ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה הם שונאים אותנו כל כך???

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 21 ביולי 2006

למה הם שונאים אותנו כל כך???

איימי_​(נשלטת) • 21 ביולי 2006
בשל חוק זכויות יוצרים, לא אעתיק לפה את הקטע המדובר, על אף שהייתי עושה זאת ברצון.
במקום זאת, ממליצה מאוד לקרוא את הטור של יאיר לפיד במוסף 7 ימים בידיעות אחרונות.
הטור הפעם מנסה להבין את מקור שנאתן העצומה של מדינות ערב כלפינו- הישראליים. על- מנת להסיר כל ספק, יאיר לפיד אינו כולל כאן את הפלסטינים- שלהם, אולי, יש סיבה כלשהי לשנוא אותנו, ועל כל פנים הם נמצאים בקשר ובעימות ישירים מולנו.

באופן אישי, אני מסירה מהמשוואה הזאת גם את מדינות ערב שיש להן גבול איתנו, שלקחנו להן אי- פעם משהו (למשל, כיבוש חצי האי סיני מהמצרים).

אז למה? למה הם שונאים אותנו כל כך? רק מתוך הזדהות עם "אחיהם הפלסטינים"?
האם זה הגיוני?

מדוע מדינות שאין להן כל קשר עימנו, שמתקשות אפילו לאתר אותנו על המפה (בעיקר מפני שמדינתנו כל כך זעירה היא)- מדוע הן רוצות למחוק אותנו ממנה?

מה יש לנשיא איראן, למשל, נגדנו?

לא הייתי מגדירה את עצמי כימנית. אף לא כשמאלנית. אני את הקשת הפוליטית עזבתי כשהבנתי שלעולם לא אדע את העובדות האובייקטיביות, כיוון שהן מעוותות על ידי כל אחד מהצדדים, לנוחיותו.

אני מושיטה ידי לשלום לאלה שמושיטים אלי ידיהם. אני שמחה לקחת חלק בדיאלוג עם אלו שמעוניינים בדיאלוג איתי. אבל איני מוכנה להושיט את הלחי השניה לאלו שמבקשים להשמידני.

איראן למשל, והחיזבאללה.

מה דעתכם? icon_rolleyes.gif
נוריתE
נוריתE • 21 ביולי 2006
הם טוענים שאין לנו זכויות קיום, אם למדת פעם אזרחות
בגלל עוד מזמן שהרומאים הפכו את ישראל ויהודה לפלסטינה וגרשו את כל היהודים ואז באו עמים אחרים במקומם כוללל הערבים וכשקמה מדינת ישראל הם נאלצו לעזוב את רוב השטחים בהם גרו
לכן הם
טוענים שהשטח של מדינת ישראל שייך להם.

זה לא עיניין דתי,על פי המסורת של הקוראן מילחמת קודש,היא אסורה
ז''א אסור להם להלחם בעמים זרים
אבל את זה הערבים של היום שכחו מזמן
הם בסך הכל רוצים את הכמה קילומטרים הקטנים שלנו.
דת או מלחמת קודש זה רק תרוץ.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 21 ביולי 2006
אבל מה זה "ערבים"? כל הערבים הם אותו הדבר?
האיראנים למשל, גרו פעם בפלסטינה?

האם כל מי ששונא אותנו יכול לשחזר את טענתו לשטח ישראל?

הרי אין בזה שום היגיון!
huan
huan • 21 ביולי 2006
אנשים צריכים לשנוא מישהו....הם צריכים את האנשים הרעים בחיים שלהם שאפשר להפיל אליהם את האשמה ולבטא כלפיהם את כל הכעס והזעם שהקיום האנושי יוצר בהם ויש הלוקחים את זה לקיצוניות. אחרי הכל גם את איימי שונאת אנשים...וגם את ליילה...יש השנואים יהודים..יש השונאים את ארצות הברית..יש השנויאם שחורים...יש השונאים חילוניים וגויים....יש השונאים וונילים וסטרייטים ויש השונאים את מדינת ישראל ולוקחים את השנאה שלהם לקיצוניות.
כרגע אני מדבר רק על שנאה ולא על כל הפוליטיקה העומדת מאחורי זה...לאמרקאים אין שום סיבה לשנוא את הצרפתים מעבר לפוליטיקה אבל עובדה שאפילונ את הפרנצ פרייז שינו לליבריטי פרייז.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 21 ביולי 2006
הם מחונכים לשנוא אותנו.
ברגע שהם יפסיקו לשנוא אותנו באופן עיוור הם עלולים לראות את השחיתות בממשלות ובמנהיגים שלהם.
דבר כזה המנהיגים הדגולים שלהם וודאי לא רוצים כי אז יילקח מהם הכוח על חיי התושבים.
xpertlicker
xpertlicker • 21 ביולי 2006
אוי איימי איימי .... icon_smile.gif

