צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האירו את עיניי ....

ילדה של חושך
לפני 17 שנים • 4 באוג׳ 2006
ילדה של חושך • 4 באוג׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
זאלופון: מה קורה שהאתר מנוצל לקילור של ילדות בנות 15 וחצי ? גם אז הן בוגרות לטענתך ?
אגב, לינק מעניין בנושא: http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=47131&blog_id=9208

אני חושבת שבגיל הזה הילדות מתחת לגיל החוקי לקיום יחסי מין עם מבוגרים.
ראיתם ושתקתם?
באמת מה קורה כשהסאביות והחברים עוזרים להביא ילדות מתחת לגיל החוקי?
זוכרים איך המשטרה חקרה את החילים בבסיס עם הילדה בת ה12 וחצי שקיימה יחסי מין ובדקו מה הם ידעו?
באמת באיזה גילאים הילדות שאתם מכירים?
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 4 באוג׳ 2006
ילדה של חושך כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:
זאלופון: מה קורה שהאתר מנוצל לקילור של ילדות בנות 15 וחצי ? גם אז הן בוגרות לטענתך ?
אגב, לינק מעניין בנושא: http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=47131&blog_id=9208

אני חושבת שבגיל הזה הילדות מתחת לגיל החוקי לקיום יחסי מין עם מבוגרים.
ראיתם ושתקתם?
באמת מה קורה כשהסאביות והחברים עוזרים להביא ילדות מתחת לגיל החוקי?
זוכרים איך המשטרה חקרה את החילים בבסיס עם הילדה בת ה12 וחצי שקיימה יחסי מין ובדקו מה הם ידעו?
באמת באיזה גילאים הילדות שאתם מכירים?

ילדה של חושך, אני מעולם לא עזרתי להביא ילדות מתחת לגיל החוקי, ואני מוכנה להעיד על כך בשבועה.
אכתוב על זה בבלוג, ומקווה שזה יסייע לך להבין.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 4 באוג׳ 2006
תקראי את השרשור הזה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12845&postdays=0&postorder=asc&start=0

מתחילתו ועד סופו.

את תראי שם דיעות של אנשים שחושבים שלא נעשה שום דבר רע, את תראי את מי שצועק חמס עד שנשבר לו, את תראי כמה כינויים מוכרים.

התלבטתי אם להציף את זה, בסוף החלטתי להביא. כי לא שתקו פה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 4 באוג׳ 2006
חתולת הלילה כתב/ה:
תקראי את השרשור הזה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12845&postdays=0&postorder=asc&start=0

מתחילתו ועד סופו.

את תראי שם דיעות של אנשים שחושבים שלא נעשה שום דבר רע, את תראי את מי שצועק חמס עד שנשבר לו, את תראי כמה כינויים מוכרים.

התלבטתי אם להציף את זה, בסוף החלטתי להביא. כי לא שתקו פה.

את צודקת בהחלט חתולת הלילה.

חלק שתקו וחלק לא.
אלו ששתקו ( אני ביניהם ) לא ממש ידעו במה או במי מדובר.

לפעמים,
מה שנקרא לכאורה ''אאוטינג '' הוא פשוט פקיחת עיניים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 באוג׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
להציל אנשים מטיפשותן שלהן ?
באות לשם צעירות תמימות, בנות 19 ומטה, שהגיעו בטעות לחדר בצ'ט, והן עוברות מסכת של הכנסה לכת. מוצפות בחום ואהבה, ומלא חברים מסביב. מסיבות חשק.

ואז, כשמישהי מנסה לומר משהו, מוחקים לה את ההודעה.
עדיין לא איכפת לך ?

מה אפשר לעשות. אפשר, לעשות.
גם אני סולקתי מהאתר. בגלל שעשיתי. או אולי בזכות בכלל.

קודם כל, ב"טיפשות" כוונתי היתה לטיפשותן של ההחלטות כפי שהן נראות בעיני זה שרוצה לעזור. חלק ניכר מהאנשים "שם" ובכלל במקומות כאלה אינו טיפש כלל וכלל, בוודאי לא במובן האקדמי של טיפשות.

ילדות בנות 15.5 אינן בוגרות. דעתי על כך, ובכלל על כל מה שמתרחש שם, לא שונה הרבה מדעתך. מה אתה רוצה לעשות בעניין? רבים כבר קמו וזעקו והבטיחו וניסו. עובדה שכלום לא קרה. הבחירה האישית שלי היא לא לתת לגיטימציה לאדם כזה בכך שאכתוב באתר שלו. את דעתי עליו יקבל מי ששואל, והיו ששאלו, והיא עולה כמעט בכל שרשור בעניין.

אינני יודע מה אתה עשית ומה אתה עדיין עושה. לך קל יותר מאשר לרובנו, כי אתה "דובר את השפה" *, ובשל כך זכית בכלוב לביקורת רבה. ועדיין, לא ראיתי שהצעת דרכי פעולה אופרטיביות או שהצגת קבלות והישגים. דבר איתי בעובדות, לא בהתפארות עצמית. אם יש לך דרך ודאית לדעת שאמנם אתה יודע טוב יותר מכל מי שנמצאת שם וטוענת שטוב לה, ואם יש לך דרך יעילה לסייע להן, אהיה בעדך.

