אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדיחה היומית

cיגי
לפני 10 שנים • 4 בינו׳ 2014

זה לא בנהלים

cיגי • 4 בינו׳ 2014
כבאי בא לאשתו, ואומר לה אני רוצה שנאמץ במיטה את הנהלים של התרגולת כמו בתחנת הכיבוי: שריקה ראשונה מתלבשים, שריקה שנייה מחליפים בגדים, שריקה שלישית הולכים לאוטו, שריקה רביעית עולים על האוטו.

האישה הסכימה, והם החליטו לנסות מיד את השיטה החדשה.

הוא לקח משרוקית ושרק פעם ראשונה, שניהם הורידו בגדים, הוא שרק פעם נוספת והם עלו למיטה. שריקה שלישית והם התחילו לעשות סקס.

פתאום באמצע האקט האישה שורקת. אז בעלה שואל אותה "זה לא בתרגולת, מה קרה?"

האישה ענתה: "אני מפעילה נוהל חירום, האש מתגברת אבל הצינור קצר מדי!"
cיגי
לפני 10 שנים • 5 בינו׳ 2014

מחשב....זכר או נקבה?

cיגי • 5 בינו׳ 2014
מורה לעברית ניסתה להסביר לכיתה שבעברית בשונה מאנגלית, שמות עצם יכולים להיות זכר או נקבה.
לדוגמא:
house בעברית זה בית, זכר.
Plate זה צלחת, נקבה.
תלמיד אחד שאל: מחשב זה זכר או נקבה?
במקום לומר להם את התשובה, חילקה אותם המורה ל 2 קבוצות, גברים ונשים , וביקשה מהם להחליט האם מחשב זה זכר או נקבה. בנוסף כל קבוצה הייתה צריכה למנות 4 נימוקים לבחירתם.

הגברים החליטו שמחשב זה נקבה וסיבותיהם היו:
1. אף אחד חוץ ממי שיצר אותם, לא מבין את ההגיון הפנימי שלהם.
2. שפת האם שבאמצעותה הם מתקשרים עם מחשבים נוספים, ברורה רק להם.
3. הטעות הכי קטנה שנעשית להם, נשמרת בזיכרון לטווח ארוך, ובזמן המתאים נשלפת מיד.
4. ברגע שאתה מתחייב למחשב אחד, אתה מבזבז את כל כספך על אביזרים עבורו.

הקבוצה הנשית טענה שמחשב צריך להחשב כזכר. סיבותיהן היו:
1. בכדי לעשות כל דבר איתם, עלייך להדליק אותם קודם.
2. יש להם המון מידע, אבל הם עדיין אינם יכולים לחשוב לבדם.
3. הם אמורים לעזור לך לפתור בעיות, אבל רוב הזמן הם הבעיות בעצמם.
4. ברגע שאתה מתחייב לאחד, אתה מבין שאם היית מחכה עוד קצת, היית מוצא דגם טוב יותר.

הנשים ניצחו!!!
cיגי
לפני 10 שנים • 7 בינו׳ 2014

גורי מטוסים

cיגי • 7 בינו׳ 2014
ילד חמוד טס עם אמו בטיסת אל על לחו"ל.

פתאום פונה הילד לאמא שלו ושואל:
"אמא, אם לאמהות יש ילדים, לכלבים גדולים יש גורי כלבים ולחתולים גדולים יש גורי חתולים...
...למה למטוסים גדולים אין גורי מטוסים?"
האמא, שלא מצליחה למצוא תשובה הולמת, שולחת את הילד לשאול את הדיילת.
הילד עוצר דיילת מזדמנת ושואל אותה:
"סליחה גברת, יש לי שאלה - אם לאמהות יש ילדים, לכלבים גדולים יש גורי כלבים ולחתולים גדולים יש גורי חתולים, למה למטוסים גדולים אין גורי מטוסים?"
הדיילת מסתכלת על הילד, חושבת קצת, ושואלת אותו:
"תגיד חמוד, אמא אמרה לך לשאול אותי את השאלה הזאת?"
"כן", עונה הקטן בגילוי לב
"אז הסיבה שלמטוסים גדולים אין גורי מטוסים היא ש'אל-על' תמיד יוצאת בזמן...
...ועכשיו תבקש מאמא להסביר לך את זה"!
cיגי

