צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש

אדון1970
לפני 17 שנים • 11 באוק׳ 2006

תאום ציפיות

אדון1970 • 11 באוק׳ 2006
המיקרה הזה רק מוכיח עד כמה פשוט וחכם לבצע תאום ציפיות לפני הסשן.
נכון שזה פוגם בגורם ההפתעה,אבל מונע מצבים בעיתיים שעלולים לפוצץ קשר בין דום לסאבית שלו.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2006
יכול להיות שיש תיאום ציפיות, יכול להיות שהיא ידעה הכל, הם סיכמו ועדיין גם לנו הסאביות עם סף הכאב הגבוה יש לפעמים הפתעות. לפעמים כמה שחשבנו שקטן עלינו נשברנו באמצע.

מה יש? אבל למנוע ממני את היכולת להפסיק זה בדיחה.

תאמין לי המלט, עשיתי דברים מטורפים יותר בחיי, בכולן אבל בכולן ניתנה לי היכולת להפסיק באמצע. לדבר כזה לא הייתי נכנסת בחיים שלי.

נראה לי שגם עם תיאום ציפיות צריך להיות פסיכי לעוב מישהי ליום שלם במצב הזה.

המלט
המלט • 11 באוק׳ 2006
עקשנית כתב/ה:
יכול להיות שיש תיאום ציפיות, יכול להיות שהיא ידעה הכל, הם סיכמו ועדיין גם לנו הסאביות עם סף הכאב הגבוה יש לפעמים הפתעות. לפעמים כמה שחשבנו שקטן עלינו נשברנו באמצע.

מה יש? אבל למנוע ממני את היכולת להפסיק זה בדיחה.

תאמין לי המלט, עשיתי דברים מטורפים יותר בחיי, בכולן אבל בכולן ניתנה לי היכולת להפסיק באמצע. לדבר כזה לא הייתי נכנסת בחיים שלי.

נראה לי שגם עם תיאום ציפיות צריך להיות פסיכי לעוב מישהי ליום שלם במצב הזה.

הנה דוגמה מצוינת להבדלים תהומיים בגישה, ובהערכה.
את חיה בתחושה שעשית דברים מטורפים
בחייך ו"בכולן אבל בכולן" ניתנה לך היכולת להפסיק באמצע, ואני חי בתחושה שמצבים
של חוסר וודאות, לרבות מצבים שבהם יש תלות מוחלטת בחסדי הצד השני, הינם משהו
שאי אפשר לחיות בלעדיו, והשאר? -- נחמד.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2006
זה בטח לא הבדס"מ שלי . בגלל נשים כאלה ובגלל סיפורים כאלה ובגלל גברים כאלה יש כאן לא מעט תלונות.

זה לא עניין בכלל של להיות נתונה לחסדיו. בכלל לא. זה אני עושה לא מעט. אבל לפעמים אני לא יכולה יותר!!! לא יכולה יותר!!!
אתה מבין מה שאני כותבת המלט?
אתה מצליח? מותר לי לא להצליח לעמוד בדברים יותר? מותר לי? או שלדעתך אסור כי זה לא עושה לך את זה...

אין שום קשר לחסדים!!! שום קשר!!! להיות נתונה לחסדים זה בסדר וזה סבבה אבל מי שהלך לבריכה כל היום לזיין איזה כוזינה ממילא לא שם לתת לה שום חסדים. היא תצעק לשמיים והוא בבריכה.

אסור לה להישבר? אסור לה לא לרצות יותר?! איפה הוא מאפשר את זה?!
לבנה​(נשלטת)

