סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסע הצלב ממשיך

המלכה דנה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 ביולי 2006

מסע הצלב ממשיך

המלכה דנה​(שולטת) • 26 ביולי 2006
בוקר טוב לכולם.
אני לא יודעת כמה מכם מכירים את ה-BLOGTV של תפוז...
אני לא יודעת כמה מכם יודעים שיש שם חדר, שמשדרים בו סרטי מיילדום בשעות הערב והוא מנוהל על ידי אחד החברים שלנו פה.

וכמו שעשו בכלוב...... (רדיו הכלוב...)
בתחילת השבוע, כאשר מתחיל ידידנו את ההכנות לפתיחת החדר, מה רואות עיניו??

תפוז השאירו הודעה שהחדר חסום, מכיוון שהתכנים אלימים...... ולא ראויים לשידור.

icon_evil.gif התכנים אלימים icon_evil.gif

אין לי מה להוסיף מלבד העובדה שאני הולכת לכתוב מכתב זועם (אבל רגוע) לתפוז...
אני חושבת שאחת הדרכים לטפל בזה היא להציף אותם בפניות, ולהבהיר להם שאנחנו לא רוב שותק.... אנחנו דורשים שיתנו לנו לחיות, לא עשינו רע לאיש... דאגנו לשים אזהרה בכניסה, העפנו קטינים, ואני לא חושבת שהתכנים שלנו היו אלימים יותר מהתכנים של כמה מהחדרים שבהם יושבות ילדות בנות 18 ומאוננות ליד מאות צופים, או אלים יותר מסרטי הסקס המשפילים שרואים בחדרים אחרים.

כל מי שרואה את עצמו חלק מהמאבק למנוע את התרחבות התופעה (מה השלב הבא? סגירת הפורטלים? סגירת כל חדרי הבדסמ??).... מילים זועמים, משהו....
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 26 ביולי 2006
מסכים בהחלט. חייבים לשנות את המודעות והדיעות הקדומות.
וכל מי שנתקל בתופעות כאלו חייב לנהוג כמו דנה
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 26 ביולי 2006
על פניו נראה לי, שההשוואה בין המקרה שהבאת, דנה, ובין המקרה של סגירת רדיו הכלוב - אינה במקומה. אני לא מכיר יותר מדי את מערכת הבלוג טי.וי. של תפוז, אבל בהנחה שכל החדרים פתוחים בפני כולם, ואין להם אפשרות לחסום חדרים מסויימים מקבוצות מסויימות, אז המקרים אינם דומים, ואני בהחלט יכול להבין את רצונם של מנהלי האתר תפוז למנוע מהציבור הרחב בכלל, ומקטינים בפרט, את החשיפה לסרטים בעלי תכנים מיניים בוטים. אסור לשכוח גם שהאתר תפוז הוא אתר שלא פונה לקהילה קטנה וספציפית בעלת עניין מסויים, אלא מתיימר להיות פורטל ארצי שפונה לכמה שיותר אנשים מהציבור הרחב. זה לא דומה למצב של הכלוב, שמגדיר את עצמו מראש כאתר שמיועד לקבוצה מסויימת, שבמהותו ובעיקרו הוא לא אתר פורנוגרפי, וששידורי הרדיו שלו נאסרו לא בשל תוכנם שלהם, אלא לכאורה בשל האופי וההעדפות המיניות של המאזינים...
God's Daughter​(מתחלפת)

לא סתם עבד

God's Daughter​(מתחלפת) • 26 ביולי 2006
אם הנהלת תפוז הייתה עושה הכל כדי למנוע חשיפתם של קטינים לתכנים פורנוגרפיים, לא היה בלוג טיוי למבוגרים בכלל.... בשאר הבלוגים החל מהשעה 10 בלילה ובמשך כל הלילה, ישנם תכנים מיניים, נשים וגברים שמאוננים ועושים סקס ודברים נוספים מול המצלמה, הקרנת סרטי פורנו מכל הסוגים, ואני לא רואה איך בדס"מ יוצא מן הכלל מכל אלה!

המלכה דנה -
כל הכבוד לך על היוזמה, אם את פונה במכתב ותרצי עוד חתומים, אני מוכנה לחתום בכינוי שיש לי בתפוז (שגם שם בכרטיס האישי כתובות נטייותי ופעילותי בחדרי הבדס"מ באתר). מעבר לכך, מעולם לא נכנסתי לבלוג טיוי ואני לא יודעת אילו סרטים אותו אדם משדר, אבל לדעתי האישית, מאחר והאתר איננו אתר בדס"מ, הייתי משדרת סרטים לא קשים במיוחד. אם הייתי יודעת יותר על תכני הבלוג הייתי יכולה לכתוב יותר.

בהצלחה !
ואכן אסור לשתוק כשמנסים לסתום לנו את הפה ולסגור אותנו בבועת "חולי הנפש".
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 26 ביולי 2006
כפי שטרחתי להדגיש, אני לא מכיר את מערכת הבלוג טי.וי. של תפוז ולא נוהג להיכנס לשם. אם אכן מאפשרים שם כדבר שבשיגרה לשדר תכנים פורנוגרפיים, והאיסור חל רק על תכנים פורנוגרפיים שעוסקים בבדס"מ, אז זו באמת אפלייה חסרת הצדקה שמצדיקה מאבק.
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
דנל'ה icon_biggrin.gif
חח, חמודה.

יפה.
נקווה שזה ישנה משהו.
הנה ה"הודעה הרשמית" על הנעשה:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?entryid=752050&passok=yes
(אגב, יש מצב שיכתבו על זה באחת מהמדיות המובילות בארץ... יצרו איתי קשר...)

נ.ב.
אולי כדאי שכלובי יעביר את ההודעה הזו לפורום "כללי"... נראה לי יותר מתאים מכאן.

דוק
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
בזה הרגע קיבלתי לכתובת המייל שלי את התגובה הרשמית של תפוז:

שלום רב
בהחלטת מועצת המנהלים של תפוז הוחלט למנוע שידורים הכוללים BDSM ושידורים אדומים.
אנו מודעים לכך שזהו שינוי במדיניות, ואולם החל מהשבוע שעבר אנו מיישמים את המדיניות החדשה.

בברכה,
צוות בלוגTV

BDSM זה שידור אדום??? icon_confused.gif icon_eek.gif
וואי לי וואי לי... טוב שלא אמרו סנאף וסגרו עניין.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 26 ביולי 2006
אני מעוניין שכל מי שגולש בתפוז נא להתפקד ...
זה זמן למרד צרכנים , תפוז זה גוף מסחרי , צריכים לפחות אלף חתימות .
melody
melody • 26 ביולי 2006
1

icon_twisted.gif
שוטרת*
שוטרת* • 26 ביולי 2006
2!! icon_evil.gif