בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלאון לפני סשן לעבד

PeakPoint​(שולט)
לפני 17 שנים • 10 ביולי 2006

שלאון לפני סשן לעבד

PeakPoint​(שולט) • 10 ביולי 2006
יש פשרות להעלות קובץ שאלון לעבד לפני סשן עם אדון חדש?
המסמך הוא מסמך דוק של וורד ושוקל 730 ק"ב.
הוא קל למילוי.
נעשה על ידיי בעזרת חומר מהאינטרנט ונסיון עבר.
נמש
נמש • 10 ביולי 2006
העתק...הדבק... icon_lol.gif
PeakPoint​(שולט)
PeakPoint​(שולט) • 10 ביולי 2006
נמש כתב/ה:
העתק...הדבק... icon_lol.gif

זה לא יעבוד זה מסמך שבשביל הנוחות של המלוי שמתי צ'ק בוקסים וכו, שלא יסתדרו טוב בהעתק הדבר, אני אנסה אבל לא נראה לי טוב, חוץ מזה זה, זה משהו שצריך להיות על המחשב תמיד מוכן לשליחה במקרה הצורך...
את שלי אבדתי לכן עשיתי חדש
Mr Kinks​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 15 ביולי 2006
Mr Kinks​(מתחלף) • 15 ביולי 2006
שאלון לפני סשן? אני יכול להבין אבל נשמע לי קצת תמוה.
אני בתור עבד זה שמגדיר את הקווים האדומים (זו הזכות שלי) וכל עוד האדון לא חורג מהם מותר לו לעשות ה-כ-ל (עד שנאמרת מילת הביטחון)...
מה זה משנה מה אני רוצה? אני העבד. התפקיד שלי הוא לרצות את האדון, לא להיפך. ברגע שאני מרצה את האדון - אני בעצם מתרצה, כי אני ממלא את תפקידי.
PeakPoint​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 ביולי 2006
PeakPoint​(שולט) • 16 ביולי 2006
זה מאוד תלוי על מה אתה בונה את המפגשים שלך, ואם אתה מחפש משהו ספציפי, עמוק או סשן וכו'...
אם אתה אוהב משהו בתור אדון והעבד שלך לא ואפילו משתמש במילה מולך זו אי-התאמה מלכתחילה.
בדס"ם כל כך מגוון ופונים אליו מכל כך הרבה מקומות.
הרי שיחת הטלפון לפני הסשן חשובה לא פחות מהמפגש עצמו, מילוי של טופס ב10 דקות יכול לתת תמונה הרבה יותר נכונה וברורה ולסדר את הכול בראש (אגב אתה צריך למלא אותו פעם אחת בלבד... ולשלוח לכל מי שמבקש).
להיות אדון זה לא רק הנאה, זה גם הרבה אחריות, ואם כבר אחריות...
השאלון מורכב ממצב רפואי, פרטי התקשרות, מצב משפחתי, לוח זמנים (מבחינת עבודה,ושעות) וכמובן פטישים גבולות וכו'...
מנסיון שלי, זה גורם לסשן להיות הרבה יותר זורם ומובן וחוסך מהאדון את הגישושים, ושוב אולי זה רק אני...

בכל מקרה אם מישהו רוצה את השאלון שישלח לי אימיי או איי-מייל שלו.
מכאן אי אפשר להעביר את זה לצערי
Mr Kinks​(מתחלף)
Mr Kinks​(מתחלף) • 16 ביולי 2006
יחי הביורוקרטיה מה שנקרא.
עדיין לא השתכנעתי, להגיד את האמת... איך יכול להיות שעבד ואדון יגיעו לסשן בלי לדעת לפחות באופן כללי שהם באותו ראש? על פי מה שאתה מתאר שימוש במילת ביטחון זה דבר רע...
לא יכול להיות שהעבד, ברגע של חולשה, נשבר? לא יכול להיות שעבד לא אוהב לעשות דבר אחד קטן (כמו לעשות אוראלי בלי קונדום, עם סיבה מאוד מוצדקת) והאדון מחליט להבליג מכיוון שהעבד עונה על שאר סטיותיו ופנטזיותיו השונות? בנוסף, עם כל "פרטי ההתקשרויות", יש אנשים שיעדיפו להיות קצת יותר דיסקרטיים מלתת את הכתובת, טלפון, ונ.צ. לטיווח טילים של החיזבאללה.

