צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתראות חברים

Jake​(שולט)
לפני 17 שנים • 10 בספט׳ 2006

להתראות חברים

Jake​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
עקב חילוקי דעות עם הנהלת האתר החלטתי להפסיק את השתתפותי הפעילה באתר.

איני מוכן להיות שותף פעיל במקום בו קיימת צנזורה. אנשים אחרים הגיעו לאתר הזה בגלל שנתקלו בבעיות מעין אלו באתרים אחרים, אך אזכור שמם יגרום למחיקת פוסט זה גם כן.

כלובי, עצה אחרונה לי אליך לפני שאנו נפרדים. בטרם תעשה צעד כגון מחיקת פוסט, השתדל לשמוע גם מהצד השני במה דברים אמורים.
אפלבי
אפלבי • 10 בספט׳ 2006
חבל שאתה פורש.

אתה לא יודע כי לא הגבתי לך אבל כשגלשתי כאורח באתר קראתי הרבה פעמים את הפוסטים שלך והיו בהם דברי טעם רבים.

אם תכתוב בלי OUTING ובלי שמות מה קרה אולי נוכל להציע דרך לפתרון שתהיה מקובלת על כולם.
כלובי
כלובי • 10 בספט׳ 2006
מדובר על מודעת דרושים שג'ייק רצה לפרסם בנוסח שנשמע כמו שידול לזנות.
בכלוב אין פרסום של שירותי סקס / שליטה בתשלום ודאי לא שידול לשליטה / סקס בתשלום.

כמו בכל מקום גם באתר הזה יש חוקים. והרשות כמובן נתונה, מי שהחוקים של האתר נראים לו מספיק נוחים - סבבה. מי שלא מסוגל לחיות איתם - גם סבבה.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
ג'ייק, מודעת שידול לזנות ?
תשמע כלובי, אני מכיר אותו לא מעט.
זה נשמע לי או אי הבנה מוחלטת, או משהו שהוא בגדר הזוי לחלוטין.
משהו פה לא הגיוני לחלוטין.
ג'יק שאני מכיר, לא יפרסם כזו מודעה, ואפילו לא משהו שהוא בגדר טיפה לא מכובד בחיים.
איש של כבוד האיש הזה.

כלובי, תקשיב לי, זו סתם איזו אי הבנה מצערת.
אין מצב בחיים.
כלובי
כלובי • 10 בספט׳ 2006
צ'יטה קח בחשבו שזה גם נעשה בכינוי פיקטיבי שהומצא לשם כך. בכל מקרה הניסוח והכינוי של המודעה לא היו מתאימים אז היא נמחקה. אין שום אי הבנה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
חבל שאתה עוזב. גם אני מצאתי בדבריך דברי טעם ואצטער להפסיק לקרוא אותך.

ולמען הפרוטוקול: אם ההודעה המדוברת היא זו שקראתי הבוקר ונעלמה (ומן הסתם היא אכן זו...), לא מצאתי בה שידול לזנות אלא נסיון לארגן אירוע ברוח מסוימת. יכול להיות שלא קראתי בין השורות, אבל רק המפרסם יודע למה הוא התכוון.
אפלבי
אפלבי • 10 בספט׳ 2006
הבנתי.

נראה שזאת אי הבנה ביניכם אבל זכותו של כלובי לנקוט בפרשנות מחמירה כי הסיכון של סגירת האתר הוא עליו.

אנחנו יודעים שלא מחפשים את בעלי העיתונים הגדולים אבל יכולים לחפש את אתר הכלוב, גם אם היה מתוכנן ארוע לגיטימי ובמודעה לא היה שידול לזנות.

זכותו של כלובי להיות "יותר מחמיר מהאפיפיור".

ג'ק, אם זאת הסיבה אני קורא לך להשאר ולקבל את זכותו של כלובי למחוק הודעות על פי שיקול דעתו המחמיר גם אם בהודעה לא היה דבר, כפי שכתב זאלופון.

זו לא סיבה לפרוש.
huan
huan • 10 בספט׳ 2006
עם מדבר על הודעת הדרושות שנמחקה אז אני באמת לא מבין על מה המהומה...עם אני לא טועה ג'ייק הבהיר בעצמו ששרותי מין זה לא.
בכל מקרה באמת עצוב לעזוב בגלל אי הבנה ובמיוחד במידה ולא היה דיאלוג שיבהיר את אותה אי הבנה.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 10 בספט׳ 2006
כולי תקווה שיהיה כזה דיאלוג והכל יבוא על מקומו בשלום