שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 30 במרץ 2003

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

DomDomina​(שולט) • 30 במרץ 2003
שלום לכולם
נו..נמאס(הלוואי כל שבוע) להגיד ששיאים נשברו,אבל מה לעשות בשביל זה יש שיאים ,בשביל לשבור אותם.
אז נתחיל בזה,שנברך את חברי פורום פיפ(לא כולם היגיעו כמובן ),היה נעים ונחמד לפגוש אותם(אתם רואים,הר עם הר לא נפגש,אבל אנשים תמיד נפגשים).
ברוכים השבים.
הערב התחיל בצורה ספונטנית לחלוטין,כאשר המלכהM ועבד...היתחילו סשן..ונמשך לריקוד אירוטי של המלכה ואנגמטית הנהדרת(מממממ תענוג איך שאת רוקדת)
הם ממש שכחו מכולם ורקדו ריקוד צמוד ביותר ומחרמן.
ההמשך היה מדליק,רקדנית המועדון,התחילה בריקוד אירוטי,וסיימה אותו רק עם תחתון בלבד,כאשר מפעם לפעם היא מגיעה לקהל ומשתפת אותו(אני בעד,אתם יודעים לחימום הקנה)
וכשהכל הגיע לחום המתאים,התחיל הסשן המרכזי,כשהכוכבים היו המלכה, 009(שאני מחכה לאיזה מלכה שתצליח למחוק את החיוך שלו)וכמובן שפחת הבית,אינפינטי המקסימה והנהדרת.
אז שוב נשברו שיאים,והמלכה התכבדה בזיון כפול של העבד והשפחה.
היו לנו הצלפות,כמות נכבדה של שעווה,פחות קשירות,אבל יותר שליטה מנטלית ופיזית,בקיצור סשן למופת(איך שנקיטה הייתה מתה להצטרף לסשן)
שפחת הבית הייתה כמעט כל הזמן,בסאב ספייס,ונראתה נהנת מכל העניין.
היה לנו שיעור קצר מהמלכה המקסימה אורלי שהיגיע הפעם ללא בן זוגה יגאל ובו היא הידגימה,הצלפות נכונות(עם פרק היד)למניעת עייפות היד,ולהצלפה רצופה וארוכה.
כמובן ש009 לא הפסיק לחייך,מה שקיצר את השיעור(רק בשביל זה מגיע לך הצלפות ועונשים).
לסיום רציתי להעיר דבר מה,בפורומים השונים כותבים מאות אנשים ולדעתי מי שלא מגיע למועדון,לא מבין או יותר נכון לא חווה את האוירה המיוחדת השוררת שם.
אז לא להתבייש,כולם נחמדים וחייכנים,והאוירה החברתית ממש כמו הפאב השכונתי,שבו נפגשים כל החברים.
ועוד דבר ראוי לציון,בזמן הסשן היה קשר עין ו מילולי בין השפחה/עבד למלכה לוודות שהכל בסדר(אנחנו עושים סשן בטוח,שפוי ובהסכמה)
כל הכבוד
להת' בחמישי הבא

ועוד משהו,מתי נזכה לראות סשן של אדון ועבד?
נו...שמישהו ירים את הכפפה.
ודבר לסיום,איזה לחץ היה למעלה בחדרים,כבר חשבתי לחלק מספרים queen.gif whip.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 4 באפר׳ 2003

