בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלצרית שולטת

crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 20 שנים • 14 בספט׳ 2003

דניאל

crazy_toast​(שולט){אליס} • 14 בספט׳ 2003
מילים כדורבנות.

קראתי בעניין את מה שכתבת עם 99 אחוז מהדברים הסכמתי.
תראה,קרוליין רשמה פוסט בסגנון של "היי אני חדשה פה שלום לכולם".
אני לא זה שהפך את זה לשירשור על יופיה של קרוליין.ההודעה הראשונה שלי שבה הבעתי את דעתי האישית בקשר למראה של קרוליין באה לאחר שעשרות אנשים כבר הפכו את זה לשירשור בנושא יופי.אם רצתה הגברת קרוליין חוות דעת על המראה שלה יכלה בקלות לפתוח פוסט של "הנה התמונה שלי-מה דעתכם?"
אני סבור שהבעת דיעה צריכה להתבצע גם אם אתה לא חושב כמו הכלל.ואם זה משהו אישי-אז גם במינימום פגיעה.לכל אורך השירשור הקפדתי לומר שזוהי דעתי אישית וכמו שכל אחד כאן הביע את דעתו האישית-אז גם אני.
לעיתים היו אנשים בשירשור שניסו לתקוף אותי,לרוב אני קר רוח,אבל הייתי חייב מדי פעם לשחרר כמה עקיצות כלפיהם רק כדי שלא יתנשאו יותר מדי וגם אם עשיתי זאת אז בכל סוף משפט היה סמיילי לסמל שאני אומר את זה מתוך דיון ברוח טובה.

ובקשר לדברים של כמה אנשים על זה ש"אני לא בוגר במיוחד":
אני לא חש שום צורך להוכיח כלום לאף אחד.אני יודע שאני בוגר וכמו שאמרת,דניאל,יש כאן הרבה אחרים בוגרים יותר(בגיל) שמתנהגים כמו ילדים.כל מי שאי פעם ייכנס לתיבה האישית שלי ויפצח בשיחה יבין את זה החל מההודעות הראשונות.
ואגב זה,העלו באחת ההודעות את הטענה של איך אני שופט את קרוליין לפי המראה ואני אמרתי שזה מה שיש כאן וגם הפרופיל שלה לא אומר משהו.בקיצור העלו טענה על איך אני שופט אנשים כשאני אל מכיר אותם בכלל.
אז את אותה שאלה אני מפנה למי שטוען שאני לא בוגר.אתם לא מכירים גם כן.
אז זה בקשר לתגובה של דניאל ששוב,מאוד היה מעניין לי לקרוא אותה.

ועכשיו אני אגיב ל ThePassionMaster:
קודם כל אני לא נעלב אם מישהו חושב שהמראה שלי לא לטעמו.

ובקשר לציטוט הבא:
ציטוט: האם בגלל שאני חושב כך זה אומר שאני צריך לגשת לפורום ולכתוב היכנשהו (לא משנה היכן ובאיזה קשר) שאתה דומה לקוף ?

ברור שאתה לא צריך לכתוב את זה סתם out of the blue ,אלא אם כן פורסם פוסט כזה או אחר שעוסק במראה שלי.
אבל זה בדיוק המקרה שכאן: קרוליין לא פירסמה פוסט שעוסק במראה שלה אבל אנשים גררו את זה להיות פוסט כזה של "קרוליין היי את נראית טוב מאוד" או "קרוליין את חתיכה ובא לי עלייך".
נוצרה הרושם שכל אחד בנוסף ל"היי" גם מביע את דעתו על המראה שלה.וזה בדיוק מה שעשיתי.הבעתי את דעתי האישית על המראה שלה.

אני מסכים שחיים ומוות ביד הלשון כמו שניסחת במילים אחרות.אבל זה לא המקרה ואני בטוח וגם אמרתי לפני שבין כל שלל המחמאות שהיא קיבלה (ובאמת שיהיה לה רק טוב) היא לא תפגע מהודעה אחת שלי.אני בטוח שאינטלקטואלית יכול מאוד להיות שהיא בן אדם מאוד מעניין ואת זה לא שללתי.אולי אפילו היינו יכולים לדבר שעות.פיזית,חיצונית.היא לא הטעם שלי.

אך,האם דיעה אחרת שונה משל כולם,שונה משל הזרם(במקרה הזה) היא בהכרח שלילית ולא נכונה?
כשהועלתה הסברה הראשונה על זה שהעולם עגול.היה מאוד משונה לשמוע את זה.הרי היה מובן לכולם שהעולם שטוח ואם תלך ישר כל הזמן בסוף תיפול.עד שקם איש אחד והעז להגיד אחרת ולקח על עצמו את הסיכוי להחשב מטורף משוגע ושיוקיעו אותו מהחברה רק כדי לגלות לאחר מספר שנים שהוא צדק.

