סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איום ברצח על צועדי מצעד הגאווה העולמי

השרלילית​(פמית מתחלפת)
לפני 17 שנים • 11 ביולי 2006

איום ברצח על צועדי מצעד הגאווה העולמי

http://my.ynet.co.il/pic/news/11706/index1.htm

אחים אנחנו. קהילות אחיות, שנאה כלפי שתי הקהילות.
בעשירי לחודש יש מצעד על חופש הביטוי במדינה דמוקרטית, על הזכות של כולנו לומר את שלנו בירושלים, על אפם ועל חומתם. עכשיו הם מאיימים ברצח ומדברים בבקבוקי תבערה. היום הם, מחר הדאנג'ן.
בואו. תצעדו לצד מלכי מלכות הדראג הירושלמיים (כולם כמעט אנשי קהילתנו), ואני רוצה לראות מי מהחראות המוסתים לרצח האלה יתעסק עם אחד מאיתנו.
בואו לתמוך.
עשירי לחודש, ירושלים.

C.
huan
huan • 11 ביולי 2006
אני אל יודע מה איתכם אבל עם יתאפשר לי אני בהחלט הולך להיות שם
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=44435&blog_id=5606
אחרי הכל עם נותנים 20000 תמורת ראשו של הומו דמיינו כמה יתנו עבור ראשו של סאב
דורון גונן

אז תעשה מצעד גאוה בבית שלך!

דורון גונן • 11 ביולי 2006
אין לך זכות לכפות על אף אחד את המצעד שלך!

אין לך זכות לעכב את התנועה!

אין לך זכות לעצור באותו יום אמבולנסים של חולי לב בירושלים הפקוקה ממילא!

והכי חשוב:

ירושלים היא עיר הקודש, מקומו של בית המקדש החרב. מצעדים כמו שלך היו כאן רק בזמן הרומאים השנואים.

בקיצור, לך חפש את החברים שלך!
השרלילית​(פמית מתחלפת)

Re: אז תעשה מצעד גאוה בבית שלך!

דורון גונן כתב/ה:
אין לך זכות לכפות על אף אחד את המצעד שלך!

אין לך זכות לעכב את התנועה!

אין לך זכות לעצור באותו יום אמבולנסים של חולי לב בירושלים הפקוקה ממילא!

והכי חשוב:

ירושלים היא עיר הקודש, מקומו של בית המקדש החרב. מצעדים כמו שלך היו כאן רק בזמן הרומאים השנואים.

בקיצור, לך חפש את החברים שלך!

1. המצד אינו נכפה על איש. אינך חייב לצעוד.
2. המצעד נעשה על פי תיאום עם המשטרה וגורמים כמו מד"א, בצירים בהם ישנם שני נתיבים בעלי הפרדה ברורה, על פי הוראות המשטרה. טענת עיכוב התנועה בירושלים חלה גם על דיפלומטים? או נשיאים? או אישי ציבור העוברים בעיר השכם והערב? זוהי עיר הבירה, המורגלת בצעדות, החל מיום ירושלים וכלה בהפגנות ימין קיצוני. ובקיצור - כל מה שאמרת בסעיף זה נכון על כל מפגן או צעדה או אירוע בעיר. לא תירוץ. אותה טענה נכונה גם על תל אביב.
3. כמו שציינתי, המצעד נעשה בתיאום מוחלט מול המשטרה וגורמי בטחון. חד וחלק, שומרים צירים פתוחים לנסיעת אמבולנסים.
4. לא ידעתי כי בגן סאקר חרב בית המקדש. אם זכור לי נכון, זה אפילו לא קרוב לשם. להשוות בין מיעוט לגיטימי שמגיעות לו זכויות סוציאליות וחוקיות לבין צורר כלשהו ששלט בארץ הזו וחילל מקומות קדושים לעמה מתוך כיבוש - זה אבסורד.
אנחנו מיעוט, לא כובש. וזכותנו להשמיע זעקתנו בדרך דמוקרטית ולגיטימית. הרי לו היינו נשים מוכות לא היית מרים זעקה כזו. לא היה בכך משום חילול קודש. אבל מיעוט שנרדף בשל העדפותיו המיניות, סופג דקירות, איומי רצח, הסתה פרועה ומעשי אלימות השכם והערב אינו לגיטימי בעיניך ואתה אף משווה אותו לאיפריה הרומית. אלוהים, כמה אבסורד במשפט אחד. איש אינו צועד במקום קדוש. ומי שטייל בגן סאקר בלילה וראה מעשי קדושה שונים יודע על מה אני מדברת.
5. אני אלך לחפש את החברות שלי. הן יצעדו ואולי ישפך דמן בשל אנשים כמוך.

