בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים חסרי אמונה

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 4 באפר׳ 2003

עבדים חסרי אמונה

עבדים חסרי אמונה

מאז שהתחלתי בחיפושי הרציניים מאוד אני ממש בהלם, מסתבר שרוב העבדים שדיברתי עימם, נפגשתי פנים אל פנים או התכתבתי לא ממש מאמינים כי מלכה ועבד יכולים באמת לחיות בזוגיות תקינה.

queen.gif

כולם כאן בשכונה (בקהילת הבדס"מ) שואבים מידע מקריאת פנטזיות החלפת מידע והגשמת סאשנים, אולם השכלתם בנושא עוסקת בעיקר סביב ליקוקים, מקלחות זהובות והצלפות. תוך שהשליטה המנטלית נשארת הרבה מאחור... וחיים משותפים עם מלכה לא עולים כמחשבה.

עבדים רבים חושבים שעבד שמשרת את מלכתו על תקן של בת זוג, גר עמה ביחד, יוצא לעבודה ושב הביתה למילוי משאלותיה ודרישותיה - יש רק באגדות.

נכון שעבדים רבים בוגרי האקדמיה לעמודי הסוף בהעיר "כלואים" בחיי נישואין רגילים עם פולניה טובה והם בגדר מקרה אבוד לסדרת החינוך שלי כאן. אבל רבותיי עבד שעדיין לא קשר את גורלו עם אישה רגילה בהחלט כדאי שיעביר הילוך במוטיבציה ויתחיל לתזז את עצמו בחיפושים תוך אמונה שלמה שיש דבר כזה לחיות לצידה של מלכה אמיתית כבן זוג (רגע לא לרוץ לקרוא עד הסוף).

עבדים חסרי אמונה, תפסיקו לשפשף את העיניים כלא מאמינים, סיגרו את הפה הפעור בפליאה והקשיבו.

כולם מכירים את המושג 24/7 שבבסיסו קצת מעורר אי הבנות, חשש גדול ופחד. המושג 24/7 מיד יוצר מצב שבו כל עבד רואה בעיני רוחו איך הוא קשור למיטה מהבוקר עד הערב, משוחרר לכיבוס תחתונים, קילוף תפוחי אדמה ולרחיצת כלים. אוכל לחם יבש ושותה רק מים. מה קרה לכם? עבד זה לא כלב אלא רק כלבלב סתאאם...

שלא תיפול רוחכם, עבדים יקרים, כי באופן מעשי זה עובד קצת אחרת ובהצלחה רבה מאוד (לי זה עבד נהדר 4 שנים!!!). הרי לכל עבד יש (ואם אין לו הוא בבעיה) עבודה שהוא צריך להיות בה, איזה חבר או שניים מהתיכון או הצבא, מנוי בחדר כושר, מנוי בספריה (רצוי וידאו) וגם הורים, משחק כדורגל ועוד כמה סיבות להמשיך לחיות.

אז מה כן מעשי תשאלו ולא שייך רק לאגדות???.

עבדים ניחשתם נכון כל שאר הזמן. כלומר 24 השעות שביממה פחות ההתחייבויות של בן אדם נורמאלי. וזה הולך כך פחות או יותר: אתם קמים בבוקר מקדישים שעת שירות למלכה שלצידה זכיתם להיות (למשל מכינים קפה מביאים למיטה ומקריאים לה את הכותרות מהעיתון), הולכים לעבודה, מתקשרים שלוש ארבע פעמים ביום לבדוק אם יש לה בשבילכם כמה מטלות ומעבירים יום עבודה בגעגועים לגופה, פניה רגליה ומה שבניהן.

סיימתם יום עבודה, תחזרו הביתה מיד!!!, היא כבר גם חזרה מהעבודה שלה ועכשיו זה הזמן שלכם ביחד נטו. תמלאו פקודות, תלקקו, תעשו מסג', תשימו לה לק בציפורני הרגליים, תשחקו במדיקל, תלכו לקנות איתה נעליים, תכינו לה ארוחת ערב, תרחצו כלים ותעשו שניכם ביחד שיחת נפש טובה אחת בשיחת הנפש תתאמו ציפיות תאזנו (היא תאזן אתם תסכימו) בין השליטה המנטלית לשליטה הפיזית. וכמובן איך כמעט הזנחתי את אלו שקוראים וכותבים כאן בגלל הליקוקים, מקלחות זהובות והצלפות - לפני שתלכו לישון ביחד תקדישו גם זמן לאיזה סאשן מאובזר.

