בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיון לפינוק המלכה

נשלטת לשעבר​(נשלטת){משוייכת}
לפני 17 שנים • 22 באוק׳ 2006

רעיון לפינוק המלכה

שלום לכולם.
אני צריכה את עזרתכם דחוף
השבוע אני הולכת למלכה שלי אחרי שחודש וחצי לא ראיתי אותה ואני נורא מיתגעגעת אליה . ואני רוצה רעיון מקורי אך לענג אותה פיזי. בבקשה תעזרו לי בעצות
אשמח לקבל מימכם רעיונות מקוריות.
תודה שימרית
דומיתדומינית בכנועה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 באוק׳ 2006

אני רואה שאני הראשונה כאן....

מסאג טוב תמיד מתקבל בברכה.... בעיקר אם היא אוהבת פינוקים אבל תשקיעי במסג לא חמש דקות ולהתקדם למקומות האסטרטגיים גם דברי מאכל שהיא אוהבת.... ובעיקר ליזום אנחנו אוהבות שאתן יוזמות דברים.
נשלטת לשעבר​(נשלטת){משוייכת}

Re: אני רואה שאני הראשונה כאן....

[quote="דומיתדומינית בכנועה"]מסאג טוב תמיד מתקבל בברכה.... בעיקר אם היא אוהבת פינוקים אבל תשקיעי במסג לא חמש דקות ולהתקדם למקומות האסטרטגיים גם דברי מאכל שהיא אוהבת.... ובעיקר ליזום אנחנו אוהבות שאתן יוזמות דברים.[/quot
e]זו הבעיה שלי היא בליזום תפרטי לי בבקשה משהוא מקורי שיענג אותה
תודה לך יום טוב\
דומיתדומינית בכנועה​(שולטת)

אז תתעלי על עצמך

וצריך לטפל בבעיה שלך... באמת תתעלי על עצמך, תראי לה שאת כן מסוגלת תפתיעי אותה. תשימי בצד את הביישנות הרי זה מה שאת רוצה טיפים.... קיבלת טיפ תייסמי אותו או שאת רוצה שאני יגיע לעשות את זה במקומך?
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 23 באוק׳ 2006
אמרי לה מראש שאת רוצה להפתיע אותה ושאת מבקשת שהיא תזרום איתך.
נסי ליצור אווירה בבית, לבנות תפאורה לסיפור שידליק אותה.
לדוגמה:
ארגני לה ערב בסגנון סיפורי אלף לילה ולילה... צעיפים שתלויים, מיטה מרופדת בכריות, נרות, מוזיקה שקטה, אוכל טעים שתגישי לה כשאת לבושה בלבוש מינימאלי שמגרה את הדמיון. בזמן שהיא אוכלת לטפי את רגליה ושרתי אותה (עיסוי בזמן האוכל יכול להרגיז), מלאי לה אמבט חם מלא בשמנים, עסי אותה...
משם יש לי הרגשה שהיא כבר תקח את ההובלה.

ובהצלחה.
Belisana​(שולטת)

מממ..

Belisana​(שולטת) • 23 באוק׳ 2006
גם אני בכיוון של אמבטיה מיוחדת, רק שבמקום שמנים, מלאי לה אותה בעשרות עלי ורדים בצבע בורדו עז. סבני לה את הגב, סרקי לה את השיער, נגבי כל חלק בגופה ואז בעדינות בקשי ממנה להצטרף אלייך לחדר השינה ותרדי לה עד דלא ידע:icon_smile.gif נדמה לי שאין דומית שתעמוד בפני הפינוק הזה בלי להתחרמן אנושות.
צייתנית עלל​(אחרת)
לפני 17 שנים • 24 באוק׳ 2006

תגובה

צייתנית עלל​(אחרת) • 24 באוק׳ 2006
שימרית אני יודעת מי המלכה שלך ויש לי רק דבר אחד להגיד לך אם תגיעי לסנדרה חבל על זמנך וזה לא איום כלל וכלל לא היא שלי ורק שלי תזהרי שהידיים שלך בטעות לא יגעו בה.
כן אני יכולה להיות גם אמסטפית כשצריך שומרת על מה ששלי.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 24 באוק׳ 2006

Re: תגובה

צייתנית עלל כתב/ה:
שימרית אני יודעת מי המלכה שלך ויש לי רק דבר אחד להגיד לך אם תגיעי לסנדרה חבל על זמנך וזה לא איום כלל וכלל לא היא שלי ורק שלי תזהרי שהידיים שלך בטעות לא יגעו בה.
כן אני יכולה להיות גם אמסטפית כשצריך שומרת על מה ששלי.

icon_lol.gif

ממש עולם (הלבשה)תחתון(נה).
הכוכב​(אחר)
לפני 17 שנים • 25 באוק׳ 2006

איזה יופי

הכוכב​(אחר) • 25 באוק׳ 2006
הצייתנית היתעוררה
בוקר טוב