שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה.

Rendida
לפני 17 שנים • 11 באוק׳ 2006

תופעה.

Rendida • 11 באוק׳ 2006
התוודעתי לתופעה שלא הייתה מוכרת לי בתחילה, אך ידעתי שייתכן מאוד שהיא קיימת. לא ממש התעלמתי מכך, שייתכן שיש בקרבנו נערים/נערות בני פחות מ - 18 (באופן משמעותי, ואומר: 15/16) שמסתובבים כאן ומנהלים שיחות עם אנשים בוגרים מהם באופן משמעותי, הן בגיל והן מנטלית/נפשית/שכלית – שיחות אינטימיות עד כדי העברת פרטים בנוגע לניסיון המיני שלהם (אם בכלל היו כאלה) ובמקרה הגרוע יותר, מסירת פרטים אישיים כגון: שמות, מספרי טלפון שידועים כמועדים לפורענות.
ובכן, זה אכן קיים והם אכן כאן.
בפורומים, בצ'אט. משוטטים, קוראים, נחשפים לחומרים שלעניות דעתי לא מתאימה לכל אחד ובטח שלא למסגרת הגילאים הללו.

החמור יותר שישנם אנשים שאף מודעים לכך, אך לא עשו דבר בנידון.
לא יידעו על כך את מנהל האתר, שלו כן יש את היכולת לחסום/להרחיק/להשעות או לבצע כל פעולה מונעת אחרת.
יתרה מכך, הם שיתפו ומשתפים פעולה עם הנערים הללו ומותירים להם להיחשף עוד ועוד..
אומנם דעתי נחרצת בנושא, אך עדיין התחבטתי ביני לבין עצמי.
עד לאן מגיעה חובתנו כקהילה לפעול בנושאים מסוג זה או חובתנו המוסרית כאינדיבידואל שנחשף למידע מסוג זה ?
לפניי ידעו רבים אחרים, אך לא עשו דבר.
נניח שגם אם ניידע את בעל האתר על אותם נערים ונערות שנמצאים כאן, ואם אכן הם יושעו מהאתר, כיום יש המון דרכים למצוא את דרך החזרה לכאן והפעם.. הם יידעו להימנע מליידע על הימצאותם כאן.
אופציה אחרת היא לחפש אתר חלופי אחר, שלא תמיד יש בהם אנשים טובים שנכונים לעזור, ואף יהיו פגיעים יותר לפול למניפולציות של חיות אדם.

אז מה בעצם כן נכון לעשות?
אישית, מוסרית – אני לא שקטה בנוגע לכך.
אני אשמח לדעת מה עמדתכם בנושא ולפעול בהתאם.

חג שמח ולילה טוב.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 11 באוק׳ 2006
אומר את דעתי האישית,

את יכולה ללכת ולספר לבעל האתר, שימהר ויחסום את אותו/ה משתמש/ת, שימהרו לחזור לפה בניק שונה בו הם לא יגלו לאיש את גילם האמיתי, לא יהיה אפשרי להגן עליהם כי לא ידעו שהם פה, ובסופו של דבר תחשפי אותם לסכנה הרבה יותר גדולה מזו שאורבת להם כשיודעים מי הם, ושומרים עליהם.

אני יודעת על כמה צעירים וצעירות שמסתובבים כאן וגילם מתחת ל-18. אני מעדיפה אותם כאן מאשר באמפריית הקטינות של אדון האור לדוגמה, שם ללא ספק הם יקבלו את כל התשובות מהניסיון שהם ייצברו בפועל.

הצעירים שאני מכירה מתייעצים עם אנשים בקהילה הזו. זה מונע מהם מלהיפגע ככל שניתן למנוע את זה.
קליבר​(שולט)

על קטינים ואחרים .