אם מישהי מנסה לומר משהו ומוחקים לה את ההודעה, היא לא צריכה להיות שם. יש מקומות אחרים (הכלוב?) ששם אפשר להתבטא ביתר חופשיות, ומי שנמצא שם ומעורה בוודאי יכול למצוא דרכים לתקשר עם אנשי האתר גם לא דרך הפורומים.

* הסבר קטן באשר למה כוונתי כשאני אומר שאתה "דובר את השפה": את XXX הכרתי וירטואלית עוד לפני שהיה XXX ולמעשה עוד לפני שהגדיר עצמו שולט. כבר אז הסתייגתי מסגנונו, שכלל פטרונות, גלוריפיקציה ומגניפיקציה של הבדסמ ובעיקר מחמאות בלתי מרוסנות לכל עבר. אני מאמין ומקווה שכוונותיך טובות יותר ומקווה שגם התוצאות יהיו טובות יותר.
צ'יטה​(שולט)

מאזן האימה, והתפקחות

צ'יטה​(שולט) • 4 באוג׳ 2006
אני רוצה לפצוח בדיון פה, מאד מפוקח, על רצוי לעומת מצוי. כמובן בנושא המדובר. אולי ארגיז פה כמה אנשים, אבל לא נורא, אני רגיל. מה שרוצה לבקש, זה שאפילו אם אתם מתרגזים, תנסו לחשוב רגע, לפני שקופצים.

כל מה שאומר פה הוא בגדר דעתי בלבד.

פרופיל
האיש, אדם טוב. הסתכלתי לו בעיניים, הייתי איתו לא מעט. שוחחתי איתו עוד פחות מעט. זו תמצית תצפיותי.

אבל, ויש אבל. הוא גדול האבל הזה.
עלה לו השתן לראש. הוא מרגיש בלתי פגיע. הוא מרגיש שיכול לעשות מה שהוא רוצה, וגם כך עושה. הוא מנהיג בלתי מעורער שמה. לפחות היה, עד לא מזמן. הוא עושה דברים שהם בגדר לא בסדר בעיני. נעזוב לרגע את הדיון במה מידת הלא בסדר, למרות שדיון שכזה מהותי ביותר.
לסבר את הסקרנות, ולו מעט, הוא מקלר, או לפחות קילר קטינות, לדוגמא 15 וחצי. האופן היחיד לתפוס אותו על זה, זה הוכחת קיום יחסי מין איתן. הן בתור סאביות שלו, לא יודו בזה במשטרה.

לדעתי, הוא עושה, מתוך אותה כוונה טובה, הרבה רע. לסאביות שאיתו. הן לא מבינות את זה תוך כדי. הן מבינות את זה רק אחרי הפרידה, אפילו לא מעט אחרי. במבחן השורה התחתונה, מכל המקרים שפגשתי, הרבה אחרי תום הקשר, כולן חוץ מאחת, רואות את הקשר איתו, כקשר שעשה להן רע. הרבה רע. במבחן התוצאה הזה, הוא נופל, וחזק. מדובר פה על שורה ארוכה מאד של סאביות. האיש פעיל ונמרץ מאד.

לדעתי, הוא לא מוכן להכיר בשום משהו שהוא עושה שהוא בגדר לא בסדר. הוא לא מוכן להיות נתון לביקורת בכלל. אף אחד לא יגיד לו מה הוא יעשה בבדסם שלו. אתם יודעים משהו תמוה, אני מכיר מלא דומים שהם מקסימים, שהם כאלה.

הוא עוסק באוטו סוגסטיה (שיכנוע עצמי) לגבי מה שהוא עושה, ואכן משוכנע לגמרי, שזה בכלל מקסים מה שהוא עושה. הוא, לדעתו, מציל בכלל את הילדות המקסימות, אחרי התעללויות קשות שעברו בחייהם, עד שהגיעו אליו. הוא רואה עצמו כמטפל, דרך בדסם. הוא אפילו נעלב, שמישהו, או אפילו לא עלינו, מישהי, שהיתה סאבית שלו, מאשימה אותו במעשה רע שעשה. לדעתו, זו פשוט כפיות טובה, והוא מאמין בזה, בכל ליבו.

הוא דום מאד חזק, ולמרות נסיונו הקצר יחסית בבדסם, מבין המון על בדסם, שולט מאד חזק. ואפילו עושה סשנים מאד יפים ומרשימים. הוא גם מביא את הסאביות שלו לעומקי התמסרות, ואופן התמסרות מדהים ועמוק.

הוא אוהב, ילדות, יפות וחכמות, חדשות בבדסם, שנמצאות במצב נפשי לא משהו, ובעלות חסך בחום.

