליצרין​(אחר)

באמת שהייתי רוצה,אחי הירושלמי היקר,לכתוב אותו בתוכנה

ניטרו-גליצרין​(אחר) • 16 באוג׳ 2003
קצת יותר איכותית,אבל אין לי שום ידע בתיכנות.
עובד אלילות​(נשלט)
עובד אלילות​(נשלט) • 16 באוג׳ 2003
ניטרו יקר

אז תתחיל בקטן, כפי שאתה יודע, ומי יודע...השמים הם הגבול.
ואל תשכח לשלוח לי עותק לכשתסיים. (וואי אחי, זאת באמת מילה ארוכה...) icon_wink.gif
ניטרו-גליצרין​(אחר)

בכיף,באמת שבכיף

רק מה,צריך להיות לך את התוכנה,אז אם אין,תגיד לי,ואני ינסה לשלוח לך גם.
(יש לי עוד משחקים שהכנתי,ממש חמודים)
underheel
underheel • 16 באוג׳ 2003
טוב.. אם אתה לא יודע לתכנת אז מה הרעיון בלהכין משחק מחשב? icon_rolleyes.gif

משחקי מחשב בדרך כלל טוחנים את כל יכולות התכנות.

יש כל מני סוגים של משחקי מחשב. מישהו פעם פרסם משחק פלאש שבו יש כל מני זיינים קטנים קופצים, וצריך ללחוץ עליהם וכל אחד נותן נקודות.

בעקרון, לדעתי, עדיף משחק מחשב שיתופי. למשל, נכנסים לכאן (לאתר הכלוב icon_smile.gif ) ומשחקים נגד אחרים. כל משתמש יכול לשחק כך שהמשחק צריך לדבר לכולם - עבדים שפחות, מלכות, אדונים, מתחלפים, וכו. משחק כזה יכול להתנהל על בסיס תורים - כל יום כל משתמש מבצע תור במשחק. אני זוכר גם משחק BBS למבוגרים, אבל לא זוכר איך הוא התנהל. אני שיחקתי TradeWars 2002 באותה עת. (לחשוב שאז 2002 היתה דרך להתייחס לעתיד הרחוק...)

הנקודה היא שבמשחק כזה, צריך לתת לכל משתמש יכולת לנצח, יכולת לזכות, והיכולת הזו צריכה להיות שווה. ויש אי שיוויון בסיסי בין המשתתפים. אולי עדיף לעשות את המשחק על בסיס של נסיון. כל משתתף צריך לצבור נסיון בביצוע פעולות בדסם כלשהן. למשל, מלכה שולחת עבד להביא לה שתייה נותן נקודות נסיון למלכה, ולעבד. הנקודות צריכות להתבצע על בסיס סוג הפעולה וכמה היא מרחיקה גבולות. וכמו כן איכות הפעולה. סתם לרוץ ולהביא שתייה לא שווה הרבה. לעשות את זה ברמה שווה יותר. הניקוד צריך להתבסס חלקית גם על רגשות האדם האחר. (העבד נותן ציון למלכה והמלכה נותנת ציון לעבד). וכמו כן, על רגשות המתבוננים. בסוף כל חודש מתפרסמת רשימת הזוכים לפי סוג תפקיד (עבד, שפחה, מלכה, אדון, מתחלף, מתחלפת) וכן זוכה גבר וזוכה אישה כללית, ואז מתחילים מחדש כשאין לאף אחד נסיון. תהיה רשימה גם של הציונים הכי גבוהים מבין כל החודשים. אפשר להכניס גם רכיב של כסף ותשלום עבור ביצוע פעולה או סשן טוב, וככה המלכה או העבד יוכלו לקנות אביזרים יותר טובים שיכולים להעניק להם יכולת להשיג יותר תוצאות בפעם הבאה. כל האמור כאן, מתייחס כמובן באופן שווה לכלל המשתתפים, אדונים, שפחות, וכו.

וכל הזכויות שמורות לאנדר היל icon_smile.gif
ניטרו-גליצרין​(אחר)

אנדר,הרעינות שלך ממש ליגה.

אבל אין לי את היכולות האלו,כמו שצינתי פה כבר כמה פעמים,אני מכין משחק
בתוכנת K&P,ואני דיי סגור על זה שהוא לא מסוגל לתפקד כמשחק מולטיפלייר....( icon_sad.gif )
מה שכן,מאוד מדבר עלי הרעין שהיה אפשר לבחור את כול סוגי הדמיות.
אני צריך רעיון שהיה גאוני בפשטותו...
אולי אפילו משהו שתוכל לשחק את כול הצדדים ביחד.
underheel
לפני 20 שנים • 17 באוג׳ 2003
underheel • 17 באוג׳ 2003
מה זה K&P?
(אין לי כוח לחפש בגוגל כרגע..)
ניטרו-גליצרין​(אחר)
לפני 20 שנים • 17 באוג׳ 2003

זה ניקרה "קליק אנד פלאי"

ניטרו-גליצרין​(אחר) • 17 באוג׳ 2003
זאת תוכנה דיי ישנה ליצירת משחקים פשוטים.
אגב,אנדר,רק עכשיו שמתי לב שאתה כנראה טולקינסט...סחטיין עליך.