בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אינטימיות

inner peace​(אחרת)
לפני 17 שנים • 31 באוג׳ 2006

אינטימיות

inner peace​(אחרת) • 31 באוג׳ 2006
האם לדעתכם ביחסי שליטה טוטאליים יש למי שנמצא בעמדת שליטה אפשרות להביע שבריריות ,להיפתח רגשית ולהתייעץ עם הנשלט מבלי שיפגעו יחסי השליטה בינהם?
teacher​(שולט)
לפני 17 שנים • 1 בספט׳ 2006

ללא ספק - כן

teacher​(שולט) • 1 בספט׳ 2006
אנשים הם לא פוסטרים. יש להם גם עומק.

לצערי הרב, הרבה מדי אנשים חושבים שהבעת רגש, חשיפת חולשה, או הישענות,
מראים על חוסר שליטה
.

זה לא כך.
זה נכון שמי שכל הזמן חלש, או כל הזמן נשען, אינו שולט. ההבדל הוא ביכולת הבחירה.
כדי להרשות לעצמי לעצמי להראות גם את חולשותי - אני צריך להיות חזק ובטוח בעצמי.

הרי ברור לך שיש לכולנו חולשות, רגשות, וחסרונות - המון המון חסרונות.
להחביא אותם כדי ליצור מצג שוא של כח ועצמה - זה לא שליטה, זה חוסר ביטחון.

צריך גם להיות חזקים כדי לקבל את העזרה של האחר, גם אם הוא הנשלט שלך.
תארי לך שכשולט 24\7 הייתי צריך לקבל החלטות עקרוניות בנושאים שאין לי מושג, ושלנשלטת שלי דווקא יש? זה לא קצת עושה אותי טיפש?
בקיצור - יש מקום להכל, במיוחד במערכת עמוקה ומתמשכת.

לפעמים זה עלול לפגום בפנטזיה של מי שרוצה להיות פאסיבית במיוחד, שהכל יקרה לה.
אין פסול בפנטזיה כזו, אלא שמטבע הדברים אדם כזה ישעמם לאורך זמן, והדדיות היא לא צד חזק
בזוגיות כזו.

באופן אישי אני מוצא המון ביטחון בזה שאם קורה לי משהו - האדם הראשון שאני מסכים ורוצה לקבל ממנו עזרה, זו השפחה שלי. וזה הדדי.

וחוץ מזה, המילה האחרונה היא תמיד שלי icon_cool.gif
teacher
זאלופון​(שולט)

Re: אינטימיות

זאלופון​(שולט) • 1 בספט׳ 2006
Drop of Fire כתב/ה:
האם לדעתכם ביחסי שליטה טוטאליים יש למי שנמצא בעמדת שליטה אפשרות להביע שבריריות ,להיפתח רגשית ולהתייעץ עם הנשלט מבלי שיפגעו יחסי השליטה בינהם?

אם השולט לא יכול להביע חלקים ממנו, את החולשות שבהכרח יש בו (כי אף אחד לא מושלם), את הרגשות הכמוסים שלו, את המצוקות שלו - הרי שהוא בעצם עוטה מין מסכה, כל הזמן, ואז איזו מין שליטה זו? הנשלט לא באמת נשלט על ידי השולט כפי שהוא אלא על ידי הדמות המושלמת שהשולט בנה לעצמו, המסכה שהוא לובש, שהיא בהכרח שקר או לכל היותר חצי אמת. יכול להיות שלנשלט נוח להאמין שהשולט שלו באמת כזה מושלם וזה אולי נחמד לפנטזיה זמנית, אבל אי אפשר לבסס על זה יחסים.
אני מניח שזה אכן יפגע בשליטה עבור נשלטים מסוימים, בעיקר מתחילים או פנטזיונרים. אבל זו הבעיה שלהם, שסביר שיתפכחו ממנה יום אחד. בתור שולט, לא הייתי מוכן לנהל קשר רציני עם נשלטת שמבחינתה שיתופה ברגעים הפחות חזקים שלי מוריד מכבודי. אני רוצה שהיא תאהב ותעריך אותי, לא את הפנטזיה שהיא מלבישה עליי.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
נויה הל​(לא בעסק){צ} • 1 בספט׳ 2006
אדם חזק באמת לא יסתיר את חולשותיו.
ולכן מובן מאליו, לפחות מבחינתי, ששולט יוכל להתייעץ עם הנשלט. יוכל להביע רגשות וחולשות.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: אינטימיות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 בספט׳ 2006
Drop of Fire כתב/ה:

רצוי מאד...
inner peace​(אחרת)
לפני 17 שנים • 3 בספט׳ 2006
inner peace​(אחרת) • 3 בספט׳ 2006
תודה. זה נושא שעניין אותי. סיפקתם את סקרנותי.
שירה בתנועה
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2006
שירה בתנועה • 26 בספט׳ 2006
לפי הניסיון שלכם השולט מתיעץ עם הנשלטת ומביע אינטימיות גם בסשן עצמו או שהאינטימיות היא בזמנים שאינם בסשן?