המקרה הזה דומה.כולם חושבים שקרוליין יפה.קם אדם(אני) ומביע את דעתי השונה.
בדומה לדוגמה שהבאתי כולם מנסים כרגע לעשות לי "עליהום" מסויים.
ובשונה מהדוגמה שהבאתי בעוד כמה שנים לא יתברר משהו חדש וקרוליין תמשיך להראות יפה בעיני מי שחשב ככה ולא משנה בכלל מה אני חושב.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 14 בספט׳ 2003
אתה לא נראה כאחד שמפחד מעליהום
תקרא שוב

"כשאתה מביע את דעתך על חפץ שאין לו רגשות ואתה אומר שאתה חושב שהוא לא יפה, אז סבבה לך, אבל כשאתה מביע דעתך על אדם עם רגשות ואתה נוקט עמדה שלילית משהו, במיוחד על מראה חיצוני, אתה עלול סתם לגרום אי נעימות לאותו אדם
האם זה הכרחי ? "

ותבין למה הדוגמא של העולם הוא עגול או לא
אין לה מקום כאן.

icon_smile.gif
אבל למה נמשיך במעגלים ?
ברכת אדונים עליך icon_smile.gif
crazy_toast​(שולט){אליס}

וואלה

crazy_toast​(שולט){אליס} • 14 בספט׳ 2003
שלומות וברכות גם לך.
אני לא אטום,לקחתי מכל השירשור הזה משהו.מקווה שגם אתם.

"תיכלה שנה וקללותיה -תחל שנה וברכותיה".

שנה טובה לכולם.
קרוליין​(שולטת)
קרוליין​(שולטת) • 14 בספט׳ 2003
למרות שראיתי מה הולך ומתפתח כאן, לא הטרחתי את עצמי להגיב.
אבל ראיתי שקרייזי פשוט לא יכול להרגע עד שאני יגיב.
יכול להיות שאולי, קרייזי טוסט חושב שהוא חייב להיות יוצא דופן כדי למשוך את תשומת ליבי.
יכול היות שהוא פוחד שאני יגזול ממנו את שפחותיו.
או שיכול להיות שאתה בעצם עבד של מלכה ממורמרת אשר שלחה אותך לבצע משימה שחורה.
בכל מקרה, מה שלא תיהיה, בבקשה תחשוב מה שמתחשק לך.
כנראה שעניין היופי שלי יותר חשוב לך מאשר לי, אם אתה נמצא פה כל היום רק במטרה לדבר על זה ולעסוק בזה.

אםן אתה חושב שזה פגע בי, זה ממש לא, אלא להפך, זה יצר לך תדמית של אחד אשר חייב להדחף ולהרוס בחוסר נימוס. אין שום בעיה לתת ביקורת, אבל כמו שכולם מבינים חוץ ממך, יש טקט ונימוס.
ממש לא מעניין אותי מה אתה חושב.
מקווה שהסתפקת מהשירשור המטומטם הזה שנוצר כאן... כי אתה בעצם הוספת למה שהיית נגדו, רק גרמת לאנשים לסחורר סביב נושא החיצוניות שלי.
Tame
Tame • 14 בספט׳ 2003
לדעתי הפורום מעולם לא עסק באף אחד אישית אפילו לא (ואני יודע שזה ישמע מוזר) בקורוליין ובמראה החיצוני שלה עצמה...

מה שקרה הוא שטוסט סלד מחנפנות היתר הפשטה בשרשור הזה, משום שתמיד היה נון קטנפורמיסט בער בו הצורך לצאת נגד ה"עדר חסר הבינה" (במרכאות, בבקשה לא להיפגע)
השרשור היה יכול לעשות באותה המידה במיס יוניברס, זה לא היה משנה את תגובתו (אל תיפגע טוסט, תנסה לחשוב עמוק ואם זה לא נכון תקן אותי ואעמוד על טעותי)

בכל מקרה, הבעיה היחידה בשרשור הזה היא שהוא מוציא החוצה מאנשים את ההתעסקות האובססיבית במראה חיצוני, דבר שהוא אחד מתחלואי החברה של ימינו (טוסט, חשבת פעם על האפשרות שהטעם וההעדפות שלך בנשים נקבעים ע"י פרסומאים, מעצבים וסוכנויות אופנה ודוגמניות? שוב תחשוב טוב.. שים לב איך משתנה העדפתם של רוב האוכלוסיה בכל הנוגע למראה חיצוני על סמך תקופות בהיסטוריה)

