בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם סאבית "שוברת " קוד ביטחון..האם לדום להיענ

dahanc​(שולט)
לפני 17 שנים • 1 באוק׳ 2006

האם סאבית "שוברת " קוד ביטחון..האם לדום להיענ

dahanc​(שולט) • 1 באוק׳ 2006
שאלה שקצת מטרידה...

נקבע שבהסכמה שהגבול כך וכך...ביננו כמובן .

ואז היא ניסחפת..מעבר לסימן הברור..ודורשת

להמשיך...שברור לי שהיא עלולה להיפגע....

או לתת לסחף שלה,שבוודאי היא לא שולטת בו

להמשיך עד הסוף..

במיקרה הספציפי שלי הפסקתי...!

האם זה נכון להפסיק..או הייתי צריך להמשיך...

icon_question.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 1 באוק׳ 2006
נראה לי ששאלה זו יותר מתאימה לפורום "הבנים על הבנות", אולי תבקש מכלובי שיעביר לשם?
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2006
יש פה שתי שאלות שצריכות להשאל:
על איזו פגיעה מדובר ?
האם מדובר במשהו לא בטיחותי שהיא נסחפת אליו ?
או פשוט סחף שהיא תתחרט עליו, ותפגע ממנו לאחר מעשה ?

האם מדובר במעבר על הגבולות האישיים שלך ?

אני מניחה שאתה לא מתכוון למשהו שאינו בטיחותי ומהווה סכנה בשבילה, והסכנה היא התחרטות ופגיעה לאחר מעשה.
במקרה כזה זה תלוי בה ובקשר שלכם.

לפעמים הסיכום מראש הוא מסגרת שממנה אין לחרוג, ולפעמים הוא מהווה נקודת פתיחה שממנה אפשר להתקדם צעד אחד הלאה.

בכל מקרה, מכיוון שקרה הדבר ביניכם, כדאי להבא לסכם עקרונית מה יקרה במצבים כאלה.
נסיך הכתר

שבירת קוד מוסכם בין הסאבית לדום.

נסיך הכתר • 1 באוק׳ 2006
[שאלת שאלה חשובה - התשובה שלי - חייב להיות קוד מוסכם וברור בין שני הצדדים.
אם הסאבית חוצה את הקווים- הסשן ייפסק מיידית - יובהרו הדברים- ומה שייקבע- כך יהיה.
dahanc​(שולט)
Madame T כתב/ה:
נראה לי ששאלה זו יותר מתאימה לפורום "הבנים על הבנות", או
או לי תבקש מכלובי שיעביר לשם?

את צודקת .... icon_biggrin.gif
Madame T​(שולטת)
dahanc כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
נראה לי ששאלה זו יותר מתאימה לפורום "הבנים על הבנות", אולי תבקש מכלובי שיעביר לשם?

אני תמיד צודקת icon_wink.gif בכל מקרה, העלית שאלה מענינת ושם בוודאי תקבל יותר תשובות....
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 1 באוק׳ 2006
לדעתי האישית - בקשר בו אתה השולט, אתה הוא בעל הכח ובעל המילה, וזו הסיבה בגינה הסאבית שלך מרגישה פתוחה להסחף בנוכחותך. זה חלק מעסקת החבילה - היא יודעת שאתה דוחה את הסיפוקים שלה מדי פעם, בגלל שאתה שם כדי לנווט, ולעצור אם צריך.

כשולט, אתה הרבה מעבר לכלי המביא את הסאבית שלך לסיפוקה. אתה מאזן אותה, בולם אותה, מאפשר לה להתנתק ממערכות החשיבה האלו ולהסחף, בידיעה שאתה שם כדי לשמור עליה.

שוב - זה עניין אישי. אם טוב לכם בקשר בו היא שולטת מלמטה, ודורשת ממך להמשיך באקט בו אתה לא בשליטה של ממש, וזה עושה לשניכם טוב בסופו של דבר - זה לגיטימי לחלוטין. לדעתי - לא משנה אם אתה שולט מלמעלה או נשלט מלמטה, ברגע בו זיהית סכנה, והטלת וטו - עשית בשכל. אפילו אם טעית בשיקול הדעת ולא היתה סכנה של ממש - better safe than sorry.
בסופו של דבר, ההחלטות שאתה מקבל בשעה שכזו - הן מצביעות על מי שאתה.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 1 באוק׳ 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
לדעתי האישית - בקשר בו אתה השולט, אתה הוא בעל הכח ובעל המילה, וזו הסיבה בגינה הסאבית שלך מרגישה פתוחה להסחף בנוכחותך. זה חלק מעסקת החבילה - היא יודעת שאתה דוחה את הסיפוקים שלה מדי פעם, בגלל שאתה שם כדי לנווט, ולעצור אם צריך.

כשולט, אתה הרבה מעבר לכלי המביא את הסאבית שלך לסיפוקה. אתה מאזן אותה, בולם אותה, מאפשר לה להתנתק ממערכות החשיבה האלו ולהסחף, בידיעה שאתה שם כדי לשמור עליה.

שוב - זה עניין אישי. אם טוב לכם בקשר בו היא שולטת מלמטה, ודורשת ממך להמשיך באקט בו אתה לא בשליטה של ממש, וזה עושה לשניכם טוב בסופו של דבר - זה לגיטימי לחלוטין. לדעתי - לא משנה אם אתה שולט מלמעלה או נשלט מלמטה, ברגע בו זיהית סכנה, והטלת וטו - עשית בשכל. אפילו אם טעית בשיקול הדעת ולא היתה סכנה של ממש - better safe than sorry.
בסופו של דבר, ההחלטות שאתה מקבל בשעה שכזו - הן מצביעות על מי שאתה.

מסכימה עם כל מילה ומציעה שתשוחחו, שתברר אם הרצון שלה היה ממקום של עונג או ממקום לא בריא. גבולות נמתחים בסשנים, והאמון חשוב לשני הצדדים. גם אתה צריך לתת בה אמון ואת זה משיגים בתקשורת. כך תדע בפעם הבאה אם ללכת עם הבקשה שלה (ובזהירות), או שלא.

בכל מקרה נהגת מצויין במקרה הנ"ל. אני לא חושבת שיש מקום לעונש - יש מקום לשיחה icon_smile.gif
dahanc​(שולט)
Madame T כתב/ה:
dahanc כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

אני תמיד צודקת icon_wink.gif בכל מקרה, העלית שאלה מענינת ושם בוודאי תקבל יותר תשובות....

העברתי לפי בקשתך...מטבע הדברים...
הפעם את צודקת....
Madame T​(שולטת)
dahanc כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
dahanc כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

העברתי לפי בקשתך...מטבע הדברים...
הפעם את צודקת....

הנ"ל נאמר כמובן עם חיוך קל... בכל אופן, שמחה שהשרשור הועבר למקומו הראוי ונוספו תגובות בהתאם...

אגב, לנושא השרשור עצמו, אמנם מדובר בשולט וסאבית, אבל העקרון דומה. אני מצטרפת לדעת קודמי, עבודת מאסטר והשליטה. כשולט, אתה המנווט את מהלך הענינים. כמובן, חשוב שתהיה קשוב לצד שכנגד, אבל כשהשכל הישר שלך אומר שצריך לעצור, עוצרים ולא משנה מה הסאבית ,במקרה זה, מבקשת, ביחוד אם ברור לך שבמידה ותמשיך, היא עלולה להפגע.
בהחלט מצטרפת לדברי הסיכום של השליטה: "בכל מקרה נהגת מצויין במקרה הנ"ל. אני לא חושבת שיש מקום לעונש - יש מקום לשיחה".