בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 17 שנים • 6 באוג׳ 2006

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

אמילי קייג'​(אחרת) • 6 באוג׳ 2006
היום בבוקר פתחתי את המחשב ונדהמתי לקרא על חרושת שמועות אודות אונס שקרה או לא קרה אצלנו במסיבה לפני שבוע (!!!).
השמועות פורסמו על-ידי אנשים בניקים חדשים שכמובן נפתחו לצורך העניין עצמו, ושטענו שתפקידם להגן ולשמור מפני דברים כאלו פן יקרו שוב.

לעניין השמועה עצמה:
כמובן שלא קיבלתי שום פנייה בנושא, ואספתי מידע אט אט, וכשהתברר לי שישנה האשמה בדבר אונס שנערך במקום, תחת עיניהם של אנשים, בעזרת סם אונס וכי המתלוננת עצמה אינה זוכרת דבר, נודע לי גם שהיא זוכרת כן שאנשים אלה לא היו מהקהילה.

פניתי לאנשים שטוענים שמכירים את אותה הבחורה והצעתי עזרה בכל דרך, הצעתי לתת את רשימת 250 האנשים שהיו במסיבה, אותם אני מכירה. הצעתי לבצע מסדר זיהוי, הצעתי ללכת יחד עם אותה הבחורה למשטרה, הצעתי לעשות כל שאוכל על מנת למצוא את האנשים אך נעניתי ב... כלום. שתיקה. כלום.

מאסטר F ואנוכי עורכים מסיבות FETISH ייחודיות במטרה למצוא מקום ובית חם לקהילה. המסיבות הינן איכותיות ומשתתפי המסיבות עוברים סינון קפדני, וזאת בכדי לשמור על רמת ואיכות המסיבות.

במסיבות אלה עוברים כ-6 שומרים, שחלקם מהקהילה עצמה, בחדרים, ב-play room וברחבה, במהלך כל הערב כדי לבדוק מה קורה, כדי לראות שהכל בסדר (וזה כולל אותי, ורבים מכם צעקו עלי - תפסיקי לדאוג ותתחילי להנות כבר).

גם ביציאה החוצה, לאחר שנודע לי שהבחורה כביכול רצה בבגדים קרועים החוצה, עומדים כ-5 אנשים (יש שם אנשים כל הזמן היות וקופת הכניסה נמצאת שם), אף אחד מהם לא ראה את אותה הבחורה.

גם השומר שנמצא למטה, גם הוא לא ראה אותה.

אני הצעתי ועודני מציעה כל עזרה שיכולתי ושאני יכולה להציע, אך האם נראה שאולי חרושת השמועות מטרתה שונה במקצת?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2006
אין ספק כי מחשבה זו עברה גם בראשי אמילי היקרה.
כי הניקים הפקטיבים משמשים למטרת הכפשה, ולכן התעמתתי אתמול איתם בצאט.
מיותר לומר שלא קיבלתי תשובות ממש נכון?
אני מניחה שאנחנו לא נגיע לשום מסקנה ממש אלא אם הבחורה תבוא מול אמילי ותספר את הסיפור ותצביע על האנשים.
התשובה שקיבלתי לאיך היא יודעת שזה קרה היה שהיא חשה בכאב באזור המין, ששאלתי מדוע היא לא הלכה לרופא נשים שיש לה כאבים באזור איבר המין נענתי כי היא צעירה ולא יודעת כלום,
כששאלתי האם היא בת 17 או 18 נענתי שלא כל כך צעירה. (אישה/נערה בת 20 שלא יודעת ללכת לרופא נשים?)

משהו מאוד פישי בהתנהלות החברים החדשים ה''שומרים על הכלוב'' מאנסים (ביחוד כי הטענה היא שהאנסים לא מהקהילה בכלל) וביחוד העובדה כי הם חולקים תמונה בפרופיל ומלל מאוד דומה והעובדה כי הם הופיעו משום מקום.
זו לא תהיה הפעם הראשונה שמנסים לסכל בדרכים -לא דרכים- את המסיבות של אמילי.

בכל מקרה, לטעמי שהעניין הינו בדוי,
ובמידה ולא אני מוכנה להציע כל עזרה לבחורה,
דיסקרטית לחלוטין,
במציאת האשמים במסיבה הבאה והסגרתם באופן אישי למשטרה.

