בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי גיל

איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 25 ביולי 2006

משחקי גיל

איימי_​(נשלטת) • 25 ביולי 2006
ראיתי את המודעה של אמילי על המסיבה של "נערות בית- הספר" ונדלקתי. זה העיר בי משהו.
אלא שמשום מה נראה שכל העניין הזה במחתרת. לא מכירה כמעט אנשים שזה מעניין אותם.
מה דעתכם? האם מדובר במיעוט שמתעניין במשחקי- גיל? האם ייתכן שזהו מקרה בו טאבו חברתי (הפחד העמוק והמוצדק מפדופיליה) מרחיק אנשים גם ממימוש פנטזיה לגיטימית של משחקי גיל בין שני בוגרים?
סאנדיי​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 25 ביולי 2006
סאנדיי​(נשלטת) • 25 ביולי 2006
פנטזיית תלמידת הבית ספר היא לדעתי מאוד נפוצה, גם מחוץ לגבולות הבדס"מ. מעבר לזה, אני רואה אלמנטים שלי התיילדות אצל הרבה סאביות, גם אם לא קוראים לזה ככה במפורש. אם זה בלבוש, בטון הדיבור או בכל מיני גינוני התנחמדות, ובמקביל גישה פטרונית של דומים, למשל בכינויי חיבה כמו "ילדה" או "תינוקת". (אני חושבת שזה פחות נפוץ אצל סאבים, אבל אני באמת לא מבינה הרבה בפמדום).
זה די הגיוני, ת'אמת. הדגשת פערי גיל, ולו גיל מנטלי, ולו בהעמדת פנים, היא דרך די נוחה ליצור פער "מעמדי" שמבטא או מדגיש את השליטה.
דווקא היות העניין הזה מקובל ונפוץ משאיר את התווית המפורשת "משחקי גיל" לשוליים הקיצוניים, נגיד אלא שהרגרסיה שלהם היא לגיל טרום-התבגרות. וזה, אני חושבת, גם הרבה פחות נפוץ וגם כן, מעלה ניחוחות פדופיליים קלים שעשויים להרתיע אנשים ולגרום להם לא לממש פנטזיות, אם מתוך פחד והגעלות וחוסר קבלה של הפנטזיה עצמה או מתוך פחד לחשוף אותה, או לממש ולהסתיר. (אם כי, עד כמה שאני מסוגלת להבין משהו שלא בקינק שלי, לא נראה לי שפדופיליה היא העניין שם).
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 26 ביולי 2006
venus in our blood​(שולטת) • 26 ביולי 2006

אני חושבת שבחלק ממשחקי הגיל יש קשר לאותו מאמר נפלא, שאת עצמך תרגמת איימי, לגבי ''אבא-דום ''.
יחד עם זאת, אני מאמינה שגם ללא קשר לנושא אבא-דום , משחקי גיל יכולים להיות תוספת מעניינת, מגוונת ליחסי שליטה.

בדבר אחד אני מסכימה איתך : המודעה של אמילי ואף לגבי המסיבה בנושא הנ''ל בהחלט עושה את זה.. icon_redface.gif icon_redface.gif בגדול ... icon_redface.gif

הרבה מאוד ממשחקי התפקידים והגיל , יש בהם משהו קינקי מדליק ( שוטרת\ סוהרת -אסיר ; תלמידה-מורה קשוח ; )

רק כדאי לזכור שלרוב הם מהווים פטיש מסויים ( מקסים בפני עצמו ) ולא בהכרח עיקר הדברים

.

או,
מהות היחסים. ( וזה דווקא בניגוד לתפיסת האבא-דום )
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 ביולי 2006
אין לי בעיה עם כל דבר שקורה בין שני מבוגרים בהסכמה אבל להבדיל מהנשים שכתבו פה אותי זה פשוט מכבה , אולי כי יש לי ילדה בגיל בית הספר והמחשבה שאולי איזה גבר מבוגר יכול לפנטז עליה או כי מעולם לא ראיתי צורך להחליף את אבא שלי .
אבל הדבר שגניב אותי בבדס"מ הוא היכולת לשלוט בגבר אמיתי ולא בילד קטן ומתיילד .
גבר אמיתי , חזק ועוצמתי שמוכן לתת לי לעשות לו את כל מה שאני עושה ומוותר על הכח שלו למעני - זה הקיק שלי
לשלוט בלילדים גם בפנטזיה ולהעניש אותם כי הם היו "ילדים רעים " זה לא כוס התה שלי .

