סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי חניקה אירוטים- "יס" דוקו

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 2 בספט׳ 2006

משחקי חניקה אירוטים- "יס" דוקו

מיתוסית​(שולטת) • 2 בספט׳ 2006
הרגע ראיתי תוכנית שהיא חלק מסדרה: "הצד האפל של האהבה- פרק ג' ".
מי שמעוניין, בשעה 1:30 היום בערב, יהיה שידור חוזר.

לטובת אלו שלא יספיקו לראות, או שאין להם יס, אני אספר בקצרה מה היה שם.
מדובר במספר אנשים שמספרים על העניין והמשיכה שלהם במשחקי חניקה אירוטיים שחלקם באים מתוך עניין של שליטה והתמסרות טוטאליים.
הסוף של הסיפורים שם, הוא נורא כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם.
icon_cry.gif

בסיפור הראשון, בחור סיפר על כך שהוא היה נשוי לאישתו במשך שלוש שנים, שניהם כחלש מהסקס במשך למעלה משלוש שנים, נהגו לחנוק אחד את השני כדי להגביר את האורגזמה ולא דאגו בכללל כי ידעו שאם יקרה משהו- בנהזוג שלהם יטפל בו, מה גם שאותו בחור ידע לעשות החייאה. הם השתמשו בחזיות, עניבות, חגורות ובעצם כל מה שמצאו בבית.
ביום הנישואים השלישי שלהם, הם עשו סקס וכהרגלם, הוא לקח חוט טלפון והתחיל לחנוק אותה. היה להם סימן מוסכם במידה והיא תרגיש מצוקה. לא היה סימן, אך כשהוא גמר, הוא שם לב פתאום שהיא בלי דפיקות לב. הוא חשב לתומו שהיא איבדה הכרה וזה בדיוק מה שחיפשו- הוא החל להיבהל רק כשראה שהיא לא נושמת. הוא החל לבצע בה הנשמה ועיסוי (היא קיבלה דום לב) תוך כדי שיחה במקביל בטלפון עם שירותי החירום, אולם גם כשהגיעו הפארמדיקים- הם לא הצליחו להציל אותה.
הוא נבהל וסיפר שהיא ניסתה להתאבד אולם אחרי יומיים נשבר וגילה את האמת. הם רצו להאשים אותו ברצח, אולם למזלו היו לו הוכחות שהם נהגו לעשות זאת לעיתים קרובות- הם צילמו את עצמם פעמים רבות בווידיאו מבצעים משחקי חניקה. הוא הואשם בהריגה וקיבל מאזר על תנאי של חמש שנים נדמה לי.
אבל הבחור נאלץ כמובן לחיות עם העובדה שהוא הרג בשוגג את אהובתו...

במקרה השני פשוט הראו חבורה של אנשים שאוהבים בדסמ אקסטרימיים. הם סיפרו שלא מקובל בקהילה לדבר על משחקי חניקה - כי זה לא בטיחותי מספיק ולכן הם נפגשים יחד מידי פעם, מדברים על בטיחות על העניין המיוחד שלהם, עושים פיקניק ביער ואז מבצעים כל מיני סוגי קשירות כשבשיא תולים את הנשים מהעץ עם חבל תליה...
icon_eek.gif אחת הנשים אמרה שהיא יודעת שיש סיכוי שהיא תמות (כמובן ייתכן שבכל פעם שחמצן לא מגיע למוח, הנזק המוחי יגדל ויגרום לנזק בלתי הפיך- גם ללא מוות בהכרח), אבל לפחות תמות מאושרת...
היא אמרה שהיא רק מקווה שבמידה ותמות, לא יאשימו ברצח את בעלה כי יש מספיק אנשים שיודעים על ה"תחביב" שלהם שיוכלו להעיד לטובתו (אבל כמה אנשים שמתעסקים בזה אכן מספרים למספיק אנשים אחרים???).
הם טוענים שהם יודעים מספיק את הסכנות ומשתדלים לנקוט בכל אמצעי הבטיחות. מסתבר שזה אל תמיד עוזר- ועל זה לומדים במקרים הבאים.