שאלה מצויינת שאלת , שאלה שחיפשתי את התשובה לה במשך שנים בהן עבדתי במספר ארצות ערביות ...
תשובה אגב אין לי ...
אני יכול רק לומר שהם יונקים את השנאה מגיל אפס עם חלב אימם !
המצב בארצות האיסלם בכלל וארצות ערב בפרט דפוק מהיסוד !
לאנשים אין מוצא לשחרור לחצים ... היחסים בין המינים מעוותים לחלוטין ויש אווירה רוויה
באדים של אלימות מינית ... !

וכמו שכבר הוזכר כאן במעלה השרשור - כל השחיטות והסיאוב במערכות בארצות ערב - אם לא היה שעיר לעזזל היו יכולים אולי לשים לב אליהם ... לממשלות ארצות ערב יש אינטרס לנפח את השנאה וללבות אותה !

huan
huan • 21 ביולי 2006
אאתה מדבר על הערבים כאילו הם היחדים ש"יונקים שנאה עם חלב אמם"
ומה עם החרדים הנחמדים שלנו?
או הישראלים באופן כללי שמלמדים אותם מגיל 0 לשנוא הומואים,רוסים,מורוקאים,אתיופים ומה לא?
גם אנחנו לא טלית שכולה תכלת.
מי שאין בו פגם שיטיל את האבן הראשונה.
וגם השנאה הישראלית לאיקס ווי זאד לא נעדרת פוליטיקה...יש גם משהו רקוב במדינת ישראל ולא רק בממלכת דנמרק
xpertlicker
xpertlicker • 21 ביולי 2006
יקירי , אין לך מושג על מה אתה מדבר !!!

פשוט אין לך מושג . אגב , מעניין שבחרת לצטט את ישוע ...

תמשיך להיות עיוור/תמים/מפגר - אני מרחם עליך .

ו ... אני מרים את האבן בשמחה ! דברי נאמרו מידע ומניסיון .

Pretty Bitchy

סליחה?? אותנו מלמדים לשנוא?

Pretty Bitchy • 21 ביולי 2006
huan כתב/ה:
אאתה מדבר על הערבים כאילו הם היחדים ש"יונקים שנאה עם חלב אמם"
ומה עם החרדים הנחמדים שלנו?
או הישראלים באופן כללי שמלמדים אותם מגיל 0 לשנוא הומואים,רוסים,מורוקאים,אתיופים ומה לא?
גם אנחנו לא טלית שכולה תכלת.
מי שאין בו פגם שיטיל את האבן הראשונה.
וגם השנאה הישראלית לאיקס ווי זאד לא נעדרת פוליטיקה...יש גם משהו רקוב במדינת ישראל ולא רק בממלכת דנמרק

סליחה???!! אותנו מלמדים לשנוא עם חלב האם?
אנחנו רק מבקשים שיעזבו אותנו במנוחה.
יש הבדל בין דעה קדומה שאדם לא מתקרב לאדם אחר ומצב שמנסים לרצוח אותך בטילים ובמטעני חבלה ע"י מתאבדים עם חגורות נפץ.
היום נתפסה חוליה של שני גברים ואישה שעמדו לבצע פיגוע תופת כדי שאלה שמבלים בתל אביב יעלו לשמיים.
בצפון יורים טילים.
בארצות הברית הם הפילו את מגדלי התאומים ואתה משווה לחרדים?
אם הם היו מסתפקים בדברים האידיוטים שהחרדים עושים היה טוב!!
ישוע שאמר מי אשר לא חטא שיטיל את האבן הראשונה אמר לתת לסטור על הלחי השניה אבל לא ביקש לתת שירצחו את האדם שנותן את הלחי השניה.
תקרא שוב את הברית החדשה ואת דרשת ההר במתיו.
כלובי
כלובי • 21 ביולי 2006
ויכוחים פוליטיים הם מחוץ לתחום באתר הזה.