לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הם עושים פה ???

ohad - m​(אחר)
לפני 17 שנים • 1 באוג׳ 2006

מה הם עושים פה ???

ohad - m​(אחר) • 1 באוג׳ 2006
הייתי מעוניין לשתף אותכם בשאלה שהתעוררה אצלי :

כחלק מחיפושיי אחר האחת והיחידה, אני משוטט פה בין הפרופילים על מנת לבדוק מי תתאים לי, לבדוק מה היא כותבת בפורומים/בבלוגים, במה היא מתעניינת ובמי היא לא מעוניינת (נשואים ? )
בלא מעט פרופילים מופיעים הנתונים הבאים :
לא מעוניינת בשום הכרות, לא לסשן,לא לזוגיות,לא להתכתבות, לא לידידות
לא מעניין אותי העולם הזה, עולם של אנשים דוחים ומסכנים
לא רוצה פניות מנשואים/רווקים/גרושים/אלמנים
גבוהים/רזים/קרחים/שעירים
ובד"כ הפרופיל מסתיים באיזה קללה עסיסית כמו "זדיינו"

מצד שני
הנשים הללו שורצות פה ימים ולילות, שעות על גבי שעות וחלקן גם משלמות על מנוי זהב
השאלה שלי :
מה לעזאזל הן עושות פה ? איך הן מעבירות את הזמן ? מה מעניין להם פה ? מה יש לעשות פה ?
ודרך אגב, בדקתי, רובם לא פעילות בפורומים
תשובה ?
מישהו ?
אוהד
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 1 באוג׳ 2006
חלקן תפוסות.

חלקן לא תפוסות, אבל מעדיפות לא לקבל פניות מגברים אלא להכיר בדרכים אחרות. לפנות מיוזמתן למי שמעניין אותן, למשל, להכיר במסיבות, דרך חברים משותפים וכו'. קצת כמו בעולם האמיתי. לו היית יודע איך ניראית מודעת ההכרות הממוצעת שאישה מקבלת כאן, היית מבין כמה העניין כולו עקר ומתסכל.

חלקן לא תפוסות, כן מעוניינות לקבל פניות מגברים, אבל באמת לא רוצות שהפניות האלה יגיעו מנשואים, פרודים, גבוהים, קירחים או שעירים. זה עדיין מותיר כמה אופציות.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 1 באוג׳ 2006
Aiko כתב/ה:
חלקן תפוסות.

חלקן לא תפוסות, אבל מעדיפות לא לקבל פניות מגברים אלא להכיר בדרכים אחרות. לפנות מיוזמתן למי שמעניין אותן, למשל, להכיר במסיבות, דרך חברים משותפים וכו'. קצת כמו בעולם האמיתי. לו היית יודע איך ניראית מודעת ההכרות הממוצעת שאישה מקבלת כאן, היית מבין כמה העניין כולו עקר ומתסכל.

חלקן לא תפוסות, כן מעוניינות לקבל פניות מגברים, אבל באמת לא רוצות שהפניות האלה יגיעו מנשואים, פרודים, גבוהים, קירחים או שעירים. זה עדיין מותיר כמה אופציות.

AMEN TO THAT
חלק מהפניות שמקבלת פה בחורה ממוצעת ממש אגרסיביות.
הרבה מהם לא מכבדים גבולות, לא מבינים שלא זה לא, לא מבינים התעלמות
אני למשל, אולי כי מודבק לי נשלטת לשם, מקבלת הרבה פניות מגברים, שמילא שלא טרחו לקרוא את הבלוג שלי, אבל אפילו בפרופיל הם לא הציצו או שפשוט הם לא מכבדים אישה/סאבית של גבר/אדון אחר.
אם הייתי רווקה, אם הייתי מחפשת אדון הייתי נזהרת פי שבעתיים.
אני מבינה את אותן נשים, שרוצות למצוא קשר בתנאים שלהן, בלי לחץ ובלי מחזרים אגרסיביים.
huan
huan • 1 באוג׳ 2006
המחזרים האגרסביים יפנו בכל מקרה כי מן הסתם הם לא קראו את הפרופיל או לא מכבדים את הסאבית\דומיתicon_smile.gif...למרות שקולר מוריד את הפניות לרמה די אפסית.
ולגופו של עניין....כל אחד והמטרות והסיבות שלו שפעמים רבות יכולות להיות נשגבות מבינתנו ושונות מדעותיך לגבי הסיבות שבשבילם אנשים יגלשו בכלוב,אחרי הכל יש פה עוד דברים חוץ מפורומים והכרויות כמו למשל חברים...מעבר לזה יש הרבה אנשים שהכלוב פשוט פתוח אצלם כל הזמן כברירת מחדל.
Myma
Myma • 1 באוג׳ 2006
אני אחת הבחורות שאתה פונה אליהן, נכון שאני כאן אבל רק ממקום של צפיה מרחוק. יש כאן דברים שמסקרנים אותי ומושכים אותי וחלק גדול מהדברים מרחיק אותי לא מעניין אותי. אני כאן כי אפשר לקחת מכאן אלמנטים פשוטים למדי ולהכניס אותם לתוך זוגיות ונילית עם פרטנר ונילי בעל פתיחות לדברים לא שיגרתיים.