במקרה שלישי, גבר מפורסם שגם אוהב משחקי שליטה וגם אוהב גברים ואיש אינו יודע על נטיות אלו, נפגש עם מאהב שלו במוטל. הם עשו סקס, וכמה חכם לקחו פופרס ושתו הרבה אלכוהול. המאהב לקח חגורה והחל לחנוק אותו, הם היו כל כך מסוממים ושיכורים, שהמאהב אפילו לא שם לב כשהוא גמר שבנזוגו איבד הכרה ולאחר מכן מת. הוא החל לחשוד, אבל תירץ זאת בכך שהוא בוודאי התעלף משיכרות. הלך להתקלח ויצא לבאר, בתקווה שכשישוב, המאהב שלו כבר יתעורר.
אבל הוא לא.
מודאג, הוא לקח את הכסף שלו, כרטיסי האשראי שלו ומפתחות המכונית וברח...
בסופו של דבר הוא התוודה כשהיה שיכור-מת במשטרה והוא הואשם בהריגה ובעוד שלל אישומים כמו למשל הסתרת ראיות ושוד בנסיבות מחמירות וקיבל "רק" 15 שנה בכלא. איש לא יכל להעיד לטובתו שהם היו מאהבים ושהוא לא רצח אותו בשביל הכסף למשל ושהם נהגו לעשות בדסמ וחניקות.

במקרה רביעי היא אדון שאהב גם חניקות ומשחקים אקסטרימים ונחשב מיקצוען בחניקות. הוא נהג למלא את הפנטזיות שלו דרך היכרויות באינטרנט (כלומר אפילו לא אנשים שהם מכירים היטב). בחור אחד בא לביתו בפגישה הראשונה שלהם. הם דיברו על הכל, קבעו סימנים מיוחדים והתחילו בעניינים. אחרי הסקס, הוא לקח מסיכת גז, שקית שבתוכה טפטף כמה טיפות כלורופורם (שגורם לאיבוד הכרה) וחיבר לפתח האוויר של הבחור. היה לפתע צלצול טלפון והוא הלך לענות, תוך שהוא משאיר אותו במצב זה (?!?).
הוא שקע בשיחה ולפתע נזכר מה הוא עשה רק לפני כמה דקות (מסתבר שעברו 50 דקות!!!) וגילה לחרדתו שהבחור כבר אינו בחיים.
רק לאחר שלושה ימים שבהם לא דיווח לאיש, החליט להעלים ריאיות, הוא החביא בכל מיני מקומות מבודדים את חפציו של הבחור ומצא מקום בו יזרוק את הגופה. הוא אולי היה מצליח בכך, לוליא באישון לילה השכן שלו היה מבחין בכך שהוא גורר גופה למכוניתו והזעיק משטרה...

המקרים האלה מחרידים ומסתבר שלמרות שישנם אנשים מנוסים שיודעים את כללי הבטיחות ומקפידים עליהם, המשחקים האלה יכולים להיות ממש כמו רולטה רוסית ואם חלילה מאבדים נשימה או הלב מפסיק לפעום- קשה מאוד, גם למומחים, לפתור את המצב.

האם זה שווה לקחת את הסיכון לדעתכם? מישהו פה התנסה בכך? ומה הוא חושב על זה והאם הוא אכן ניסה למזער את הסיכון לטעות כמה שרק אפשר?
icon_eek.gif
אפלבי
אפלבי • 2 בספט׳ 2006
תסלחי לי שאני מתערב למרות שרק נרשמתי לפני כמה ימים אבל אני חושב שמשחקי חניקה צריכים להיות מוגדרים כלא SSC.
לדעתי הם לא מספיק בטיחותיים ובהתחשב בתוצאה של טעות לא לגמרי שפויים.
מיתוסית​(שולטת)
מה הקשר בין אם קורה משהו אז זה לא שפוי?...
הרי מלכתחילה אני מדברת על אנשים שפויים שמשחקים בזה, וכן, גם לדעתי זה לא בטיחותי ולא עונה על כללי ה- SSC
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 בספט׳ 2006
אם היו רוצים, היה אפשר בקלות לעשות תכנית גם על אנשים שנפגעו בצורה איומה וללא כוונה תחילה כתוצאה מהצלפות. הצגת מספר מקרים טרגיים סביב נושא מסוים לא מייצגת שום דבר. אי אפשר לדעת מה הפרופורציה של מקרים כאלה ביחס למקרים בהם מבוצעים אקטי חניקה והכל עובר בשלום, וגם לא מה שונה בהם מבמקרים שבהם הכל בסדר. לכן לא ברור מהו הסיכון. אחד למאה? אחד למיליון? אחד למיליארד?