Re: חופש

לבנה​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2006
bdsmaster כתב/ה:
אנחנו יוצאים אחת לשנה לחופשה. אין זמן ובעיקר אין תקציב.
בשנים האחרונות מדובר בסוף שבוע זריז בתורכיה. הפעם החלטתי שהגיע הזמן לממש חלום ופחד ולסוע לסיני.
בחרנו מלון לא רחוק מהגבול ונסענו ביום חמישי במטרה לחזור ביום א'. מיד לאחר מעבר הגבול תוקף פחד משתק - נהגי המוניות יחד עם הידיעות על חטיפת אזרחים עושה את שלה ואנחנו נוהגים בזהירות מירבית. הנסיעה רק 20 דקות למלון ובכל זאת היא קצת מאיימת וניראית כאילו היא לא נגמרת.
בדרך אני מסמן לה לרדת לי במונית והיא חוששת ומתחילה לנוע בחוסר חשק. אני מסמן לה עם האצבעות "תמתיני". אני לוחש לה שאם היא תמשיך להגיד לי לא אני משאיר אותה במונית לבדוואי שיעשה בה כרצונו. היא מתכרבלת בפינה בשקט.
אנחנו מגיעים למלון - אכן חדר גדול ומרווח. בהתאם לחוק שלנו כשאנחנו יחד היא חייבת ללכת עם הפה פתוח - מסמל לה ולי שמתי אני רוצה היא יורדת על 4 ומפנקת אותי.
אני מסמל לה להכנס למקלחת ולהתקלח. כשהיא מסיימת אני מושיב אותה באמבטיה ומושך את חוט ייבוש בגדים. אני קושר לה את הידיים מאחורי הגב, מחבר מצבטים לפיטמות שלה וקושר את המצבטים בעזרת חוט דרך חוט ייבוש הבגדים כך שהפיטמות נמתחות היטב למעלה והיא חסרת אונים. אני משתין עליה ויוצא לבריכה. כשאני חוזר אחרי כמה שעות אני מוצא אותה בבריכה יושבת בשקט עם פחד בעיניים. מסתבר שכשלא הייתי נכנס אחד מאנשי המלון לבדוק את המיני בר והיא הייתה בשקט כדי שלא יכנס לאמבטיה והיא נורא חששה.
אני מחליט להשאיר אותה באמבטיה. בארוחת ערב אני מתפנק בהחלט ממטעמי המלון. אני לוקח צלחת וממלא אותה בסלט ביצים עם מיונז. השפחה שלי רגישה למיונז והוא יוצא בשלשול כמה דקות אחרי שהוא נכנס לפה. חזרתי לחדר אחרי שעצרתי בדרך לקפה תורכי. נכנסתי לאמבטיה וראיתי שהיא יושבת בתוך השתם שלי ממקודם מעורב בשתן טרי שלה. סגרתי את האמבטיה עם הפקק והאכלתי אותה בסלט. אחרי כמה רגעים שמעתי מהאמבטיה בכי חרישי - היא אמרה שהיא לא יכולה להתאפק ועומד לברוח לה. אמרתי לה שהיא הייתה צריכה לחשוב על זה קודם. היא אמרה שהיא תעשה הכל רק שאני אשחרר אותה לשבת בשירותים "כמו בן אדם". הסברתי לה שנכון לעכשיו לא מגיעות לה זכויות של בן אדם ומבחינתי יש לה מילת קוד.
היא ניסתה להתחנן להבטיח כל מיני דברים. אמרתי לה שהדבר היחיד שיגרום לי להתחרט זה שאני מביא חדר 5 עובדים ערבים מהמלון ושהם יעשו בה כרצונם במשך כל הלילה. היא הסתכלה עליי כמה שניות הנידה לשלילה עם הראש ואז פתאום נשמע רעש עדין ואחריו היא פשוט שלשלה את עצמה לדעת באמבטיה. סגרתי את האמבטיה וכיביתי את האור. תליתי על הדלת שלט של "נא לא להפריע" והלכתי לישון. בבוקר קמתי נכנסתי לאמבטיה והטלתי עליה שתן שוב. נתתי לה לשתות הרבה ושאלתי מה היא רוצה שאני אביא לה לארוחת בוקר. היא ביקשה טוסטים. שאלתי אותה אם אני שומע נכון והיא רוצה שוב סלט ביצים. היא הנידה את ראשה לשלילה. אמרתי לה שזה או זה או 5 עובדים והפעם ליום שלם. היא הנידה את ראשה לשלילה. חזרתי עם שתי קערות. אני חייב להגיד שזה לא היה במיוחד נעים לראות אותה מתרוקנת אחרי שתית הקערות. יצאתי לברכה וחזרתי בערב עם בחורה צעירה שהכרתי בבריכה. שכבתי איתה בקולות רמים ובסוף שלחתי אותה לחדר שלה. היא שמעה הכל מהמקלחת ושתקה. ביום א' בבוקר אחרי שהריטואל חזר על עצמו באתי לאמבטיה ואמרתי לה שנגמרה החופשה וחוזרים הביתה. ראיתי את הכאב שלה בעיניים. לחופש כזה אנחנו תמיד מחכים בכיליון עיניים. ארזתי את המזוודות שיחררתי אותה והיא התקלחה. בדרך החוצה לחדר קראתי לה. היא הסתובבה וסימנתי לה לגשת אליי. היא הלכה אליי בצעדים קטנים והתקרבה אליי. "הארכתי את החופשה עד יום א' הבא", אמרתי לה. וראיתי חיוך ענק עולה על השפתיים שלה. מאותו רגע ועד שחזרנו לגבול היא הייתה חופשייה לעשות כרצונה. העונג והשלווה השתלטו עלייה