קליבר​(שולט) • 11 באוק׳ 2006
א. בטוח יש כאן כאלה שלא אמורים להיות פה . אין שום מנגנון יעיל שיכול למנוע את זה כרגע .
מבחינת קיום יחסי מין , אם ידוע לך או לא , גיל ההסכמה הורד ל-16 כך שקיום יחסי מין עם אדם שמלאו לו 16 שנים כאשר אין יחסי מרות ( מדריך , מורה מעביד וכד' ) בעקרון מותר , לטעמי זה לא מוסרי , אבל אני לא המחוקק , השופט והמוציא לפועל
ב. יש תופעה גרועה יותר של כפולי הניקים , שמתעתעים באנשים , הם הרבה יותר גרועים, וכשמגלים אותם , התירוצים .. חבל לך על הזמן , קומדיה דל ארטה .
huan
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
huan • 12 באוק׳ 2006
אני מסכים עם השליטה......במידה ואני יודע על מישהו שהוא מתחת לגיל 18 ואני אדווח על כך לכלובי הוא פשוט יחזור בניק אחר או ילך למקומות הרבה יותר גרועים שם יקבלו אותו בידיים פתוחות....מעבר לזה שבמידה ואני מודע לקיומו אני יכול לנסות לייעץ ולעזור לו...מה שאני אל אוכל לעשות במידה וימחקו אותו והוא יחליף ניק.

עם הכלוב היה האתר היחיד של הקהילה ולא היתה אפשרות לניקים כפולים או להירשם מחדש אחרי מחיקה אז זה היה אחרת לגמרי......למרות שאני החזקתי ועדיין מחזיק בעדה שגיל הוא סהכ מספר ויש אנשים בני 30 ו40 שמבחינת ההתפתחות השיכלית והרגשית אינם מגיעים לקרסוליים של אותם בני 15-16....אבל זו רק דעתי וכומובן שאפשר להגיב לי בטיעון של "בממוצע זה לא כך".
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
תפעלי על פי הערכים והשיקולים שלך.
אל תתנהגי על פי תכתיבי קהילה כי אין כזה בנמצא.
את לא מחוייבת לדבר מלבד לעצמך ולמצפונך.

העצות שנתנו לך לפניי (חואן, השליטה, קליבר) - אני מסכים איתן.

icon_biggrin.gif

.
Rendida
Rendida • 12 באוק׳ 2006
בוקר טוב.

רק רציתי להבהיר שאין לי שום כוונה לפעול עפ"י תכתיבי הקהילה (אם יש כאלו).
אני לא נמצאת כאן רוב הזמן, אבל מהמעט שאני כן כאן, אכפת לי לדעת את עמדתה של הקהילה כגוף או/ו את עמדתכם האישית בנושא בפרט.

אני אשמח להתייחס לעוד נקודה אחת או שתיים.
גם כאן ישנם אנשים עם כוונות "לא תמימות" (בלשון המעטה), אז מה בעצם כן ניתן לעשות על מנת לצמצם את אפשרות הפגיעה בהם, מאחר ולדעתכם הפתרון הוא לא להשעות אותם מהאתר?
כן לתת להם להתרועע כאן? כן לתת להם לספוג את האווירה המאוד מיוחדת הזאת, אך מאידך יכולה להיות מסוכנת לא פחות עבורם?

המשך יום טוב.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אחת השיטות הטובות ביותר שאני למדתי היא במקרה ובצ'אט אני נתקל באדם המתחיל לחשוף את עצמו, אני עוצר אותו, ומזהיר אותו מסכנת החשיפה המיותרת.
דבר שני הוא להפנות דם צעיר ל'אלפוני' המצוין, שם יוכלו ללמוד מחומר תיאורטי שכתבו אנשי הקהילה.
כמו שאני למדתי על פטישים ובדסמ מחומר תיאורטי כמה שנים ואז התחלתי להתנסות, כך נראה לי שצעירים מגילי כשהתחלתי צריכים ללמוד, ולא להתפתות לקפוץ לסשנים שיכולים להוביל לפגיעות קשות בהתחלת הדרך המינית שלהם.

עמק
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
Mirage כתב/ה:

גם כאן ישנם אנשים עם כוונות "לא תמימות" (בלשון המעטה), אז מה בעצם כן ניתן לעשות על מנת לצמצם את אפשרות הפגיעה בהם, מאחר ולדעתכם הפתרון הוא לא להשעות אותם מהאתר?
כן לתת להם להתרועע כאן? כן לתת להם לספוג את האווירה המאוד מיוחדת הזאת, אך מאידך יכולה להיות מסוכנת לא פחות עבורם?