מה גם שברוב המקרים המתוארים לא מדובר באקט חניקה כפי שאני מאמין שרוב העוסקים בכך עושים זאת - מתוך פכחון, לזמן קצר ותוך תשומת לב מירבית לפרטנר. שני המקרים האחרונים מדברים על שיכורים או אידיוטים חסרי אחריות, המקרה השני הוא בעצם לא מקרה כלל, ובמקרה הראשון לא מצוין למשך כמה זמן התבצעה החניקה, באיזו עוצמה או פרטים אחרים.

אגב, כל החניקות המתוארות לא מבוצעות בידיים עצמן אלא בעזרים כלשהם שמפחיתים מאד את הרגישות ואת האינטרקציה הישירה עם הנחנק. מקריות? אין לי מושג, אבל נקודה למחשבה.

עוד אגב, אם הנושא מעניין אותך, היה על כך דיון די מעמיק בפורום אלפוני, שנדמה לי שנאמר בו פחות או יותר כל מה שאפשר לומר בנושא, משני הצדדים (מההודעה הזו די ברור לאיזה צד אני שייך).
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)

אני חושב

הוא​(שולט) • 2 בספט׳ 2006
שזה כמו לשאול האם שוה לקפוץ בייס מגשר או בנין
כל אחד או זוג ורמת הסיכון שמתאימה לו
אישית ניתן להנות מזה גם אם מגיעים לתחילת הסקאלה
הריגוש הוא יותר בסטרס לא בחוסר חמצן ניתן להגיע לזה בהגבלת מעבר אויר וחניקות
רגעיות.
מיתוסית​(שולטת)
אתה יכול למצאו פרטים מעניינים פה:
http://domdomina.co.il/wiki/article08.htm

והנה חלק מהסטטיסטיקה:

"בארצות-הברית התופעה רחבה יותר: בין 500 ל-1000 גברים צעירים מוצאים את מותם כל שנה בפעילות ה''תשניק המיני''. מאמרים שהתפרסמו בחו''ל טוענים שכ-30 אחוז ( ! ! ! ) ממקרי המוות של צעירים ושל בני-נוער-המדווחים כהתאבדות - הם למעשה תאונות חנק שאירעו במהלך ניסיון להגיע לסיפוק מיני.

במכון לרפואה משפטית לא יכולים לשלול את הנתון המבהיל הזה, אבל גם לא יכולים לאמת אותו. הסיבה: הרבה פעמים קשה לזהות את ''התשניק המיני'' כסיבה למוות. זה קורה כאשר בן-משפחה מוצא את הגופה ומטשטש את הזירה, אם בגלל חוסר מודעות לנושא ואם בגלל בושה. גם בקרב צוותי אמבולנס ישנה חוסר מודעות לתופעה, ולעיתים קורה שהחובש שמגיע למקום חושב בטעות שמדובר בהתאבדות ולא מדווח על כל הממצאים שהיו בזירה. "

ראשית, אשמח לקבל את השרשור שאתה מדבר עליו, זאלופון.
שנית, כל דבר בבדסמ עשוי להיות מסוכן, השאלה היא מה רמת הסיכון?
מתי פעם אחרונה שמעת, אם בכלל, שמישהו נפגע או מת מהצלפות? מקשירות רגילות בפרקים שיודעים ידע בסיסי בזה? וכן הלאה.
ברוב העיסוקים שלנו, אם יש לך הידע הדרוש ואפילו המינימלי- הסיכוי שיגרם נזק הוא אפסי כמו למשל מחטים- מי שלא מיומן, עשוי לפגוע (וגם אז הסיכוי להגיע למוות או נזק בלתי הפיך, קלוש למדי לעניות דעתי), אבל מי שמיומן, הסיכוי שיטעה אפסי.

נאמר שם בבירור, שלפעמים תסחיפי דם מגיעים למוח ואז ניתן למות אל באופן מיידי או תוך דקות ספורות, אלא עד 72 שעות.
במידה ואותו פרטנר מאבד הכרה, מקבל דום לב או מפסיק לנשום- גם למומחים קשה לטפל בכך והזמן בו חובה לטפל הוא קריטי.

הסכנות גבוהות בהרבה מאשר בבדסמ הרגיל שכולנו עושים ואתה לא יכול להכחיש זאת, גם במקרים בהם אנשים יודעים כביכול מה הם עושים.
האם איבוד חייו של אדם שווים את זה? או נכות? ומה עם אותו אדם שנשאר וצריך לחיות עד מותו בידיעה שגרם לאדם אחר למות בלא כוונה? ומה יקרה אם יחשבו שרצח וישב שנים ארוכות בכלא?

