צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין אותי לדעת איך תופסים מלכה כבן אדם

מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 20 באוג׳ 2003

מסתבכים מעט

מלכה מלקה​(אחרת) • 20 באוג׳ 2003
קמור - מאד נהניתי לקרוא את התגובה שלך icon_cool.gif
הבהיר את הדברים מעט כי נראה שנוצרה מעט עירבוביה ..
ראשית אולי כדאי להפריד את הפורום לשתי שאלות הפיזית והמנטלית-רגשית-הורמונלית icon_biggrin.gif
של המלכה וכך יהיה יותר פשוט לענות ולא לערבב .
שנית כלל לא אמרתי שבגלל היותה מלכה היא תזלזל בגופה ותצפה לכבוד , אהבה , הערצה וכו'
אני יותר התכוונתי לזה שאם לא בא לה להוריד שערות חודש ( מה לעשות , קורה ... ) האם זה יתפס כלגיטימי ? האם זה מעוות את תפיסת המלכה ומוריד אותה לארץ הונילים ?
נתתי דוגמאות - אבל לא צריך להיתפס אליהן אחת לאחת אלו הן רק דוגמאות ....
ובאשר לפמינזם , תכתיבי חברה ותפיסת הגוף הנשי - כמו שאמרתי אני אכתוב על זה ( אולי בפורום חדש .. ) בפעם אחרת
עוד הערה אחת - מפתיע ולא מפתיע לראות איך כל השקפת העולם של אנשים , המותר והאסור עובד לפי סוויצ'ים במוח - מותר , לגיטימי ורצוי לחרבן , להשתין על מישהו - זה מגרה וחלק מתהליך בלה בלה בלה וזה לא מוריד מערכו של האדם ולא מערכה של המלכה ( אולי אפילו מעלה ? )
אבל להוריד שערות ברגליים זה MAST ... ( ושוב זאת סתם דוגמא אז לא לקחת אותה קשה מדי .. ) icon_eek.gif
אני לא אוסיף כי אני נגררת בעל כורחי לנושא הפמיניזם
בכל מקרה תחשבו על זה .
Tame
Tame • 20 באוג׳ 2003
טוב.
אני לא אהיה זה שיכנס אל תוך ה"בור" ויאמר שעבד אמיתי צריך להישאר עבד בלי קשר למה שהמלכה בוחרת לעשות או לא לעשות עם הגוף שלה.
אנחנו לא חיים בעולם אידילי, בעולם שלנו כשבנאדם מפסיק להימשך (והכוונה כאן היא לאו דווקא משיכה פיזית אלא מפסיק להימשך באופן טוטאלי) לבן הזוג שלו - הקשר ילך ויתדרדר.
אם המשיכה הפיזית נעלמת אך נותרת המשיכה המנטאלית, המצב לא צריך להשתנות.
אם המשיכה הפיזית נעלמת והמצב משתנה משמע שלא הייתה מעולם משיכה מנטאלית.
בקשר למצב של רק משיכה פיזית בלי משיכה מנטאלית.. לא יודע מה בקשר לאחרים, אצלי זה מעולם לא היה מתחיל.
ובאמת שאין שום קשר לפמיניזם... אם באמת מציק לך שנשים צריכות להיראות בדרך מסויימת כדאי להתחיל את המאבק ב"רשויות האופנה" ולא בשינוי הדעה של הגברים... (אין מה לעשות, אנשים יאהבו מה שיגידו להם לאהוב דרך התקשורת...).

ועכשיו לנושא השני.
לדעתי מלכה שמתנהגת יותר כמו בנאדם ופחות כמו "אלוהים" תהיה הרבה יותר מושכת מאחר והיא תאפשר בכך לסאב לגלות את עצמו כנשלט באופן מקיף יותר..
קל מאוד למלא פקודות.
יותר קשה לעזור למלכה להתמודד עם החיים בכלל ומתוך עמדת "נחיתות"..
לדעתי המצב הנ"ל הרבה יותר מעניין מכל פנטזיה..

