ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיתון הבוקר

bdsmaster
לפני 17 שנים • 14 באוק׳ 2006

עיתון הבוקר

bdsmaster • 14 באוק׳ 2006
שנים נהגתי לקרוא חדשות על הבוקר מול האינטרנט. באחד הכנסים האחרונים שלקחתי בהם חלק הציעו לי לעשות מנוי יומי לעיתון. הרעיון קרץ לי והחלטתי לקחת חודש ניסיון. מאז החיים, אני חייב להודות, יפים יותר.
כל בוקר מאופיין אצלי בריטואל קבוע - לגימת קפה במרפסת וקבלת מציצה רגועה תוך כדי הקפה.
מאז שהתחיל העיתון להגיע לדלת בבוקר נוספה פעולה חדשה והיא הקראת החדשות. שלשום החלטתי לנסות לשלב את שתי הפעולות - מציצה והקראת החדשות והדבר אכן משעשע. הפה שלה מנסה להתרגל לחידוש ולשילוב של שתי הפעולות ואני מבסוט. ממליץ לכולם לנסות
ginger
ginger • 14 באוק׳ 2006
ניסויים בבעלי חיים ??
לא בבית סיפרי.

ג'ינג'ר.
Toxic Princess
Toxic Princess • 14 באוק׳ 2006
icon_eek.gif icon_eek.gif
תנו לשפחות לחיות!!!
llulu​(נשלטת)

שילוב

llulu​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2006
מענין מאוד
sssssss
sssssss • 14 באוק׳ 2006
בהנחה שהעיקר כאן הוא הריטואל החדש שאימצת לך וככזה הוא נשמע חביב שלא כמנהגי אני אטפל דווקא לתפל: המנוי היומי שעשית ושהחליף את חדשות האינטרנט: בעצם אתה קורה כל בוקר את החדשות של אתמול ואת החדשות לייב אתה מפסיד. זה כל היתרון של הרשת, עידכונים און ליין. ככה שמבחינה זאת אני לא מצליח להבין למה בכלל לעשות מנוי לעיתון יומי שמסכם את יום האתמול כשיש אינטרנט עדכני, חי ונושם בבית? פשוט אין בזה שום הגיון.
מה עוד, שאת המציצה והקפה יכולת לקבל גם מול המחשב...תהליך הקריאה היה אולי מורכב קצת יותר, אבל כמי שמוצא בכך שעשוע לא נראה לי שהיית מוטרד מכך... icon_wink.gif
bdsmaster

נענש יקר

bdsmaster • 14 באוק׳ 2006
אני טיפוס של פעם. נים לקח לי לוותר על פטיפון ולעבור ל CD. אתה שוכח את אלמנט "הנשמה" שיש בדברים. וגם עומק הידיעות בעיתון לרוב עולה על העדכונים באינטרנט.
עינבר

Re: נענש יקר

עינבר • 14 באוק׳ 2006
bdsmaster כתב/ה:
עומק .

עומק הידיעות, עומק הגרון. זה הכי חשוב.