אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב בוקרים בנו לימיט- מרשמיו של אורח

sssssss
לפני 17 שנים • 26 באוג׳ 2006

ערב בוקרים בנו לימיט- מרשמיו של אורח

sssssss • 26 באוג׳ 2006
זאת הפעם הראשונה שלי ב"נו לימיט" ומה שאכתוב מבוסס על פעם זאת:
המקום מרווח ויפה, ממוזג ונוח, האנשים יפים, הנשים בכלל מהממות, למחירים המופרזים על הבאר כבר התרגלתי, אבל המוסיקה, אוי המוסיקה. בשביל אחד כמוני שלא בא כדי להתייחד באחד מחדרי הסקס, אלא כדי לשתות ולפרוק מתחים של שבוע שלם במתחם הריקודים, מצאתי עצמי עם כנפי רד בול מקוצצות, אחוז תסכול, נאלץ לנוע מצד לצד במקום לקפוץ וכמה שיותר. עם אנרגיות שיכולות לבצע קילומטראז' לא מבוטל של השתוללות חיכיתי לי בסבלנות עד השעה 2:30 בלילה נאלץ להאזין שוב ושוב לעוד להיט שחוק משנות ה-80. עד שפקעה סבלנותי ובאמצע אוגוסט הלוהט נטשתי את המקום ללא אגל זיעה אחד!

חברים יקרים, אני לא יודע מה איתכם, אבל בתרבות המועדונים מתקלטים טראנס והאוס כבר למעלה מעשור וחצי! אפשר להתווכח על העומק שבמוסיקה הזאת, וגם אני אישית איני מאזין לה בזמני הפרטי, אבל לא ניתן להתווכח על היכולת שלה להרקיד ולהקפיץ...המועדון נראה מועדון של שנות האלפיים אבל ההרקדה הייתה אייטיז לכל דבר ועניין. לא שזה רע אבל זה רצוי בפאב המקומי ולא במועדון ריקודים..
אני משער שרבים מכם דווקא כן נהנו אבל באותה מידה אני משער שההנאה נשאבה מהחברים הקרובים שבקהילה הרבה לפני מהמוסיקה במועדון.
אני לא יודע עד כמה המוסיקה אמש הייתה אופיינית למקום, ואני מאוד מקווה שזה חד-פעמי אבל אם זאת הרוח המנשבת שם בדרך כלל, עם כל הצער שבדבר זאת הייתה הפעם האחרונה שביקרתי שם.

הייתי רוצה שתקחו את דבריי לא כביקורת ולא כהתרסה אלא כנקודה בריאה למחשבה.
Lord-Macbeth
Lord-Macbeth • 26 באוג׳ 2006
נשמח לא לראותך את שכמותך במועדון.
אנחנו היינו, נהניינו, המוסיקה הייתה אחלה ומאד התאימה לאוירה.
המקום כנראה מייועד לשכמותנו.
לשכמותך ישנם מקומות אחרים שאנו מדירים רגליינו מהם.
sssssss
sssssss • 26 באוג׳ 2006
תגובתך קטנונית ואינה ראויה ליחס
Lord-Macbeth
אז אל תתייחס
sssssss
sssssss • 26 באוג׳ 2006
ואכן לא התייחסתיicon_smile.gif
Lord-Macbeth
אחלה
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 26 באוג׳ 2006
הניק שלך אולי הולם את התיאור איש..

לעניין:

כמו שאמרת- באת למקום לפרוק את מתחיי השבוע
ולא להנות ממנו כמקום אולטימטיבי לבדס"מ היום.
זו הנקודה הראשונה שבה הינך שוגה.
יש לא מעט בארים/פאבים/מועדונים
שיענו על הדרישות שלך ורחוק מהנו-לימיט
ומהטרוניןת שלך.

הנקודה השניה בה הינך שוגה,
מתוך ביקורך הראשון במקום ,נוגעת
מעצם ביקורך הראשון..
והמשורר התכוון לכך שבתור בליין קבוע
במסיבות ה-Fמיליה, חוויתי את כל סוגי המוסיקה
האפשריים, ומדי פעם שינוי רק מרענן את המקום.