שלא נדע מצרות,
דומי
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 6 באוג׳ 2006
אמרתי כבר בצ'ט ואומר גם כאן.
אנשים קטנים ורעש גדול.
כולנו נכחנו במסיבה הזו, האבטחה בה מלאה,
הן מצד המאבטחים והן מבחינת אנשים בקהילה שמסתובבים שם
וכל הזמן.
מעניין שאף אחד לא ראה ולא שמע את האישה שעברה טראומה שכזו,
מעניין שהטענה היא שניתן סם אונס,שלא זוכרים ממנו דבר,
אבל היא זוכרת שאלה לא אנשים מוכרים מהקהילה..
מעניין אפילו שיש אנשים לא מוכרים במסיבות הללו,
שעוברות סינון מוקפד, מה עוד שקבוצה לא מוכרת השתתפה באונס
האמור..
והכי מעניין שמישהו מנסה להכפיש ערב מוצלח,אנשים מדהימים
שעומלים עבורנו כל שבועיים ונותנים לנו ערב שאנו מדברים
עליו בהנאה מרובה לאחר מכן.

שתבוא ותעלה האישה האמורה, מול מישהו לפחות,
ותספר לו מה ומי.
ניקים הזויים שנפתחו פתאם עושים הרבה רעש וצילצולים
מספרים שכך או אחרת.
עד למקום הזה של האמת- תמצאו חיים..

תתביישו לכם !

אמילי,
היינו ונהיה שם כמו תמיד,
עיניים פקוחות ואוזניים שומעות,
נמשיך להגיע ונמשיך להנות.... ! ! !
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2006
כמה קל לצעוק זאב זאב ...

איך יכול להיות ש"אונסים בחורה" ליד קהל ואף אחד לא עוזר???
שבחורה רצה עם בגדים קרועים מחוץ לאולם ואפילו הקופאית שלא זזה מהמקום לא ראתה אותה ?

ולמה התלונה הגיעה מניקים פקטבים?
כל כך הרבה שאלות ואין נאנסת שתענה עליהם
לא מוזר קצת???

בקיצור משהו פה נראה לי מוזר.

מקווה שאנשים יבינו שלא היה ולא נברא וזה לא ימנע מהם להגיע.

לא הייתי בעוד מסיבות שראיתי שכל כך הרבה זמן ומאמץ הושקע כדי לדאוג שהכול יהיה מושלם כולל אבטחה בכול חור!
עבודת מאסטר{lori}

אנשים קטנים באמצע הדרך

עבודת מאסטר{lori} • 6 באוג׳ 2006
אמילי, תמיד יש את המנייאקים שינסו להרוס.
אסור לתת במה רחבה מדי לטיפוסים כאלו, זה הניצחון שלהם.
הם מקבלים את מה שהם רוצים כשהם גורמים לרעידת אדמה במקום בו ככל הנראה הם מרגישים דחויים.

המסיבה היתה נהדרת, האבטחה היתה מקסימלית, הערכים המודגשים של קהילת הBDSM הישראלית בעניין כבוד האדם ומשמעות המילה "לא" מוכרים לכולנו.

אל תתנו לזה לזה לייאש אתכם. מי שחשוב באמת לא מאמין בשטויות האלו ובסיפורים האלו.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2006
עוד משהו קטן שחשבתי עליו עכשיו.
כיצד מישהי אחרי ''רופיז'' (סם האונס) רצה החוצה?
הסם הזה גורם לעלפון ולבלאק אאוט מוחלט כולל חוסר זכרון מהרגע שהסם מתחיל לפעול ועד הבוקר למחרת. בחורה על רופיז לא יכולה לעשות שום דבר, לזכור שום דבר, ובטח לא ללכת או לרוץ.

לידע הכללי שלכם רופיז (רוהיפנול בשמו המקצועי) זה סם הרגעה החזק פי 10 (!) מוואליום, ההשפעה שלו מנטרלת את המשתמש בו. הסם הזה נמכר כסם הרגעה לכל דבר אך הוא לא משומש לצרכים רפואיים.
לרוהיפנול לוקח כ- 10 דקות מרגע הבליעה עד למלוא ההשפעה שלו- וההשפעה יכולה להמשך עד 8שעות.
רוהיפנול גורם לאדם חוסר יכולת לדבר או לזוז, ולבסוף לעילפון מבלי לזכור דבר ממה שקרה. יש אנשים שחווים גם טריפים של הזיות לאחר שימוש בסם הזה.
תופעות לוואי ידועות: הפחתת חרדה; הרגשה טובה; צמצום עכבות; האטת דופק ונשימה; הנמכת לחץ הדם; ירידה בריכוז, עייפות; בלבול, סחרחורת; שיבוש הקואורדינציה, הזיכרון, השיפוט; דיכוי הנשימה והפסקתה; מוות.

