לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניה נרגשת לכלובי

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 באוק׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2006
תשמעו- ווידוי קטן (נו, אני מכורה אליהם icon_wink.gif )- לי ולכלובי היו את התקלים שלנו, ואני לא יכולה להגיד שאנחנו בדיוק "מחבבים זה את זו", אבל מה שנכון נכון, וצריך לפרגן:

הכלוב הוא אתר הבדס"מ מספר 1 בארץ. יש אנשים שגולשים רק כאן, ויש אנשים שגולשים גם באתרים אחרים, אבל לא חשוב מי, כמעט כולם טורחים להתעדכן בכלוב- מרכז הבדס"מ הישראלי.
בנית לנו כאן בית אמיתי,"מחנה- אם" לצאת ממנו ולחזור אליו.
תודה- כלובי icon_smile.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 1 באוק׳ 2006
כלובן יקר....

אל תעשה את זה שוב ! ! !

אפילו לא בצחוק...

כל פעם כשיש תקלה עם הכלוב אני מרגיש שהחיים שלי נעצרו, ומתחילות לי חרדות בסגנון 'מה יהיה אם הכלוב לא יחזור לעולם, או אם כל המידע שבו ימחק'...

ריפרשנו איזה 3000 פעם במהלך הסופ"ש וכל פעם הרגשנו את הצריבה העצובה הזו עמוק בלב, וההבעה על הפנים נהייתה כמו של כלבים רטובים מגשם בלילה חורפי.

לא יודע איך התקיימתי לפני הכלוב, אבל מה שבטוח שלא אוכל להתקיים בלעדיו עכשיו. זה הבית, החמצן, החום והאהבה, המעגלים החברתיים, ואפילו תחושת הזהות והקיום עצמה. אני לא מגזים, אפילו לא קצת.

אני מוכן להיות עבד הנקיון שלך ושפחת המין, רק אל תיקח יותר את הכלוב מאיתנו....

והמון המון תודה שטיפלת בתקלה במהירות האפשרית ולפני החג....

אוהב אוהב אוהב אוהב אוהב....

דן

cow.gif 10x2.gif 10x.gif devilwitch.gif iloveu.gif
דוקטרינה​(שולט)

כלובי

דוקטרינה​(שולט) • 1 באוק׳ 2006
כלובי.

אם צריך עזרה או סיוע, אתה יכול תמיד, אבל תמיד, לפנות אלי בנייד ואם יש צורך אגיע.

אני לא יודע מה קרה אבל אני עומד לרשותך. תמיד, בכל זמן.

דוק.
Mary Jane
Mary Jane • 1 באוק׳ 2006
חחח
נסיך הכתר

הפורום הזה לא נועד להיכרויות.

נסיך הכתר • 1 באוק׳ 2006
לאדון הנכבד- אם שמת לב- הפורום הזה נועד לשליחת מסרים כלליים ולא להצגת פרופיל אישי
את זה תעשה במקום המתאים- חבל למשוך צומת לב - מה שאתה מחפש בקשר אישי לא שייך
למסרים בפורום הזה.
כלובי
לפני 17 שנים • 2 באוק׳ 2006
כלובי • 2 באוק׳ 2006
שמח שהצלחנו להחזיר את הכלוב במהירות (יחסית)

מהות התקלה - תקלה בדיסק של אחד משרתי האתר.

היו הרבה התרוצצויות סביב זה, היה צריך להגיע פיזית לשרת בחוות השרתים כדי לחבר אותו מחדש לרשת ולהעביר את תכולת הדיסק לשרת אחר, לעדכן את ההגדרות ולהריץ בדיקות - טרם כניסת החג.

איימי, שמחתי מאד לקרוא את שכתבת, אני ממליץ על דף חדש ידידותי ביננו (האמת שאני כבר כמעט לא זוכר על מה רבנו בעבר), שמח שאת נהנית פה, שתהיה לך שנה טובה.

תודה לכולם ולכל המכורים שבלעדיכם הכלוב לא היה מה שהוא.
קבלו את התנצלותנו על יומיים קשים ללא כלוב (שהיו קשים במיוחד עבורנו)

גמר חתימה טובה לכולם.
שנה טובה.
כלובי
Venus in Furs
Venus in Furs • 2 באוק׳ 2006
כלובי כתב/ה:

היו הרבה התרוצצויות סביב זה, היה צריך להגיע פיזית לשרת בחוות השרתים כדי לחבר אותו מחדש לרשת ולהעביר את תכולת הדיסק לשרת אחר, לעדכן את ההגדרות ולהריץ בדיקות - טרם כניסת החג.

חוות השרתים? נשמע מגניב... זה בטח בערבה התיכונה, עם אנשים שמדברים במבטא טקסאני ולאט, ורוכבים על סוסים, והשמש קופחת במרום ויש כזו שבשבת ושומעים צלילים של מפוחית ובנג'ו.... ויש מכלאות ענקיות שבהם מגדלים את השרתים, ומביאים להם אוכל עם הטרקטור... rollingeyes-024.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 2 באוק׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
כלובי כתב/ה:

חוות השרתים? נשמע מגניב... זה בטח בערבה התיכונה, עם אנשים שמדברים במבטא טקסאני ולאט, ורוכבים על סוסים, והשמש קופחת במרום ויש כזו שבשבת ושומעים צלילים של מפוחית ובנג'ו.... ויש מכלאות ענקיות שבהם מגדלים את השרתים, ומביאים להם אוכל עם הטרקטור... rollingeyes-024.gif

חחחח, דן יא מופרע icon_razz.gif רק אתה מסוגל לתת לדימיון היצירתי שלך להשתולל לגמרי כשמדברים על חוות שרתים icon_biggrin.gif
אבל, אכן, אין כמו כלובי, שטרח ועמל למענינו וגאל אותנו מיסורינו עקב נפילת הכלוב, והשיב לנו אותו על כנו בטרם שנתייסר במהלך יום הכיפורים...
כלובי
כלובי • 2 באוק׳ 2006
דומה
השרתים מוחזקים במכלאות נעולות בטמפ' של איזה 15 מעלות ורוח קרה קבועה. בכל מכלאה ערימה של כ-10 - 20 שרתים. מבעד לכלובים אפשר לראות את הנצנוצים הבלתי פוסקים של אלפי מנורות ירוקות ואדומות המעידים על פעילות רוכשת.
בתוך החווה הזאת מאות שרתים, המפוטמים בזרם בנתונים בלתי פוסק.
המחשבה שלתוך החווה הזאת גולשים בזמן נתון עשרות או מאות אלפי אנשים היא דבר שהוא עדיין בבחינת בלתי נתפס בעיני.