לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה בערוץ 24

מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 15 ביולי 2006

המלכה בערוץ 24

מגדלנה​(לא בעסק) • 15 ביולי 2006
לאחר שבוע צפייה בתוכנית Underבלוג בערוץ 24, יש לי דעה די חזקה לגבי התוכנית והפורמט שלה כמו כן על משתתפי תוכנית הבלוגים החדשה. בלי שום קשר לזה שיש לי בעיה עם המשתתפים הראשוניים עצמם, יש לי בעיה עם העובדה שלכל מתמודד יש רק דקה לדבר על נושא שהוא או היא בוחרים - וכידוע בדקה אי אפשר להעביר את התורה כולה, בטח שלא על בדסמ ונראה שכרגע מלבד תאוות פרסום ופרסומת לא סמויה למועדון הדאנג'ן [ששמו מוזכר בערך 5 עד 9 פעמים בדקה - אף על פי שאין לי בעיה שיפורסם המועדון אבל יש לי בעיה עם הקהל שיפקוד אותו מעתה], אין ל"המלכה" הרבה מה לספר, בטח שלא בדקה. כיוון שלאחר 5 דק' שידור [דקה לכל יום] אי אפשר לתת דעה מוצקה לגבי המתמודדת המכנה עצמה "המלכה", אני לא אפרוש פה את דעתי לגביה באופן אישי שכן אני לא מכירה אותה ולא יודעת מי היא ומה מעשיה בתוכנית הזויה ובזויה שכזו... בטח שלא בצורה שעלולה להתפרש כעוקצנית ופוגעת על אף שאין בכוונתי לפגוע בה בכלל!.
עוד מישהו צפה? לעוד מישהו יש רשמים?

תודה.
dragon fly
לפני 17 שנים • 15 ביולי 2006
dragon fly • 15 ביולי 2006
תראי
לשם הכנות ראיתי רק כמה קטעים לא יודע אם את כולם שהמלכה דיברה......
הייתי קצת אומר שהיא דחסה יותר מדי אינפורמציה בדקה אחת שיצרה בילבול
היא דיברה על הסשן הראשון שלה בתור שולטת........ (נראה לי לפי שפת הגף שלה שהיא הייתה קודם נשלטת)
אבל איניי יודע בוודאות
ומה אני מתכוון?
אם אחד שלא קשור לעולם הזה שומע אותה אומרת שבסשן הראשון שלה לפי תיאורה היא ביצעה
200 הצלפות לעבד
משחקי חם וקור ועוד הרבה דברים שמוחי לא זוכר
ותפירות בהדרכתו של מאסטר ידוע הוא יחשוב שזה לא נורמלי........
לפי דעתי זה גם לא נורמלי
שבסשן ראשון מלכה תבצע את כל זה
על סמך מה שראיתי אולי היא רק מלכה יצוגית..........
יום טוב
dragon fly
לפני 17 שנים • 20 ביולי 2006

Re: המלכה מערוץ 24

dragon fly • 20 ביולי 2006
Psycho Bitch כתב/ה:
תודה על האהדה והפירגון

בכיף.....למזוג לך משהו לשתות המלכה? icon_lol.gif
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
טוב, את האמת, לא ראיתי את התוכנית, אבל ניראה לי שהגמתם קצת.
ראשית, מגדלנה: טלוויזיה היא מדיום אחר מעיתון או כתב עת וכדומה. זה מדיום שבמהותו הוא מדיום של מסרים קצרים, אפילו במקומות שלכאורה מדברים בו על דברים "עמוקים". אגב, גם רצוי לדבר "בשפת העם" שכולם יבינו. זה מעמיד את מי שרוצה באמת להסביר משהו, ולא להסתפק בהצהרות, בעמדה בעייתית, בטח כשיש לך דקה לדבר.
שנית, יכול להיות שבהתאם לפורמט שניתן לה, דווקא עשתה את הדבר הנכון, הרי במילא לא הזמינו אותה כדי לדבר על "המשמעויות הפסיכואנליטיות והסוציולוגיות של תופעת הב.ד.ס.מ בשנות ה2000, וכיצד זה משתלב עם הכלכלה הקפיטליסטית בעידן שלנו" וכדומה, זה גם לא "חוצה ישראל" עם דוב אלבויים. אם נותנים לך דקה לדבר על סאדו\מאזו? אז לפחות תעשה פרובקציה. אולי תיצור קצת עניין.
דבר נוסף, לכל אלה שחוששים מביאה של אנשים "לא קרואים" למועדוננו הסודי. אז ככה, מי שבעקבות התוכנית יבוא וזה ימצא חן בעיניו - ישאר, וברוך הבא.ו מי שלא - יבוא פעם אחת, ואחר - כך לא. ואולי מי שיש לו את הפנטזיות האלה בסתר, וחושב שמשהו "לא בסדר" אצלו, לפתע יראה שיש עוד אנשים כמוהו, וזה לא איזה מחלה שצריך להסתיר. ובין אם יבוא או לא, ירגיש קצת יותר טוב עם עצמו. אז קצת פירגון רבותי בהחלט לא יזיק לכם.. icon_smile.gif
dragon fly
dragon fly • 20 ביולי 2006
מפרגן בכיף.......... icon_lol.gif
_שקטה
_שקטה • 20 ביולי 2006
ריעיון התוכנית שלעצמו מאוד נחמד ויכל היה להיות אפילו מרתק
אבל המשתתפים שנבחרו הרסו את הפוטנציאל שהיה
ומנחת התוכנית רק תורמת להורדת הרמה, עם הערות ביניים לא מצחיקות לא חכמות לא שנונות ואפילו מעצבנות.
ולגבי המלכה. סה"כ פרסומת לדאנג''ן , דרך מצויינת ומקורית לפרסום חינמי.