בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה שאלה לנקבות האתר בלבד

G-O-L-D​(שולט)
לפני 17 שנים • 28 ביולי 2006

הנה שאלה לנקבות האתר בלבד

G-O-L-D​(שולט) • 28 ביולי 2006
לאחר וויכוח שניהלתי עם מישהי, הגעתי למסקנה שלפעמים את התשובות הטובות ביותר אפשר להוציא מהפורום הזה.
אני מבקש מכל הגברים, הדומים, הסאבים והזן המוזר הזה שנקרא מתחלפים שלא להיכנס בתשובות "הומוריסטיות" "שנונות" או "חכמות" בכדי להסיט את מהות הפוסט הזה.
עשו טובה, תנו לנשים להשיב בלבד, בכדי שנוכל להוציא תשובה עניינית לשאלה הבאה.
אז השאלה שאני רוצה לשאול היא זו:
מציצות. מציצות זין. האם אתן עושות את זה בכדי לענג אותנו הגברים, או אתן עושות את זה כי זו תאווה בשבילכן.
אני אנסח את זה לייתר דיוק. כי ברור לי שיש נשים שעושות זאת בכדי לענג את הגבר שאיתן, אבל היו יכולות לוותר על זה בכיף.
האם יש כאן נשים, נקבות, סאביות, מלכות, או כל מילה אחרת המתארת את המין השני, שפשוט אוהבות למצוץ בלי כל קשר לעינוגו של הגבר.
נשים שהיו מתבאסות אם הגבר שהיה איתן לא היה אוהב מציצות.
נשים, שכשם שאני מחשק שיני אל מול תחת עסיסי ופשוט לא מסוגל לעצור בעצמי מלנעוץ בו שיניים, בין אם זה נעים לזו שאיתי או לא, בין אם היא אוהבת את זה או לא, בין אם היא רוצה בזה או לא כי אני פשוט לא יכול לעצמי, גם הן, אותן הנשים, מרגישות צורך למצוץ זין.
תשובה פשוטה כמו: "כן, אני לא יכולה בלי זה" או "לא, זה נחמד אבל אני עושה את זה בשביל עינוגו" יתקבלו בברכה.
תודה מראש,
אגף העורף.
נוריתE
נוריתE • 28 ביולי 2006

שקלתי אם להכנס לנשוא הזה אבל בתור "נקבה" מליידה

הסתקרנתי ואני גם מוכנה לענות
אני, נהניית מיזה.
לא רק "בגלל" שהוא נהנה" ולא עושה את זה "רק בשבילו".
אבל אם "הוא "לא יאהב את זה אני ממש לא אתבאס.

ואםכבר בואו נישאל את גברירי הכלוב..אדונים וסאבים

את אותה שאלה לגבי "ירידות" "אכילות" ו69
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 ביולי 2006
אכן שאלה כבדת-משקל icon_cool.gif אענה לך כך: זה יכול להיות נחמד, אך אני בהחלט יכולה לחיות בלי זה. כשולטת אני שומרת לעצמי את הפריבילגיה להמנע מכך בכלל כלפי עבד שלי אלא אם כן ממש ממש בא לי. עם פרטנרים ונילים אני עושה זאת כדי לענג אותם, אבל רצוי שהאיבר המדובר יהיה "ראוי לשמו". מקווה שעזרתי לך ב"סקר" ולו במעט icon_wink.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 28 ביולי 2006
זה כיף icon_cool.gif

נורא .....
נהגתי להזקיר בעברי

גם אני

נהגתי להזקיר בעברי • 28 ביולי 2006
גם אני מאלו שמאד קשה להן מול מישהו שלא אוהב להימצץ.
אוהבת, אוהבת ואוהבת למצוץ.
    התגובה האהובה בשרשור
שנף​(נשלטת)

תשובה

שנף​(נשלטת) • 28 ביולי 2006
כן, אני לא יכולה בלי זה.

אבל אם הוא לא אוהב, זה מוציא את כל הכיף.

או אם יש לו קטן. אז זה לא אתגר icon_twisted.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

אז ככה

God's Daughter​(מתחלפת) • 28 ביולי 2006
קודם כל - הזזן המוזר הזה, מתחלפים, הוא הזן הגברי האהוב עלי!

דבר שני... לגבי מציצות, אחת הדרכים להרטיב אותי בקלות, זה ל תת לי למצוץ, אם גבר שלי לא יאהב מציצות - אני אתבאס, כי זה כלי ממש טוב לעינוג, אני עושה את זה מצויין icon_smile.gif כשאת מוצצת גוף הגבר שלך בידיים שלך.. לחלוטין.. (כמובן.. תלוי סיטואציה)

בכל אופן...
אם גבר לא אוהב מציצות, זה היה מבאס אותי - כן.
shuki boy​(נשלט)

נקבות האתר התאחדו!

shuki boy​(נשלט) • 28 ביולי 2006
G-O-L-D כתב/ה:
אני מבקש מכל הגברים, הדומים, הסאבים והזן המוזר הזה שנקרא מתחלפים שלא להיכנס בתשובות "הומוריסטיות" "שנונות" או "חכמות" בכדי להסיט את מהות הפוסט הזה.

בלי שום רצון להתחכמות, אבל גם זכרים וגם גברים מוצצים, אם זה זין ואם זה דילדו. נראה לי שאת השאלה היית צריך להפנות למוצצות (ומוצצי) האתר בלבד. כלומר בלי קשר למין הביולוגי שלהם או למגדר שלהם.

לשאלתך, אני נהנה מזה גם בלעדיו.

תודה מראש,
-- הזן המוזר הזה שנקרא מתחלף.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 ביולי 2006
דרך אגב, אם כבר העלית את הנושא – אמנם פנית כדי לשמוע דעות של "נקבות" בנדון, אבל בינתים עלתה בי השאלה הבאה: האם יש גברים שלא אוהבים שמוצצים להם? משום מה היה נדמה לי שזה מובן מאליו שכל הגברים אוהבים את זה icon_rolleyes.gif