צירוף מקרים

cיגי • 7 בינו׳ 2014
גבר נכנס לפאב ומתיישב ליד אישה.הוא מזמין כוס שמפניה והאישה אומרת לו:מה דעתך על זה, גם אני הזמנתי כוס
שמפניה...הגבר אומר לה:""איזה צירוף מקרים...""
בשבילי זה יום מיוחד ואני חוגג...
האישה אומרת לו:גם לי זהו יום מיוחד וגם אני חוגגת...
הגבר שואל אותה: מה את חוגגת???
האישה אומרת : בעלי ואני מנסים המון זמן להביא ילד והיום התבשרתי שאני בהריון...
הגבר אומר לה: ""איזה צירוף מקרים... ""אני בעל חוות תרנגולות, וכמה שנים שכל התרנגולות בחווה לא היו פוריות, והיום כולן הטילו ביצים פוריות...
האישה אומרת : ואיך פתאום כל התרנגולות
פוריות???
הגבר אומר : אני השתמשתי בתרנגול אחר....
האישה מחייכת ואומרת לו : """ איזה צירוף מקרים...
cיגי

כומר סלחן

cיגי • 7 בינו׳ 2014
איש אחד נכנס לפנות ערב לכנסיה וניגש לתא הוידויים: "סלח לי אבי כי חטאתי", הוא אומר.
"מה חטאך בני ?" שאל הכומר.
"לפני כחודש הייתי בספרייה עד לשעת הסגירה וכשבאתי לצאת החל לרדת גשם שוטף שלא פסק. כעבור כמה זמן אני והספרנית איבדנו את הסבלנות ו... נו... אתה יודע, חגגנו כל הלילה".
"זה לא טוב אבל לא נורא", ענה הכומר, "אם זו מעידה חד פעמית האל ואני סולחים לך".
"אז זהו, שלא...", אומר האיש, "לפני שבועיים הלכתי להסתפר בערב וכשבאתי לצאת מהמספרה החל לרדת גשם שוטף. כשהגשם לא פסק איבדתי את הסבלנות ואני והסַפַר... התחלנו לחגוג עד הבוקר. נו אתה יודע..."
"אוי", נאנח הכומר, "אם גם את זה ניסית רק פעם אחת אז האל ואני סולחים לך".
"יש עוד משהו..." ממשיך האיש, "לפני שבוע עזרתי לשכנה לתקן את התריס שלא נסגר בלילה וכשבאתי לחזור הביתה החל לרדת גשם ו... נו אתה יודע... עד הבוקר".
הכומר שותק.
כיסה האיש את פניו בידיו והחל לבכות, "מה עלי לעשות עכשיו אבי ?"
"מה עליך לעשות ???" צרח הכומר, "עליך להסתלק מכאן מיד ! לפני שיתחיל לרדת גשם !!!"
רז78{מלאך שחור}
לפני 10 שנים • 11 בינו׳ 2014

מהי דילמה?

רז78{מלאך שחור} • 11 בינו׳ 2014
סטודנט צעיר שואל את הפרופסור שלו לאנגלית מהי ההגדרה המדויקת של המילה "דילמה"?

עונה לו הפרופסור...הדרך הטובה ביותר לענות, היא לשאול את השאלה הבאה:

"דמיין לעצמך שאתה שוכב במיטה גדולה ואישה יפה וערומה שוכבת בצד אחד שלך...

בצד השני של המיטה שוכב בחור גיי וחמוד...

עכשיו, למי מהם אתה הולך להפנות את הגב שלך?"
cיגי
לפני 10 שנים • 13 בינו׳ 2014

תערוכה חקלאית

cיגי • 13 בינו׳ 2014
אשתי ואני הלכנו לבקר בתערוכה חקלאית כשהגענו לחלק של פרי ההרבעה ,
ראינו שלט ובו היה כתוב " פר זה מרביע 70 פעם בשנה . אשתי דחפה לי מרפק בצלעות ": ממממממ 70 פעם בשנה , יש לך מה ללמוד...... " .
עברנו לפר השני , שם היה שלט ועליו היה כתוב : " פר זה מרביע 150 פעמים בשנה " . שוב קיבלתי מרפק לצלעות : " מממממממ 150 פעם בשנה , זה יותר מפעמיים בשבוע ...." . הבלגתי ......
כשהגענו לפר השלישי היה שלט : " פר זה מרביע 365 פעמים בשנה .
אשתי דחפה לי אגרוף בצלעות : " 365 פעמים בשנה !!!!! זה פעם ביום , באמת יש לך מה ללמוד ...." .
כאן כבר התעצבנתי , הסתובבתי אליה הסתכלתי לה ישר בעיניים ואמרתי : " אולי תשאלי אותו אם בכל פעם הוא שוכב עם אותה פרה ??????????????????"
cיגי
לפני 10 שנים • 13 בינו׳ 2014

