שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עורכי דין מסריחים

G-O-L-D​(שולט)
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2006

עורכי דין מסריחים

G-O-L-D​(שולט) • 4 בספט׳ 2006
אפי זוקר היה הבן של אריה זוקר. אריה היה הבן של אבנר. אבנר היה הבן של ניסים. ניסים היה הבן אריה. ואריה היה הבן של אפי.
משפחת זוקר לדורותיה.
חמישה דורות של חרבון אנושי שבסופם אפי זוקר. בחור בן 32 לבוש בקפידה, אוכל בקפידה, נוהג בקפידה, מזיין בקפידה, חי בקפידה. איש קפדן.
רק אם אמא שלו המסריחה היתה חוטפת סרטן ומתה לפני שהכלב הזה היה נולד, אז אולי היה פחות עורך דין אחד בעולם. כי אפי זוקר הוא אחד כזה שחי מכאלה שלא מצליחים להחזיר את חובותיהם לבנקים ובמקום להגיע איתם להסדר, אותם חלאות כמו אפי זוקר, (שאלוהים יעניש אותו בבנים הומואים, חרדים ונרקומנים ביחד, ובבנות זונות שעושות פורנו חירבונים תמורת $200 לאקט) גוררים את החייבים להוצל"פ וחיים כל חודש על הריביות שהמסכנים האלה נאלצים לשלם חודש אחר חודש כשלמעשה בצורה הזו לא ייסגר החוב לעולם.
יש כל מיני כאלה, אני מכיר מספיק. יש לי גם בן דוד כזה. ואלוהים העניש אותו ולקח לו את האמא בסרטן מעי אכזרי שתלש ממנה את הרצון ברחם או באיברים פנימים, אולי בכדי להשכיח ממנה את העובדה שהחלאה שהיא הביאה לעולם הוא למעשה אוכל נבלות הניזון מכאלה שקרסו בצידי הדרך...
כל כך הרבה כאבים ומחלות יש בעולם, אבל ראבק, אלוהים, אתה לא יכול לנתב אותן לבנים של עורכי דין או להוריהם? אל תפגע בעורכי הדין, חס ושלום, תשאיר אותם כאן. אבל תיקח מהם את כל מה שמשאיר בהם רצון לחיות. שיהיו חייהם בקשה אחת ארוכה לסוף. אמן סלה!

*

באופק נורי היה רואה את כל מה שהוא חשב שיהיה.
הוא היה יושב שם, מול הים, ומשקיף.
הרבה חלומות היו לו. המון.
אבל מה לעשות שאמא שלו המסריחה חטפה סרטן מסריח כי הוא עורך דין מסריח וכל מה שסביבו סירחון והוא, הוא הבין באותו הרגע שלא רק שהסרטן הזה לא יגמור אותה מהר, אלא שהוא יגמור לו את כל החסכנות.
כן, כזה הוא. החשיבה שלו בנויה כך.
על היאכטה המסריחה שלו במרינה של פיתוח הוא ישב, הביט לאופק, הרגיש את תנודות הגלים והבין, שהסירחון שעולה בנחיריו הוא לא עובש המים, אלא הריח שיוצא מגופו.
תמות אמן נורי!

*

קוראים לו בני, הוא חמוד.
יש לו תלתלים כאלה של דוד ועינים של אחושלוקי נטחן אוכל בתחת. הוא הבן של דן גורדינצקי, זה שהיה הסנגור של ההוא... זה שלא משנה איך קוראים לו... וכמו כולם, גם הוא, הדן הזה, ימכור את החור של התחת שלו תמורת צ'ק.
אולי בגלל זה אלוהים הביא לו בן קפצון פיקה זיקוק שנדלק על כל פתיל שהוא רואה.
ביום שבני סיפר לאבא שלו דן שהוא נטחנגל, אני וציקי, ישבנו בקפה ממול וראינו איך לאבא שלו כבר לא ממש משנה מ"גיפ ההאמר" שהוא הזמין...
דן,
אומרים שהומואים זה גנטיקה... שידחפו לך נפץ לתחת ויציתו אמן!

*

פעם עורך דין היא מישהו שהחשיבה שלו היתה על בסיס צדק.
זה נכון כמו שפעם רופא היה מקבל אותך גם אם לא היה לך כסף.
את האמת,
למדינה שלנו מגיע שיאנסו אותה עורכי דין ושרופאים יגידו לה: תשלמי.
ככה זה, כשאתה מגדל מדינה שלמה שכל בסיס החשיבה שלה הוא:
"אני אביא את המכה שלי ושניה אחר כך אני עף מפה", אתה מקבל מחסן, לא מדינה.
Whip​(שולט)

Re: עורכי דין מסריחים

Whip​(שולט) • 4 בספט׳ 2006
1. 200$ לאקט זה סכום לא מבוטל בכלל... זה עונש זה?

2. למה אתה מטיל עוון בנים על אימותיהן וקרוביהן...לא עדיף שאלוהים ייקח רק את אותם אוכלי נבלות, ולו רק בשביל שיפסיקו לגרום נזק?
וכי מאיזה כסף הוא יישלם על המציבה של אימו, אם לא מכסף של עוד מסכנים עשוקים?
המלט
המלט • 4 בספט׳ 2006
icon_eek.gif
שבויה
שבויה • 4 בספט׳ 2006
זה אתר בדסמ...
זה הבדסמ של גולד כנראה..

שו יותר מידי אלימות..
אם לא כאן אז איפה?
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 4 בספט׳ 2006
עד כמה שאני יודעת בדסמ זה לא אלימות.
אולי משהו השתנה ולא ספרו לי. בכל מקרה אם בדסמ זה אלימות, הייתי רוצה לדעת את זה כי לאלימות אני לא מתקרבת. לבדסמ דווקא כן.
shuki boy​(נשלט)

אלימות?

shuki boy​(נשלט) • 4 בספט׳ 2006
אני בעיקר קראתי הרבה אימרות הומופוביות וכמה מיזוגניות. לא רואה פה קשר לבדס"מ.
נ.ב.

.

נ.ב. • 4 בספט׳ 2006
גולד כתב...
פעם עורך דין היא מישהו שהחשיבה שלו היתה על בסיס צדק.

פחחחחח. תרשה לי לגחח

לא היה ולא יהיה עו"ד שמה שמניע אותו זה אך ורק הצדק

אתה קשקשן בגרוש
עבודת מאסטר{lori}

Re: עורכי דין מסריחים

עבודת מאסטר{lori} • 4 בספט׳ 2006
גולד יקר
לרוב דבריך לא התחברתי, הגישה שלי לסיטואציות מסויימות בחיים (במקרה זה - לחלאות ששורצות להן בין הבריות האחרות) שונה משלך.
אבל -
G-O-L-D כתב/ה:

למדינה שלנו מגיע שיאנסו אותה עורכי דין ושרופאים יגידו לה: תשלמי.
ככה זה, כשאתה מגדל מדינה שלמה שכל בסיס החשיבה שלה הוא:
"אני אביא את המכה שלי ושניה אחר כך אני עף מפה", אתה מקבל מחסן, לא מדינה.

אימצתי ובגדול!