חמישי במועדון 3-4-03

DomDomina​(שולט) • 4 באפר׳ 2003
שלום
אז ככה חמישי במועדון 3-4-03
לא יודע,כנראה כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.
הבטיחו הרים וגבעות,קיבלנו ערב הייתי אומר סולידי.
זה התחיל מרקדנית הבית שהתפשטה לגמריי,ועברה בין החוגגים.
המשיך במלכה M שהתחפשה למורה בבית הספר,והצליחה למשוך חמישה תלמידים מהקהל,לשעור מתמטיקה ביולוגיה........
כמובן שאת העונשים הכי כבדים קיבל עבד הבית הלו הוא 009,שזכה לקבל 3 מחטים לביצים ולזיין,כיבוי סיגריות, גילוח,הצלפות השפלות,ועוד ועוד...
לאחר מכן הודיעו על תצוגת אופנה,שלא התקיימה,והתחילה מסיבת יום ההולדת של יגאל.
בשלב הזה הפיהוקים של היגעו ,לגודל של מפגע,
ופרשנו.....מעניין איזה חגיגה הייתה בהמשך.
זהו עד השבוע הבא..שבת שלום
נ.ב
כן כמעט ששכחתי לספר הייתה דוגמנית צמרת ,גבוהה חתיכה רזה,כל רגל מטר וחצי,שבמשך הערב רקדה.
ובין ריקוד לריקוד היא לבשה משהו מהמם אחר.
(לא להתלהב יותר מידי ולצפות,או שכן,זו לא גברת זה אדון.)
שמו אולג ונקרא אולגה הקשן והוא רקדן הבית של הטי אל וי בתל אביב ועובד יחד עם שירזי :queen: :whip:
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 25 באפר׳ 2003

חמישי במועדון 24-4-03

DomDomina​(שולט) • 25 באפר׳ 2003
חמישי במועדון24-4-03
נו...אין חדש תחת השמש
היה כיף לפגוש מכרים ואנשים חדשים,וחזרתם מגלות של אורלי ומאיה מפיפ לאחר חודשים ארוכים של העדרות.
ברוכות הבאות.
אז ככה,נראה לי שלאחרונה הסשנים הפומביים של המועדון,כבר לא מסמר הערב,לא יודע חיכתי שיגמרו כבר,ויתחיל הערב האמיתי.
ומזה התחיל,שניות אחרי שהסתיים הסשן בין דניאלי ,009, קלאופטרה?ועוד מלכה ,ויסלחו לי אלו ששכחתי.
הרחבה התמלאה רוקדים ולכולם מכנה משותף"פרצוף סמיילי"
וואלה אין צרות אין בעיות כולם מחיכים ומאושרים.
ובין לבין היה סשן ממש מעל הרוקדים,שהתחיל מגבר ואישה,שנדפקת בפראות עם חפץ ,שלא הצלחתי לראות מה הוא היה,והסתים עם עוד כמה גברים ואישה ולפחות עשרה צופים מסביב,מה אני יגיד לכם"סדום ועמורה"
מממממממממ אני כל כך אוהב את סדום ועמורה.
זהו כמובן שהיו עוד בהרבה סשן,אורלי המקסימה ויגאל שהרבה צעירים בטח מקנאים במה שיש לו.
עוד דבר ,היו הרבה זוגות במועדון שזה ממש מעודד,ויכול להביא השראה להרבה מתלבטים שזוגיות ובדס"מ יכולה להתקיים.
זהו היה כיף ומחכים כבר לחמישי הבאqueen.gif whip.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 2 במאי 2003

