ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתי בקשות לרגל העידן החדש!!!

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 12 באפר׳ 2003

שתי בקשות לרגל העידן החדש!!!

אם לא שמתם לב, אנחנו בפיתחו של עידן חדש. המיפגשים של הפורומים השונים, המועדון ומסיבות הקהילה, גרמו לרבים מאיתנו לצאת מאחורי מסך המחשב אל המציאות.

תם עידן הקהילה הוירטואלית ונפתח עידן הקהילה המציאותית, עידן שבו ניפגשים הרבה יותר בקלות וקשה הרבה יותר להסתיר את הפנטזיות הבדס"מיות שלנו ולהסתתר מאחורי מסך המחשב.
ולרגל העידן החדש שתי בקשות.

1. כל עבד אשר מעוניין שמלכות אשר מחפשות עבדים חדשים, תשמנה לב אליו, מתבקש להשקיע בבניית פרופיל המשתמש שלו ולכלול: גיל גובה מצב משפחתי ופרטים אשר יגרמו לנו לפנות אליו. כן כן כן למי שלא יודע גם מלכות פונות לעבדים ולא מחכות שרק אתם תפנו אלינו.

2. אם מישהו מכם הכותבים או הקוראים, מגיע למועדון באחד מימי החמישי (אני בדרך כלל כן), השקיעו קצת מאמץ וחפשו דמויות מוכרות. אם אני שם אפשר לחפש אותי ולומר: "שלום למכשפה אני XXX" ואני אשמח להכיר לכם עוד כמה אנשים.

נ.ב
מומלץ גם לשפחות, אדונים ומלכותicon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 12 באפר׳ 2003

רעיון נפלא

DomDomina​(שולט) • 12 באפר׳ 2003
ממש מסכים איתך.
אני כבר כתבתי על זה באחד הפורומים:חברים לא להתבייש,לגשת להציג את עצמכם,אנחנו לא נושכים.
ואנחנו אישית כבר הכרנו כמה חברים שניגשו והציגו את עצמם queen.gif whip.gif
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 21 שנים • 22 באפר׳ 2003

זיהוי

איך נזהה אותם.
הרי בניגוד אליכם הרבה אנשים מהקהילה לא רוצים להראות שום
תמונות שלהם ולכן קשה לזהות אותם. בעניין אחר אני סקרן בפעם הראשונה שהגעתם למועדון לא הייתם נורא לחוצים. לא קרה שהתלבטתם שעות ארוכות אם להגיע לא להגיע, מה אם חברים יראו אותי וכו... טוב בכל מקרה חג חירות לעזעל עבדות שמח עד שארה אתכם.