סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה אתם באמת רוצים?

DanaDomme​(שולטת)
לפני 20 שנים • 7 באפר׳ 2003

אז מה אתם באמת רוצים?

DanaDomme​(שולטת) • 7 באפר׳ 2003
עבדים יקרים,

שאלה - מה באמת אתם רוצים?

אתם רוצים את המלכה שלכם נחמדה, חייכנית, מתוקה ואפילו עדינה? כזו שלעיתים קרובות "תשבור דיסטנס" וגם תבכה לידכם כי ככה בא לה באותו רגע, אותה אחת שלמען הנאתה הפיזית/נפשית אוהבת באמת להגיד לכם מה לעשות ונדלקת מכך שמשרתים אותה וסוגדים לגופה ולאשיותה, או שאתם רוצים אותה רעה, קשוחה, קרה כמו בסרטים, כמו באתרי האינטרנט ואולי בעצם - כמו בפנזטיות שהכי מדליקות אתכם?

הקהילה שלנו, רווית יצרים, קינאה ותחרות, לא פעם נתקלתי במלכות שבעצם מתות לספק את האשליה שהן נורא אכזריות כי זה מה שהן בטוחות שאתם רוצים, לא, אל תצפו מהן להודות בזה, יכול להיות שזה אמיתי לחלוטין אך בהרבה מקרים אני חשה שיש כאן מצב של "לספק את הסחורה" ולכן אישית אני מאוד משתדלת לא להיכנס למערבולת הזו ואפילו מנסה להראות כמה שפחות אכזרית כאילו כדי לעשות "דווקא", מנסה לשדר שאני לא "סאבית" של מה שמצפים ממני להיות, אני מחוץ למשחק הזה.

לכן עלה בדעתי לשאול אתכם העבדים, מה באמת אתם מחפשים? האם זה באמת מה שרובנו חושבות שאתם מחפשים? או שאולי זו ההזדמנות לשבור כאן כמה סטיגמות icon_smile.gif
אורן_​(נשלט)

Re: אז מה אתם באמת רוצים?

אורן_​(נשלט) • 7 באפר׳ 2003
אני הייתי רוצה את הדבר האמיתי כל הזמן כלומר להרגיש שהרוע בא למלכה בטיבעיות ואמיתי ולא שום משחק..רק כך אני נכנס באמת לקטע...זו דעתי בכל אופן
DanaDomme כתב/ה:
עבדים יקרים,

שאלה - מה באמת אתם רוצים?

אתם רוצים את המלכה שלכם נחמדה, חייכנית, מתוקה ואפילו עדינה? כזו שלעיתים קרובות "תשבור דיסטנס" וגם תבכה לידכם כי ככה בא לה באותו רגע, אותה אחת שלמען הנאתה הפיזית/נפשית אוהבת באמת להגיד לכם מה לעשות ונדלקת מכך שמשרתים אותה וסוגדים לגופה ולאשיותה, או שאתם רוצים אותה רעה, קשוחה, קרה כמו בסרטים, כמו באתרי האינטרנט ואולי בעצם - כמו בפנזטיות שהכי מדליקות אתכם?

הקהילה שלנו, רווית יצרים, קינאה ותחרות, לא פעם נתקלתי במלכות שבעצם מתות לספק את האשליה שהן נורא אכזריות כי זה מה שהן בטוחות שאתם רוצים, לא, אל תצפו מהן להודות בזה, יכול להיות שזה אמיתי לחלוטין אך בהרבה מקרים אני חשה שיש כאן מצב של "לספק את הסחורה" ולכן אישית אני מאוד משתדלת לא להיכנס למערבולת הזו ואפילו מנסה להראות כמה שפחות אכזרית כאילו כדי לעשות "דווקא", מנסה לשדר שאני לא "סאבית" של מה שמצפים ממני להיות, אני מחוץ למשחק הזה.

לכן עלה בדעתי לשאול אתכם העבדים, מה באמת אתם מחפשים? האם זה באמת מה שרובנו חושבות שאתם מחפשים? או שאולי זו ההזדמנות לשבור כאן כמה סטיגמות icon_smile.gif
כלובי

אנחנו רוצים הרבה דברים..

כלובי • 7 באפר׳ 2003
אנחנו לא כל כך יודעים מה אנחנו רוצים אני חושב.
אני חושב שגם אתן לא ממש יודעות,
למעשה גם ואנילים גמורים לא ממש יודעים מה הם רוצים
עד שהם יום אחד מוצאים..

אחרי הפואטיקה בגרוש הזאת אנסה להרחיב..

כן, אין מה לעשות, מה שמסעיר הרבה סאבים זה קשיחות, בוטות, אגרסיביות..
מסעיר, הכוונה מרגש מינית..

מלכה קרה, מרוחקת, מנוכרת, עושה לנו את זה יותר ממלכה בוכיה נבוכה ומבויישת.. זאת הפנטזיה המינית שלנו.
אני לא חושב שיש שוק לסרטים פורנוגרפים בהם המלכה נשברת ובוכה על כתפו של העבד..

בסדר, זה מה שאנחנו רוצים מרחוק, למשחק הראשוני, המנוכר, האנונימי, ריגוש מרוחק וקר, פנטזיה נטו.
מחוץ לזה יש עולם אחר, וגם המלכה הקשוחה ביותר בסשן יכולה להיות מתוקה, שברירית ובוכיה על כתפנו, זה לא סותר.

ובעולם שמחוץ לפנטזיה לכל אחד יש את הצרכים שלו, אחד צריך כאלה תכונות אחד צריך תכונות אחרות..