(אבל זו רק דעתי)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 באוג׳ 2003
שאלת מספר שאלות ובהתאם לכך אחלק את התשובה למספר חלקים:

1.
ציטוט: אתם יכולים לראות מישהי חזקה להיות מי שהיא כמכלול , פמיניסטית , עדינה לפעמים ?
יכולים לראות מלכה בוכה ? סתם עצבנית כי היה לה יום מחורבן - עצבנית מבלי להוציא את זה עליכם - פשוט מתנהגת כמו בן אדם "ונילי"

אם אי פעם אחזור לתקשר עם הצד הסאבי שבי, המלכה שאבחור אליה תיאלץ להקסים אותי ונילית ולא יותר מכך. "דומיננטיות", "מישהי חזקה", "סמכותית" - אלה מילים ריקות בעיניי. משחקים ואשליות. אם אציית יהיה זה מתוך שילוב כלשהו של רגש ונילי (רצוי שיקראו לו אהבה) ותשוקה מינית, ולא למישהי שכל מה שיש לה להציע הוא בטחון עצמי בגובה האוורסט, דוגמטיות ואמונה עמוקה שהדברים חייבים להתבצע בדרך שלה, תכונות שמתפרשות לעתים קרובות בטעות כ"חוזקה".
לפיכך את הפקודות היא תוכל לתת לי בכל טון שתבחר, את הכתף שלי היא תוכל לקבל מבלי לאבד את הערכתי, כשתהיה עצבנית אחבק אותה ואביא לה שוקו ועוגיות, ובאופן כללי אתייחס אליה כאל בן אדם ולא כאל פנטזיה.

2.
ציטוט: כאישה - את מוכנה להסתיר רגשות , מחשבות התנהגות מסויימת כי זה לא לגמרי מתאים לשליטה ?

ציטוט: מה תרגישו / תחשבו אם המלכה שלכם לא תוריד שערות כי לא בא לה והיא חיה עם עצמה בשלום
וכמו חוקי חברה רבים היא לא נותנת לשום דבר להכתיב לה את החיים .

אמרתי קודם שאין משמעות למונח "אדם חזק" בעיניי. זה לא היה מדויק. אני מצפה מכל אדם, ועל אחת כמה וכמה ממישהי שמתיימרת להכתיב דברים לאדם אחר, כי לא יתנו לכללי הטקס והחברה להכתיב להם כיצד לנהוג. פנטזיות וכללי הטקס זה בסדר, אבל זה כמובן הופך את כל היחסים למשחק בלבד (ושוב - זה בסדר גמור אם זה מה שרוצים). אם מעוניינים ביותר מכך - בהחלט אצפה מכל שולט כי השליטה שלו תתבטא בעיקר בכך שהוא עושה כרצונו בלא להכפיף עצמו להגבלות מלאכותיות שכאלה, כי אם כן - יש כאן סתירה לדעתי עם הגדרתו כ"שולט".

3. מראה חיצוני של מלכה - לא שונה בעיניי ממראה חיצוני של בת זוג באופן כללי, שזה הגיוני בהתחשב בסעיף 1.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 21 באוג׳ 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 21 באוג׳ 2003
זאלופון כתב/ה:

אם אי פעם אחזור לתקשר עם הצד הסאבי שבי, המלכה שאבחור אליה תיאלץ להקסים אותי ונילית ולא יותר מכך. "דומיננטיות", "מישהי חזקה", "סמכותית" - אלה מילים ריקות בעיניי. משחקים ואשליות. אם אציית יהיה זה מתוך שילוב כלשהו של רגש ונילי (רצוי שיקראו לו אהבה) ותשוקה מינית, ולא למישהי שכל מה שיש לה להציע הוא בטחון עצמי בגובה האוורסט, דוגמטיות ואמונה עמוקה שהדברים חייבים להתבצע בדרך שלה, תכונות שמתפרשות לעתים קרובות בטעות כ"חוזקה".

