לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס לוהט בבסיס

נותן בראש
לפני 17 שנים • 23 ביולי 2006

סקס לוהט בבסיס

נותן בראש • 23 ביולי 2006
היי, אני חדש כאן, (חייל בן 20, גבוה חטוב ונאה) האמת שאני לא ממש בקטע של SM אבל אני אוהב לכתוב על חוויות מיניות שהיו לי. אז הנה סיפור חדש ואמיתי בתוספת קורטוב של פנטזיה, מקווה שהוא ישתלב באוירה כאן.

יום שבת בצהרים בבסיס צבאי קטן בדרום. קיץ, מזג האויר חם מאוד. ישבתי בחדר האוכל וחשבתי על החברים שמבלים עכשיו בים ורק אני תקוע בחור הזה. הייתי חדש בבסיס וכמו שתמיד עושים לחדשים, גם לי תקעו תורנות שבת.
חיילת יפה הסתובבה בין השולחנות והגישה מנות לחיילים. כשסיימה היא התיישבה במקום הפנוי שהיה מולי. היא היתה יפה וסקסית כל כך שאמרתי לעצמי שאני חייב להתחיל איתה.
"אז מה יפיופה, גם את תקועה פה שבת?" פתחתי בשיחה.
היא הסתכלה אלי בעינים הירוקות היפות שלה ואמרה בקול מבואס: "כן, ולא מספיק שאני תקועה פה אני גם צריכה לנקות כאן הכול לבד..."
זאת ההזדמנות שלי, חשבתי לעצמי. "יודעת מה? אני נשאר לעזור לך... את תראי שביחד נגמור את כל העבודה בפחות משעה."
היא חייכה אלי חיוך מקסים: "אתה רציני? וואי איזה מתוק אתה... ממש תודה!"
חדר האוכל התרוקן מאנשים, היא נכנסה למטבח לשטוף את הכלים ואני התחלתי לפנות את השולחנות. עבדתי מהר כדי להספיק לבוא ולעזור לה כי רציתי להיות קרוב אליה. סיימתי ונכנסתי למטבח. היא עמדה ליד הכיורים, גבוהה ויפה, לבושה בחולצת טריקו ומכנסים צבאיות, השיער החום שלה אסוף מאחור. הצטרפתי אליה והבחנתי שהחולצה שלה היתה רטובה לגמרי ודבוקה לשדיים כך שהפטמות הזקורות שלה בלטו באופן מגרה מבעד לחולצה...
היא הבחינה במבטים שלי, חייכה ואמרה: "אם אתה כל כך מת לראות ציצים אז הנה..." ובבת אחת הורידה את החולצה וחשפה את השדיים המושלמים שלה, שדיים שלא היו זקוקים לחזיה, זקופים מלאים ומוצקים... היה לה עור חלק ושזוף ומותנים צרות ומעוגלות שהתרחבו כלפי מטה לכיוון התחת הסקסי שלה.
"אם את הורדת אז גם אני מוריד..." אמרתי והורדתי את החולצה.
וככה עמדנו שנינו חצי ערומים, צוחקים ומשפריצים מים ובלי להרגיש איך הזמן עובר סיימנו את שטיפת הכלים.
היא עמדה מולי, השדיים הזקופים והמגרים שלה עולים ויורדים עם הנשימות שלה, ואמרה בחיוך המתגרה שלה: "אתה נראה לי צמא... רוצה לבוא אלי לחדר לשתות משהו?"
"בכיף יפיופה. רק אל תשכחי לשם עליך בחזרה ת'חולצה..."

הגענו לחדר שלה. היא מזגה לשנינו קולה בתוספת קוביות קרח שהוציאה מהמקרר ושמה ברקע מוזיקה קצבית וחושנית. היה חם מאוד והמזגן הרעיש יותר מאשר קירר. היא סיימה לשתות את הקולה והתחילה למצוץ קובית קרח.
"אוף איזה חום..." אמרה.
"זה יקרר אותך," אמרתי ובלי לחשוב לקחתי קובית קרח והכנסתי לה לתוך החולצה. היא ציחקקה ובתגובה הכניסה לחולצה שלי את קוביות הקרח שנשארו לה בכוס. לקחתי שתי קוביות והכנסתי אותן לתוך החולצה שלה, והפעם הכנסתי גם את היד שלי... התחלתי ללטף את השדיים ולשפשף עליהם את הקרח... היא צווחה והגוף שלה התעוות מהמגע של הקרח על הפטמות הרגישות ואני המשכתי לשפשף עד שהשדיים נהיו רטובים ממי קרח... במקביל הכנסתי קובית קרח לפה ומצצתי אותה קצת, הצמדתי את הפה שלי לשלה והעברתי לפה שלה את הקרח בעזרת הלשון... התנשקנו ככה במשך רגע ארוך, הלשונות שלה ושלי מתערבבות ומתלקקות כשהקרח עובר מפה לפה ומי קרח נוזלים מהפיות שלנו... במקביל המשכתי לעסות את השדיים שלה, מרגיש איך הפטמות, בניגוד לשדיים הרכות שלה, מתחילות להזדקר ולהתקשות בטירוף.
הורדתי את היד למטה ופתחתי את המכנסים שלה. הכנסתי יד לתחתונים והתחלתי ללטף את הגבעה הנפוחה כשאני משפשף קובית קרח על הכוס שלה...
אש וקרח באו במגע, והכוס שלה היה כבר רטוב לגמרי מהנוזלים שהפרישה שהתערבבו עם מי הקרח...

