לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטעים במסיבה של כלובי

TopKnot​(שולט)
לפני 17 שנים • 24 בספט׳ 2006

קטעים במסיבה של כלובי

TopKnot​(שולט) • 24 בספט׳ 2006
אפילו לא ידעתי מה קורה במסיבות שלו – סתם שלחו לי ת'כתובת אז באתי.

נכנסתי בדלת בלי לדפוק. מי שמשאיר דלת לא נעולה בטוח רוצה שכולם יכנסו חופשי. אז בעטתי בדלת וצעקתי הגעתי, אפשר להתחיל לעשות שמייח!. נראה לי שעד שהגעתי היה שם מה זה משעמם. אפילו כמה ניגשו אלי ואמרו לי ברוך הבא וחייכו אלי, אז ידעתי שהם מזה שמחים שבאתי. חופשי.

ישר ראיתי שלושה אנשים מדברים ולא ידעתי על מה, אבל הם נראו די נהנים. רצתי אליהם, וחופשי צעקתי שהבעיה היא תמיד אותו דבר והחלפתי לנושא אחר. הנושא שלי היה בטח יותר מעניין מהנושא שלהם כי הם ישר הגיבו למה שאני צעקתי. איזה קטעים. אחת אפילו התעצבנה ממה שאמרתי וצעקה עלי חזרה. ישר התחילו להסתכל עלי כולם. גדול. עברתי לצעוק על עוד קבוצה קטנה של אנשים שרק ככה התחילו לצעוק ולהנות באמת. לא יודע על מה הם דיברו במקור אבל זה בטח היה משעמם. חיפשתי מי זה כלובי בשביל להגיד לו שהמסיבה אחלה, אבל לא ראיתי אותו בסביבה. חשבתי שאם הוא ארגן אותה אז הוא בטח צועק הכי חזק וחופשי אני אמצא אותו תוך רגע. מוזר.
אחרי עוד קצת צעקות גם קבוצות אחרות התחילו להגביר את הווליום ולעשות חיים באמת. ככה יכולתי לשמוע כמה מישפטים מכל החדר ואז היה לי יותר קל לעבור לקבוצות שאני לא מכיר ולעזור להם לשמוח יותר ולהיות יותר חופשיים.

פתאום ראיתי כיבוד חופשי. חופשי!. איזה כיף. אכלתי מלא במבה וביסלי וחיפשתי בירה בשביל לשטוף. לא מצאתי בירה אז צעקתי מה אתם כוסיות? אין בירה? כולם הסתובבו והתחילו לריב על אלכוהול. אני צעקתי שאלכוהול זה בכלל מסוכן כי זה הורג בכבישים אבל שצריך לעשן גראס חופשי. חלק הסכימו ושאלו למה אין גראס? והיה מלא צעקות וקטעים. לא יודע מה הם היו עושים בלעדי! שאלתי בשקט איפה כלובי, כי לא רציתי שידעו שאני לא מכיר אותו, ואמרו שהוא בסביבה ושהוא לא מוכן שיעשנו לו גראס בבית. חנון. נראה לי שאני אביא קצת בפעם הבא ונראה מה יהיה. איזה קטעים.

היה גם אפרופו אבל אני שונא אפרופו אז אכלתי עוד מלא במבה וצעקתי שאפרופו זה חרא. מישהוא אמר לי שהוא זה שהביא את האפרופו ושהוא נפגע. מה כבר אמרתי? אז אמרתי לו שלפי חוקי המדינה מותר לי להגיד מה שאני רוצה למה יש את חוק חופש הדיבור. חופשי, לא? הוא בטח חשב שאני עורך דין כי הוא מיד שתק, אבל כמה חננות עורכי דין התחילו לריב. לא הבנתי למה הוא הביא אפרופו בכלל. זו היתה מסיבה של כלובי, לא? מה הבעיה לארגן קצת במבה וביסלי ובירות? אמרו לי שאלה עם הצמיד הצהוב זה כאלה שבאו למסיבה עם כיבוד. יופי. פתאום קלטתי שאני בלי צמיד צהוב. חופשי שבגלל זה נפגעו ממני כמה. א אז אכלתי עוד במבה כי זה היה חופשי. חבל שלא היו בירות.

ואז מישהוא הראה לי את כלובי! רצתי אליו ואמרתי לו שהמסיבה אחלה ואפילו נתתי לו כמה טיפים. כמו לאסוף כסף בכניסה שזה לא יהיה כל כך חופשי, ולשים בירות, ולהגביר ת'מוזיקה, ולחלק מגאפונים קטנים לאנשים שרוצים שישמעו אותם יותר טוב. זה מקום גדול ואני כל פעם צריך לרוץ מסביב כמו משוגע בשביל להבטיח שכולם ישמעו אותי. לא נראה לי שהוא יודע לארגן מסיבות באמת טובות. אני מקוה שהוא ישמע לי. אולי אני יביא חבילת במבה קטנה לפעם הבאה ואז חופשי שהוא יהיה חייב להקשיב לי.

בסוף כולם כבר הכירו אותי אז נעמדתי קרוב לדלת בשביל לצעוק על אלה שרק נכנסים. אולי הם לא מכירים אותי. ואם היתי שומע שיחה בקצה השני של החדר ישר הייתי צועק את ההפך מהקצה שלי וכולם היו עוברים לדבר לידי. קטעים.

מידי פעם ראיתי אנשים שפוכים יוצאים מהמסיבה הביתה. נגנבתי. כולם יצאו בשקט! ככה יוצאים? רק אחד היה גבר וכשהוא יצא הוא צעק המוזיקה פה חרא! ולא שומעים כלום! אני הולך! ישר התנפלו עליו אנשים והתחננו שישאר ונשבעו שיתגעגעו אליו. ככה יוצאים! כשאני אצא אני גם אצעק בקול רם!

אבל האמת? לא נראה לי שאני אי פעם אצא. אני, מה רע לי פה? חופשי!
Agni​(מתחלף)

שנה טובה מהמח' הסגורה.

Agni​(מתחלף) • 24 בספט׳ 2006
icon_lol.gif
shushu

אין כמו במבה.

shushu • 24 בספט׳ 2006
לי זה דווקא נראה פוסט שפוי לגמרי. ואם הבנתי נכון את האירוניה הדקה - אז אני אפילו מסכימה עם הכותב. חופשי.
Yosefus​(שולט)

עצוב כמה שנכון

Yosefus​(שולט) • 24 בספט׳ 2006
ונכון כמה שעצוב
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 24 בספט׳ 2006
היטבת לתאר.
אם זה לא היה עד כדי כך מציאותי - החיוך היה גדול יותר.

(אולי תדביק זה באלפוני?)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בספט׳ 2006
לא יודע מה אתכם, אבל אני לא מזוכיסט (לכן כתוב לי שולתתת!!!111 ליד הניק). אם היה פה כל כך רע, לא הייתי פה. התיאור משעשע, אבל אני לא חושב שזה ממש ככה, ורוב החלקים שכן ככה - אין סיבה שלא יהיו.
shushu
shushu • 24 בספט׳ 2006
זאלופון - קצת הומור עצמי עוד לא הרג אף אחד. לדעתי גם אתה יכול למצוא את עצמך בפוסט ההוא. מזהה?
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2006
שקט כולם!!!!!!

תביאו קצת במבה icon_wink.gif

(טופנוט- גדול מהחיים... icon_lol.gif )
babydoll
babydoll • 24 בספט׳ 2006
icon_smile.gif
משעשע ועוקצני.
מצחיק.