צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

'' הודעה'' ( ??? )

venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 29 ביוני 2006

'' הודעה'' ( ??? )

venus in our blood​(שולטת) • 29 ביוני 2006

איזה מזל שלא כל הגברים כאלו. ומראש אציין שכמעט מעולם לא נתקלתי בהודעות מסוג זה.

להלן הודעה שקיבלתי ממש לא מזמן :

'' איזה פרופיל מושקע רואים שאת משהו מיוחד אחר אל תחזרי אליי לעולם חחח ביי '

די נגעלתי ,וכן, איבדתי את סבלנותי, מודה, והחלטתי לרדת לרמתו של האיש והודעתי לו ''יאק . אל תפנה אליי אפסון ''

והוא : '' קיבלת מחמאה ( ?????????????? ) מי את בכלל יא זונה ''

מהיכן באים כל הטרולים ?

ו ל מ ה ?

וכן,
אני יודעת שאפשר ללחוץ על איגנור, ב99 אחוז מהמקרים אני לא עושה זאת. ממש כפי שאני לא נוהגת למחוק תגובות בבלוג שלי. אז כן, אולי זה חלק מה''מחיר '' שצריך ''לשלם ''.

השאלה היא,

מה מביא אדם,
זר לחלוטין,
לרמות כאלו של חוסר כבוד בסיסי כלפי זולתו

ומה זה בעצם מעיד עליו ?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 29 ביוני 2006
חוסר כבוד?
המושג "כבוד" אינו קיים בלקסיקון או בתובנה של אדם מסוגו. הוא לעולם אינו נוהג ב"חוסר כבוד" או ב"כבוד", הוא פשוט הוא, וילקוטו נעדר מונח זה.
ולכן אין טעם להשיב לו. את לא תסבירי, את לא תחנכי ואת לא תגרמי לו להרגיש את מה שהרגשת. וכמו שלעולם לא תעשי פרצופים לבולדוג בטענה ש"הוא התחיל ראשון", כך גם ממנו עליך להתעלם כמו מזמזומו של זבוב שזה עתה חלף מעל ראשך.

(כן כן, גם אני לפעמים רודף אחרי זבובים כשהם עולים לי על העצבים. מטופש)
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 29 ביוני 2006
נוגה, יקירתי, היה לא מזמן השרשור הבא על כל מיני מטרידים ששולחים הודעות:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14817&start=0

לדעתי, ומסכימה בכך עם הגמד האמיץ, הכי טוב פשוט להעביר אותם הלאה מבלי להתייחס ובוודאי לא "לשבור לעצמך את הראש" של למה ומדוע מישהו מתנהג ככה. לא שווה את האנרגיה המחשבתית והרגשית שלך להתעמק בזה. יש אנשים שמשעמם להם בחיים או כל סיבה אחרת וככה הם משעשעים את עצמם. אם את עונה להם את רק עוזרת להם, אז עזבי.... חבל"ז....
והעיקר שאת מרוצה מהפרופיל שלך, אז מה אכפת לך?.... icon_wink.gif ( icon_smile.gif )
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 29 ביוני 2006
נוגה }{
המחשב נותן לאנשים "מכוערים" בעצם דרך להחביא את זהותם ולגלות אופיים המכוער מבלי בעצם לשלם על כך את המחיר..
כשאת מקבלת הודעה בסגנון כזה יושב מאחוריו אדם בעל נפש רקובה ומכוערת ומשועממת,כי בעצם התענוג שלו האמיתי זה לפגוע להעליב ולהציק בצורה מגעילה כזו ,ורוב הסיכויים שהדבר מתאפשר לו רק דרך המחשב ,כי בחיים האמיתייים,לא הווירטואלים,אותו אדם שיתנהג ככה יצטרך לשלם מחיר חברתי על התנהגות מכוערת.אין לי מושג מי הוא שכתב לך בצורה כזו,אבל ת'כלס זה בכלל לא משנה,כי אם עצם המעשה.

וכמו בשיחה הקודמת שלנו אני אומר לך שוב,שאני אפילו לא הייתי בצחוק מייחסת להודעה מסוג זה חשיבות זו הודעה קטנה עלובה כמו התיקן המכוער שבמקרה נכנס לך דרך החלון לאמבטייה,מה עושים במקרה כזה?
קוטל חרקים זו התשובה בחיי היום יום,והאיגנור זו התשובה הווירטואליתicon_smile.gif

אוהבת אותך}{
נוריתE
לפני 17 שנים • 30 ביוני 2006
נוריתE • 30 ביוני 2006
אני כשהם מעצבנים אותי
שולחת אותם לחפש את אימא שלהם.

אנחנו כבר יודעות איפה המוח שלהם נימצא.
וזה מקום מאוד צפוף וקטן ,שלא תמיד מגיע אליו מספיק דם וחמצן.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 30 ביוני 2006

תודה , אנשים .
כולכם צודקים, למעשה.

בד''כ אני לא מאגנרת , אולי טעות שלי.

לפעמים באמת יוצא לי לתהות , מה גורם לאדם , זר לחלוטין, לפנות באופן כה בוטה אל מישהי , זרה לחלוטין אף היא , ולמה , בעצם אנחנו חוטאים, כולנו בחטא ההיבריס .

אולי כולנו צריכים לגלות קצת יותר סובלנות. ( כלל זה תקף גם כלפי הכותבת icon_smile.gif )

שב''ש לכולנו.
שפיץ רציני

מה שמניע אותו זה פחד

שפיץ רציני • 30 ביוני 2006
הוא מרגיש מאוים
והוא מתגונן ע"י התקפה.

האנטגוניזם שהוא מעורר כלפיו
זה עונש מספיק כבד
אין טעם לענות לו.
The Shield​(שולט)
לפני 17 שנים • 1 ביולי 2006
The Shield​(שולט) • 1 ביולי 2006
נגה אני מאמין שאם היית נפגשת איתו היית מבינה בדיוק איזה טיפוס הוא. בטח מכוער מלא שנאה אחד כזה שחיים דרכו עליו וקימטו אותו והוא יודע מראש שאין לו שום סיכויי אצל שום בחורה כי כבר כולן דחו אותו אז מה שנותר לו זה לפגוע. אני מניח שהפרופיל הבאמת יפה ומושקע שלך גרם לו לקנא. הוא יודע לבטח שגם פרופיל מושקע לא יעזור לו.
sheze​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 ביולי 2006
sheze​(נשלטת) • 1 ביולי 2006
למה את חושבת שאכפת לנו מהיסטוריית ההתכתבויות הפרטיות שלך עם משתמש כזה או אחר?
לא בכדי יש אפשרות למחיקה והתעלמות ממשתמש.
בחרת""להחזיר לו", "לרדת לרמה שלו"? - תתמודדי עם זה
ולא ע"י חשיפת השיחות שלכם.

בעייני מה שאת עושה פה בחשיפה הזו מגעיל הרבה יותר מכל מה שכתבו לך בהודעה פרטית.