חמישי במועדון1-5-03 מסיבת יום הולדת למכשפה

DomDomina​(שולט) • 2 במאי 2003
שלום
וואו,כמה היו במסיבת יום ההולדת למכשפה.
אני חושב שהיום היה אחד מהערבים העמוסים ביותר.
אז ככה,נפתח במלכה M ,היא הייתה במצב רוח,שכבר בתחילת הערב,היא רקדה ריקוד חושני עם אניגמטית ועוד מישהי הצטרפה עליהם.
רקדנית הבית ,הייתה כרגיל מלהיבה בריקוד הארוטי שלה,ולאחר מכן הצטרך רקדן ענק שהרים אותה כאילו הוא מרים כרית.
אבל זה עוד כלום, הוא ניגש לכלת השמחה המכשפה,והרים אותה עד מעל לכתפיים, עד שפיו היה בין רגלייה.
הייתם צריכים לראות את הפרצוף שלה.
וכמובן היה ריקוד ארוטי בין הרקדן למלכה M שאניגמטית מצטרפת.
ממש אורגיה קטנה.
ואז היגיע תורו של 009 שכמובן השוויץ בתחתוני החוטני החדשות שלו.
הוא קיבל טיפול מ3 מלכות,אולם לטעמי היה סשן קצת עייף.
היה חסר פלפל,וכנראה גם שפחת הבית שפרשה לתקופה קצרה(אני מקווה שתחזור במהרה).
זהו,תור הריקודים היגיע,והרחבה הייתה מפוצצת רוקדים.
היו כמו תמיד פרצופים חדשים,וכל החברה הקבועים,מפיפ,חוויות כואבות,וכל שאר הפורומים.
היה כיף,ולדעתי כמעט כולם נהנו.
כן ועוד דבר זוכרים את אותה שפחה משבוע שעבר,היא הייתה גם היום,והצליחה לרתק לפחות 10 אנשים מסביבה,שצפו בסשן הספונטני.
זהו,אני בטוח שפספסתי הרבה דברים,אז פשוט צריך להגיע למועדון ולחוש את כל האווירה המיוחדת.
שבוע הבא ערב יום עצמאות יום שלישי,המועדון פתוח,והכניסה תהיי רק 20 ש"ח.
ובחמישי הבא,אולי סוף כל סוף נצפה בהאבקות,בין 2 מלכות,נקיטה הקשוחה מול הליידי נקודה.
אני חייב לראות את זה,ואתם?
שבת שלום וסוף שבוע נפלא queen.gif whip.gif
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 2 במאי 2003
היה מדהים, שמחתי לשמוח עם כלת השמחה ועם כולם.
המוסיקה לא היתה משהו לטעמי, היה חסר לי שם קצת יותר קצב, אבל מצב רוח מצוין ואוירה מחשמלת חיפו על הכל.
ושוב מזל טוב למכשפה העשויה ללא חת.
נתראה רק בשמחות icon_smile.gif
[color=brown][/color]
DomDomina​(שולט)

המוסיקה הייתה "חרא"

DomDomina​(שולט) • 2 במאי 2003
תסלחו לי על המילה,אבל דנה המקסימה צודקת.
הדי גי הקבוע של ערבי חמישי,לא היגיע,ואת מקומו תפס מחליף.
יוחזר הדי גי הקבוע לאלתר icon_lol.gif
תאיר​(נשלטת)
לפני 21 שנים • 3 במאי 2003
תאיר​(נשלטת) • 3 במאי 2003
אנחנו היינו במועדון בין אחת וחצי בערך לשלוש וחצי. המוסיקה היתה די סבירה למרות שלא אווירתית כמו בהתחלה בהתחלה.

סביבות השעה שהלכנו החליפו למוזיקת ריקודים אבל כבר לא הפריע לנו כי הלכנו.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 3 במאי 2003
תנו לי לעשות לכם סדר בנושא הדי ג'י

עד לפני שבועיים היה די גי שקראו לו בועד, שבשביל להפיק ממנו אחלה מוסיקה היה צריך להסביר לו שאנחנו אוהבים סבנטיז איטיז דיסקו - בלי טכנו וטראנס. ההסבר + המאמץ שלו הפיקו מוסיקה בדרגת בסדר.
לפני שבועיים הגיע אלי קרפל המוכשר ועשה אחלה מוסיקה בלי שהיה צריך להסביר לו יותר מחצי שנייה. אמרתי לו בסוף הערב שזו פעם ראשונה שלא שמעתי אף אחד מתלונן.
השבוע היה מחליף אחר כי כנראה אלי קרפל היה עסוק ולכן גם לדעתי המוסיקה היתה רק בסדר ולא יותר מזה.

מסקנה?
יוחזר אלי קרפל לאלתר!!!!!!!!!!
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 9 במאי 2003
תאיר​(נשלטת) • 9 במאי 2003
בהתחלה היתה מוסיקה גוטית, או לפחות הבטיחו מוסיקה גוטית אבל בחלקים גדולים מהזמן שמו אומצי-בומצי במקום.
Demi
לפני 20 שנים • 9 במאי 2003
Demi • 9 במאי 2003
עדיף שיחזרו לגוטית