אני כל כך מסכים איתך.
גם בעיני ההתמסרות הבדסמית היא אהבה במתח יותר גבוה. מעבר לזה שמעתי מעוד סאבים שיש קסם רב יותר בדומית עדינה ורגישה מאשר בסוהרת קשוחה . נכון, יש כאן צד של פנטזיה בסוהרת הקשוחה אך לא לחיים מלאים והרמוניים אלא להגשמת פנטזיה וחזרה למציאות. כשחושבים על משהו קצת יותר רציני מחפשים את האדם. האישה המיוחדת שאפשר לאהוב להעריך ולהעריץ. שערות ברגליים או תקופה של הזנחה חולפת היא משהו אנושי, קשה לי להבין שכשאוהבים מישהו קצת שערות ברגליים ישנו את היחס אליו.

ולגבי אלה שבאמת חושבים שהמלכה היא איזשהו יצור עליון, מושלם, חף משגיאות, טעויות וחסרונות, אין לי אלא לומר - "תתעוררו".
המלכה ננה NNA
לפני 18 שנים • 22 באוג׳ 2005

הצהרה

המלכה ננה NNA • 22 באוג׳ 2005
אני המלכה ננה מודיעה בזאת על היותי אנושית
ובתור שכזאת יש לי כל מיני ימים טובים גרועים וממש מסריחים בימים מסריחים במיוחד
אי נמנעת מיצירת קשר עם העולם החיצון ועם המקלחת.
לפני כמה ימים היה לי יום מסריח במיוחד ועבד מסויים מאוד התעקש לבוא ולנחם אותי
וכך העבד המסויים הזה שם אותי מול סרט טיפשי ומפגר וליקק כל חלק בגופי המסריח
אני חייבת לציין שזה שהוא עשה זאת העלה את ערכו בעיני.
כי היה ברור לו שאני בתור מלכה לא חייבת להתקלח עם לא בא לי
והוא בתור עבד חייב לחבב את זה
זהו בדיוק מה שהוא עשה ועוד ביקש עוד .
[אני רק מקוה שהוא לא בונה על הרבה ימים גרועים כמו היום ההוא]
לגבי תגלחת אני משוכנעת שמדובר במנהג גברי
ומבקשת מכל נשות העולם העוסקות בגילוח חלקי גופן לחדול מלעשות זאת
מי שלא מבין שמלכות הן קודם כל בני אדם או נכון יותר בנות חוה ורק אחר כך איזה אובייקט מתוך -פנטזיה טיפשית
הוא אינו ראוי לשרת
בטח לא מלכה נעלה שכמותי :-]]]]]]
נרקיס_​(נשלט)
לפני 18 שנים • 23 באוג׳ 2005
נרקיס_​(נשלט) • 23 באוג׳ 2005
אז קודם כל ברוכים הנמצאים...

קורא פה זמן מה והאמת היא שלגבי שאלת ה - אנושית... כן? לא? למה..? התשובה אצלי מאוד פשוטה.

יש זמן לכל דבר.

תחילת קשר של שליטה תמיד מלווה בריגוש עצום, במלחמות פנימיות שמעצימות את הריגוש, בפנטזיה, הדמות של השולטת היא הרבה פעמים אינה אלא כלי בפנטזיה. אם את לא רוצה להרוס את מעמדך תשמרי עליו כך שיתאים לפנטזיה.