כן....בטח. ומה היה בהמשך החלום?
סקיפר

קראתי שוב היום את הסיפור

סקיפר • 11 באוק׳ 2006
אני מתייחס לסיפור עצמו, כפי שנכתב.
אני מניח בצד את מה שאני מרגיש כלפי התאורים הגרפיים וההתנהגות כלפי האישה כי, כפי שאמרתם, זה עניין של טעם אישי אבל אני רוצה להעלות כמה נקודות עקרוניות.
בפנטזיה אין צורך בהסכמה והיא יכולה להיות כל דבר שרוצים כל עוד לא מנסים לממש אותה.
התאור של העובדים שנכנסים לחדר לבדוק מה קורה כשהיא קשורה בתוך האמבטיה וההליכה לבריכה למצוא מישהי כאשר היא בתוך הצרכים שלה לבדה באמבטיה מעל יממה, החלק האחרון שהיא שמחה לחופש מרגיש לי פתאום כמו חלקים מתאור של משהו שהיה במציאות.

איפה יש פה הדבר הבסיסי של "בהסכמה" לאורך כל הפוסט?
ההרגשה בפוסט אינה שהוא סיפר לה מה הוא מתכנן לעשות וביקש את הסכמתה מראש.
מצב כזה נוצר בהפתעה.
אני שואל את המלט ואדון1970 האם באמת הם חושבים שהוא שאל אותה מראש, הסביר לה שלא יתן לה אפשרות לחזור בה באיומים שיבוצע בה אונס קבוצתי ע"י הבדואים מסביב והיא הסכימה? נראה לכם?

מההתחלה אני רואה פה איומים על האישה באונס קבוצתי, במסירת לבדואי, האכלה שלה בחומרים משלשלים וקשירתה באמבטיה מלאה בצרכיה והשארתה לבד מעל ליממה, בלי שהיא יכולה לחזור בה.

המלט ואדון1970, עם כל הריגושים בבדסמ שאני מנסה להבין הדבר היחידי שקשה לי להבין אחרי קריאה חוזרת של הפוסט הזה היא איפה ההסכמה?
האם אני יכול להבין שלדעתכם ההסכמה היא מושג נזיל ואפשר לשחק בו?
אני חושב שהאפשרות לומר מילת בטחון ולהפסיק כל דבר הוא חלק מההבדל בין התעללות ובדסמ.
לפי תאור האיומים והפחד שלה ולפי התאור שעזב אותה יותר מיממה לא היתה לה אפשרות להפסיק.
אני חושב שמהות ההסכמה היא יכולת ההפסקה בכל זמן שהיא רוצה.

