סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת סוכות בצפון 11.10.06 בגוטה

dr_satan​(אחר)
לפני 17 שנים • 17 באוק׳ 2006
dr_satan​(אחר) • 17 באוק׳ 2006
תגידו אנשים לא נמאס לכם להכיפש אחד את השני בפורמים הרי כל אדם ילך למלכה זאתי או אחרת שתתאים לו אתם מקפיצים פה פוסט של מסיבה שעברה(טוב נו ברגע זה גם אני עושה זאת icon_razz.gif ) בשבלי לסבל בשכל למי יש חוזה עם מי רק בשבלי לנסות להעליב אחד את השני רק לי זה ניראה כמו ביזבז זמן במקום להשקיעה במקמות שלכם או באתרם שלכם אתם מנסים להכפיש אחד את השני באתרים אחרים באמת
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
air כתב/ה:
פעם ראשונה שאני רואה את הפוסט הזה ,אף אחד לא הבריז לנו ולא סגרתי שום חוזה עם אף אחד מהסטודיו הנ"ל icon_lol.gif
כמו כן , לא נראה לי בכלל לעניין לדבר על דברים כאלו פה .

אני ביחסים טובים עם אלינה וגם עם יסמין ואין לי מושג כיצד דברים הגיעו לידיי כך , חבל .

אתמול בערב אייר הפנה את תשומת ליבי להודעה. חזרתי ממסע ארוך ברחבי ארצנו כדי לחפש חומר לעבודה סמינריונית ולכן לא יכולתי להתפנות מיד לטפל בנושא.
אם כן, ההודעה מתייחסת למסיבה הקודמת שהיתה במועדון הפאצ'וס, שהיתה מוצלחת ביותר לכל הדיעות ולדעת כל מי שהיה בה.
אני חוזר על דבריו של אייר : אנחנו לא חותמים ולא עושים חוזה עם אף אחד. מי שרוצה לבוא ולהנות בא ונהנה. מי שמחפש איך לא להנות לא יהנה אף פעם.
המסיבות בצפון נועדו לתת מפגש חברתי ותרבותי לאנשים המתעניינים ועוסקים בבדסמ בצפון. חבל שיש כאלה שלא מעריכים את זה.

עמק
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
טוב עכשיו אני באמת כועס! מישהו תפס חוצפה ומתחזה אלי. הניק "עמק יה רוק" הוא פיקטיבי ונועד כדי לפגוע בי אישית ומבחינה מקצועית. כל האנשים בצפון מכירים אותי ואת הסגנון כתיבה, דיבור והאופי שלי, ויודעים שהסגנון של המתחזה המניאק הוא לא הסגנון שלי.
אני מבטיח לכם שהעניין יטופל במהרה ובחומרה!

עמק יא רוק
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 17 באוק׳ 2006
מעניין מי המתחזה שלנו
נולי
נולי • 17 באוק׳ 2006
לא רק שלא מענין מי מתחזה לכם - גם לא מזיז. מקסימום מחמיא שהפכתם מותג לחיקוי.
לכל מי שמתלונן שלא היה ככה ולא היה אחרת - נראה אותו מארגן משהו בעצמו, ועוד בצפון!
(כמו כל מי שמתלונן שמזמן לא היה "חוג צפוני" - לא מונעת מאף אחד לארגן ערבים. לא שומרת זכויות מלבד על השם והניק.)

קל להתלונן ולהעביר ביקורת.
נראה אתכם בונים קהילה.

איר מתי כבר הערב הבא?

(אגב הוליוווווום ראבאק! תחלק סטרפסילז כבר בכניסה. אפילו הבארמן עבר לשפת הסימנים. 10 דציבל פחות לא יפגעו באף רקדן.)
מאדאם אלינה​(שולטת)
מאדאם אלינה​(שולטת) • 17 באוק׳ 2006
לא הבנתי מזה כלום
עמק אתה נתת הודעה לגבי המסיבה
באתר של המלכה יסמין או לא
ומה עניין החוזה הזה
מישהו מנסה לפגוע בשם שלנו
סטודיו חיפה מעולם לא היה במסיבות תמורת כסף
גם אייר ציין את זה
מה שמעניין הוא שגם אצלנו הכינוי "עמק יא ירוק גולש"
אנא ממך אים זה לא אתה תודיע לנו מידית שנחסום את הניק
סיפור מוזר מאד מטעם המלכה יסמין אבל עברנו יותר גרוע
היכול להיות שגם פרסום שלילי הוא פרסוםע"מ שיכנסו לאתר לפרסם שם
icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif
מאדאם אלינה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 19 באוק׳ 2006
מאדאם אלינה​(שולטת) • 19 באוק׳ 2006
עמק יא רוק כתב/ה:
נכון שגם פרסום שלילי הוא פרסום אבל זה לא הסגנון שלי ...

עמק

הכוונה לא אליך אלא על האתר שבו פורסמה המודעה שלך כביכול
icon_rolleyes.gif