החלק היפה יותר הוא ההמשך, כשהפנטזיה מתחלפת במציאות והמציאות להבדיל מהפנטזיה לא זקוקה לכל כך הרבה סימבולים בשביל להתקיים, היא פשוט שם, מהסיבה הפשוטה שברור לי שזו האישה שאני רוצה לשרת ולהעריץ גם ברגעים הכי עגומים שלה.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
טוב, הנושא הזה דיי מורכב את האמת. אולם אם על פמיניזם נסוב העניין אז יש לי הערה חשובה לעניין:
מודלים של יופי, וסגידה אסתטית לגוף האנושי היו קיימים מאז ומתמיד בתרבות הן לגבי הגוף הגברי והן לגבי הנשי. לא בזה העניין, אלא בערכים הנקשרים לסמליות הגופנית הזאת.
בשביל היוונים 'היפה הוא הטוב', אם פניך סימטריות, יש בך משהו מההרמוניה הפנימית והסדר של היקום -הסופרסניי היווני. ואם חזות פניך נשרית, הרי כמלך העופות אתה!, וייצר השלטון נטוע בך! (זה מהפולטיאה). ואם אתה משתק את ידידך לדיאלוג בדברייך, הרי פניך ניראות כפניו של דג חרב משתק (תשובתו של מנון לסוקרטס). אולם, אין לטעות כאן - הגוף אינו נתון מלידה, הוא מצריך התאמנות, אולם האימון הגופני והאימון הנפשי הם היינו הך!.. במובן זה הבודהה, היוגי, והאל מדלפי קרובים אחד לשני. אנחנו, בתקופתינו המודרנית, לעומת זאת איבדנו לחלוטין את היכולת בכלל לחשוב על סמליות של גוף כייצוג של ערך כלשהו. או לחלופין עיוותנו את הרעיון הזה לסוג של גזענות מזעזעת (ההתעסקות של הנאצים בגוף הארי וכו').
איזה ייצוג יותר יפה, זה של פמלה אנדסון, על שדי הסיליקון השופעים שלה, ומבט העגל הבהמי שלה בעיניים, או זה של הומרוס המתאר את חכמתן וערמומיותן המתבטאים ביופיין של הלנה ופנלופי באיליאדה ובאודיסיאה שלו?
בקיצור רבותי אנחנו חיים בתקופה מאוד אפילה ביחס שלנו לנשים\גברים ומיניות האדם לעומת העולם העתיק. לא התקדמנו מאז, אלא בדיוק להיפך!!. את האהבה הפכנו להסכם ממון ואת המיניות למשתלה של סטיות.
ועכשיו לגבי שאלתך - אם את מורידה שיערות ברגליים או לא מורידה שיערות ברגליים, מה זה בעצם משנה? אם את מורידה, אז יופי את יפה ומושכת - כמו שפמלה אנדסון יפה ומורידה שיערות ברגליים, זה פשוט לא אומר כלום - את יפה ומושכת כמו דוגמנים בטלנובלה icon_cool.gif . ואם את לא מורידה שיערות ברגליים, אז את סתם פמיניסטית וולגרית ולא מושכת. בקיצור - ליופי אין שום ערך שנקשר אליו, אלא הוא עובר פטישיזציה - את יפה כמו המכונית שאת נשכבת עליה בפרסומת, או כמו העגל של מאמא עוף. משום כך גם המודלים של היופי והחוויה המינית שלנו כלכך דלים, לעומת אלה של העולם העתיק.
זהו, אם כבר אידיאולוגיה פמיניסטית, אז זו לא בהכרח הבעת עמדה מדוייקת, אלא נקודה טובה להתחיל לחשוב עליה, מקווה שלא הייתי שוב פעם טרחני. ואם כן, לא נורא - תדפדפו הלאה .. icon_cool.gif
נרקיס_​(נשלט)
נרקיס_​(נשלט) • 23 באוג׳ 2005
לי לא נשמעת טרחני, נהנתי מהתגובה שלך, מאוד.
אשמח גם אם תספק את יצר החקרנות והסקרנות שלי בצעד נוסף.

אני מאוד מזדהה עם ההסתכלות שלך על הנושא, מצד אחד. מצד שני תוכל לקרוא את תגובתי בדיוק לפני זו ששלך.

אך לא זו הפואנטה, אני קורא את התגובה שלך ומנסה להבין היכן אתה כן רואה כח באישה, כח בנשיות?