צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדיחה היומית

cיגי
לפני 10 שנים • 7 בדצמ׳ 2013

בייבי גול...

cיגי • 7 בדצמ׳ 2013
אחד הלך לחנות סקס כדי לקנות בייבי דול סקסי לאשתו. הוא ראה כמה אפשרויות, מ-100 ועד 500 ש"ח, וגילה שככל שהבגד שקוף יותר הוא יקר יותר. הבעל החליט ללכת על הבגד הכי יקר בחנות ושילם 500 ש"ח. הוא רץ הביתה לאשתו, נתן לה את המתנה וביקש ממנה שתעלה לחדר השינה למדוד אותה ולהראות לו.
האשה עלתה למעלה וגילתה שהבייבי דול שקוף לחלוטין. לפתע עלה רעיון במוחה. "זה ממילא שקוף", חשבה, "בעלי לא ישים לב אם אגיד לו שלבשתי, אבל בעצם אבוא אליו עירומה. כך אוכל להחזיר מחר את הבגד לחנות, ולקחת לעצמי החזר של 500 ש"ח.."
כך יוצאת האשה אל החלק העליון של המדרגות, ועושה פוזה סקסית לבעלה:
"נו, מה דעתך?"
"לעזאזל!" רוטן הבעל, "זה לא היה מקומט כל כך בחנות!"
cיגי
לפני 10 שנים • 11 בדצמ׳ 2013

הצייד והדוב....

cיגי • 11 בדצמ׳ 2013
צייד ותיק ומנוסה מחליט שהוא רוצה להכניס קצת פלפל לציד שלו ויוצא לצוד דב, כשהוא משתמש ברובה בעל קליבר קטן ביותר. הוא רואה דב ביער, מכוון, יורה - והדוב נעלם.
הצייד מגיע למקום שבו ראה את הדוב, ולא מוצא כלום. פתאום הוא מרגיש טפיחה על השכם. הוא מסתובב ורואה מולו גריזלי ענק, בגובה שניים וחצי מטר. הגריזלי אומר לו: "אתה ממש חוצפן. באמת חשבת שתוכל להרוג אותי עם רובה הקפצונים הזה? אני נותן לך כרגע שתי אפשרויות: או שאני טורף אותך כרגע, או שאתה מוריד את המכנסיים ומקבל את זה כמו גבר. מה אתה בוחר?". הצייד בוחר לחיות, מוריד את מכנסיו והדוב עושה את מה שעושה.
הצייד הולך חזרה למכוניתו ומתחיל להתעצבן. כשהוא מגיע למכונית הדם כבר עולה לו לראש. הוא לוקח את רובה הציד הרגיל שלו וחוזר ליער, במטרה להרוג את הדוב. הוא רואה אותו בקרחת יער, מכוון, יורה - והדוב נעלם.
הצייד מגיע לקרחת היער, ושוב לא מוצא כלום. שוב הוא מרגיש טפיחה על השכם. "אתה מתחיל להרגיז אותי באמת", הגריזלי אומר לו, "הפעם, או שאני קורע אותך לגזרים, או שאתה מוריד את המכנסים, והפעם אני והחברים שלי באים עליך". לצייד אין ברירה, הוא מוריד את המכנסיים...
כשהוא חוזר לרכב שלו, הוא כבר מטורף מזעם. הוא לוקח את רובה הפילים, חוזר ליער, רואה את הדוב, יורה והדוב נעלם. הצייד מגיע למקום שבו הוא הבחין בדוב - ושוב הדוב איננו. ואז הוא מרגיש טפיחה על הכתף. "תגיד את האמת", אומר לו הדוב, "אתה לא פה באמת בשביל לצוד, נכון?".
דוב הקוטב​(שולט)
לפני 10 שנים • 11 בדצמ׳ 2013

Re: הצייד והדוב....