אני משלם כמוך על משקאותיי, שותים מעט פחות-
יוצא זול יותר...
בלי להכנס לכיסך.

לגבי הבחירה שלך אם להגיע או לא-
נו באמת..זה מנגנון הסינון של המקום..
icon_wink.gif

אני נוטה להגיע למקום כדי להתרועע עם חבריי
מכיריי,מוקיריי וכו'. עם כל הכבוד- המוסיקה
היחידה שאני בררן בה היא המוסיקה של
השוטים שלי..

שבת שלום לך.
מאי
מאי • 26 באוג׳ 2006
למרות שלא יצא לי להיות במסיבות האחרונות, אני חייבת להתערב ברשותכם.....
בפעמיים שהייתי עד עכשיו (ובהחלט לא יהיו האחרונות) בין הדברים שהכי נהניתי מהם היה המוסיקה.
לא יכולתי להפסיק לרקוד לדקה. שיר אחרי שיר היו מעולים והקפיצו אותי גם כשרגליי היו גמורות
מהעקבים.
כמות האושר שהייתה לי בגלל ההנאה מהמוסיקה והריקודים הייתה כזאת גדולה, שראיתי לנכון להגיב פה עכשיו. וכפי שזכור לי בשעות יותר מאוחרות היו גם טעימות של האוס, שהיו בדיוק במקום הנכון, בשלב שהראש כבר מסוחרר ורוצים קצת לקפוץ.
נכון, כיום בכל מועדון (ופאב) יש כמעט רק האוס וטראנס. אז מה? זה אומר שצריך ליישר קו עם ה"נורמה"?
בתור מישהי שמאוד אוהבת גם האוס ולא רק שנות ה-80, אני יכולה להעיד שהדיג'יי בנו-לימיט עושה עבודה מעולה, לא פחות!!!

זו דעתי האישית אבל אני בטוחה שאני לא היחידה.
מאי
walking dead

Re: ערב בוקרים בנו לימיט- מרשמיו של אורח

walking dead • 26 באוג׳ 2006
נענש כתב/ה:
זאת הפעם הראשונה שלי ב"נו לימיט" ומה שאכתוב מבוסס על פעם זאת:
המקום מרווח ויפה, ממוזג ונוח, האנשים יפים, הנשים בכלל מהממות, למחירים המופרזים על הבאר כבר התרגלתי, אבל המוסיקה, אוי המוסיקה. בשביל אחד כמוני שלא בא כדי להתייחד באחד מחדרי הסקס, אלא כדי לשתות ולפרוק מתחים של שבוע שלם במתחם הריקודים, מצאתי עצמי עם כנפי רד בול מקוצצות, אחוז תסכול, נאלץ לנוע מצד לצד במקום לקפוץ וכמה שיותר. עם אנרגיות שיכולות לבצע קילומטראז' לא מבוטל של השתוללות חיכיתי לי בסבלנות עד השעה 2:30 בלילה נאלץ להאזין שוב ושוב לעוד להיט שחוק משנות ה-80. עד שפקעה סבלנותי ובאמצע אוגוסט הלוהט נטשתי את המקום ללא אגל זיעה אחד!

חברים יקרים, אני לא יודע מה איתכם, אבל בתרבות המועדונים מתקלטים טראנס והאוס כבר למעלה מעשור וחצי! אפשר להתווכח על העומק שבמוסיקה הזאת, וגם אני אישית איני מאזין לה בזמני הפרטי, אבל לא ניתן להתווכח על היכולת שלה להרקיד ולהקפיץ...המועדון נראה מועדון של שנות האלפיים אבל ההרקדה הייתה אייטיז לכל דבר ועניין. לא שזה רע אבל זה רצוי בפאב המקומי ולא במועדון ריקודים..
אני משער שרבים מכם דווקא כן נהנו אבל באותה מידה אני משער שההנאה נשאבה מהחברים הקרובים שבקהילה הרבה לפני מהמוסיקה במועדון.
אני לא יודע עד כמה המוסיקה אמש הייתה אופיינית למקום, ואני מאוד מקווה שזה חד-פעמי אבל אם זאת הרוח המנשבת שם בדרך כלל, עם כל הצער שבדבר זאת הייתה הפעם האחרונה שביקרתי שם.

