בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טכניקת ה-Fist: נייר עמדה

ראובן
לפני 17 שנים • 16 באוק׳ 2006

טכניקת ה-Fist: נייר עמדה

ראובן • 16 באוק׳ 2006
ראיתי שישנם התוהים על הצורך והמהות בכתיבה בפורומים. לדעתי, פורומים במיטבם הם אפיק לשיתוף במידע, עבור אנשים בעלי תחום עניין משותף. לפיכך, אבקש את דעותיכם, נסיונכם ועמדתכם לגבי טכניקת הפיסט (החדרת אגרוף) וה-פיסטינג (החדרת מספר רב של אצבעות וחלק מכף היד). לאחרונה עלה נושא זה במספר שיחות ואף בפורומים השונים. אני מצרף כאן ציטוטים ולינקים לדברים שכתבתי בנושא. הדברים האמורים נוגעים לאקט עצמו, אולם לא לאימון הנחוץ להגעה ליכולת הכלה זו. כאמור, אבקש לקרוא ולדעת מהי עמדתכם.

להלן ציטוטים ולינקים:

1) פיסט כטכניקה להבאת השפחה לספייס:

"לחובבי האקסטרים, ניתן לגרום לספייס עמוק באמצעות פיסט.
הכי טוב לשלב בין החדרת האגרוף לנרתיק והנעתו בתנועות 8,
לבין ליקוק מתחשב של הדגדגן. לאחר תום סדרת האורגזמות הבלתי
נמנעת, יש להשאיר את האגרוף בתוך הנרתיק לפחות למשך חצי שעה.
בזמן הזה, תתחולל סדרת רעידות פוסט-אורגזמית מעיפה במיוחד."

הטקסט השלם מצוי בלינק: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16213

2) פיסט כטכניקה לגרימת האורגזמה הנשית המושלמת:

"לאמיצות שביניכן, שגם מוכנות לוותר על קצת אגו כדי לזכות בגמירה המושלמת:
ליקוק כפי האמור קודם, תוך החדרת ארבע-חמש אצבעות (מה שנקרא פיסטינג),
ולא - זה לא הורס את גמישות הנרתיק. ההפך הוא הנכון. היתרון בגמירה כזו הוא
תחושה של שרירי הנרתיק המנסים להתכווץ אך אינם מסוגלים מפאת ההדיקות.
אם מחדירים את כף היד פנימה כולה (פיסט), ניתן לבצע תנועות שמינייה שמימיות
תוך עיסוי נקודת ה-ג'י עם הפרק התחתון של האגודל. גמירה שכזו תלווה ברעידות
ארוכות ולעתים גם השפרצה (במיוחד אם מוציאים את כף היד בבת-אחת לאחר הגמירה,
אבל אני מניח שזה משהו שלא כל גבר יעז לעשות, לא כל שכן עבד )"

הטקסט השלם מצוי בלינק (עמוד 11):
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16266&postdays=0&postorder=asc&start=100

כאמור, דעות ורשמים יתקבלו בברכה, בעד ונגד, כמו גם טכניקות נוספות. בהמשך, אם יהיה בכך עניין, והמידע שיצטבר כאן לא יספיק, אפרסם פוסט נוסף הנוגע לאופן האימון והדרכים הנאותות, לדעתי, לביצוע אקט חדירה כזה.
llulu​(נשלטת)

fisting and feasting

llulu​(נשלטת) • 16 באוק׳ 2006
הכל התחיל עם המאהבת הלסבית שלי הראשונה

בהאדר זיין גבר, היא התחילה להשתמש בעצבאותיה וחדירתה לנרתיק שלי שאף ליותר ויותר עצבאות פנימה, עד שהיד הקטנה שלה כולה ניכנסה במלואה בתוכי.
בהתחלה, זאות היתה הפתעה לשתינו, קפנו לרגע עד התעוררה לה ניצוץ בעיינים וסובבה את ידה בנרתיק.
כמובן, הייתי על ארבע ובכל סיבוב ידה, התחלתי לאבד הכרה מרוב הנאה.
באורגזמה הזאת, ראיתי ירוק מכוח העונג

מאז, פיסט הוא אחד הפייבוריט שלי עם גברים במיוחד. היד פנימה ומבט בעינינו בזמן החדירה העמוקה הזאות מהבה בשבילי מומנטיים ארוטיים ואורגזמיים במיוחד

מומלץ בכל תנוחה
ראובן

אפשר גם מאחור

ראובן • 16 באוק׳ 2006
פייה בשלשלאות יקרה,

כמובן שניתן לבצע גם פיסט אנאלי,
אולם עלי לשאול אותך שאלות מקדימות:

האם מדובר בפיסט לאשה או גבר (יש הבדל בטכניקת האימון),
והאם מדובר בתחת המאומן בחדירות למיניהן, מה שנקרא תחת חכם icon_smile.gif

עני, ואוכל לענות על שאלתך,
או להפנות אותך לגורמים המתאימים...

