שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה בעצם, אדון לא צריך לפנות לשיפחה

נאיבית
לפני 17 שנים • 10 באוג׳ 2006
נאיבית • 10 באוג׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
להגיד לה את המשפט שאמרתי אינו בגדר להפעיל שליטה. זה נאמר בגובה העיניים.

איך מפעילים שליטה ? על מישהי שלא רוצה ?
וואללה, זו ממש לא בעייה, וראיתי עלייך שאתה איש שיודע איך.

אני רוצה לומר לך, שפגשתי לא מעט מאסטרים, אפילו מוארים, שעושים מניפולציות שליטה, על כל מי שנכנס לטווח שלהם. מבלי התעניינות כלשהיא, האם הצד השני מעוניין בכך בכלל. מבלי קשר אם זה גבר או אישה, שולט או נשלט.

אני חושב שזה לא מוסרי להפעיל שליטה על מישהי שלא נתנה הסכמתה לכך. זה מה שאמרתי. זה חלק מנושא הפוסט הזה
.

איך מפעילים שליטה על מישהי שלא רוצה?
כל המאסטרים יודעים ורק נאיבית כמוני לא יודעת?

אולי מאסטר אחד "מואר" יספר מנסיונו איך מפעילים שליטה על כל סאבית בטווח שלו?

רק אני, נאיבית שכמוני, לא נתקלתי במאסטרים האלה שמבט מעיניהם החודרות מצמית לקרקע ואחרי מניפולציה שלהם אין לסאבית סיכוי אלא להכנע?

ולמה, אם כולם מוצלחים כאלה ויודעים לשלוט על כל מה שזז בטווח הראיה שלהם, תיבת הפניות של הסאביות מלאה כל הזמן והמאסטרים לא מוצאים לפחות אחת?
icon_rolleyes.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 10 באוג׳ 2006
פייה כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
המורשת הבדס"מית.

icon_eek.gif

ג'יבריש?
אעזור...

BDSM היה הרבה לפנינו
ויהיה הרבה אחרינו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 באוג׳ 2006
אני חייב לציין שזה לא כזה מיוחד, הקטע של "לא להפעיל שליטה ישר". רוב הדומים, לפחות רוב הדומים שלא פונים לסאבית במשפט הפתיחה המופלא "על ארבע כלבה", נוהגים כך. קודם מכירים את הסאבית ורואים בכלל מי היא ואם רוצים אותה בכלל כסאבית, ומאפשרים לה להכיר את הדום ולראות בכלל מי הוא ואם היא רוצה בכלל שהוא יהיה דום שלה, ואז אם יש רצון הדדי אז יופי לכולם ויש לנו זוג בדסמי. ההבדל הוא שההיכרות הטרום-שליטתית הזו נעשית כשברור לשני הצדדים שהמטרה הראשונית היא ליצור זיווג בדסמי, ואינה נעשית לכאורה על מנת להיות ידידים בלבד אך תוך שתילה מושכלת של רמזים ופתיונות שאמורים להביא את הסאבית לבקש את שליטתו של הדום.