אין במה שכתבתי שום יציאה נגד אנשים שנהנים ממשחקי גיל וכל אחד כטוב בענייו יעשה .
אולי זה באמת כמו שאיימי כתבה אחד ההבדלים בן דומיות לסאביות , הייתי רוצה לשמוע גם גברים בדיון הזה , מעניין אותי לדעת עם יש סאבים שזה עושה להם את זה ?
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 26 ביולי 2006
בטי בום כתב/ה:
אין לי בעיה עם כל דבר שקורה בין שני מבוגרים בהסכמה אבל להבדיל מהנשים שכתבו פה אותי זה פשוט מכבה , אולי כי יש לי ילדה בגיל בית הספר והמחשבה שאולי איזה גבר מבוגר יכול לפנטז עליה או כי מעולם לא ראיתי צורך להחליף את אבא שלי .
אבל הדבר שגניב אותי בבדס"מ הוא היכולת לשלוט בגבר אמיתי ולא בילד קטן ומתיילד .
גבר אמיתי , חזק ועוצמתי שמוכן לתת לי לעשות לו את כל מה שאני עושה ומוותר על הכח שלו למעני - זה הקיק שלי
לשלוט בלילדים גם בפנטזיה ולהעניש אותם כי הם היו "ילדים רעים " זה לא כוס התה שלי .

אין במה שכתבתי שום יציאה נגד אנשים שנהנים ממשחקי גיל וכל אחד כטוב בענייו יעשה .
אולי זה באמת כמו שאיימי כתבה אחד ההבדלים בן דומיות לסאביות , הייתי רוצה לשמוע גם גברים בדיון הזה , מעניין אותי לדעת עם יש סאבים שזה עושה להם את זה ?

בטי בום,

תגובתך ללא ספק עוררה בי אי אילו תהיות.
גם לי יש ילדה בגיל ביה''ס ומעולם לא חשבתי עליה בקונספט הזה.
משום מה, ניראה לי מיותר לגמרי לציין , כשם שאנשים לפעמים מציינים בגבולות שלהם את כל הפיליות למיניהן.
כאילו,
זה ברור לא ?
במשחקי גיל , כמו בבדס'מ, ניראה לי שמעל לכל ולפני הכל, תמיד מדובר בהסכמה בין אנשים בוגרים ( בגילם , לפעמים יותא מאשר בנפשם ).

יחד עם זאת,
אני כן יכולה להסכים עם ההנחה הכללית שלפעמים לסאביות יש התנהגות ילדותית\ מתיילדת יותר מאשר לסאבים.

התחברתי גם לרצון לשלוט ( או להישלט..) במישהו שאינו ילדותי ( או בגירסא הסאבית : מישהי שאיננה נטולת חוש שידרה , אלא עצמאית וחזקה ).
אך שוב,
לדעתי, משחקי הגיל, יכולים להוות גיוון , כמו שאר הפטישים .
עוד סוג של ''תבלין '' למנה העיקרית ולמהות.
נוריתE
נוריתE • 26 ביולי 2006
זה קטע ממשחקי ה"חינוך האנגלי"
"סקול בוי-סקול גירל"
זה עוד פטיש אחד מרבים גם של דומים/דומינות
וגם של נישלטות-ים.

הקטע הזה ,זה כמו מין משחק אסור שמותר לשחק אותו

כי אותן "בנות בית ספר " הן למעשה נישלטות בגירות
אם זו נטיה פדופילית מוסתרת?או רק לגיטמציה לשבור את הטאבו הזה
לא לי הפתרונות.

כי אותי,אישית, זה מעולם לא משך

-----------------------------------------------------
הדעה שלי היא שלי בלבד
ואין משום העברת ביקורת
God's Daughter​(מתחלפת)

פדופילה פשוט לא קשורה

God's Daughter​(מתחלפת) • 26 ביולי 2006
אני מניחה (מאחר ואינני פדופילית אני יכולה רק לשער) שפדופילים נמשכים לגוף הילדותי, יותר מאשר למנטאליות... אני , מתוך העניין שלי במשחקי גיל יודעת שאני נמשכת / אוהבת להיות במצב של חוסר אונים/ חוסר אחריות... ללא צורך להחליט ממש החלטות, ולהיענש / להעניש בצורה מסורתית על המעשה.

