ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרויקט החונכות - השלב הבא - מפגש סיעור מוחות

השולט אור​(שולט)
לפני 17 שנים • 15 בספט׳ 2006

פרויקט החונכות - השלב הבא - מפגש סיעור מוחות

השולט אור​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
בפוסט שהעלה את רעיון החונכות ראינו דיעות לכאן ולכאן. כל הדיעות לגיטימיות ועדיין אנחנו בוחרות/ים להמשיך עם רעיון פרויקט החניכה.

אני מבקשת שאת הביקורת תשמרו לפוסט השני, כרגע מדובר בפוסט שמטרתו לקדם את העניינים בין תומכי העניין. זה לא נאמר מחוסר כבוד לדיעות אחרות, אלא פשוט כי למרות שיש גם התנגדות אנחנו ממשיכים.

השלב הבא הוא מפגש בו יערך סיעור מוחות משותף כדי לנסות לגבש קווים מנחים לקיומו של קורס שכזה (מה ילמדו בו, האם זה יהיה קורס משותף לנשים ולגברים, לדומים ולנשלטים וכו').

המעוניינים להגיע למפגש שכזה (המטרה היא שהוא יתקיים מיד אחרי החגים), מוזמנים להירשם כאן.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
אני גם מאד רוצה להשתתף במפגש הבא.
יש לי אבל קטן......
אני לא מוכן לבוא, ולקבל תכתיבים של איך אני מתייצב בשלשות המאורגנות, שאתן מציגות פה. אני אשמח להיות חלק, בלגבש דרך פעולה "מוסכמת". כן, מוסכמת, זו לא מילה גסה. ויחד, (שגם זו לא מילה גסה), שכם אל שכם, נצעד שלובי זרועות ונפסע אל השקיעה.

אני יוצא מנקודת הנחה, שגם נדון בהאם יתקיים קורס בכלל.

אם אכן זו אופציה אצלכן, ממש מאד אשמח.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
תודה השליטה. }{
אם כך, זה נשמע לי ממש מצויין.
אני מצטרף לקריאה, למי שרוצה לתרום, ממקום בונה, לבוא ולעצב את האופן, וגם לתרום לביצוע של הרעיון המצויין, לדעתי, של החונכות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
לאחר ששקלתי הגעתי למסקנה שבעצם את כל מה שיש לי לומר אמרתי כבר בפוסט ההוא. עיקרי הדברים:
1. בלי קורסים, הכשרות או הסמכות, כי אין "ידע" אלא דיעות ואמונות
2. כל מי שרוצה לעזור יכול בלי הגבלות מין ונטיה בדסמית
3. מי שנמצא ברשימה מסייע מטעם עצמו ולא מטעם שום גוף רשמי שאף אחד לא מינה
4. בלי תארים כגון חונך, יועץ וכו', אלא כל אחד הוא בן אדם יחיד שמייצג רק את עצמו
5. עוזרים לכולם ולא רק לבני אדם ממין נקבה שנמשכים לצד הנשלט
6. המטרה אינה "להציל סאביות" מהרשע הנורא שטמון בבדסמ אלא להיות שם עבור מי שחשים צורך בכך.

אני מאמין שההצעה שלי היא כזו שמנטרלת את מרבית הביקורת (בוודאי את הביקורת שבאה ממני icon_smile.gif ). רוב הביקורת התמקדה בכך שמדירים את הגברים ללא סיבה, שמנסים "להשתלט" על הבדסמ ולהכתיב בדסמ של קבוצה ספציפית של אנשים, שמחליטים עבור אנשים ממי טוב להם לשמוע עצה וממי לא, שיוצרים מעמד של מי ש"יודעים" בדסמ, שמתעלמים מכאבו של מי שאינו סאבית ומאשימים אפריורית את מי שהוא דום ושהופכים את הבדסמ למקום מסוכן ואפל, מלא אזהרות ושהעיקר בו הוא להשמר לנפשך.
כל הביקורות הללו, כמדומני, מנוטרלות על ידי ההצעה כפי שניסחתי אותה. עם זאת, ההצעה שלי שומרת על הרעיון הבסיסי כפי שהבנתי אותו: למנוע ממי שחש צורך באוזן קשבת או בייעוץ לדוג בעצמו את מי שיהיה מוכן לייעץ לו ולהפחית את חוסר הנעימות שאדם כזה עשוי לחוש ברצותו לפנות למישהו מבלי שהוא יודע אם פנייתו רצויה.
נכון, לא יהיה פיקוח. אבל חסרונות של פיקוח כזה לא מצדיקים את יתרונותיו, ולא ברור מי שם מישהו למפקח.

זהו, אפשר להתייחס לכתוב כאן כאילו הגעתי למפגש ואלה בדיוק הדברים שאמרתי (ומי שרוצה הרחבות מוזמן להציץ בפוסט השני). לאן תחליטו לקחת את זה, כבר תלוי בכם. אני, כאמור, מעדיף דיון פתוח כאן על פני מפגשים מצומצמים בחוץ.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
תודה על דבריך זאלופון, אתה יודע שאני מעריכה אותך מאוד, אבל אני מבקשת שהפוסט הזה יוקדש אך ורק להרשמה לשם הצטרפות למפגש הראשון.
קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 בספט׳ 2006

זאלו , אתה תמים ...