אני חושב שמי שיודע/יודעת להבדיל בין שני העולמות האלו, יודע לחיות עמם.
גם עבד וגם מלכה יודעים שהם לא כל הזמן בקטע, ושבשאר הזמן הם - מה לעשות, אנשים רגילים..
אם מפנימים את ההבחנה הזאת בין שני החלקים יותר קל ללכת בכל אחד מהם רחוק מאד מבלי לחשוש לאבד את השני.

למרות הפנטזיות והפוזות אני חושב שמעבר לפנטזיה כולם רוצים וצריכים מערכת יחסים שוויונית רוב הזמן.

אני חושב שמישהי שדופקת התנהגות קשוחה 24/7 בכל הזדמנות בכל מפגש עם כל אדם גבר או אישה - קרוב לודאי שהיא אכן דופקת פוזה, או אולי מפחדת להפתח מסיבות כאלו או אחרות.

אבל אם מישהי מגייסת את ההבעות הכי מתנשאות שיש לה בארסנל לטובת איזה סיבוב דאווין על רחבת המועדון זאת דרך נפלאה ולגיטימית להפגנת כח ומיניות.. בשום אופן לא פוזה..
Bloody Kiss

כלובי

Bloody Kiss • 7 באפר׳ 2003
Well said icon_smile.gif
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 7 באפר׳ 2003
אולי מה שבעצם אנחנו רוצים זה להרגיש שאנחנו מבטלים את עצמנו לחלוטין ומוכנים לקבל\לעשות\להיות כל דבר, משפיל וכואב ככל שיהיה למען מושא אהבתנו והאידאל שבנתינה.
או שאולי אנחנו רוצים לקבל בעצם את אותו חופש מוחלט (ככל שהוא יכול להיות מוחלט ברמה הפיסית) שאפשר לקבל מחוסר שליטה וממסירת האחריות.
ppuppy
Bloody Kiss

אני חושב

Bloody Kiss • 7 באפר׳ 2003
ששיחה קצרה לבירורים קלים של "מה אתה אוהב" כשיחת הכירות היא הכי טובה...
דיאלוג פתוח - ככל שתדעו יותר, תדעו לפעול נכון יותר
אבל זו דעתי... כל אחד הוא שונה, אם בכל זאת המפגש הוא ישיר ומיידי
תהיי אמיתית, אל תנסי להוכיח את עצמך, את המלכה... את לא אמורה להוכיח את עצמך
ה"נתינים" שלך אמורים icon_wink.gif
xpertlicker
לפני 20 שנים • 12 באפר׳ 2003
xpertlicker • 12 באפר׳ 2003
שאלה מצוינת דנה.

אני מסכים עם מה שאמר כלובי שפשוט הוציא לי את המילים מהפה. . .

אני בכל אופן עושה הפרדה.בסשן אני רוצה אותך רעה אכזרית ומנוכרת.

מחוץ לסשן וגם מייד אחריו אני רוצה חברה שאפשר לדבר איתה בגובה העיניים,על הכל
להתכרבל יחד במיטה ולפעמים גם לבכות.

אני חושב שהבעיה נעוצה בעובדה שהרבה מאוד עבדים "נעולים" כלכך עמוק בפנטאזיה שהם
לא מסוגלים להתייחס למלכה קודם כל כאל אישה ורק אחרכך כמלכה,מה שכמובן אינו מוצא חן
בעיניי רוב המלכות.

הבעיה היא לא אצלכן אלא אצל העבדים . . .
הדורבנים​(נשלט)
לפני 20 שנים • 12 באפר׳ 2003

צריך להפריד לשניים

הדורבנים​(נשלט) • 12 באפר׳ 2003
אני חושב שתלוי באיזה מערכת יחסים מדובר:
אם מדובר בסשן חד פעמי ,או ביחסים מיניים בלבד, נראה שהקשיחות והריחוק עושים לנו את זה ומוסיפים חשמל לסיטואציה..
אם מדובר ביחסים של שליטה מנטלית, או ביחסים ארוכי טווח, אני אישית לא יכול בלי קירבה. גם שהרוע שלה, או השליטה שלה, יהיו מקרוב icon_smile.gif. ככה אני מרגיש שהשליטה באה ממנה, ולא מאיזו מסיכה חיצונית. ויותר חשוב, אני מרגיש יכולת להפתח יותר, ואולי אפילו יותר חסר אונים, כי אחרת, תמיד אוכל להגיד: "זה רק מסיכה, היא לא מתכוונת, מה אכפת לי".

וכיוון שזו ההודעה הראשונה שאני כותב בפורום, אז אהלן לכולם icon_smile.gif
כלובי
לפני 20 שנים • 13 באפר׳ 2003

אהלן פוג

כלובי • 13 באפר׳ 2003
ברוך הבא פוג icon_smile.gif מקווה שתהנה כאן
מסכים בצורה מלאה לכל מילה שכתבת.
ברוך הבא.
MadControler​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 באפר׳ 2003
MadControler​(שולט) • 22 באפר׳ 2003
dannadomme
יקירה מדברייך עולה שאת לא יודעת מה את מחפשת ,ומחפשת עצה מסאב{זה לא איבוד שליטה}
עוד אני מבין שיש לך בעיה קטנה עםהמין הגברי וקבלת מרות.
בנות מלכות הרושם שלי הוא שאתן טועות ומטעות שולטים למיניהם לא צריכים כל הזמן להשפיל,ליפקוד,להצליף,להורות,לישלוט.
ואת יכולה להישאר עדינה ועדיין דומיננטית. שליטה לא באה רק עם שוט