פעמיים בשבוע תלכו לחדר כושר כי המלכה שלכם אוהבת שרירים, פעם בשבוע קצת משפחה, לפעמים חברים, תסעו לבלומפילד למשחק חשוב וכמה סרטים בוידאו והנה העברתם חיים שלמים מהנים, מספקים ומרגשים לצידה של מלכה.

כמעט לסיכום : מלכה ועבד יכולים לחיות בזוגיות תקינה שנים רבות!!!

הופס הנה יקפצו כמה חתולים שבעים ויגידו וואלה גילתה את אמריקה "אני חיי עם הדומית שלי" ו"אני עם הסאב שלי". יופי חתולים שבעים שלי כמה כמוכם יש בשכונה שניים? ומה עם כל השאר למה הם חיים ברעב???

נכון שזוגיות כזאת קשה קצת להשגה אבל אחרי שמשיגים אותה זהו בסיס איתן לחיים מאושרים, בלי מסכות ובלי הסתרות. נכון צריך להתחיל מלמטה ללמוד להכיר אחד את השני לעמוד על טיבו של המועמד כ"בן זוג" ולא רק כעבד או מלכה. אבל התגמול רבותיי היה שווה את כל ה - 40 שנה במדבר!!!

תפסיקו להתבכיין אני יודעת על מיעוט הנשים שנהנות מעולם השליטה, אבל יש גם מעט זוכים בפייס ובכל זאת כולם קונים כל שבוע כרטיס.

וגם אתם הפחדנים והדואגים לאובדן האוטונומיה האישית, הריבונות על החיים והביטוי האישי. בשביל זה צריך לדבר בפתיחות, לעשות תיאום ציפיות יומי או שבועי ולמצוא לפעמים פשרות ויתורים שכל אחד מבני הזוג צריך לעשות (כן גם המלכה יכולה להתפשר פה ושם) ואז האושר הוא גדול. גדול מאוד!!! ענק!!! היסטרי!!!

ומה אם זה יפגע לי בקרירה ישאלו העבדים חסרי המעוף? ואני אומרת אפשר להיות נמר בעבודה ובבית לזחול על הרצפה. אפשר להיות במשרד סוס עבודה ובבית להרכיב את מלכתך.

queen.gif

הבהרות וביאורים:
אם לא הבנתם עבדים תשאלו, אם הבנתם תעשו ומיד!!!
כל הנאמר לגבי עבדים נכון גם לגבי שפחות. אני כמלכה בחרתי להצליף כאן רק בעבדים.
    התגובה האהובה בשרשור
Bloody Kiss
לפני 21 שנים • 5 באפר׳ 2003

קבלי ח"ח

Bloody Kiss • 5 באפר׳ 2003
משעשע ביותר, הניסוח, התוכן - מאוד יפה
בהצלחה לסאבים ולך במציאת האחד והיחיד...
אני אישית לא רואה עצמי במתכונת של 24\7 לא משנה באיזה תפקיד
אני יותר מדי רוצה את החופש והעצמאות שלי
אבל למי שמחפש וצריך - נשמע לי אחלה פיתרון.
התמסרות טוטאלית ולא רק לפרק זמן של סשן...
נשמע מאוד מאתגר. שוב - בהצלחה
המלכה מתל אביב​(לא בעסק)
לפני 21 שנים • 5 באפר׳ 2003

Re: עבדים חסרי אמונה

המכשפה כתב/ה:
עבדים חסרי אמונה

אתם קמים בבוקר מקדישים שעת שירות למלכה שלצידה זכיתם להיות (למשל מכינים קפה מביאים למיטה ומקריאים לה את הכותרות מהעיתון), הולכים לעבודה, מתקשרים שלוש ארבע פעמים ביום לבדוק אם יש לה בשבילכם כמה מטלות ומעבירים יום עבודה בגעגועים לגופה, פניה רגליה ומה שבניהן.

סיימתם יום עבודה, תחזרו הביתה מיד!!!, היא כבר גם חזרה מהעבודה שלה ועכשיו זה הזמן שלכם ביחד נטו. תמלאו פקודות, תלקקו, תעשו מסג', תשימו לה לק בציפורני הרגליים, תשחקו במדיקל, תלכו לקנות איתה נעליים, תכינו לה ארוחת ערב, תרחצו כלים ותעשו שניכם ביחד שיחת נפש טובה אחת בשיחת הנפש תתאמו ציפיות תאזנו (היא תאזן אתם תסכימו) בין השליטה המנטלית לשליטה הפיזית. וכמובן איך כמעט הזנחתי את אלו שקוראים וכותבים כאן בגלל הליקוקים, מקלחות זהובות והצלפות - לפני שתלכו לישון ביחד תקדישו גם זמן לאיזה סאשן מאובזר.

