סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות ולעבדים

aleks​(נשלט)
לפני 17 שנים • 14 בספט׳ 2006

שאלה למלכות ולעבדים

aleks​(נשלט) • 14 בספט׳ 2006
אם הייתם פוגשים באחד הימים את המלכה שאצלה הייתם אך זה מכבר בסשן פוסעת לה ברחוב,או נוסעת נגיד באוטובוס,כיצד הייתם מתנהגים ? האם תגשו אליה ותלחשו לה משהו באוזן? האם תרדו מייד על הברכיים ותתחילו לנשק לה את הסוליה של הנעל ? האם תתעלמו ?
ושאלה למלכות,כיצד הייתן הוד מעלתכן המלכות מתנהגות אילו פגשתן עבד שהיה אצלכן לא מכבר בסשן, הולך ברחוב, נוסע באוטובוס או נמצא בכל סיטואציה פומבית אחרת ?

Queencie​(שולטת) • 14 בספט׳ 2006
בשם הדיסקרטיות - הייתי מצליבה מבטים, עם חיוך אם הזכרון מוצלח, או סתם הבעה אטומה - אם הזכרון לא מוצלח, וממשיכה הלאה. לא הייתי רוצה שיחשוף בפומבי את ההכרות בינינו ולא הייתי רוצה לחשוף זאת לגביו.
אם יד הגורל היא זו שהפגישה בינינו, את השאר אפשר תמיד לעשות מאחורי הקלעים icon_smile.gif.
The Shield​(שולט)

כל אישה מלכה

The Shield​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
הייתי אומר לה שלום. מנשק אותה על הלחי.
ואומר לה שהיא נראית מצויין. מבחינתי כל אישה היא מלכה או לפחות נסיכה.
זאת בתנאי שהיא לא מתנהגת כמו זונה.
firex

מפעם לפעם

firex • 14 בספט׳ 2006
אתה מתכוון למלכות בתשלום ? אם כן אין לי נסיון, אבל לגב אנשים שהיכרתי בבדאסאם, מפעם לפעם רואים אותם ברחוב ,
ובוודאי אמרתי להם שלום.
נשיקות או חיבוק ?
תלוי מה היה הקשר ומה המצב באותו רגע.
לפני שנה הייתי במסיבה פנוים/פנויות וניל וראיתי מישהי שמוכר לי אבל לא זכרתי מאיפה.
הייתי שם אם מספר ידידות שלי ובאיזה רגע שהייתי לבד היא באה אלי אמרה שלום ושאלה אותי
" לא הייתה הולך ל...." היא אמרה שם המקום של מפגשי הקהילה
ואאזזז ...ולמרות שכבר עברה מספר שנים זכרתי אותה, וקראתי אותה בניק שלה והיא נתנה לי נשיקה.
הידידות שלי שיודעות שאני עושה דברים חריגים אבל לא יודעות פרטים, הן שאלו אותי "מי זאת"
אמרתי מישהי שהייתי רואה הרבה במסיבות לפני כמה שנים,
הן לא חשבו שהיא שייכת ל בדאסאם או כל דבר אחר חריג,
כלומר בקשר לדיסקרדיות היא חיכה עד שהייתי לבד לגשת אלי,
זאת אומרת אם טיפה שכל לא נראה לי שדיסקרדיות כל כך בעייתי
huan
huan • 14 בספט׳ 2006
שלום-שלום,מה שלומך-מה שלומך....או בקיצור לא שונה בהרבה מכל האנשים האחרים שאני מכיר ויוצא לי לפגוש אותם ככה סתם ברחוב.
לרדת על הברכיים?לנשק נעליים? למה?
Tmm
Tmm

כמו לכל בן אדם אחר שאני מכיר

Tmm • 14 בספט׳ 2006
שלום שלום מה נשמע, רק עם טון קצת מושפל icon_wink.gif
שמע,
לא כל אחד אוהב פומביות.. צריך להבין את זה.
וגם אם כן, זה עדיין לא אומר שכל מלכה רוצה שכל אחד שהיא מכירה ילך על ידה על ארבע כשהוא רואה אותה ברחוב, אל תדאג, אם היא תרצה - אתה תהיה על ארבע יותר מהר ממה שאתה חושב icon_twisted.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 14 בספט׳ 2006
היו לי מספר מקרים עם אופי דומה....
לא מזמן ראיתי בשדה התעופה מכרה מהקהילה. היא לא היתה לבד - ולכן העדפתי שלא לגשת ולפתוח בשיחה, אלא חייכתי אליה מרחוק והיא החזירה חיוך. בדיעבד הסתבר שהיא חיכתה אז לחבר -הדום - שלה שחזר, ואני חיכיתי לסאב שלי שהגיע....

במקרה אחר נפגשתי בארוע משפחתי (ואני חייבת להוסיף פה icon_eek.gif ) עמית מהקהילה. בין כל ההמון פתאום מצאנו את עצמינו עומדים זה מול זו... פה התגובה היתה "מה את/ה עושה פה???" וצחוק... "אז מה? מישפוחה?" אבל לא הרבה מעבר לזה.... בכל זאת - ארוע משפחתי חגיגי....

לכן בכל מקרה -

Better safe than sorry
שלגי
לפני 17 שנים • 15 בספט׳ 2006
שלגי • 15 בספט׳ 2006
אומרים שלום מנומס כמו לכל מכר
(זה שהוא משפיל מבט, אף אחד לא צריך לדעת)

אבל האמת היא שנדיר שאני עושה "סשנים" מזדמנים לכן, סביר להניח שאם הוא עבר "סשן" הוא מכיר אותי די טוב
לבטוב​(לא בעסק)
לבטוב​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2006
תלוי בסיטואציה
עם זאת מלכה בתשלום,לא יודע וייתכן שהיא גם לא תזכור את המסושן
מלכה שאיתה עשיתי סשן מזדמן ,מאוד תלוי בטיב היחסים שהיו לפני ושנשארו אחרי.
כמו כן תלוי במצב ,האם היא לבד ואני לבד
כך שהתשובה לכך מאוד שונה בהתאם לסיטואציה.
טבח בשמנה
טבח בשמנה • 15 בספט׳ 2006
אין לי מושג.. הכל תלוי איך הקשר נגמר. יכול להיות בחיבוק גדול ואוהב ויכול להיות בהתעלמות קרה ועוקצנית.