"בוא נכנס להתקלח," אמרה ומשכה אותי לכיוון המקלחת. התפשטנו במהירות ונכנסנו מתחת לזרם המים. הגופות שלנו נצמדו והמשכנו להצתרפת כשאני מכניס אצבע לכוס שלה והיא מלטפת את הזין שלי שכבר עמד בטירוף. מצצתי את הפטמות שלה וליקקתי את המים שזלגו עליהם... לקחתי כיסא שעמד שם והושבתי אותה עליו. שפכתי קצת שמפו על הזין ועל השדיים שלה, הכנסתי את הזין בין השדיים והתחלתי לזיין אותם כשהמים יורדים על הגב שלי והיא לוחצת את השדיים על הזין, עד שכל האזור היה מרוח בשמפו והתחיל להיווצר קצף. שטפתי את הקצף מהזין והכנסתי אותו לפה שלה לביקור קצר... היא מצצה וליקקה, כשהמים נוזלים על על הפנים היפות שלה ועל הזין, אבל אני רציתי להגיע כבר לדבר האמיתי...
הקמתי אותה וסובבתי אותה כשהגב שלה אלי. היא נשענה על הקיר והניחה על הכסא רגל חטובה וחלקה, עם קעקוע נחמד למטה וצמידים של חרוזים. תפסתי את הזין וכיוונתי אותו לכוס הפתוח שלה. השחלתי אותו פנימה והתחלתי לזיין אותה, בהתחלה לאט, כי רציתי להרגיש כל נקודה בכוס הצר והעמוק שלה, שהיה כל כך רך ונעים לזיון... מה שבטוח זה שבתולה היא לא היתה, חחח... בהדרגה הגברתי את הקצב ובמקביל התחלתי לעסות את השדיים שלה... הכנסתי לשון לתוך האוזן שלה וליקקתי, והיא סובבה את הראש שלה אלי אלי כדי שאוכל לצרפת אותה. איזה כיף היה לזיין את הכוס המושלם שלה ובמקביל לעסות את השדיים העסיסיים וללקק את הלשון שלה... המים זלגו לאורך הגב שלה, המשיכו למטה ושטפו את הזין שטחן במרץ את הכוס שלה...
ואז פתאום המים החמים נגמרו, כמו שתמיד קורה בצבא, ואנחנו יצאנו מהמקלחת, מנגבים זה את זו ומתמזמזים תוך כדי...

"אנחנו מזדיינים ואני גם הולך לזיין אותך עוד מעט בתחת ואני עדין לא יודע את השם שלך," אמרתי לה.
"קוראים לי יערה ותודה שאתה מודיע לי שאתה הולך לזיין אותי בתחת... ואיך קוראים לך?"
אמרתי לה. "ולא סתם לזיין, אלא חזק וכואב," הוספתי.
היא הסתכלה עלי במבט המתגרה שלה ואמרה: "וואלה? לידיעתך אני לא נותנת לכל אחד לזיין אותי בתחת..."
הגיע הזמן לשחק את הקשוח, חשבתי. תפסתי לה בשיער ואמרתי: "אני יזיין אותך איפה שאני רוצה ואיך שאני רוצה... ברור?"
המבט שלה הפך לפתע למבט של חתלתולה כנועה והיא אמרה: "אמממ... אני דלוקה על גברים קשוחים... תעשה בי מה שאתה רוצה... תתייחס אלי כמו אל הזונה שלך..."
לא הייתי צריך יותר מזה. ההרגשה שאני שולט בה ויכול לעשות לה מה שאני רוצה היתה מחרמנת אש...
תפסתי אותה בשיער ומשכתי אותה כלפי מטה: "תרדי עכשיו על הברכיים ותתחילי למצוץ לי את הזין."
"רגע, אני..." היא התחילה להגיד.
בלי לחשוב הפלקתי לה סטירה מצלצלת לפנים. אפילו אני הופתעתי מהעוצמה של הסטירה. "בלי רגע, כשאני אומר משהו את תעשי את זה ומיד... ברור?"
לרגע היא הסתכלה עלי במבט מופתע שמיד התחלף למבט שהראה לי שהסטירה הזאת חירמנה אותה רצח: "כן זיין שלי... אני יעשה כל מה שתגיד..."