פעמיים בשבוע תלכו לחדר כושר כי המלכה שלכם אוהבת שרירים, פעם בשבוע קצת משפחה, לפעמים חברים, תסעו לבלומפילד למשחק חשוב וכמה סרטים בוידאו והנה העברתם חיים שלמים מהנים, מספקים ומרגשים לצידה של מלכה.

.

כתוב נפלא. מעורר השראה. בקרוב אצלי (הלוואי)
xpertlicker
לפני 21 שנים • 7 באפר׳ 2003
xpertlicker • 7 באפר׳ 2003
אכן מילים בדורבנות (מתוקות)

בקרוב אצלכן...
MadControler​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 באפר׳ 2003
MadControler​(שולט) • 22 באפר׳ 2003
מכשפה יקרה
לדעתי את מפחידה אותם עם הסיפורים שלך,ולא קראתי אפילו סיפור אחד שלך שדיבר על יחסים או אפשרות או המשכיות תמיד מה עשית ואיך גמרת והלכת.יותר גרוע מגבר שרץ לספר לחברה
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 22 באפר׳ 2003
MadControler – למען השלווה הנפשית שלך טוב תעשה אם לא תתרגז בכל פעם שמישהי תספר כמה היא אוהבת לשלוט בגברים, כי אתה הולך לקרוא את זה הרבה מאוד כאן.
יצא לי לקרוא את מה שאתה רושם כאן בפורום השליטה הנשית והרגשתי צורך לגלות לך סוד קטן: דומיות/מלכות/ שולטות בגברים ולא להיפך, לא רק שהן אוהבות את זה גם הנשלטים עצמם, אבוי, ממש בקטע, הם מתים על זה.
עכשיו כשאתה יודע את העובדה המעט מצערת הזו יהיה לך הרבה יותר קל לגלוש כאן וגם אם לא, תמיד תוכל לקפוץ לפורום השכן, פורום השולטים ("הבנים על הבנות") שלשם כמדומני אתה יותר שייך.
בהצלחה.
Bloody Kiss

חבר'ה להרגע...

Bloody Kiss • 22 באפר׳ 2003
זה משעשע מדי...
קונטרולר בהטפות מוסר, דנה בעצבים קצת...
פמיניזם ושובניזם בהפוך על הפוך
לא צריך לעשות הגליה במשפט צבאי מהיר למרות שהסכמתי עם הנקודה שלך דנה
חג שמח
LadyStardust​(שולטת)
LadyStardust​(שולטת) • 22 באפר׳ 2003
במקרה יצא לי להתקל בהאבקות הבוץ, ואני חייבת לציין שעל פניו, MadControler ענה עניינית לנושא שהועלה (בשני המקרים). אם כי הוא תקף קצת אישית, וזה לא כל כך לעניין.
אבל DanaDomme, נראה שארבת ורק חיכית לשנייה שהוא יכתוב מ ש ה ו על מלכה אחרת כדי לשפוך את הזעם והתסכול מהתגובה הקודמת שנתן בך. פורום 'הבנות עם הבנות' ? איזה מזל שאין כזה.
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 22 באפר׳ 2003
לארוב בפינות זה לא תחביב שלי, השתדלתי לכתוב קצת בהומור אחרי שעקבתי אחרי הודעותיו של הקונטרולר (כן, גם את התגובה שאת מדברת עליה קראתי בעיון רב)
אל תקחי את זה קשה מידי.

חג מימונה שמח icon_smile.gif

נע.ב - דווקא יש פורום הבנות על הבנות אבל מה הקשר?
MadControler​(שולט)
MadControler​(שולט) • 22 באפר׳ 2003
דנה יקירתי,

על כל תגובה בפורום את הראשונה שממהרת להגיב (את לא אורבת בפינות).
ביום שארגיש הומור בתגובותייך, אהיה הראשון להחמיא לך על השינוי המבורך.

ועוד דבר, מפתיע אותך לדעת שגם בנות חושבות כמוני או אחרת ממך, מסתבר, שכן את מיד רצה
להרגיע ואחר כך להתנצל ולהגיד שלא יקחו את זה קשה - אין צורך, הן מלכות עם דעה.

ובתור מלכה שצריכה לשים לב לפרטים הקטנים ביותר, הליידי דברה על פורום 'הבנות ע ם הבנות', כך שגם את הכוונה הסמוייה (שהוצגה בהומור דווקא) לא הבנת - מה שהופך את תגובתך הקודמת ללא רלוונטית.

כולם רגועים ? icon_wink.gif