בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפעת קיץ

G-O-L-D​(שולט)
לפני 17 שנים • 28 באוג׳ 2006

שפעת קיץ

G-O-L-D​(שולט) • 28 באוג׳ 2006
לפעמים כשאני "מדונן", בא לי לקחת שמיכה, לעטוף את עצמי בה, להתיישב אל מול הטלוויזיה לרגלי אבי, ולמשוך באף עד שהוא יציע לי תה חם.
לפעמים כשיש לי חום גבוה ואני רועד מקור, בא לי לשכב על הבטן, להניח שיעטפו אותי בשכבות של שמיכות וילטפו אותן, כאילו בכדי לחמם לי את הגב.
אני זכור שפעם את עשית לי את זה, פעם, כשעשנו ג'ויינט ואני פתאום התחלתי לרעוד מקור עד שנקשו לי השיניים והרגשתי שאני תיכף בולע את הלשון. אני זוכר שעטפת אותי מהר מהר בשמיכה, ליטפת לי את הפנים ואז שפשפת את השמיכה כאילו שהשפשוף יחמם אותי פנימה, אל הבטן. אני חושב גם שבאיזשהו שלב הורדת את החולצה שלך ונכנסת אל מתחת לשמיכה עירומה בכדי לחמם אותי בגופך אבל אני לא בטוח בזה, אולי הזהיתי, מה שכן, אני זוכר שנרגעתי. אני זוכר שפתאום נהיה לי טוב. שהרעד עבר ורק חום עלה והציף אותי מתחת לשמיכות הללו. אני זוכר שהיה לי כל כך נעים שהתחלתי לחשוב על דברים טעימים לאכול. וכן, זה אומר הרבה, כי כשאתה חושב על דברים טעימים לאכול, אתה רוצה להנות מהחיים. וכשאתה רוצה להנות מהחיים, אתה מוקיר אותם.
היו לי איתך כמה רגעים כאלה, של לחיות. כמה זיונים כאלה של חיים על הקצה. כמה ארוחות ערב שבהם הרגשתי כמו המבוגרים האלה בסרטים, שיש להם ארוחות ערב כאלה יפות, ואחר כך יושבים סביב השולחן עם הקפה והקינוח ומעשנים ומדברים. היו לנו כמה שיחות שיחות. לא סתם שיחות, שיחות של אמת. של האמא של הנקודות של החיים. כאלה שבהם סיפרתי לך דברים שאני רוצה לשכוח שסיפרתי ואת רוצה לשכוח ששמעת. סוג של טיקו...
יש רגעים כאלה לחיים, רגעים שבהם הכול מתחבר לך הכי טוב. כמו להיות מכורבל מתחת לשמיכה כשאתה חולה עם צינון. כי כשאתה מכרובל טוב טוב, מכורבל כזה שהשמיכה עוטפת אותך מכל הכיוונים כמו איזה שק שינה, אתה מרגיש שהחום שלך לא מתפזר. שהחום שלך איתך. גם כשקר לך אתה יודע שעוד מעט תתחמם. אבל כשיש סדק, גם הוא הוא הכי הכי קטן, אתה יודע שהחום שלך נוזל. וכשזה קורה, אין לך שינה, אתה לא יכול להתכרז בלהבריא וכל מה שאתה רק חושב עליו זה איך אתה מצליח להרים את הרגליים ולכפות את דפות השמיכה אל מתחת להן, או איפה היד הזו שתעזור לך כי אחרי הכול, כשאתה חולה, אתה מבין שכמו שפרפר שמתכרבל בקוקון שלו מוקיר את העלה עליו הוא נשען או את הגבעול אליו הוא מחובר, ככה גם אתה. גם אתה צריך קוקון להתכרבל בו.
אבל הקוקון חייב להישען על מישהו כי לבד זה פשוט נוזל מהצדדים...
eden1
eden1 • 28 באוג׳ 2006
מדהים.
noaaa
noaaa • 28 באוג׳ 2006
סוף
noaaa
noaaa • 28 באוג׳ 2006
אבל פייר... אני מאוכזבת

איפה ההאפי אנד

איפה הטיפ של אודטה נגד הצטננות.
דניאל_דר​(נשלטת)
דניאל_דר​(נשלטת) • 28 באוג׳ 2006
noaaa כתב/ה:
אבל פייר... אני מאוכזבת

איפה ההאפי אנד

איפה הטיפ של אודטה נגד הצטננות.

ההאפי אנד הוא שאני אוהבת אותו כל כך.
ואני תמיד אוהב.

לגבי הטיפ של אודטה, אם יש מישהו שרואה, הוא/היא מוזמנים להוסיף.
אני רק יודעת להיכנס איתו למיטה ולחמם אותו. icon_smile.gif