ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין אותי לדעת איך תופסים מלכה כבן אדם

mr. hyde​(שולט)
לפני 20 שנים • 19 באוג׳ 2003
mr. hyde​(שולט) • 19 באוג׳ 2003
שפינוז נראה לי שאתה לא בכיוון אבל המשררת פה . הבהירי את עצמך יותר מלקה
mr. hyde​(שולט)
לפני 20 שנים • 19 באוג׳ 2003
mr. hyde​(שולט) • 19 באוג׳ 2003
שפינוז הבין כדברים שקורים, כולנו משמינים מידי פעם לא מתגלחים וכולנו בני אדם וזה מקובל גם עלי. אני חשבתי שאת מדברת על כל העניין הזה כדרך חיים.
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 20 באוג׳ 2003

אולי הדבר שבאמצע

מלכה מלקה​(אחרת) • 20 באוג׳ 2003
נראה לי שהתכוונתי לזה שיש תקופות ככה שזה כל החיים ועם זאת פה ושם ולא כל הזמן
מה שכן
כמו שאמרתי אני חובבת מוחות מושבעת ולכן אני מוכנה לזרום עם כמה כיוונים מקבילים מאותה השאלה
aftercake​(נשלט)
aftercake​(נשלט) • 20 באוג׳ 2003
אני מסכים עם מר הייד. מראה חיצוני לא קשור כאן לשליטה או לפמיניזם. לכל קשר צריך משיכה פיזית, ואנשים נמשכים לאנשים יפים שמטפחים את עצמם, ואין מה לעשות. בדיוק כמו שכל אישה לא תרצה גבר שמן, שלא מתקלח, לא מתגלח, לא שם דיאודרנט ולא משקיע בעצמו כלום, אלא תעדיף יפיפוף שעובד בחדר כושר ודואג לטיפוח.

אז נכון, כאן מדובר במלכה שלכאורה יכולה לעשות כל מה שבא לה, אבל אסור לשכוח שעדיין לא מדובר במלכה שקיבלה את הכוח שלה מאלוהים, וכולם חייבים להשתעבד אליה. העבדים עדיין כאן מבחירה, ומלכה שתזניח את עצמה, תמצא את עצמה זנוחה, כמו כל אדם אחר
מלכה מלקה​(אחרת)

מדהים לראות מה שחושבים !

מלכה מלקה​(אחרת) • 20 באוג׳ 2003
לראות שמי שלא מגלחת את עצמה ומורטת שערות מכל איבר שקיים בגופה היא באותו המקום כמו בן אדם שלא מתקלח , לא שם דואודורנט ובכלל - מסריח

באשר לדברי הפמניזם שהבטחתי - תקבלו אותם אבל עוד קצת איפוק ואז יהיה לי יותר זמן לזה ...
אפורי​(מתחלף)
אפורי​(מתחלף) • 20 באוג׳ 2003
תסלחו לי שלא קראתי את התגובות , לכן כנראה אני אחזור על דברים שנאמרו פה...
אני אישית לא מאמין - או לא מושך אותי לפחות - ביחסי BDSM שהם מעבר לסקס . ולא שחלילה אני מזלזל באנשים כאן - להפך , אני מכבד כאן את כולם - אבל אני אישית לא חושב שיחסי BDSM צריכים להיות מעבר לסקס / לסשן .
לכן המלכה שמתנהגת כמו כל בנאדם זה דבר לגיטימי ביותר בעיניי .
אז כמובן זו רק דעתי .
אבל מי יודע , אולי זה בגלל שאף פעם לא התנסיתי ביחסי BDSM כאלה... icon_wink.gif

האלמוני
marik​(שולט)

לדעתי מכל סשן פשוט יכול להווצר קשר זוגי בין השניים

marik​(שולט) • 20 באוג׳ 2003
ואז אין שום גבולות
kamor​(נשלט)

Re: מעניין אותי לדעת איך תופסים מלכה כבן אדם

kamor​(נשלט) • 20 באוג׳ 2003
מלכה מלקה כתב/ה:

אתם יכולים לראות מישהי חזקה להיות מי שהיא כמכלול , פמיניסטית , עדינה לפעמים ?
יכולים לראות מלכה בוכה ? סתם עצבנית כי היה לה יום מחורבן - עצבנית מבלי להוציא את זה עליכם - פשוט מתנהגת כמו בן אדם "ונילי" icon_rolleyes.gif
מה תרגישו / תחשבו אם המלכה שלכם לא תוריד שערות כי לא בא לה והיא חיה עם עצמה בשלום
וכמו חוקי חברה רבים היא לא נותנת לשום דבר להכתיב לה את החיים .
בגדול - מה שאני שואלת -
האם הבן אדם ששם , המורכב השלם לפעמים הורס את הפאנטזיה ( מה שלא תמיד מסתדר יחד )
ואז תפיסת המלכה משתנה
מאד מסתקרנת לשמוע את הדעות שלכם

בעניי תפיסת המלכה אינה משתנה כלל . היא יכולה לבכות , להיות עצבנית , להתנהג כמו ונילית . שום דבר לא הורס את הפנטזיה .
ברור שהמלכה היא קודם כל בן אדם עם רגשות .

בעניי מלכה אינה נתפסת כמשהו מושלם חיצונית או פנימית , והפנטזיה אינה מתבססת על כך .
אלא על שליטה /כניעה בין שני אנשים .היכולת שלה לשלוט בי ..... ההנאה שלה מהשליטה ..הכח שלה לתגמל ולהעניש .... זו בעצם הפנטזיה העיקרית ...

לגבי גילוח מראה וכו ... לכל אחד יש העדפות אישיות גם ביחסים ונילים ... אני לא רואה שום קשר להיותה מלכה או לא .
aftercake​(נשלט)
aftercake​(נשלט) • 20 באוג׳ 2003
המלכה - את לא דיברת רק על לא מגלחת. אמרת לא מגלחת, משמינה, לובשת סמרטוטים, וזרוקה לחלוטין. אני לא חושב שמישהו ירצה להיות עם מישהי שמזניחה את עצמה, בלי קשר ל BDSM - זה בכלל לא חלק מתפיסה שלנו של מלכה, אלא של אישה - גם ונילים רגילים לא ירצו להיות עם בחורה כזאת.
בכלל, יש כאן לדעתי איזושהי סתירה בתיאור שלך - מצד אחד, מה יהיה היחס למישהי שמתנהגת גם רגיל, ולא כמו מלכה (בוכה למשל), ומצד שני, מישהי שחושבת שבגלל שהיא מלכה היא לא חייבת להקפיד על הופעה (או שאני לא הבנתי, וחלק מלהיות בחורה רגילה זה לא להתאמץ?)