אספר לכם משחק תפקידים שעשינו אני ובן זוגי (בתקווה שהוא לא ירדוף אחרי עם איזה קיין, הוא פחות משתף ממני icon_smile.gif )

שיחקנו שאני ילדה שנזרקה לרחוב, אחרי שעברה מבית אומן לבית אומן (יתומה). ובן זוגי מצא אותי. הגיל שלי בתפקיד הוא כ-13, ובן זוגי בן גילו האמתי... 34 עוד שבוע icon_smile.gif.אני נורא רציתי לגור אצלו, והוא לא הסכים, הוא הסכים רק לתת לי צ'אנס של שבוע, ואם לא הייתי עומדת בהזדמנות הזו הוא היה מוסר אותי לרשויות.... מתוקף היותי ילדה בבית והוא עובד, מוטלות עלי מטלות הבית, למשל לשטוף כלים. במידה ולא עשיתי זאת, הוא מעניש אותי... ע"י כך שאני מתכופפת עם הבטן שלי על הברכיים שלו, הוא מוריד לי את המכנסיים והתחתונים ונותן לי מכות בטוסיק.... יש כמובן צורות ענישה מגוונות ורבות.. כגון לכתוב אותו משפט הרבה פעמים, הלקאות בעזרת מחבטים / קיין, בדומה לרעיון של סקול גירלז, גם כאן יש ענישה משפילה ומביכה (הורדת תחתונים ללא הקשר מיני). המשחק הזה לאו דווקא יכלול פעילות מינית מובהקת, ואם כן, שהרי בתכלס, היא אסורה ולא הגיונית icon_smile.gif במסגרת התפקיד הזה כמובן שהוא סמכותי ורציני תמיד, ואילדותית, משתטה, מדברת שטויות, קופצנית וכל מה שאפשר לשייך לילדונת מתחנחנת.

זה יכול ללכת גם ההיפך ... לדוגמא.... פרוייקט ערים תאומות.... הורים שולחים את הילדים שלהם למשפחה בעיר "תאומה" בחו"ל. אני אמא לנער בן 16, ומגיע אלי נער בן 16 במקומו למשך חודש...

אז תגידו, תגידו שאני סוטה ! .. icon_razz.gif בפנטזיות הכל מותר, וזה מה שיפה ומייחד את הפנטזיה מהמציאות. אני לא פדופילית, ילדים קטנים באמת לא עושים לי את זה, ואני בטוחה שגם לבן זוגי לא.. (למרות שאני צעירה ממנו ב13 שנה icon_lol.gif )והפנטזיות האלה באות להגשים לנו מקום בו אנו חסרי אחריות, בו אנו יכולים לדבר שטויות ולקבל עונשים פשוטים, כואבים ולאו דווקא בדס"מים.

וזה היה חבריי, מונולוג קצר על חלק ממה שאני למדתי על.. ספנקינג, בהקשר למשחקי גיל icon_smile.gif icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 1 באוג׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2006
סאנדיי כתב/ה:
פנטזיית תלמידת הבית ספר היא לדעתי מאוד נפוצה, גם מחוץ לגבולות הבדס"מ. מעבר לזה, אני רואה אלמנטים שלי התיילדות אצל הרבה סאביות, גם אם לא קוראים לזה ככה במפורש. אם זה בלבוש, בטון הדיבור או בכל מיני גינוני התנחמדות, ובמקביל גישה פטרונית של דומים, למשל בכינויי חיבה כמו "ילדה" או "תינוקת". (זה די הגיוני, ת'אמת. הדגשת פערי גיל, ולו גיל מנטלי, ולו בהעמדת פנים, היא דרך די נוחה ליצור פער "מעמדי" שמבטא או מדגיש את השליטה.
דווקא היות העניין הזה מקובל ונפוץ משאיר את התווית המפורשת "משחקי גיל" לשוליים הקיצוניים, נגיד אלא שהרגרסיה שלהם היא לגיל טרום-התבגרות. וזה, אני חושבת, גם הרבה פחות נפוץ וגם כן, מעלה ניחוחות פדופיליים קלים שעשויים להרתיע אנשים ולגרום להם לא לממש פנטזיות, אם מתוך פחד והגעלות וחוסר קבלה של הפנטזיה עצמה או מתוך פחד לחשוף אותה, או לממש ולהסתיר. (אם כי, עד כמה שאני מסוגלת להבין משהו שלא בקינק שלי, לא נראה לי שפדופיליה היא העניין שם).

