בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוד לבוש למפגש ראשון

muscle man​(נשלט)
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011
muscle man​(נשלט) • 26 באוק׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
כשאני נפגשת לסטוצים אני בד"כ שואלת מיוזמתי האם יש לפרטנר העדפה כלשהי לגבי הלבוש שלי. כי כשזה רק זיון אחד, חד פעמי, ובזה מתמצה כל האינטראקציה אז אני מבינה שיש חלק מאד גדול בלשתף פעולה עם הפנטזיות של הפרטנר. ואם מה שהוא רוצה לזיין זה בחורה בשמלה קצרה (או עקבים, או גרביונים, או גילוח ברזילאי במפשעה), אז אני לגמרי בסבבה עם זה.

לעומת זאת, כשאני עושה דייטים אני בד"כ מעדיפה ללבוש מה שנוח לי ומה שיכול להביא אל האינטראקציה קצת יותר מהאופי שלי. להיות אישה ממשית במקום פנזטיה כלשהי.

* כותבת שורות אלו לא יצאה לדייט מאז פברואר 2004.

כותבת שורות אלו כתבה הודעה יפה ומעניינת(השקעתי בלייק).
כותבת שורות אלו אמרה מה היא תלבש לסטוץ(גררר), לדייט(נחיה עם זה) ולפגישה עם שלגי.
כותבת שורות אלו ציינה מהו התאריך האחרון בו יצאה לדייט.

אני היחיד שחושב שכותבת שורות אלו שכחה לשתף אותנו בנתון הכי מסקרן...???

"גילוח ברזילאי" נשמע לי ממש סקסי. אם רק הייתי יודע מה זה, הגיוני שגם אני הייתי בקטע.
muscle man​(נשלט)
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011

ועוד משהו

muscle man​(נשלט) • 26 באוק׳ 2011
גם לגברים יש לפעמים החלטות הרות גורל לפני שהם יוצאים לבלות. אבל בגלל היותנו מעט מאותגרים, השאירו בידינו אופציות בחירה ממש מועטות, כדי שלא נסתבך.

למשל כשאני יוצא למסיבת סאדו -
זה תמיד יהיה מכנסיים והן תמיד יהיו שחורות.
הנעליים גם כן אותן השחורות.
הבוקסר תמיד יהיה שחור וצמוד, למקרה שהמכנסיים כבר לא יהיו רלוונטים.
הגרביים יהיו או השחורות או השחורות.

הדבר היחיד שכגבר צריך להחליט, זה אם ללבוש גופייה(המראה השרירי והחטוב), או חולצה שחורה מחוייטת(המכובד והמרשים יותר).

קל להיות גבר אה?
Mary Jane
לפני 12 שנים • 27 באוק׳ 2011

Re: ועוד משהו

Mary Jane • 27 באוק׳ 2011
כנוע טוטאלי23 כתב/ה:
...

הדבר היחיד שכגבר צריך להחליט, זה אם ללבוש גופייה(המראה השרירי והחטוב), או חולצה שחורה מחוייטת(המכובד והמרשים יותר).

קל להיות גבר אה?

צר עולמך האופנתי...
מצער מאוד שגברים ישראלים הינם נטולי שיק וסגנון כמעט באופן מוחלט, ולרוב לא יודעים או לא מעוניינים להתלבש כהלכה.
FOR GOOD

FOR GOOD • 27 באוק׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
כנוע טוטאלי23 כתב/ה:
...

קל להיות גבר אה?

צר עולמך האופנתי...
מצער מאוד שגברים ישראלים הינם נטולי שיק וסגנון כמעט באופן מוחלט, ולרוב לא יודעים או לא מעוניינים להתלבש כהלכה.

מרי, מרי -אל תוציאי דיבתנו רעה
גברים כמוני ( אז מה אם ישראלים, אז מה? ...) מבלים כל יום שעות, אבל שעות, מול המראה. אנחנו קונים ירחוני נשים בקביעות , ועוקבים אחרי כל תהפוכות האפנה. וגם שיק - זה הרי השם השני שלנו.
לא ברצינות... יש לנו המון זמן חופשי ( כי אתן כבר מפרנסות את עצמכן הרי )...((-:
muscle man​(נשלט)

muscle man​(נשלט) • 27 באוק׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
כנוע טוטאלי23 כתב/ה:
...

קל להיות גבר אה?

צר עולמך האופנתי...

מסכים כמובן. סתם הקצנתי.
אני דווקא לרוב מהמשקיעים. אלה שמנסים לפחות.
יש לי גם תיאוריה בנושא - לדעתי כמו שהעולם והמין הגברי כביכול דורשים
מהאישה להיות יפה, חטובה, מאופרת ובכללי סקסית, ראוי שגם הגברים
ישקיעו קצת חזרה. משהו כמו לנסות להיות חטוב ופחות שמנמן ולהתלבש כמו שצריך.

אבל זה רק התיאוריות המטומטמות שלי..
Mary Jane

כנוע, זה עניין של מנטליות. יש ארצות בהן האוכלוסיה מודעת ומטפחת את החזות כחלק מרחישת כבוד לאסתטיקה, שהינה נדבך בלתי נפרד מן התרבות. וישנן ארצות (רמז, רמז) בהן אנשים מגיעים למקומות בילוי בכפכפים או בקרוקס (הו, הזוועה).

FOR GOOD, אני לא חושבת שיש בהתנסחות הזהירה שלי הוצאת דיבה. כפי שהדגשתי, לא כולם כאלו, אבל בהחלט הרוב המכריע, והוא כולל גם נשים, אם כי הן לא היו מושא הדיון.
לעומת זאת, לטעון, גם אם תחת ההגנה שבהלצה, שככלל נשים אינן מפרנסות את עצמן זה מכוער ולא הוגן. ונוסף על כך, אם רצונך להתלבש באופן מסוים ואינך מתעניין באופנה, קח אחריות. אין לך זמן חופשי? תלהג פחות.
FOR GOOD

FOR GOOD • 27 באוק׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
כנוע, זה עניין של מנטליות. יש ארצות בהן האוכלוסיה מודעת ומטפחת את החזות כחלק מרחישת כבוד לאסתטיקה, שהינה נדבך בלתי נפרד מן התרבות. וישנן ארצות (רמז, רמז) בהן אנשים מגיעים למקומות בילוי בכפכפים או בקרוקס (הו, הזוועה).

FOR GOOD, אני לא חושבת שיש בהתנסחות הזהירה שלי הוצאת דיבה. כפי שהדגשתי, לא כולם כאלו, אבל בהחלט הרוב המכריע, והוא כולל גם נשים, אם כי הן לא היו מושא הדיון.
לעומת זאת, לטעון, גם אם תחת ההגנה שבהלצה, שככלל נשים אינן מפרנסות את עצמן זה מכוער ולא הוגן. ונוסף על כך, אם רצונך להתלבש באופן מסוים ואינך מתעניין באופנה, קח אחריות. אין לך זמן חופשי? תלהג פחות.

"כן המלכה"

"כבר יותר טוב"
Mary Jane
אני שמחה שששוררת בינינו הבנה ; )

בסוף תתקן דרכיך ומי יודע, אולי גם תשפר חזותך.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 28 באוק׳ 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2011
תלוי מה מטרת הפגישה, אני מניחה
וגם, כל אחד בקצב שלו, לא?