ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האירו את עיניי ....

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 6 באוג׳ 2006

המלט, יא איבני

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 באוג׳ 2006
המלט כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:
תגיד המלט, אתה קראת מה איימי כתבה ? אני פשוט לרגע רואה מטושטש, ונדמה לי לרגע שאנחנו לא קוראים את אותו טקסט בכלל.

כתבת: "לא רואה פה אף אחת מה"קרבנות" מקימה קול זעקה על ה"עוול הנורא" לכאורה שנגרם לה"

מה לדעתך הפוסט שלה ?
מה לדעתך, אותה שורה שלמה של סאביות שמצהירות שגם להן היה אותו פאטרן ?

כלום ?

מבט משתומם

אתה רואה מטושטש כי אולי אתה מסתכל דרך אותם משקפיים כל הזמן.

התגובה שלי מתיחסת להאשמות קונקרטיות, ספציפיות, חוזרות ונשנות, שמועלות כלפי האיש,
כמו למשל אלה:

ציטוט: אני חושבת שבגיל הזה הילדות מתחת לגיל החוקי לקיום יחסי מין עם מבוגרים.
ראיתם ושתקתם?
באמת מה קורה כשהסאביות והחברים עוזרים להביא ילדות מתחת לגיל החוקי?

או אלה:

ציטוט: האדם המדובר הוא מניפולטיב ברמה שלא רבים משתווים לו.
האיש הזה תימרן את שפחותיו תוך ניצול ציני של כאביהן העמוקים ביותר. תוך שימוש בהיסטוריה האישית של כל אחת מהן.

האדם האמור הרס כל כך הרבה נשים, נערות וילדות בחייו שכל אחת שמצליחה להיחלץ מציפורניו נחשבת בעיניי לאמיצה ולחזקה מאין כמוה.

האדם האמור לקח לו תמיד את אלה שהוא זיהה בהן חולשה רק כדי להעצים את החולשה במטרה לבסס את אחיזתו.

הוא הרסני, הוא מסוכן, הוא לא דום. הוא אדם שמקומו בכלא ולא בהרמון שהוא הקים לו.

האשמות שמדברות על עבירות פליליות, ועל כך שמקומו בכלא. ה"עוול הנורא" שהתיחסתי אליו,
הוא עוול מהסוג הזה. עוול מהסוג שמחייב לכלוא אותו. לתחום הרגשות הפרטיים של איימי,
דולפינה, טינק ומילים, ככל שאלה קשורים למערכת היחסים שלהם עם האיש, אני לא נכנס בכלל.
ראשית משום זה לא עניני. ושנית משום שהדברים נעשו בהסכמה, וככל הידוע לי בין אנשים
בוגרים ובגירים. וגם אם מישהי היתה בת 15.5 כשהיא התרועעה עם האיש, עם כל כמה שזה
מרתיע אותי באופן אישי, עדיין לא אומר את כל הדברים הקשים שנאמרו עליו לעיל. קראתי
את הדברים של איימי בעיון ולעומק, והדברים נוגעים ללב, ואולי אני טועה כאן, אבל דעתי
היא שהמסר שאיימי מעבירה הוא לא מסר של "האיש הרס לי את החיים". אתה מכחיש את העובדה
שיש קונצנזוס חובק עולם כמעט באשר לדמוניות של האיש? לי באופן אישי, יצא כבר מכל החורים
לראות כמה דמוניזציה אפשר לעשות למאסטר אחד, ובענין הזה השמעתי את קולי.

אני חוזר ומדגיש שוב: אין לי דעה באשר לשאלה האם האיש הוא דומסוכן, או לא. אני לא מבין
בזה הרבה, ואני חושב שהתשובה לשאלה "האם X הינו דומסוכן?" תלויה מאד באת מי שואלים,
ומתי שואלים. הנקודה שלי היא לגמרי אחרת -- ונוגעת להאשמות חמורות לגופו של אדם, שלטעמי,
אם אין הוכחות בצידן, צריך להימנע מהן.
.

קפוץ רגע לאתר של תפוז, לפורום סקס ובדסמ ותקרא את ההסבר שלו שם איך פעמיים הוליכו אותו שולל סאביות בנות 16.

אולי ייפול לך איזה אסימון.

אויל כשתקרא איך הוא מתאר כיצד באומץ רב חידש איתן את הקשר כשהיו בנות 17 ייפול לך האסימון.

ואולי, נגמרו לך האסימונים...

===

וצ'יטה, האיש איננו דום חזק - הוא אדם שראוי לרחמים.

הוא זקוק לכל כך הרבה מניפולציות כדי להשיג ברמיה את מה שאתה ואני יכולים לקבל מרצונם החופשי של השותפים שלנו...

וכל המאמץ הזה הרי נידון להתחדש גיד להשיג את הסאבית הבאה.