הוא, בתור מנהל בפורום, פשוט מוחק ומשתיק, בכל דרך שעומדת לרשותו, כל אחת או אחד שפוצה פה כנגדו. הוא עושה מסע הכפשות, בשיחות אישיות, משקר במצח נחושה. משתף אנשים בפרטי סיפורים אישיים של סאביות שנחשפו תוך כדי יחסים בדסמים, מאד מאד עמוקים. הוא גם מאיים, ומקיים, בהוצאת רפש, על סאביות שיפתחו את הפה עליו. משתיק אותן, באופן יותר נמוך מים המלח.
איכשהו בדרך נס כלשהי, הוא מצליח, לאחר פרידה מסאבית, להוציא אותה משם ככה, שהסיפור של הקשר, סגור עם בטון מזויין.

הוא גר אצל אמא שלו, לא עובד בכלל, וכל עולמו זה הבדסם. הוא מעדיף למות, מאשר לא לעסוק בבדסם. זה תמצית חייו.

אפשרויות פעולה
עכשיו בואו ונבחן, מה האפשרויות.
להכניס אותו לכלא אי אפשר. ולא שלא ניסו.
לגרום לו להפסיק לעסוק בבדסם, לא יילך, כי הוא יחזור בכל מחיר.

אז מה בעצם אפשר לבקש ?
לדעתי צריך להציב מטרה ריאלית.

לדעתי, צריך שלא יהיה בעל סמכויות כל כך רבות בפורום בו הוא נמצא.
לדעתי, אסור שיפעל שם לבד, במתכונת כת, עם גורו יחיד.

בהנחה, שכל זה מתקיים, דייני.

נשאלתי על כך, למה אני חושב שהוא יסכים לקבל תכתיבים שכאלה בכלל ? התשובה שלי. שצריך לסגור אותו בפינה, ולהשאיר לו רק את הדלת הזו פתוחה. אז, הוא ייקח אותה.
איך להגיע לשם ? וואללה, יחד כולם, נצליח. איך ? יש הרבה רעיונות. מה שבטוח, הוא יריב קשה וחזק, ואסור לזלזל בו. הוא ייתן קרב רציני. נתן כבר כאלה בעבר.

דעתכם ?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 4 באוג׳ 2006
לזאולופון:
לא אהבתי, אבל לא נורא.

ימים יגידו.

כל מילה נוספת מיותרת.
גלתיאה
גלתיאה • 4 באוג׳ 2006
כן, שרשור חשוב שחתולה הביאה. אני מקווה שכמה אנשים שם, שעדיין לא נפל להם
האסימון, יתחילו להבין שיש משהו לא נכון בצורת חשיבה שלהם. ושהם טועים באופן
שבו הם רואים את כל נושא ההתעללות. מעבר לעובדה שהם ימשיכו להגן על מתעלל
כזה או אחר, אני מבינה שהם בעצמם לא יודעים לזהות מהי התעללות, ומתי היא מתרחשת.
וזה אומר שמעבר לכל הטיעונים שלהם, הם לא יודעים להגן על עצמם, והם לא ידעו או יודעים
לזהות כשזה קורה להם עצמם. וזה הכי עצוב, כי הם נוטים להסתכל על הדברים דרך המשקפיים הפרטיות שלהם, וזה אומר שכל הזמן ניצלו אותם, ותימרנו אותם והם חושבים שככה זה עובד, וככה צריך להיות, וככה זה בסדר.
המלט
לפני 17 שנים • 5 באוג׳ 2006
המלט • 5 באוג׳ 2006
אני אאוטסיידר נטול אינטרסים. לא מכיר את האיש, ראיתי אותו אולי פעם או פעמיים.

אני רואה
כאן מצד אחד דומים, שלא מבינים איך איש קטן ונמוך ומכוער משכיב את כל הקוסיות הכי שוות
בעיר בשניה, בעוד שהם עובדים על זה שנה, ומצד אחד קבוצה של נשים נסערות, שלא מבינות
איך מאסטר יכול לעולל ככה לסאביות שלו, וגם הוצאת דיבה לכאורה בבלוג של איימי, על ידי אור השליטה.

אתם יודעים מה אני לא רואה פה? לא רואה פה אף אחת מה"קרבנות" מקימה קול זעקה על
ה"עוול הנורא" לכאורה שנגרם לה. והטענה שהוא לא מרשה להן, עדיף לה שלא תישמע בכלל.
אף אחד לא ישכנע אותי שיש קרבנות, והן כולן כרתו ברית נצחית לשתוק.
עוד לפני יותר משנתים וחצי שמעתי שולט אחד, מאשים באונס, בניצול,
במה לא. איפה הנאנסות? איפה המנוצלות? עוד דום-צעצוע שמת מקנאה.

תכלס, יש למישהו ראיות? עובדות?
דיבורים בפורומים הם זולים, כי יש המון היצע, ומעט ביקוש. והדיבורים על האור הפכו להיות
הכי זולים בעיר.