אני יכולה לעשות בדסמ כל חיי ואיני רואה שום מצב בו אני עשויה להרוג מישהו בטעות או לגרום לו לנזק בלתי הפיך...
ואני מניחה שרוב האנשים כמוני (אלא אם כן הם טיפשים ובורים ועוים דברים בלי לחשוב ובלי שום ידע מינימלי).
מיתוסית​(שולטת)
קיבלתי את הקישור לאחר שכבר שלחתי את ההודעה
icon_smile.gif

כמו שנאמר באותו שרשור, יש יותר מידי משתנים שלא ניתנים לחישוב.
בין השאר, בתוכנית מישהו סיפר שיש דברים שלא ניתן לדעת- אפילו לא אותו נחנק עצמו. למשל מישהי שיש לה מום קטן בלב, שבזמן מצב סטרס של חניקה, חדרי הלב שלה עשויים פשוט לא לעבוד וכו. במצב רגיל, לא ניתן לדעת על מומים שכאלה.

הזוג הראשון עשה זאת למעלה משלוש שנים...
וכביכול לא קרה כלום כל אותו הזמן, עניין של מזל, עד שזה קרה...
והוא ידע לעשות החייאה וזה לא עזר...

העניין הוא שאנשים אל רוצים סתם להיחנק, הם רוציםפ להגיע לקצה, הם רוצים להגיע לאיבוד הכרה...
הוא​(שולט)

הם רוצים להגיע לאיבוד הכרה

הוא​(שולט) • 2 בספט׳ 2006
זה לא אומר שזה מה שאת רוצה או מחליטה
לכל דבר יש מחיר
מיתוסית​(שולטת)
נכון ואני שואלת את אלו שזה עושה להם את זה, אם המחיר שהם עשויים לשלם אכן שווה את זה?

אני אצטט את זאלפון מהשרשור ההוא:

זאלופון כתב/ה:
תודה על ההשקעה.
את השורות התחתונות הבנתי גם קודם והן ברורות. עדיין לא ראיתי נתונים ברורים על ההסתברות שצורות שונות של משחקי חניקה יסתיימו באותן שורות תחתונות.

זה פשוט נשמע קצת מוזר, כי אנחנו ועוד מיליוני בני אדם הרי עוצרים את נשימתנו במידה מסוימת בהקשרים שבכלל לא קשורים לבדסמ: כשאנו צוללים בבריכה, כשאנחנו נאלצים לשהות במקום ממש מסריח (כן, לפעמים זה מגעיל גם לנשום דרך הפה) וכו'. לכן קשה לי להאמין כי עצירה קצרה של נשימה גורמת לנזקים חמורים בסבירות מאד גבוהה. אני מאמין שהיא מסוגלת לגרום לנזקים הללו, אבל בסבירות נמוכה למדי, ושברוב המקרים שבהם נגרם מוות משהו השתבש או שהחניקה היתה ממושכת.

כבר ציינו באותו שרשור שחסימת האף והפה אינה שקולה ליצירת לחץ בעזרת ידיים או אביזר כלשהו על הצוואר...
מלסתום אף בבריכה במשך לא יותר מדקה, לא תמות, אבל בטווח הזמן הזה גם לא תרגיש סחרחורת ואיבוד הכרה, לא תרגיש את העילוי ואת הריחוף שאתה רוצה כדי להגדיל את האורגזמה..
משמעות משחקי החניקה האמיתיים, זה ללכת עד הסוף...

אני יכולה להשוות את זה לרמזור הצלפות שאומרים שאסור להצליף בבטן או באחורי הגב בצדדים באיזור הכליות. כולם יודעים את זה ואני אוכל להצליף עד רמה מסויימת באיזור הזה ולא יקרה לאותו אדם כלום למעט סימנים בגולים, אבל אז איפה ההצלפה האמיתית כמו זו שאני נהוגת להצליף בישבן או בשכמות?
במקרים כאלה, ועם שוטים אכזריים במיוחד כמו למשל בולוויפ או אפילו צינור גומי (מכירה כאלה שקיבלו מכות מזה), ניתן לומר שהסיכוי לפגיעה קשה בכליות גדול למדי...