יפה כתבת icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: פדופילה פשוט לא קשורה

איימי_​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2006
God's Daughter כתב/ה:
אני מניחה (מאחר ואינני פדופילית אני יכולה רק לשער) שפדופילים נמשכים לגוף הילדותי, יותר מאשר למנטאליות... אני , מתוך העניין שלי במשחקי גיל יודעת שאני נמשכת / אוהבת להיות במצב של חוסר אונים/ חוסר אחריות... ללא צורך להחליט ממש החלטות, ולהיענש / להעניש בצורה מסורתית על המעשה.

אספר לכם משחק תפקידים שעשינו אני ובן זוגי (בתקווה שהוא לא ירדוף אחרי עם איזה קיין, הוא פחות משתף ממני icon_smile.gif )

שיחקנו שאני ילדה שנזרקה לרחוב, אחרי שעברה מבית אומן לבית אומן (יתומה). ובן זוגי מצא אותי. הגיל שלי בתפקיד הוא כ-13, ובן זוגי בן גילו האמתי... 34 עוד שבוע icon_smile.gif.אני נורא רציתי לגור אצלו, והוא לא הסכים, הוא הסכים רק לתת לי צ'אנס של שבוע, ואם לא הייתי עומדת בהזדמנות הזו הוא היה מוסר אותי לרשויות.... מתוקף היותי ילדה בבית והוא עובד, מוטלות עלי מטלות הבית, למשל לשטוף כלים. במידה ולא עשיתי זאת, הוא מעניש אותי... ע"י כך שאני מתכופפת עם הבטן שלי על הברכיים שלו, הוא מוריד לי את המכנסיים והתחתונים ונותן לי מכות בטוסיק.... יש כמובן צורות ענישה מגוונות ורבות.. כגון לכתוב אותו משפט הרבה פעמים, הלקאות בעזרת מחבטים / קיין, בדומה לרעיון של סקול גירלז, גם כאן יש ענישה משפילה ומביכה (הורדת תחתונים ללא הקשר מיני). המשחק הזה לאו דווקא יכלול פעילות מינית מובהקת, ואם כן, שהרי בתכלס, היא אסורה ולא הגיונית icon_smile.gif במסגרת התפקיד הזה כמובן שהוא סמכותי ורציני תמיד, ואילדותית, משתטה, מדברת שטויות, קופצנית וכל מה שאפשר לשייך לילדונת מתחנחנת.

זה יכול ללכת גם ההיפך ... לדוגמא.... פרוייקט ערים תאומות.... הורים שולחים את הילדים שלהם למשפחה בעיר "תאומה" בחו"ל. אני אמא לנער בן 16, ומגיע אלי נער בן 16 במקומו למשך חודש...

אז תגידו, תגידו שאני סוטה ! .. icon_razz.gif בפנטזיות הכל מותר, וזה מה שיפה ומייחד את הפנטזיה מהמציאות. אני לא פדופילית, ילדים קטנים באמת לא עושים לי את זה, ואני בטוחה שגם לבן זוגי לא.. (למרות שאני צעירה ממנו ב13 שנה icon_lol.gif )והפנטזיות האלה באות להגשים לנו מקום בו אנו חסרי אחריות, בו אנו יכולים לדבר שטויות ולקבל עונשים פשוטים, כואבים ולאו דווקא בדס"מים.

וזה היה חבריי, מונולוג קצר על חלק ממה שאני למדתי על.. ספנקינג, בהקשר למשחקי גיל icon_smile.gif icon_rolleyes.gif

סקסי... תודה ששיתפת icon_smile.gif
teacher​(שולט)

חידודון

teacher​(שולט) • 1 באוג׳ 2006
רק מילה קטנה על משחקי גיל מול פדופיליה:

מתוך מילון המונחים שלנו:
ציטוט: ''..הסטיגמות או הדיעות הקדומות הקשות ביותר על משחקי הגיל הן - שמעורבים בהם ילדים אמיתיים או שמי שנהנה מסוג זה של משחק, חזקה עליו שיש לו נטיות פדופיליות.

רוב האנשים שמשתתפים במשחקי הגיל הם בעלי דיעה מוצקה נגד כל ביטוי אמיתי של פדופילה, או ניצול כל שהוא. אין שום סובלנות כלפי פדופילים, לא בקהילת ה-BDSM ולא בקרב מי שמשחק משחקי גיל...''

השאר כאן:
http://www.maledom.co.il/phpsite/modules.php?name=Encyclopedia&op=content&tid=113

teacher