לדעתי האישית, הרבה יותר פשוט לשאול "מה הקטע שלך?" ו"מה הקווים האדומים שלך?". זה הכל.
אל תבין אותי לא נכון, כן הייתי רוצה שתשים את השאלון הזה כאן... אבל לא בכדי למלא אותו בסיטואציות עתידיות... אלא סתם כדי לראות אולי יש שם כמה רעיונות שאני פספסתי לסשן icon_smile.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 16 ביולי 2006
בזמנו היה שאלון/סקר שכזה שלמעשה מטרתו היא לבחון את מידת ההתאמה של הנשלט לשולט. רשימה של 256 מושגי בבדס"מ שניתן לעבור עליה ולסמן את מידת המשיכה/רתיעה לנושא. אני מעריכה שלזה אתה מתכוון. כדי שאפשר יהיה לענות על השאלון און ליין הוא צריך להיות בפורמט HTML עם תכנות השדות למענה. בזמנו היה את השאלון הזה באחד האתרים בתרגום (של אלון סאב) למקור האנגלי. משום מה לא מוצאת את הקישור לרשימה המתורגמת און ליין.
http://www.bdsm-education.com/checklist.html

שאלון שכזה בהחלט יכול להצית רעיונות למימוש של פנטזיות חדשות, ומצד שני יכול לעזור לסמן גבולות מעט יותר רלוונטיים מאשר "ילדים וחיות..." ואולי לסמן גבולות "קשים" וגבולות "רכים"
shuki boy​(נשלט)

צ'קליסט מאד נחמד

shuki boy​(נשלט) • 16 ביולי 2006
http://www.soulshaven.f2s.com/nchk_main.php3

ממלאים פעם אחת, והוא בודק אוטומטית "תאימות" לאדם אחר שגם מילא את השאלון. מומלץ.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 17 ביולי 2006
red-cell​(מזוכיסט) • 17 ביולי 2006
השאלון הוא ארוך ומקיף, לא תמיד אתה זוכר מה אתה לא אוהב ולפעמים גם מה אתה אוהב. השאלון שמופיע בלינק שקווינסי צרפה הוא אחד מהם. אני מכיר עוד שלושה אחרים שבסופו של דבר דיי חופפים.
ישנם שאלונים שנותנים לך את האפשרות לכתוב אם אתה מנוסה בדבר המסויים, כמה מנוסה, מסתקרן, או שזה גבול מבחינתך. השאלון הזה הוא חשוב אם כי חשיבותו גדולה יותר כשאתה מתכוון להכנס לקשר עם הבן אדם שמולך. לסשן חד פעמי נדיר למצא אנשים שיבקשו שאלון כזה. בכלל מה כבר אפשר לעשות בסשן חד פעמי ומזדמן? (אלא אם כן מסתשנים עם רוצח סידרתי או קניבל מטורף, אבל גם אז לא יעזור שום שאלון....)
בתול​(נשלט)
לפני 17 שנים • 20 ביולי 2006

Re: צ'קליסט מאד נחמד

בתול​(נשלט) • 20 ביולי 2006
tool כתב/ה:
http://www.soulshaven.f2s.com/nchk_main.php3

ממלאים פעם אחת, והוא בודק אוטומטית "תאימות" לאדם אחר שגם מילא את השאלון. מומלץ.

איך אנ מגיע לשאלון עצמו?, מצאתי שם רק הסברים.