קליבר​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
לאחר ששקלתי הגעתי למסקנה שבעצם את כל מה שיש לי לומר אמרתי כבר בפוסט ההוא. עיקרי הדברים:
1. בלי קורסים, הכשרות או הסמכות, כי אין "ידע" אלא דיעות ואמונות
2. כל מי שרוצה לעזור יכול בלי הגבלות מין ונטיה בדסמית
3. מי שנמצא ברשימה מסייע מטעם עצמו ולא מטעם שום גוף רשמי שאף אחד לא מינה
4. בלי תארים כגון חונך, יועץ וכו', אלא כל אחד הוא בן אדם יחיד שמייצג רק את עצמו
5. עוזרים לכולם ולא רק לבני אדם ממין נקבה שנמשכים לצד הנשלט
6. המטרה אינה "להציל סאביות" מהרשע הנורא שטמון בבדסמ אלא להיות שם עבור מי שחשים צורך בכך.

אני מאמין שההצעה שלי היא כזו שמנטרלת את מרבית הביקורת (בוודאי את הביקורת שבאה ממני icon_smile.gif ). רוב הביקורת התמקדה בכך שמדירים את הגברים ללא סיבה, שמנסים "להשתלט" על הבדסמ ולהכתיב בדסמ של קבוצה ספציפית של אנשים, שמחליטים עבור אנשים ממי טוב להם לשמוע עצה וממי לא, שיוצרים מעמד של מי ש"יודעים" בדסמ, שמתעלמים מכאבו של מי שאינו סאבית ומאשימים אפריורית את מי שהוא דום ושהופכים את הבדסמ למקום מסוכן ואפל, מלא אזהרות ושהעיקר בו הוא להשמר לנפשך.
כל הביקורות הללו, כמדומני, מנוטרלות על ידי ההצעה כפי שניסחתי אותה. עם זאת, ההצעה שלי שומרת על הרעיון הבסיסי כפי שהבנתי אותו: למנוע ממי שחש צורך באוזן קשבת או בייעוץ לדוג בעצמו את מי שיהיה מוכן לייעץ לו ולהפחית את חוסר הנעימות שאדם כזה עשוי לחוש ברצותו לפנות למישהו מבלי שהוא יודע אם פנייתו רצויה.
נכון, לא יהיה פיקוח. אבל חסרונות של פיקוח כזה לא מצדיקים את יתרונותיו, ולא ברור מי שם מישהו למפקח.

זהו, אפשר להתייחס לכתוב כאן כאילו הגעתי למפגש ואלה בדיוק הדברים שאמרתי (ומי שרוצה הרחבות מוזמן להציץ בפוסט השני). לאן תחליטו לקחת את זה, כבר תלוי בכם. אני, כאמור, מעדיף דיון פתוח כאן על פני מפגשים מצומצמים בחוץ.

[B]כל מטרת החונכות הזו והפורום הסגור הוא שינאה והסתה , אם למישהוא יש משהוא להגיד , שיגיד את זה בפומבי , חונכות זו כבר הכווונה ופוליטיקה , וכאשר מדובר בפרסונות המדוברות יש להן רק כיוון אחד , שינאת גברים . [/B]
shuki boy​(נשלט)

אני רוצה להרשם

shuki boy​(נשלט) • 16 בספט׳ 2006
אני נרשם.

(ואם אני אריח שנאת גברים במפגש אני אפרוש בהפגנתיות).
עינבר

כמה הערות ומחשבות

עינבר • 16 בספט׳ 2006
1. נו באמת, שנאת גברים?
כל הפראנואידים מתבקשים לקחת תרופות ולהרגע.
אני רואה את הבסיס לפרויקט אהבת גברים, נשים ו BDSM.
כי רק את מה שאוהבים רוצים ללמוד, ללמד ולחנוך.

אישית, הייתי נגד רעיון החונכות, הוא לא מריח לי טוב,
אבל ככל שדברתי עם יותר אנשים , הבנתי שיש צורך כזה.

שהגעתי לכלוב התחברתי עם אנשים, יצרתי קשרים והתייעצתי איתם.
יש אנשים שאין להם אומץ לפנות למישהו שכותב יפה ולתחבר איתו.

אני גם סקפטית לגבי היכולת של זה להשפיע ולסייע.
אני האמנתי יותר למחשבות השווא שלי ושל אדוני,
מאשר לאנשים חכמים שאני מכירה ומחבבת.
אבל אני חושבת שאם יש קבוצה שמוכנה להשקיע ,
שווה לנסות. אולי לאחרים זה יעזור.

אני גם חוששת מהסכנות, שחונך יגרום נזק בעצה מסויימת.
או שהוא ישתמש בחונכות כדי לענות על צורך שלו להרגיש שליטה.
מומלץ לחשוב על הסיכונים האלה ומה הדרכים לצמצם אותם.

אני כן חושבת שיש טעם בהכשרה משתי סיבות :
1. כי חשוב ללמד מיומנות תקשורת בין אישיות, כמו הקשבה, תמיכה וכדומה.
אני חושבת שמיומניות האלא הן זהות לשלי כמדריכת עובדים, בלי קשר ל BDSM.
2. בהחלט כדאי ליצור בסיס ידע מוסכם ומינמלי ולדבר אליו.
יש איזה 8 מאמרים שמופיעים בבסיס במאגזין , למשל, שכדאי להכיר אותם.

התואר חונך בעייתי והופך את המלווה למישהו שיש לו הילה גדולה מדיי.

צריך להיות שם בשביל כל מי שחדש בתחום, בלי קשר לג'נדר ונטייה.
אחרת זה משרש תפיסה שסאביות הן נזקקות לחינוך , מטבען.

ושוב, הפרוייקט הזה מתבסס על אהבת ה BDSM מצד אחד,
אבל על הכרות עם הסיכונים שיש בו מצד שני. לדעתי,
מלווה צריך להכיר את ההתרגשות שבהצלפה ואת אזורי הסיכון בגוף.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
ברוך הבא מאונן מקלדת. ואישית אני קונה לך מטריה שתהדוף בעוז את ממטרי שנאת הגברים המובטחים במפגש icon_smile.gif