צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים לעשות כשיש בידייך סאב, כלוב, מסכה וקהל קינקי

Madame_S
לפני 17 שנים • 13 ביולי 2006

דברים לעשות כשיש בידייך סאב, כלוב, מסכה וקהל קינקי

Madame_S • 13 ביולי 2006
לפני כחודש הלכתי לי כדרכי למועדון הפאדלס בליל שבת ונפגשתי שם עם סאב חביב איתו שיחקתי כבר כמה פעמים בעבר.
במועדון יש מגוון של מתקני עינוי למיניהם, ואחד מהמתקנים שם הוא כלוב די צר שניתן לעמוד בו אבל לא לזוז יותר מדי מצד אל צד או לברוח מידיים שמטרתן לענות אותך (לא שאני מכירה מישהי שתנצל מצב כזה...).
עוד מאפיין חביב של הכלוב הוא כבל שמחובר לכלוב ומאפשר להרימו באוויר כך שלא יהיה לו שום מגע עם הרצפה.
הכנסתי את אותו הסאב לכלוב ונעלתי אותו, הפשטתי אותו (הרווחים בין הסורגים מספיק גדולים כדי לאפשר הכנסת היד לכלוב) ושמתי עליו את המסכה שלו, שהיא מסכת עור בלי פתח לעיניים, אשר בגלל המבנה שלה ועובי העור ממנו היא עשויה לא מאפשרת לראות כלום וגם מפחיתה באופן ניכר את יכולת השמיעה של הקורבן. בשלב זה הרמתי את הכלוב כך שהוא התנדנד באוויר וסובבתי אותו מספר רב של פעמים דבר שגרם לסאב לאבד כל חוש כיוון.
מה שנותר לי לעשות הוא לענות אותו בכל מיני דרכים (למשל מצבטים על הפטמות, מכות פתאומיות על הזין, מעיכת הביצים ועוד ועוד...) כשכל פעם שיניתי את המיקום שלי ביחס אליו ואת הקצב שבו ביצעתי את ההתעללות, כך שלא היה לו כל מושג מאיפה תנחת המכה הבאה, באיזה עוצמה, מאיזה כלי וכו', הדבר היחיד שהוא ידע בודאות הוא שתגיע מכה, שהיא תכאב ושאין לו דרך להתגונן או להשפיע באופן כלשהו על מצבו.
בסופו של דבר הבאתי אותו למצב כזה של חרדה שכל מה שנותר לי היה לשבת ליד הכלוב בלי לעשות כלום ולהסתכל איך הוא עומד שם, כל גופו דרוך ומן הסתם הוא מענה את עצמו במחשבות על הכאב שהוא הולך לחוות כל שניה, זה היה מאוד מעניין ומחרמן.
ומה בעניין הקהל הקינקי? ובכן, הקהל לא השתתף, אבל העובדה שהרבה אנשים התקבצו סביבנו ודיברו על מה שקורה פשוט הטריפה את החלק האקסהביציוניסטי שבי...
Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 14 ביולי 2006
Queencie​(שולטת) • 14 ביולי 2006
מ-גרררררררר-ה !!!

מה שכן, אהבתי את העובדה שהקהל הקינקי לא חשב שיש לו "זכות" להשתתף בחגיגה על הכלוא חסר האונים. לצערי, אני לא בטוחה שבארץ כלוא במצב כזה היה נשאר כך נתון לחסדיה של הכולאת אותו בלבד....
JohnnyBGood
לפני 17 שנים • 15 ביולי 2006

המממ... אהבתי מאוד

JohnnyBGood • 15 ביולי 2006
מה שכן, לגבי השאלה בכותרת - סאב, כלוב, מסכה וקהל קינקי - לוקחים את הכלוב, זורקים על הקהל. מישהו נפצע ואז הוא תובע אותך. לוקחים את ניירות התביעה, באמצעות מיים רותחים והמסיכה ממצים מהם את הדיו, מרעילים את הסאב באמצעות הדיו ואז אפשר להגיע לגבינה.