C.
huan
huan • 11 ביולי 2006
וואו דורון אני כל כך מקווה שזה נאמר בציניות וכבדיחה
במיוחד מכיוון שלהזכירך אתה נמצא באתר סאדו.
scarlettempress{L}
לפני 17 שנים • 12 ביולי 2006
scarlettempress{L} • 12 ביולי 2006
אני מרגישה פחד אמיתי. לראשונה מאז היציאה שלי מהארון... פחד מוות. כל כך נעים בחממה התל-אביבית שלנו. כן, כן… הבועה. כשיש מצעד גאווה בת"א אני יכולה להתלבט לי - ללכת או לא. האם בא לי על כל הרעש? או שאשאר בבית עם האישה שלי.
מהרגע ששמעתי על הרעיון שהמצעד יהיה בירושלים אמרתי - בשביל מה? הרי יש לנו את תל-אביב העליזה שלנו, לשם מה לעורר את כל הכיעור שלמדנו להסתתר ממנו כל כך טוב? להרוס את התדמית הכל כך פוטוגנית של ה"קהילה" הזאת… גם כן קהילה. איפה היא, ה"קהילה", כשלראשונה ילד או ילדה מרגישים דברים שבלי שמישהו יגיד במפורש, ברור להם שאסור לדבר על זה עם נפש חיה. כשנפרדים מהילדות, ומוצאים עצמם הולכים לישון מדי לילה בתפילה נואשת – רק שאהיה כמו כולם. אבל יום אחר יום, שנה אחר שנה, הידיעה מחלחלת. עד שמגיעה ההשלמה. או שלא מגיעה…
אבל אם היא מגיעה… אם מוצאים את השלווה, את האהבה, את הקבלה, ולרגע מניחים שעכשיו הכל יהיה בסדר, ותולים וילונות ורודים ויפים שמכסים היטב את החלונות, כמה מפחיד רעש הניפוץ כשנזרקת פנימה אבן מלאה בלכלוך ושנאה.

אני כל כך רוצה לקום באותו היום, לנסוע לירושלים… ולצעוד. לא מתוך איזה גחמה – יאללה, נלך למצעד, נראה מה קורה… אלא לצעוד באמת, כדי שכל צעד יזעק. לי – אין במה להתבייש!
הלוואי והיה לי את האומץ. אבל אני מתה מפחד. לא רוצה להיות באמצע מלחמה. לא טיפוס של קרבות אני, מעולם לא הייתי. את הקרבות שלי אני נותנת לאחרים להלחם. ולראשונה… אני מתביישת בזה. בזה - כן.
Venus in Furs
Venus in Furs • 12 ביולי 2006
לא תהיה שם שום מלחמה. מי שמאיים הוא פחדן קטן בעצמו, אחרת לא היה מאיים אלא פשוט בא והורג. האיומים הם בשביל להפחיד אותך, כמו שאכן קורה.

אל תכנעי!!!!

זו המדינה שלנו, היחידה שיש לנו, וזו החובה, לא הזכות, שלנו, להגן עליה, ערכית, בפני כל מי שרוצה להחשיך אותה. ואם זה יעזור, אני מוכן לבוא איתך ולהחזיק לך את היד.

דן

devilwitch.gif
tch​(נשלט)

אני בדעתה של סקרלאט

tch​(נשלט) • 12 ביולי 2006
יש לנו את ת"א שלנו,בשביל מה צריך את ירושלים?
אני אמנם לא גיי אך בשום אופן לא מתבייש שאני נשלט,
ואם היה מצעד של נשלטים ,הייתי משתתף ואפילו מסיע את גבירתי בריקשה בכבוד רב וללא בושה.
זיקית

חשוב מאוד!

זיקית • 12 ביולי 2006
בואו לצעוד. לא רק כי אנחנו "סוטים" מסוג אחר, או לפעמים משני סוגים.

כי אם אתם/ן מאמינים/ות בדמוקרטיה, ובשלטון חוק נאור ופלורליזם המצעד הזה חשוב מאין כמותו.

אני מבקשת מכולם לבוא ולצעוד איתנו!
Venus in Furs
Venus in Furs • 12 ביולי 2006
זיק אם את נוסעת וחוזרת ביום הארוע עצמו אני אשמח לטרמפ...