כשקראתי שנית את הסיפור וחשבתי אם הוא אמיתי עלתה בי הרגשה אחרת מההרגשה שאייקו סיפרה על ארוחת הערב וsweetslave ואיימי על הריגוש והכניעה.
חשבתי מה היה קורה אם עובד מלון היה נכנס כרגיל לבדוק והיה מוצא את האישה קשורה באמבטיה, מתבוססת בצרכיה והבעל מבלה בבריכה.
היינו קוראים ידיעה כזאת.
"עובד מלון בסיני חילץ את אישתו/חברתו של... , ששכבה קשורה מעל ליממה בתוך אמבטיה מלאה בצרכיה אחרי שבעלה/החבר האכיל אותה באיומים חומר שגרם לה לשילשול, קשר אותה ועזב אותה.
הבעל/החבר בילה בבריכה עם צעירה בזמן הארוע
האישה הועברה לשלטונות ישראל לצורך בדיקת הארוע.
גורמים בקהילת הבדסמ הישראלית טענו שמדובר בבדסמ במיטבו.
הם קראו להפסקת הגישה צרת המוחין של גורמים בציבור וטענו שהאישה ביקשה את הטיפול הזה."
prometheus​(שולט)
prometheus​(שולט) • 11 באוק׳ 2006
בהנחה (הלא מבוססת) שמדובר על מקרה אמיתי אז זה ממש לא SSC. אולי בהסכמה (הוא אמר שהיא יכולה להשתמש במילת בטחון) אבל גם זה מוטל בספק.
מה בטוח בלהשאיר אותה קשורה באמבטיה יום שלם? אם היא זזה יותר מידי והחבל התחיל ללחוץ על נקודה מסויימת? ועוד עם מצבטים על הפטמות, אני לא מבין גדול אבל זה לא מסוכן להשאיר מצבטים לכמה שעות? זרימת דם ודברים שוליים שכאלה...
וכליאה לפרקי זמן ממושכים, במקרה הזה כמעט יומיים והמגע האנושי היחיד בהם היה כמה רגעים קצרים שבהם הוא התעלל בה. זה לא בריא במיוחד לנפש, אז גם את השפוי איבדנו פה.
בכלל אני לא מאמין שזה יכל לקרות בלי שהוא ימצא אותה בוכה אחרי כמה שעות.
וכשהוא מביא בחורה אחרת לחדר, מה קורה אם דווקא שם היא נשברת (כמו שאיימי כתבה)? אם היא צועקת את מילת הבטחון באמצע הזיון? או ממש רגע לפני? במקרה הטוב הוא יפסיק וילך לשחרר אותה. וגם אז מה? הבחורה לא תבין מה קרה תלך אחריו ותראה מישהי קשורה באמבטיה בתוך הצרכים שלה?! והנה נשארה צלקת נפשית על בחורה שבכלל לא קשורה לBDSM שתברח משם כשהיא צורחת באמוק...

הלקח להבא: לפני כל סיפור עם אלמנטיים קיצוניים צריך לכתוב אם הוא פנטזיה או לא, זה היה מונע את רוב הבלבלת (כי לא סביר שזה קרה במציאות).
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 באוק׳ 2006
הסכמה היתה כאן, משום שהיתה לדמות בסיפור (אני מתקשה להאמין שזה יותר מפנטזיה) אפשרות להשתמש במילת בטחון. מעבר לכך, אין צורך שהיא תחזיק לו את היד ותגיד לו "זה בסדר" על כל אקט.

מה שכן, ההרגשה שלי היא שזו הסכמה מהסוג שיום אחד מתעוררים ממנה וטוענים שהיתה כאן התעללות. כמובן שאין שום דרך לדעת "מה קורה שם באמת" (וכאמור, לדעתי לא קרה כלום מזה באמת), אבל כפי שאנשים מסוימים יכולים לפרש את המאורעות כמשהו מאד מגרה עבור שני בני הזוג, אני קורא כאן מצב מאד מוכר של הסכמה למשהו והשארות בו למרות שהוא גורם לסבל ולא להנאה או ריגוש, מתוך פחד לאבד את הטוב שמתלווה אליו לצדו (המשך החופשה לדוגמה), או מתוך פחד להנטש בסיני... (היתה קסומה לגמרי ההתייחסות למקומיים כאל אנסים לעת מצוא).