השיניים של אשתו

cיגי • 13 בינו׳ 2014
רב זקן הגיע לבית הכנסת בשבת, והיה אמור לדרוש את הדרשה הקבועה שלו לאחר התפילה. עם סיומה, הקהל מחכה אך הרב לא עולה לדרוש. ניגש אליו הגבאי ושואל אותו מדוע הוא לא קם. הרב מסמן לו על פיו, ולוחש לו ששכח את שינייו בבית. הגבאי מיהר לביתו והביא לו את שיניו.
הרב החל לדרוש, דיבר ודיבר בלי הפסקה. הקהל כבר איבד סבלנות, כיוון שמיהר ללכת הביתה לחיק המשפחות. בכל זאת, הרב לא הפסיק לדרוש. קם הגבאי ולחש על אוזנו: "מדוע הרב לא מספיק לדבר?"
הרב ענה: "כי הבאת לי את השיניים של אישתי"......
רז78{מלאך שחור}
לפני 10 שנים • 14 בינו׳ 2014

לאמא אחת

רז78{מלאך שחור} • 14 בינו׳ 2014
לאמא אחת היו שלוש בנות בתולות שנישאו בזו אחר זו. היא חששה מהתנסותן המינית הראשונה ולכן השביעה את בנותיה לשלוח לה גלויות מירח הדבש שלהן ולספר לה ברמז איך הן מסתדרות עם הסקס בחיי הנישואין.

הבת הראשונה התחתנה ושלחה גלויה שבה היה כתוב: "קפה מקסוול".

האם הלכה למטבח והוציאה את קופסת הקפה של מקסוול מהארון, על העטיפה היה כתוב:"טוב עד הטיפה האחרונה..." האם הסמיקה אבל שמחה מאד בשביל בתה.

הבת השנייה שלחה גלויה מירח הדבש שבה היה כתוב: "סיגרים מהוואנה".

האם הלכה לקופסת הסיגרים של האבא וראתה שכתוב שם: "ארוכים במיוחד, עבים במיוחד..." שוב חשה מבוכה, אך שמחה שבתה נהנית מכל ס"מ...

הבת השלישית התחתנה, נסעה לירח דבש ולא שלחה גלויה במשך שבועיים. האם דאגה מאד, עבר עוד שבוע ועדיין לא הגיע דבר... לאחר חודש ימים הגיעה גלויה שבה היה כתוב:"נתיבי אוויר בריטיש איירווייס".

האם דפדפה בעיתון וחפשה את הפרסומת של בריטיש איירווייס. כשמצאה וקראה, כמעט התעלפה. היה כתוב שם: "שלוש פעמים ביום, שבעה ימים בשבוע בכל הכוונים ״
cיגי
לפני 10 שנים • 15 בינו׳ 2014

צייר מחונן

cיגי • 15 בינו׳ 2014
בילי הנער לא היה תלמיד חכם במיוחד, אבל צייר מחונן. מכל רחבי הארץ הגיעו אנשים לבית הוריו, בבקשה שיצייר פורטרטים שלהם.
יום אחד עצרה לימוזינה ליד הבית. אשה יפהפיה לבושה מעיל פרווה ארוך שאלה אם בילי יהיה מוכן לצייר אותה בעירום. היא היתה מוכנה אפילו לשלם לו עשרת אלפים דולר עבור המשימה.
בילי היה נבוך. זו היתה הפעם הראשונה שמישהו ביקש ממנו דבר כזה. הוא ביקש להתייעץ עם אמו בטרם ישיב.
בילי רץ הביתה וכעבור דקה חזר מחוייך: "בסדר גברתי", אמר, "אמא הסכימה. אני אצייר אותך בעירום. אבל אני אהיה חייב להישאר רק עם גרביים, כדי שיהיה לי במה לנגב את המכחול"...