דוב הקוטב​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2013
בודקת אפשרויות כתב/ה:
צייד ותיק ומנוסה מחליט שהוא רוצה להכניס קצת פלפל לציד שלו ויוצא לצוד דב, כשהוא משתמש ברובה בעל קליבר קטן ביותר. הוא רואה דב ביער, מכוון, יורה - והדוב נעלם.
הצייד מגיע למקום שבו ראה את הדוב, ולא מוצא כלום. פתאום הוא מרגיש טפיחה על השכם. הוא מסתובב ורואה מולו גריזלי ענק, בגובה שניים וחצי מטר. הגריזלי אומר לו: "אתה ממש חוצפן. באמת חשבת שתוכל להרוג אותי עם רובה הקפצונים הזה? אני נותן לך כרגע שתי אפשרויות: או שאני טורף אותך כרגע, או שאתה מוריד את המכנסיים ומקבל את זה כמו גבר. מה אתה בוחר?". הצייד בוחר לחיות, מוריד את מכנסיו והדוב עושה את מה שעושה.
הצייד הולך חזרה למכוניתו ומתחיל להתעצבן. כשהוא מגיע למכונית הדם כבר עולה לו לראש. הוא לוקח את רובה הציד הרגיל שלו וחוזר ליער, במטרה להרוג את הדוב. הוא רואה אותו בקרחת יער, מכוון, יורה - והדוב נעלם.
הצייד מגיע לקרחת היער, ושוב לא מוצא כלום. שוב הוא מרגיש טפיחה על השכם. "אתה מתחיל להרגיז אותי באמת", הגריזלי אומר לו, "הפעם, או שאני קורע אותך לגזרים, או שאתה מוריד את המכנסים, והפעם אני והחברים שלי באים עליך". לצייד אין ברירה, הוא מוריד את המכנסיים...
כשהוא חוזר לרכב שלו, הוא כבר מטורף מזעם. הוא לוקח את רובה הפילים, חוזר ליער, רואה את הדוב, יורה והדוב נעלם. הצייד מגיע למקום שבו הוא הבחין בדוב - ושוב הדוב איננו. ואז הוא מרגיש טפיחה על הכתף. "תגיד את האמת", אומר לו הדוב, "אתה לא פה באמת בשביל לצוד, נכון?".

מסקנה - לא להתעסק עם דובים (:
cיגי
לפני 10 שנים • 12 בדצמ׳ 2013

סקס זאת עבודה?

cיגי • 12 בדצמ׳ 2013
אדם מצא עצמו תוהה אם קיום יחסי מין בשבת זהו חטא, משום שלא היה בטוח אם יחסי מין נחשבים כעבודה או כשעשוע.
הוא מחליט ללכת ולשאול את הכומר המקומי, אולי יוכל לתת לו את התשובה.
לאחר שהגיע והתייעץ, הכומר אומר לו: "בני, לאחר שחיפשתי עבורך בברית החדשה, אני משוכנע כי יחסי מין נחשבים בגדר עבודה, ואינם מותרים ביום קדוש."
אך האיש חושב לו: "מה יודע כומר על סקס?" ומחליט ללכת לכומר פרוטסנטי, שלו מותר להתחתן ולקיים יחסים, ולשאול לדעתו.
הוא מתייעץ עם הכומר הפרוטסטנטי, והלה אמר לו כך: "יחסי מין הם עבודה ולכן לא מותר ביום שבת!"
מאוכזב מהתשובה, האיש מחפש את הסמכות העליונה, אדם עם גישה לאלפי שנות מסורת וידע או במילים אחרות - רבי.
הוא הולך לרבי ושואל את אותה השאלה ששאל את הכמרים. הרב שוקל את השאלה, ואז אומר לו: "בני, יחסי מין הם בהחלט שעשוע ולא עבודה."
משתומם האיש: "כיצד אתה כה בטוח כאשר רבים אחרים אמרו לי כי סקס זה עבודה?"
ענה לו הרבי בעדינות: "בני, אם סקס היה עבודה, אשתי הייתה משאירה גם את זה לעוזרת...".
א-דום​(שולט)
לפני 10 שנים • 13 בדצמ׳ 2013

Re: בדיחה מהביצה

א-דום​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2013
godisafemale כתב/ה:

בדיחה מהביצה השובינסטית...

אותי זה לא מצחיק!

ואני יודעת לצחוק והרבה...............!

מבדיחות כאלה קטנות ומשעשעות לכאורה מתעצבת לה תודעה חברתית של זילות במעמד האישה.

וכאישה בת 40 (כמעט) אני מודיעה לך שאין בדיחות על גברים- ולמה? כי הכל נכון.

את טועה בגדול. בדיחות שוביניסטיות אינן הופכות את המספר והנהנה מהן לשוביניסט. מי שלא נהנה מבדיחה כי שוביניסטית\פמיניסטית\סוציאליסטית... פשוט חסר חוש הומור. אני למשל נהנה מבדיחות שוביניסטיות ופמיניסטיות כאחד. והנה כמה בדיחות פמיניסטיות: אלוהים קראה לאדם וחווה ואמרה להם יש לי שתי מתנות לתת לכם אחת לכל אחד. הראשונה זה בולבול שאפשר לזיין איתו, ולהשתין בעמידה. אדם התלהב כל כך ואמר... בבקשה תני לי את זה בבקשה בבקשה נו בבקשה... הביטה אלוהים אל חווה וחווה אמרה: נו בסדר תני לו. אדם היה מבסוט, שיחק איתו ליטף אותו כתב איתו בפיפי רץ מגבעה לגבעה... אמרה חווה לאלוהים מה המתנה השנייה? ענתה אלוהים: מולטי אורגזמה. בדיחה נוספת- איך מתאבד שוביניסט? קופץ מהאגו לאייקיו.
רז78{מלאך שחור}
לפני 10 שנים • 13 בדצמ׳ 2013