הפיתרון הוא הסברה, ושוב הסברה, ותמיכה.

אין לי ילדים, אבל מחברות שיש להן ילדים אני יודעת, שממש ממש קשה למנוע ממתבגר לעשות כרצונו. אפשר לדבר איתו, להסביר לו, להזהיר מפני כל הסכנות, הורים לפעמים אפילו מענישים, ואחרי הכול, או שהמתבגר מקשיב לדעת מבוגרים ממנו, או שבדרך כלל, הוא עושה כרצונו, לא מספר לאיש ונכווה בדרך.

אני מעדיפה שמי שהם מתחת לגיל 18 ומסתובבים פה ידעו שהם יכולים לפנות ולהתייעץ כשהם צריכים, ולא יאלצו להסתובב פה במחתרת, לטעות, להיכנע להורמונים שמשתוללים אצלהם - להיפגש עם אנשים שעשויים להיות מסוכנים להם ולהיפגע.

הדרך היחידה להגן עליהם היא בכך שהם ידעו שהם יקבלו תשובות אמיתיות לכל שאלה שלהם.

ויותר מזה, לחלק גדול מהאנשים פה יש ילדים בעצמם. רוב האנשים פה לא יעלו על הדעת סשנים עם הקטינים שמסתובבים פה. רובם, ממש כמוך, ברוב המקרים יזדעזעו מהרעיון וינסו להסביר ולסייע ולא ינצלו את הגיל הצעיר.
Inside your head
Inside your head • 12 באוק׳ 2006
החשיפה לא תגביר בהם את היצר הקיים ו"תדחוף" אותם לתוך ההתנסות?
לי זה נראה כמו תבנית "אפקט הדומינו".
ברגע שמתירים עוד קצת ועוד זה מתגלגל ומעצים את התחושות ואת הרצון לממש את מה שהופנם תיאורתית.
תחילה הם ישוטטו כאן ויחשפו למידע בפורומים, מהר מאוד הם יעברו לשיחות אחד על אחד בצ'אט או בתכתובת בהודעות פרטיות, מהר מאוד הם ימצאו את עצמם מסייברים להנאתם (כי זה מגביר את הריגוש), מסנג'ר (אם יש), טלפון.. פגישה גורלית!
כשאני אומרת גורלית, זו פגישה שתשנה אותם לטוב או לרע . או שהם יחוו מפגש מדהים, משכיל ומלמד או שבסינאריו הגרוע ביותר יהיו קורבן לנוכלות ונבלות.
בגדול, אני לא רואה כאן פתרון חד-משמעי.
יושעו מהאתר? יפנו לאחר או ימצאו את דרכם חזרה לכאן, כמו שכבר נאמר, בכינוי אחר אך עם דיסקרטיות מועצמת.
יתנו להם להחשף? מה שתיארתי למעלה.
מהפח אל הפחת.
בשורה התחתונה - אין הרבה מה לעשות. כל מה שנותר זה לפעול עפ"י מה שמכתיב צו הלב/מוסריות.
השולט אור​(שולט)

ברווזונת

השולט אור​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
1. לצערי נוכלים יש בכל מקום.

2. בנוגע לחשיפה - יש כל כך הרבה אתרים שלא מדברים בהם אלא מראים עשרות סרטים שמגרים את הייצר הרבה יותר מאשר השיחות פה, שאני לא רואה איך אפשר למנוע את החשיפה האמורה.

ואם נראה לרגע כאילו אני מעודדת קטינים לגלוש פה - אז אני לא. ממש לא.
גם אני התחלחלתי בהתחלה כששמעתי שקטינים גולשים פה. אני מאמינה שדרושה בגרות מנטאלית ומינית לפני שמתחילים עם בדסמ. אבל אני תמיד מעדיפה לדעת על דברים ולהיות מסוגלת לעזור ולמנוע סכנה אפשרית.

סילוקם של קטינים שיודעים עליהם מהאתר הזה כמוה כטמינת הראש בחול. הם יחזרו, לא יספרו, ויהיו בסכנה הרבה יותר גדולה.

ויאללה, נדמה לי שאמרתי את כל מה שיש לי להגיד בנושא. אז זהו icon_smile.gif