זה על קצה המזלג,
תעשו איזה חיפוש קטן בגוגל על הסם הזה. מילות מפתח: רוהיפנול, רופיס/רופיז, Rohypnol (לאלו מכם שלא עצלנים לקרוא באנגלית) וגם Flunitrazepam

יום נעים,
דומי.
אמילי קייג'​(אחרת)
אמילי קייג'​(אחרת) • 6 באוג׳ 2006
ועוד דבר חשוב:
אורלי היקרה באמת הסיטה את תשומת ליבי על הצורך לפרסם כללים על הגנה מפני סם אונס, אז הנה הכללים:

לא לתת לאף אדם זר להזמין אותך לשתיה קלה או חריפה, ולא להשאיר את הכוס שלך על הדלפק!

באמת שלא נדע מצרות...
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אני כותב פה גם בתור בליין במסיבות של Fאמילי, גם בתור מארגן אירועים ומסיבות וגם בתור יושב כלוב.
1. הייתי במסיבה של Fאמילי והייתי מודה לרצינות שבה אמילי בעיקר לוקחת את עניין ההתנהגות במקום, ועל כן אני מסיר בפניה את כובעי.
2. אם המקרה הוא פיקטיבי והניקים הומצאו כדי לגרום נזק, יש להגיש תלונה למשטרה. יש פה מקרה מובהק של הוצאת דיבה ולשון הרע. ברגע ומישהו אומר על מישהו אחר דבר שיכול לפגוע בפרנסתו יש עילה לתביעה. אני מקווה ששמוקים כאלה שרק באים להרוס ימוצה הדין איתם.
3. אני מקווה מאד שהמקרה ילמד אותנו להישמר לעצמנו ולדאוג אחד לגב של השני אם זה מתקיפות מיניות (אם בוצעו) ואם זה משוחרי רעה (אם הם כאלה)

עמק
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
כמי שנכחה בצ'אט באותו זמן, לי היה ברור שהסיפור מצוץ מהאצבע.
חשוב שנעשתה בדיקה והבהרה, הלאה למסיבה הבאה.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 6 באוג׳ 2006
domme כתב/ה:
עוד משהו קטן שחשבתי עליו עכשיו.
כיצד מישהי אחרי ''רופיז'' (סם האונס) רצה החוצה?
הסם הזה גורם לעלפון ולבלאק אאוט מוחלט כולל חוסר זכרון מהרגע שהסם מתחיל לפעול ועד הבוקר למחרת. בחורה על רופיז לא יכולה לעשות שום דבר, לזכור שום דבר, ובטח לא ללכת או לרוץ.

לידע הכללי שלכם רופיז (רוהיפנול בשמו המקצועי) זה סם הרגעה החזק פי 10 (!) מוואליום, ההשפעה שלו מנטרלת את המשתמש בו. הסם הזה נמכר כסם הרגעה לכל דבר אך הוא לא משומש לצרכים רפואיים.
לרוהיפנול לוקח כ- 10 דקות מרגע הבליעה עד למלוא ההשפעה שלו- וההשפעה יכולה להמשך עד 8שעות.
רוהיפנול גורם לאדם חוסר יכולת לדבר או לזוז, ולבסוף לעילפון מבלי לזכור דבר ממה שקרה. יש אנשים שחווים גם טריפים של הזיות לאחר שימוש בסם הזה.
תופעות לוואי ידועות: הפחתת חרדה; הרגשה טובה; צמצום עכבות; האטת דופק ונשימה; הנמכת לחץ הדם; ירידה בריכוז, עייפות; בלבול, סחרחורת; שיבוש הקואורדינציה, הזיכרון, השיפוט; דיכוי הנשימה והפסקתה; מוות.

זה על קצה המזלג,
תעשו איזה חיפוש קטן בגוגל על הסם הזה. מילות מפתח: רוהיפנול, רופיס/רופיז, Rohypnol (לאלו מכם שלא עצלנים לקרוא באנגלית) וגם Flunitrazepam

יום נעים,
דומי.

מה לגבי דבר נוסף - מי החליט שמדובר ברוהיפנול? מה עם סמי אונס אחרים כמו GHB (גמא-הידרוקסיבוטראט) שהם בעלי השפעות שונות על הגוף?
הרי אותו בחור שדיבר בצ'ט על הרופיז שכביכול השתמשו בו על אותה בחורה, נשמע כאילו הוא מינימום רופא מומחה...
בקיצור נשמע לי כאילו הסיפור הזה לא היה ולא נברא. אני לא קובע אמיתות מוגמרות, אבל כשאותה בחורה תבוא ותסביר מי איפה כמה ולמה (ולאו דווקא בפורום, אפשר גם בפני אמילי באופן פרטי) נוכל להחליט אחרת.
ביינתים אמילי פשוט יוצאת מגדרה כדי לבדוק אם באמת קרה, ואם כן - איך ניתן לעשות הכל כדי לעזור. אני מקווה שזה לא מה שמשחק לידיים של אותם אנשים שמבקשים להרוס את הכיף שלנו ואת ההשקעה האדירה של הפמיליה במסיבות האלו