הייתי רוצה שתקחו את דבריי לא כביקורת ולא כהתרסה אלא כנקודה בריאה למחשבה.

למרות שלאחרונה נבצר ממני מלהגיע למסיבות (לצערי הרב מאוד), אני יודעת כמה משקיעים המארגנים בכל פרט ופרט קטן. התפאורה, האביזרים, המתקנים של האומן המוכשר erez1303... כל דבר ודבר מתוכנן בקפידה.
ואני לא יודעת אם שמת לב או לא, אך לכל מסיבה יש נושא מיוחד, כך שאם מנסים ליצור אווירה מסוימת המוסיקה חייבת להיות חלק ממנה.
אם יש דבר שאני אוהבת במסיבות של ה- Fמילייה זה את העובדה שלא מתקלטים טראנס והאוס... לו הייתי רוצה טראנס והאוס הייתי צובאת על דלתות מועדונים אחרים בהם המוסיקה הזו מושמעת. אני מגיעה לנו-לימיט כי יש את התמהיל המושלם של אווירה, מוסיקה איכותית, אנשים מקסימים ו-בדס"מ.
אני לא אומרת שכל אחד חייב להנות אך לפחות לפתוח את הראש לדברים חדשים ולנסות ולתפוס את החוויה במלואה. לא הכל צריך להיות מיינסטרימי, אתה יודע. יהיה נורא משעמם...
sssssss
sssssss • 26 באוג׳ 2006
תגובה הולמת תזכה ליחס הולם.
הכינוי שלי הוא הכינוי שלי ואני די גאה בו אבל אני מעדיף לעסוק בעניין ולא בזוטות.
קודם כל תחסכו ממני את ההתנשאות הקטנונית כי אני איש בדסם לא פחות מאף אחד מכם. גם על מחירי השתייה המופקעים לא הלנתי כי זה לצערי המצב בכל מקום (בחייאת 40 ש"ח על כוס וודקה שמחיר הקרן שלה גג 5 ש"ח זה לא מופקע?! וממש אין קשר לגודל הכיס).

1. אני מבלה לעיתים בדאנג'ן ולא ראיתי ששם יש בעיה עם המוסיקה. לא ראיתי חוסר קשר בין האוס לבדסם ומה בכלל הקשר?
2. אני בא למועדון לא רק על מנת לרקוד אלא גם עבור הסצינה. אבל מה לעשות מוסיקה היא עמוד שדרה בכל מועדון וממש לא משנה אם זה מועדון בדסם, גייז , ונילי או וואט אבר...
3. ייתכן שזאת אינה המוסיקה האופיינית למקום ואם תטרחו לדקדק בדבריי ולא רק לקרוא ברפרוף (ותאמינו לי כל מילה אצלי שקולה ומדודה) תראו שגם ציינתי את זה.
4. אין לי כל בעיה עם אנשים שאוהבים אייטיז. מבחינתי זה פאסה. אבל כמוני יש רבים, וכן, גם אנשי בדסם. לא כולנו באים כדי לסשן את יקירינו. זה עדיין מותר אני מקווהicon_smile.gif
5. מה דעתכם שבהזמנה למסיבה יצויין גם סוג המוסיקה לאותו ערב? ממש כמו שמוקפד הציון על הדרס קוד המתאים. מבחינתי, זה לא פחות חשוב.
6. חברים יקרים, ביקורת, יש דבר כזה כן. לא הכל צריך להיות ליקוקי תחת הדדייים. מותר לבן אדם גם לחשוב אחרת מכם. אתם יודעים מה, זה אפילו רצוי ומבורך.