סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האבקות בין מינית

היורד לאופליה​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 2 באוג׳ 2006

האבקות בין מינית

דמייני את עצמך ניצבת למולי.לנגד עינייך, מלבדי ,יש בך את הרצון החייתי להאבק ולהפתיע בחוסנך .
דמייני אותך לעתים מרותקת,שכובה על הגב וטיפות זיעתי מחליקות ונושרות על עורך הלח, האדום ,הדביק. כעת את מתחת ,את יודעת שעוד מעט תשטי בי ,תחמקי מלפיתתי ותהפכי את היוצרות.
דמייני אותך קושרת ומרתקת אותי (יריבך לקרב) ללא כל עזרים ,אלא בעזרת בריחים ולחץ שמפעיל גופך כנגד גופי.
דמייני אותי גונח בכאב בו את שולטת במישרין, מביטה באישוני המתרחבים ,מתנועעת מפרכוסי גופי ומאזינה לדקויות הווקאליות שמשתחררות מפי בדמוי אנחות כבדות,נסיונות פתטיים לשאוף זרם אוויר בזמן שאת מכניעה אותי בעקשנות .
דמייני את אחיזתך בגופי מתהדקת, אני נתון בתנוחה שאינה טבעית לי את מותחת נועלת מסובבת ומרתקת תוך כדי נסיונותי הכושלים להשתחרר
אני מושפל יותר ויותר בכל פעם שאת שואלת "נכנע?!"..."נכנע?!"
דמייני את אותם הרגעים שלפני כניעתי לך. גופי רועד בין פיתולי גופך, נשימתי כמעט ונעתקת ,את כחית טרף חדת עין לא מפספסת מאומה מאותה
החוויה הויזואלית אשר הכנסת אותי אליה,את יכולה לחוש בוירטואוזיות את זעקתי בקול מלא כאב כעס והשפלה....."אני נכנעעעע....נכנע"
את חשה על גופך את ה"אחריות למעשייך" את נצחונך שהגיע לך בכבוד, היית טובה יותר, חזקה יותר, מהירה יותר,עשית שימוש נבון בטעויות שלי.
דמייני אותך מתרוממת מן הקרקע ומתבוננת מגבוה על הגבר השרוע על גבו למרגלות רגלייך,הגבר שכרגע ניצחת בקרב האבקות אחד על אחד,עליי.

meorav
לפני 17 שנים • 2 באוג׳ 2006

תיאור מדהים

meorav • 2 באוג׳ 2006
אהבתי