היא ירדה לפני על הברכים, לקחה את הזין ביד והתחילה למצוץ את החלק העליון שלו כשאת החלק התחתון היא משפשפת בתנועות סיבוביות של כף היד שלה. הסתכלתי על הפנים היפות שלה כשהיא מצצה לי את הזין... היא נראתה כל כך סקסית עם זין גדול בפה... מדי פעם היא הפנתה אלי את העינים הירוקות שלה כדי לראות עד כמה אני נהנה... ביד השניה היא עיסתה לי את הביצים ומעכה אותם... תפסתי אותה בשיער ודחפתי לה את הזין יותר עמוק לפה... היא התחילה להשתעל ואני הפסקתי...
נשכבתי על הגב ומשכתי אותה אלי והיא עלתה על המיטה והתיישבה על הזין שלי. היא כיוונה את הזין לכוס שלה והשחילה אותו פנימה עד הסוף. הזין פילח את הכוס שלה לשניים, מילא את הכוס שלה והשפתים של הכוס התרחבו ונמתחו מסביב לזין. היא התחילה לעלות ולהוריד את האגן שלה, מזיינת אותי בקצב משתנה, פעם לאט ופעם חזק... היה כיף להסתכל על הגוף המושלם שלה עולה ויורד על הזין שלי, את השדיים המקפצות ואת הזין יוצא ונתקע בכוס שלה... המוסיקה הקצבית ברקע הוסיפה לאוירה המחרמנת... שלחתי יד וחיפשתי את החור של התחת שלה, מצאתי אותו והחדרתי לתוכו אצבע... היא השמיעה גניחה ואני המשכתי לדחוף את האצבע עד שהכנסתי אותה עד הסוף כשאני מרגיש איך החור הצר הולך ומתרחב בהדרגה...
קמתי, ופקדתי עלי לשכב על הגב. משכתי אותה אלי עם הרגלים, שמתי כרית מתחת לאגן שלה כדי שהתחת שלה יהיה בגובה של הזין שלי והרמתי את הרגלים שלה. הכוס היפה שלה היה פתוח ומוכן אבל אותי עניין החור שמתחתיו... התחלתי להחדיר את הזין לחור הצר של התחת שלה וראיתי את הבעת הכאב על הפנים שלה... אבל המשכתי לדחוף והרגשתי את החור הולך ונפתח ככל שהכנסתי את הזין עמוק יותר... תפסתי אותה ברגלים שהיו מורמות והתחלתי לזיין... ההבעה על הפנים שלה התחלפה בהדרגה להבעה של עונג ואני הגברתי את הקצב... הגוף שלה נע קדימה ואחורה בקצב הזיון והשדיים שלה רטטו כמו ג'לי... היא שלחה יד לכוס שלה והתחילה לשפשף ולאונן כשהזין שלי ממשיך לטחון לה את התחת... הוצאתי את הזין ותקעתי אותו לכוס שלה. היא היתה רטובה כבר לגמרי. עברתי ככה כמה פעמים מחור לחור, פעם מזיין אותה בכוס ופעם בתחת, הגניחות שהיא השמיעה הלכו והתחזקו ואני פחדתי שמישהו בחוץ ישמע... עד שהרגשתי שכל הגוף שלי בוער מבפנים ושאני עומד להתפוצץ בכל רגע...
הוצאתי את הזין והתחלתי לשפשף אותו כשאני מכוון אותו אל הבטן שלה... הרגשתי איך הזרע החם מתחיל לפלס לו דרך לכיוון הזין ואז השפריץ הראשון של שפיך פרץ החוצה... לא חשבתי שהמטח הראשון יהיה כל כך חזק, הוא הגיע עד לפנים ולשיער שלה... השפריצים הבאים נחתו על הצוואר והשדיים ובהדרגה הלכו ונחלשו, עד שהפנים והגוף שלה היו מלאים בשפיך חם... הזין שלי הלך ונרגע בהדרגה ואני מרחתי את הזרע שנשאר עליו על התחת שלה.
היא קמה והתיישבה ואני הכנסתי את הזין לפה שלה והיא ליקקה את שאריות השפיך... אחרי ששנינו נרגענו לקחתי מגבת וניגבתי את הפנים והשדיים והגוף שלה מהשפיך. אחר כך משכתי אותה אלי כדי להדביק לה נשיקה ופתאום...
פתאום הרגשתי בומבה לפרצוף כאילו פגע בי ברק... הבת זונה הביאה לי סטירה לפרצוף שהיתה יותר חזקה מהסטירה שאני החטפתי לה... לאחר רגע של התאוששות הבטתי אליה במבט שואל ומופתע...
היא הסתכלה עלי בחיוך השובב והמתגרה שלה ואמרה: "קודם כל זה בשביל הסטירה שנתת לי. שנית זה כדי שיהייה לך ברור שכשאנחנו עושים סקס אני אמנם הזונה שלך, אבל אחרי הסקס אני חוזרת להיות המלכה שלך. ועכשיו אם אתה רוצה אתה יכול לבוא ולנשק אותי."
לא פראיירית.
וככה נהיינו חברים.

אגב, אם שאלתם את עצמכם למה נפרדנו אז זה בגלל שהיא תפסה אותי על חם מזדיין עם השותפה שלה לחדר... אבל זה כבר סיפור אחר...