ראובן
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 16 באוק׳ 2006
ראובן אתה מוזמן לתת תשובה לכל אחת מהאפשרויות לעיל... icon_cool.gif

אני יכולה להעיד על פיסט לישבן גברי (מנוייש) וגאוני (על משקל ה'חכם' שלך):
האימון הראשוני היה בשימוש באצבעות ונוזל סיכה סיליקוני.
לאחר שלב ההגמשה ל-3 אצבעות האימון הורחב לשימוש בפלאג אנאלי בינוני (של דוק ג'ונסון הכי מומלץ), לזמנים הולכים ומתארכים, עד שהיתה תחושת נוחות (יחסית) בהליכה וישיבה ואפילו שינה איתו.
השלב הבא היה אימון עם פלאג גדול (כנ":ל).
בשלב הזה פיסט אפשרי ללא כאב רב (תחושת אי נוחות ראשונית קיימת) כיוון שהשריר כבר גמיש מאוד.

לא לוותר על חוקן והתנקות מעמיקה,
ולא למהר. עדיף להשקיע בזה עוד כמה ימי אימון מאשר לגרום לכאב טוראומטי שלא לומר נזק ממשי לשריר הטבעתי.

קשה באימונים, קל בפיסט icon_lol.gif
קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 17 באוק׳ 2006

מזכיר לי ...

קליבר​(שולט) • 17 באוק׳ 2006
Queencie כתב/ה:

גולני , גולני שלי .. ( ברוח הימים האלה , יחי גדוד 51 !!!)
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: מזכיר לי ...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 באוק׳ 2006
קליבר כתב/ה:
Queencie כתב/ה:

גולני , גולני שלי .. ( ברוח הימים האלה , יחי גדוד 51 !!!)

אתה רומז לנו שגדוד 51 מזכיר לך פיסטינג אנאלי?
icon_twisted.gif

ולגבי כל סוגי הפיסטינג - הם דורשים הרבה אמון ותקשורת, הרבה סבלנות וסובלנות.
הפעלה של כוח כנגד ההתנגדות של השרירים הטבעתים החזקים הללו פירושה כאב, וכאב מגביר את ההתכווצות שלהם - והתעקשות לחדור מול כל אלו פירושה נזק קשה, בצורת קרעים בשרירים ורקמות חיבור ופציעות פנימיות ברקמה הרירית.

החיפזון מהשטן...
נילי ונילי

ולינקים חביבים

נילי ונילי • 17 באוק׳ 2006
לפני כמה זמן הייתי בסדנא על שפיכה נשית.
כשלושים ומשהו נשים מול מרצה מופרעת אחת והיה סוריאליסטי לגמרי.
הסדנא הכי טובה שהייתי בה בחיים.

בכל מקרה,

במהלך הסדנא התגלה כי יש מי שחושב/ת/ים/ות שפיסטינג הוא התהליך בו אתה מחדיר באחת את אגרופך הקפוץ לתוך הכוס הבלתי חושד של הפרטנרית שמולך ונוחת עליה כרעם ביום בהיר.

.
WRONG!!!

יש שלבים לפיסטינג,
יש דרך לעשות זה את נכון,
והכי חשוב- לא מתחילים באגרוף קפוץ אף פעם.
אף פעם.
אף פעם.
ואין מספיק דרכים להביע כמה זה חשוב.

לפיכך חיש קל התבצעו שתי הדגמות של פיסטינג לייב בעזרת מתנדביםות מהקהל.
(אפילו אני קיבלתי תפקיד התנדבותי פעיל: להחזיק לה מראה מול הכוס.)
(הסדנא הכי טובה שהייתי בה בחיים, כבר אמרתי?)

לטובת עכברי האינטרנט, נסתפק בלינק אינפורמטיבי (ואפילו יש תמונות)-

http://bitchingandmoaning.org/archives/2005/04/fisting.php

~גזור ושמור~

FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 17 שנים • 18 באוק׳ 2006

Re: אפשר גם מאחור

ראובן כתב/ה:
פייה בשלשלאות יקרה,

כמובן שניתן לבצע גם פיסט אנאלי,
אולם עלי לשאול אותך שאלות מקדימות:

האם מדובר בפיסט לאשה או גבר (יש הבדל בטכניקת האימון),
והאם מדובר בתחת המאומן בחדירות למיניהן, מה שנקרא תחת חכם icon_smile.gif

עני, ואוכל לענות על שאלתך,
או להפנות אותך לגורמים המתאימים...