בהחלט בדיחות המתאימות להיום :)

רז78{מלאך שחור} • 13 בדצמ׳ 2013
שלחו לי במייל אז הנה icon_smile.gif

*כל כך קר בחוץ שנכנסתי למקרר כדי להתחמם קצת...
*הרוחות חזקות כל כך שראיתי בלון בוכה שעף לו הילד
*הדלקתי את הדוד. הבערתי את האח. בקצב הזה לא יישארו לי קרובי משפחה.
*כל כך קר בחוץ, שראיתי מתנחל נועל סנדלים עם גרביים!
*מרוב שקר בחוץ ראיתי שני טכנאים של yes מחבקים טכנאי של hot:-)
*מרוב שקר בחוץ יתוש בא אלי "עזוב שכח מה שהיה בקיץ תן להיכנס אל הבית..."
*מרוב שקר בחוץ כשיצאתי לזרוק את הזבל, יצא חתול מהפח ואמר לי "מה אתה דפוק תסגור ..."
*כל כך קר שבחוץ שכשבאתי לפתוח את הדלת של המקפיא העוף החזיק את הדלת מבפנים..
cיגי
לפני 10 שנים • 14 בדצמ׳ 2013

כיצד מכינים כפפות

cיגי • 14 בדצמ׳ 2013
פטציינטית זקנה הגיעה לרופא שינים והיתה מאוד עצבנית מהטיפול שעלול להכאיב
החליט הרופא להרגיע אותה עם בדיחה קטנה בזמן שלבש את כפפות הגומי לידיו.
את יודעת איך מיצרים אותם? שאל הרופא
לא , ענתה הזקנה
בקנדה יש מפעל עם מיכל ענק של לטקס רותח והעובדים עם מידות ידיים מכול הגדלים טובלים את ידיהם ממתינים שיתייבש מורידים וזורקים לקופסא.
שקט דממה הזקנה לא צחקה...
לפתע לאחר שהרופא התחיל בקדיחה החלה הזקנה לצחוק,
מה את צוחקת? שאל הרופא
אני רק חושבת איך מכינים את הקונדום...
cיגי
לפני 10 שנים • 15 בדצמ׳ 2013

לנקות את הארובה

cיגי • 15 בדצמ׳ 2013
ערס אחד מלווה את אשתו לחדר הלידה. בסיום הלידה יוצאת אליו האחות ואומרת: "מזל טוב! אשתך ילדה כעת שלישיית בנים גדולים!"
"לא פלא", מחייך הבחור בגאווה, "אחרי הכל יש לי איבר בגודל של ארובה!"
"אז אולי כדאי שתנקה את הארובה מהפיח", פלטה האחות, "כי שלושת הילדים יצאו שחורים"...
A v​(שולט)
לפני 10 שנים • 15 בדצמ׳ 2013

Re: כיצד מכינים כפפות

A v​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2013
בודקת אפשרויות כתב/ה:
פטציינטית זקנה הגיעה לרופא שינים והיתה מאוד עצבנית מהטיפול שעלול להכאיב
החליט הרופא להרגיע אותה עם בדיחה קטנה בזמן שלבש את כפפות הגומי לידיו.
את יודעת איך מיצרים אותם? שאל הרופא
לא , ענתה הזקנה
בקנדה יש מפעל עם מיכל ענק של לטקס רותח והעובדים עם מידות ידיים מכול הגדלים טובלים את ידיהם ממתינים שיתייבש מורידים וזורקים לקופסא.
שקט דממה הזקנה לא צחקה...
לפתע לאחר שהרופא התחיל בקדיחה החלה הזקנה לצחוק,
מה את צוחקת? שאל הרופא
אני רק חושבת איך מכינים את הקונדום...

בודקת את מבריקה לאחרונה..
שחארזאד
לפני 10 שנים • 18 בדצמ׳ 2013
שחארזאד • 18 בדצמ׳ 2013
קיבלתי באי מייל

"אהובים שלי,שנילקחו"

אלוקים יקר שלי!

בזמן האחרון לקחת ממני את הרב האהוב עלי. הרב עובדיה.

את הזמר האהוב עלי. אריק איינשטיין.

את השחקן האהוב עלי. פול ווקר.

ועכשיו הבדרן האהוב עלי. ספי ריבלין.

רק רציתי שתדע שהח"כ האהוב עלי הוא אחמד טיבי