צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה טכנית לגבי קוקסינליות מנותחות

dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 17 שנים • 11 בספט׳ 2006

שאלה טכנית לגבי קוקסינליות מנותחות

נושא שמסקרן אותי...
כאשר קוקסינלית עוברת ניתוח, מה בעצם עושים "שם למטה"?
רק מורידים? או שגם יוצרים איבר מין נשי לכל דבר? זה אפשרי בכלל?
ומה לגבי הקול? איך "מסדרים" לה קול נשי? זה גם כרוך בניתוח?
ומה לגבי זקן? טיפול לייזר חד פעמי?
huan
huan • 11 בספט׳ 2006
בניתוח לשינוי מין מוציאים את האשכים מכיס האשכים ואת הרקמה הספוגית מהפין ומשאירים את העור את הכיפה והעצבים וכלי הדם התומכים בה ישירות,פותחים חור ובעזרת השאריות יוצרים וגינה אשר נראת אמיתית למדי ואחרי הרחבה מאפשרת קיום יחסי מין,חדירה ולרוב גם אורגזמה כאשר כיפת הפין מוחבאת וממלאת את תפקיד הדגדגן.ניתוחי שינוי המין עברו דרך ארוכה והיום התוצאה היא בהחלט משביעת רצון לפחות בחלק הספציפי הזה,כמובן ששביעות הרצון מותנת בכמות חומר מספקת אשר תאפשר יצירת וגינה נאה.
לא קיים ניתוח עד כמה שידוע לי לעיבוי מיתרי הקול ורוב הטראנסיות משיגות את קולם הנשי על ידי אימון.
השיער המיותר בכל האזורים הרלוונטים מוסר לצמיתות באמצעות ליזר וחשמל.למרות שתהליך נטילת ההורמונים הקודם לניתוח מפחית את כמות השיער בגוף,מפחית את קצב גדילתו והופך אותו לרך ופלומתי.
shuki boy​(נשלט)

Re: שאלה טכנית לגבי קוקסינליות מנותחות

shuki boy​(נשלט) • 11 בספט׳ 2006
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
... כאשר קוקסינלית עוברת ניתוח

בלי קשר, רוב הנשים הטרנסיות לא אוהבות את המונח קוקסינליות, כי הוא מעליב אותן. אם אתה לא בטוח על מי אתה מדבר, עדיף תשתמש ב"נשים טרנסיות". נכון שיש כמה מהן שכן אוהבות להקרא קוקסינליות, אבל הרוב לא והכינוי הזה מעליב אותן מאד.
big master

אני יכול להבין למה העלבון

big master • 11 בספט׳ 2006
מה שרוב האנשים לא יודעים שקוקסינל זה בעצם שם בימה של הטרנסקסואלית הצרפתית הראשונה.
שזה אומר שלקרוא למישהי קוקסינל זה בעצם להגדיר אותה בתור הופעה מהלכת.
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
פשש חואן,
ומאיפה כל הידע בנושא? icon_wink.gif
אחלה, תודה על ההסבר.

מאונן,
לפי מה שאני ראיתי הרוב דווקא כן אוהבות את זה.
הרוב שיצא לי ל"פגוש" ליתר דיוק...
אבל אולי הרוב הזה הוא בעצם מיעוט, לך תדע... icon_smile.gif

אגב,
יש דרך לעשות את הניתוח אבל בצורה כזו שתאפשר לחזור למינך המקורי?
בלי לחתוך, פשוט להסתיר את איבר המין...?
shuki boy​(נשלט)

קיפול

shuki boy​(נשלט) • 11 בספט׳ 2006
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
יש דרך לעשות את הניתוח אבל בצורה כזו שתאפשר לחזור למינך המקורי?
בלי לחתוך, פשוט להסתיר את איבר המין...?

יש שיטה להסתיר את איבר המין שדראג קווינז ואחרות משתמשות בו - קוראים לזה קיפול, או tucking. זה פחות או יותר דחיפת הביצים פנימה וקיפול הזין אחורה.

http://www.jadephoenix.org/lvtgw/Info_htm/HowTo/tuck02.htm
http://mattea.trans-woman.de/en/tucking.htm

זה לא בריא במיוחד ולא נוח במיוחד, אבל זה מסתיר את הבליטה בתחתונים, אז אל תעשה את זה לזמן ארוך.
huan
huan • 11 בספט׳ 2006
באופן תאורטי אני מניח שאפשר לעשות שיחזור של האיברים אחרי הניתוח כפי שעושים ניתוח לשינוי מין מנקבה לזכר אך התוצאה תהיה הרבה פחות טובה כיוון שניתוחי שינוי המין מנקבה לזכר מפגרים מהבחינה הביצועית והוויזואלית אחרי טכניקות הניתוח של זכר לנקבה.בכל מקרה הדבר ישאיר אותך סטרילי כי כפי שאמרתי הביצים צריכות ללכת בכדי לספק את העור ליצירת הוגינה.
הסתרת איברי המין בצורה שמאונן מקלדת מתכוון אליה היא אכן אופציה...ועם ראית את שתיקת הכבשים אתה גם אמור לדעת למה הכוונה...אבל כמו שהוא אמר זה לא הכי בריא וממש לא נוח.

והידע שלי בנושא?icon_smile.gif...בזמנו הנושא סיקרן אותי ולמדתי אותו לעומק וזאת מעבר להכרות אישית עם כמה טראנסיות.
huan
huan • 11 בספט׳ 2006
כמו שאמרתי התוצאות מבחינה ויזואלית ותפקודית של ניתוחי מין מנקבה לזכר הן הרבה פחות טובות והניתוח עצמו הרבה יותר מסובך.בדרך כלל לשם יצירת הפין משתמשים בפרוטזה מתאימה המכוסה בעור שנלקח מחלקים אחרים בגוף,כיום משתמשים בפרוטזות מייוחדות המאפשרות מצב גם מצב רפוי וגם זיקפה על ידי שימוש במנגנונים שונים (ניפוח באוויר על ידי משאבה ועוד מנגנונים).שיטה זו מאפשר השתנה בעמידה (על ידי הערכת השופכה ושילובה בקונסטרוקציה) ואף אורגזמה תודות לדגדגן הנמצא בבסיס הקונסטרוקציה.
שיטה נוספת היא הגדלת הדגדגן באמצעות הורמונים בשיטה זו לא משתמשים בפרוטזה והיא מאפשר השתנה בעמידה (על ידי הערכת השופכה וחיבורה בראש הדגדגן) ואורגזמה,שיטה זו זולה ופשוטה בהרבה מהשיטה שהזכרתי למעלה אך גם תוצאותיה הויזואליות והתפקודיות נחותות יותר לפחות לפי הבנתי ודעתי
מהשפתיים יוצרים את שק האשכים ואת הביצים מוחלפות על ידי פרוטזות.