ראובן

מדובר בפיסט לגבר
שספג כבר כמה אצבעות
זה הופך אותו לתחת עם השכלה יסודית או תיכונית?
איך הופכים אותו לאקדמאי?
icon_twisted.gif
ראובן
לפני 17 שנים • 19 באוק׳ 2006

טו-דום, טו-דום, טו-דום

ראובן • 19 באוק׳ 2006
פייה בשלשלאות,

על מנת לקדם את התחת הנ''ל, יש לנקוט מספר צעדים, אותם אמנה מיד. אבקש לשים לב להארתו של דאן-קאפ: מתינות ואורך רוח הינם חשובים מאוד, אם את רוצה שהתחת ירכוש תואר של מוסד אקדמי מוכר, ולא משהו בסגנון אוניברסיטת לטביה.

הצעדים הנחוצים:

1. רכישת מיכל גדול של ID GEL, מהסוג הקלאסי (על בסיס מים, ללא חומרי טעם/צבע/סיליקון), ושימוש נדיב בג'ל הזה בכל השלבים. (להשגה בכל חנות סקס המכבדת את עצמה, ואני מוכן להמליץ, אם תרצי).

2. שיוף קפדני של הציפורניים, להחלקה ועיגול (עדיף גם לגזור, האמת, ובטח לא עם ציפורניים מלאכותיות/אפליקציות). יש לשקול שימוש בכפפות לטקס חד-פעמיות - להשגה בכל רשתות הפארם.

3. שימוש בטכניקה של החדרת מספר אצבעות צמודות, פתיחתן וסיבובן בפנים (נא לקחת את הזמן, לפחות חצי שעה לכל הרצאה, ולגוון בתנועות).

4. הענקת עונג מיני בזמן ההרחבה (על מנת לגרום לתחת להבין את הקשר בין הרחבה לבין עונג. זה מאוד מקדם ומרפה את העניינים).

5. הוספת אצבעות בפתאומיות (אך בעדינות) בעת הגמירה (למשל לעבור משלוש אצבעות לחמש, בתנועה אחת חלקה, תוך שימוש בשתי הידיים. הסיבה לכך היא שהגוף לומד בקצב מזורז, מבחינת חישה עצבית, בעת אורגזמה).

6. השארת האצבעות/כלי ההרחבה בפנים, גם לאחר הגמירה (שוב - זה זמן למידה מהירה של הגוף, בגלל כל האנדורפינים והדופאמין שרצים במערכת).

7. לדבר על זה איתו הרבה, לפני, אחרי ותוך כדי. לדבר איתו גם בגובה העיניים וגם לא - לחקור היכן הוא המקום הנפשי המועיל ביותר להרפיה וההכלה - האם כשותף אמיץ לגילוי, או כצעצוע לגחמותיך.

8. שימוש בטכניקות הרפיה לפני כל הרצאה (אקט הרחבה). גם כאן עדיף לנסות טכניקות שונות ומגוונות, על מנת למצוא את המועילה ביותר: עיסוי, צפייה בקומדיה, מדיטציה קולית, הצלפות, שתיית יין או חשיש, (למרות שכעקרון תמיד עדיף צלול), שימוש במשלשלים, חוקן, אלחוש זמני עם קרח, זרמי חשמל (אם יש לך ידע ומכשור). יש גם לבדוק גם את הזמנים הטובים ביותר במהלך היום לביצוע אימונים שכאלה (מבחינת שעה, עייפות/עירנות וכו').

9. הרחבה מתמשכת באמצעות פלאג, בקטרים הולכים וגדלים, לאורך פרקי זמן קצובים במהלך היום (לא יותר מכמה שעות, בבקשה, כדי לא לגרום למערכת הלם העלול להיות מלווה בעצירות זמנית).

10. לאחר התקדמות יחסית, לנסות להחדיר, בעדינות, את בסיס ארבע האצבעות. לקחת את הזמן עם זה, וכשזה כבר הצליח מספר פעמים, להוסיף חלק מהאגודל, ואז שוב - תנועות ישרות, תנועות סיבוביות, לאט, המון ג'ל ולהוסיף תוך כדי, ויום בהיר אחד, זה פשוט יקרה - כף ידך תחליק ותשאב פנימה. תני ליד להיות שם, ולתחת לפעום ולהתרגש סביבה, והזכירי לבחור לנשום (חשוב מאוד, כי בלי חמצן, כל הגוף מתכווץ).

ואז, לאחר כל השקידה הזו (העשויה להימשך פרק זמן הנע בין שלושה שבועות למספר חודשים), זו תהיה זכותך הטבעית לאגרף את כף ידך בתוכו, לאט לאט, עד שתתהדק. אם את רוצה להיות טובה ומרושעת בו זמנית, הדקי את אגרופך בתוכו במקצב של הלמות הלב - טו-דום, טו-דום, טו-דום icon_smile.gif

בהצלחה,
ראובן