כש"הרמתי" את הויכוח אחרי התגובה של טוסט (שככה פירשתי אותה מלכתחילה) לא כעסתי עליו יותר מכל שאר המגיבים שבחרו להתמקד במחמאותיהם רק במראה החיצוני של קרוליין (יש כאן משום עשיית עוול, גם לקרוליין שלפתע כל תכונות האופי שלה הופכות למשניות לתכונות הגוף וגם לנשים אחרות שאולי לא מצטיינות במראן החיצוני אך אין זה אומר שהן לא דומיות מצויינות או בכלל אנשים עמוקים) כל ההתעסקות שלי בויכוח הזה הייתה אך ורק בכדי להביא לאור את נושא הנימוס ולנסות לגרום לטוסט שחדש כאן ולכל מי שקורה את התגובות להבין כמה חשוב שיהיה נימוס (אפילו אלמנטרי ובסיסי) בקהילה קטנה ואינטימית וכה שברירית כמו שלנו. עלינו לוותר על הפריוילגיות המופלאות שהרשת מציעה לנו ולמחול על מעט מהחופש האישי שלנו (לעשות מה שבא לנו, להיות מי שאנחנו רוצים וכמה שאנחנו רוצים) ולקבל על עצמנו את "עולה של החברה"

בניגוד אלי היו כמה שבחרו לתקוף אישית את טוסט... אתם חייבים לזכור, אלימות לא פותרת סכסוכים, חייבים להתייחס בהבנה אל הצד השני אפילו אם הוא פגע בנו, כל עוד רוצים לשמור על קהילה, גם כאן אין מקום לעריפת הראשים וההתנצחויות שרשת האינטרנט מאפשרת לנו להשתתף בהן בלי להסס בכלל.

לסיכום:
ניכור מביא לניכור
צריך שניים לטנגו
כל הפוסל במומו פוסל
דני בוי
דני בוי • 14 בספט׳ 2003
קרוליין כתב/ה:
למרות שראיתי מה הולך ומתפתח כאן, לא הטרחתי את עצמי להגיב.
אבל ראיתי שקרייזי פשוט לא יכול להרגע עד שאני יגיב.
.

קרוליין, טוסט כבר נרגע הרבה לפני שהגבת ואיחל לכולם ברכת שנה טובה אז למה לעורר שוב את המתים?
עוד תגובה ועוד תגובה לא תועיל לדיון הארוך והחסר תועלת הזה שרק מתדרדר לו לפסים מכוערים.
הבן אדם אמר שהפנים מה שהיה צריך להפנים,מקווה שלמד משהו וכך גם כולנו.
יאללה תזרמו הלאה ועזבו שטויות .
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 15 בספט׳ 2003
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2003
כן, כן, אני יודע, השרשור הזה נהיה ארוך ומשעמם מדי, אבל כששרשור שמתחיל בבקשה של מישהי חדשה כאן להיות עדינים איתה, מתפתח להעברת ביקורת, אני גם חייב להגיב.
אז קודם כל, בערך כמו שאתה אמרת לגבי קרוליין, נכון שהשרשור לא עוסק ביופי שלך, אבל מכיוון שהנושא כבר עלה, אז לדעתי (ולדעת כמה בחורות שאני מכיר, כן, עשיתי סקר קטן), אתה די מכוער, ואתה גם נראה כנו אחד שאוהב לבלוע נוצות לפחות כמה פעמים ביום. חוץ מזה, אם לשפוט לפי הפרופיל שלך, אתה גם לא מצחיק במיוחד, וגם לא חכם (מצריים במזרח? או שזאת גם היתה מן בדיחה? הומור רע כבר אמרתי?).

זאת דעתי, וכמו שאתה יודע, זכותי להשמיע אותה. נהנית ממנה?

ואגב, בקשר לקרוליין (ואולי זה נכון גם לגבייך), אל תמהר כ"כ לשפוט לפי תמונה אחת שראית. אני ראיתי אותה במציאות וגם יצא לי לדבר איתה די הרבה יחסית, ולא רק שהיא יפיפיה, היא גם בחורה מדהימה וברמה גבוהה.

ורק עוד הערה לסיום (שגם אותה לא תאהב, אבל מה לעשות) - ילדים תמיד חושבים שהם בוגרים יותר מכולם. חכה עוד כמה שנים, שתגדל, ואז תראה בעצמך איזה ילד היית בגיל 22.
crazy_toast​(שולט){אליס}

ידה ידה ידה

crazy_toast​(שולט){אליס} • 15 בספט׳ 2003
יש לך מזל שאני לא שם עלייך,
אחרת כבר מזמן הייתי עונה לך.

יום טוב לך והמשך חיים מאושרים.

(אני מצטער שהפלורסנט שלך נדלק רק עכשיו אבל הדיון הזה כבר נסגר,אבל אם אתה רוצה לגרור אותי אליו בחזרה זאת לא תהיה משימה קשה,הפיוז שלי עוד חם גם ככה).
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2003
מעניין... למה כשאתה רוצה להביע את דעתך הלגיטימית זה מותר וזה "לא ללכת עם הזרם", אבל כשאני רוצה להביע דעה כנה לגביך זה פתאום הופך למלחמה אישית מצידך?

ואני מתנצל שנדלק לי הפלורסנט רק עכשיו, אבל יש כמה אנשים שיש להם עוד כמה דברים בחיים חוץ מלשבת כל הסופ"ש מול המחשב