הנטישה שלה בעודה קשורה היא מעשה מטופש ולא אחראי בעיניי. כל זוג יכול לבחור לו אילו סיכונים הוא מעוניין לקחת, וכל אחד מהצד יכול לומר שלדעתו אלו סיכונים גדולים מדי.
המלט
המלט • 11 באוק׳ 2006
אותי באופן אישי לא מענין כל כך אם זה קרה באמת או לא קרה באמת. הרבה יותר מענין
לראות איך אנשים שיש להם ענין בבדסמ, מתיחסים למשהו קצת שונה. וזה בדיוק מה שאמרה
AIKO, וזה כבר מתחיל להיות מביך כמה פעמים אני נדרש לדבריה הקצרים אך, מה לעשות,
הכל כך מדויקים. יש כאן איזושהי אשליה שמרחפת באויר, שבגלל שזה אתר בדסמי עם מסך
שחור ברקע, בחורה בגאג מצד שמאל ופרסומות למסיבות בדסמיות מדליקות מרצדות
מול העיניים, תהיה כאן איזושהי מתירנות כללית כלפי פנטזיות. אבל זה לא המצב - מה שקורה
הוא שמתארעת כאן דינמיקה חברתית משמימה וסטנדרטית - שהקו המנחה אותה הוא צורך
עז בהגדרות, כללים, חוקים, ומעל כל אלה, מיינסטרים - כדי להתחמם לאורו. כל מי שסוטה קצת,
וראוי לחזור על כך: כל מי שסוטה קצת, מיד הופך לסוטה הרבה, לאובייקט שבעצם יש בו צורך
עצום - כי הוא מחוץ לגדר, מחוץ למיינסטרים - ואז רבים מצביעים ואומרים: איחס. גועל נפש.
זה לא בדסמ, ובתוך כך להגן על ההשקפה שלך עוד קצת, על ידי שתתקוף את האחר והשונה.
וכך, דיון שהתחיל מתוך תיאור של סיטואציה בדסמית, דמיונית או לא, הופך עד מהרה
לעוד פרוטוקול וכחני ורועש, ואנשים צועקים אחד על השני בסימני קריאה משולשים ואנדרליינים.

נשים ואנשים - חיו, תנו לחיות. תיהנו, תנו להינות. אז הוא חלם את זה, נו, אז מה... רק הוא
חולם?
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 11 באוק׳ 2006
פייה כתב/ה:
Aiko כתב/ה:
אבל בדס"מ? עם כל אי הנעימות, הבדס"מ בסיפור לא נעלם מעיני. הייתה שליטה? הייתה. השפלה? הייתה. כליאה? כניעה? חוסר אונים? הסכמה הדדית של שני בוגרים? הרי לכם בדס"מ כהלכתו. כנראה לא מהסוג שאתם או אני היינו מיישמים, אבל היי, מי ביקש מאתנו?

הבעיה שלי עם הסיפור הזה היא שכשאני אומרת שאני עוסקת בבדסמ ורואה את עצמי כחלק מהעולם הזה,
אני לגמרי לא רואה את עצמי כחלק ממשהו שכולל להכריח מישהי תוך איומים באונס קבוצתי לאכול משהו שגורם לה לשלשל (רעיון מבחיל למדי), להשאיר אותה יומיים להתבוסס בצרכים שלה ולזנוח אותה לבדה יום שלם בחדר במלון זר.

ואם נצמד להגדרות של 'שפוי, בטוח ובהסכמה' - נכון שזה סובייקטיבי וזו דעתי בלבד,
אבל בעיני ה'שפוי' כאן חסר.
ולכן זה לא נכנס תחת ההגדרה שלי לבדסמ.

מסכימה עם הכל ובנוסף - לא בטוחה שזה נכנס גם תחת ההגדרה של בטוח מכיוון שאני לא חושבת שזה בטוח מבחינה רפואית להשאיר אדם יומיים בתוך הפרשות השלשול של עצמו. זה מקור אדיר לוירוסים ויצירת דלקות וכד'.