אני לא מעוניינת להיות שיפחה /כלבה / זונה של אף אחד ולא מחפשת אדון וההיפך לא רוצה להיות מלכה לעבד/סאב
ohad - m​(אחר)

תשובה

ohad - m​(אחר) • 1 באוג׳ 2006
דווקא את לא מהנשים שפניתי/דיברתי עליהם
לא השקעת בפרופיל שלך, וברור שאת "מתיירת" כאן
לא הבנתי את הבחורות שכל כך השקיעו בפרופיל שלהם - כדי לתת את המסר - שלא מעוניינות בקשר לא עם בנות ולא עם בנים, לא קשר רומנטי ולא קשר אפלטוני
בשביל מה להשקיע בפרופיל כל כך ? שלא יכתבו כלום וזהו, הן לא יעניינו אף אחד ולא יפנו אליהן
למה הקללות ? למה הציניות ? בשביל מה זה טוב ?
Myma

אני לא מתימרת

Myma • 1 באוג׳ 2006
אבל יכולה לנסות לתת תשובה.

אני אומנם "תיירת" כמו שאמרת ולא ממש מעוניינת אבל לדעתי אלו נשים שמעוניינות לחוות רוצות לקחת חלק ופשוט פוחדות. פחד זה דבר שמשתק אנשים לעשות מעשה. הקללות והציניות סוגים של מגננות. אני כאן אני רוצה אני פוחדת ולכן אני אדחה את האדם שמולי ולא אממש את החוויה

זו דעתי בכל אופן
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 1 באוג׳ 2006
זה נכון מאוד שזה סוג של מגננה, אבל נראה לי שבאיזה מקום
זה עלול אפילו לשדר את ההיפך ממה שהתכוונה ה''משוררת''.
שפה בוטה מטבעה לעורר עוד בוטות מהסביבה.
ככה זה היה תמיד, הדרך הכי טובה להוציא קללה עסיסית ממישהו היא קודם לקלל...
כך שלגבי הפרופילים אני מסכים עם אוהד.
גישה סובלנית מביאה סובלנים וגישה מעאפנה - מביאה מעאפנים.

לעומת זאת, נראה לי קצת הפרזה לצפות ממישהו קודם לקרוא את הבלוג לפני פניה אישית,
לא יודע אם מישהי היתה אומרת שלום בפאב ויושבת לידי, אם הייתי קודם שולח אותה
לקרוא את הרזומה שלי.
אני מניח שלא מזיק לבקש את זה מראש, אבל לחשוב שכל מה שמישהו כותב פה זה איזה כלל קשיח
ואי אפשר או ''אסור'' לעשות אחרת - זו נאיביות אמיתית, בטח באינטרנט.
אל תצפו - לא תתאכזבו.

ולעניין הפניות עצמן, קטונתי מלמצוא איזה קריטריון אחיד למה נחשב לטעם טוב ומה נחשב ללא כזה.
אני לא הייתי לוקח ברצינות פניה בוטה בהודעה פרטית, כל שכן ממישהו שאני לא מכיר בכלל.
מה הבעיה - לחיצה קטנה על התעלמות וחסל.

אבל לי דווקא נראה שהעניין הוא לעשות מזה עניין...
icon_rolleyes.gif
ללא גבולות'

וול

ללא גבולות' • 1 באוג׳ 2006
אני השקעתי בפרופיל אבל מצאתי את אשר נפשי חשקה בו ...
אני מחוייבת לשיטתך למחוק את הפרופיל ??
מעבר לזה ..אני אכן לא מעוניינת להכיר בכלוב אבל יש קשר בין הכלוב למסיבות ...
כראיה מי שהכרתי ראה אותי במסיבה ופנה אלי בכלוב בעקבות זאת .
וכאלה אגב היו לי המון.......................... .
מעבר לכך , אני לא מבינה באמת למה זה מעניין אותך ??.
מותר להשתין על מישהו לחרבן על מישהו אבל לכתוב פרופיל מושקע ובסוף להגיד אין לי עניין זה גבול שאין לעבור אותו ????
אגב, לחלק גדול פשוט יש כאן המון חברים מכרים ויש כאלה שנהנים מפנטזיה ללא הגשמה .
והשאלה הכי מעניינת היא למה זה מעניין אותך ???
האם זה הגיוני שאתה משקיע כל כך הרבה מאמץ בסוגייה ??
כי כשם שהם משקיעות בפרופיל וללא סיבה כך גם נראה שאתה משקיע במשהו עקר ללא סיבה .
בהצלחה בכל מקרה .
המלט
המלט • 1 באוג׳ 2006
זה באמת נכון שנשים מוטרדות כאן על ידי המון פניות שלא מתחשבות בבקשותיהן הצנועות בפרופילים שלהם.
אני מבין, ואף מכבד את רצונה של מי שמבקשת לחסוך מעצמה את
מסכת ההטרדה הזו ולשם כך כותבת בפרופיל שלה שאינה מעוניינת בפניות. אבל אני לא מבין את
אלה שכותבות שאינן מעונינות בפניות מקרחים, שעירים, זקנים, שמנים
וכו. ראשית, זה נגוע בחוסר טעם טוב, ובבוטות מיותרת -- יש דרכים רבות לברר האם צורתו
החיצונית של אדם או גילו עונה על הציפיות או לא, והצהרות כאלה בפרופיל אינה אחת מהטובות.
תארו לכם שנשלט יכתוב בפרופיל שלו: לא מעונין בפניות משמנות....

שנית, זה לא פותר את הבעיה: קיימים בעולם גברים שכל שערם מרוכז על קודקודם, רווקים, פנויים,
שריריים וחטובים, שמסוגלים להטריד עד לזרא. ובכלל, לעניות דעתי,הצהרות כאלה בפרופיל יותר
שמעידות על העדפותיה המעודנות של הכותבת, מעידות על המוניות מהסוג שמבקש לקבל תשומת
לב.