צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה רכה

Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 באוק׳ 2006

מלכה רכה

Madame T​(שולטת) • 23 באוק׳ 2006
שולטות יקרות, עד כמה אתן 'מרשות לעצמכן' לגלות רוך כלפי העבד שלכן - חיבוקים, ליטופים, נשיקות, גם במהלך סשן נאמר ולא רק כ'אפטר קייר'? ... האם זה נראה לכן כאות ל'חולשה' מצידכן, מפחית במשהו מהשליטה שלכן, מהדרך שבה העבד שלכן רואה אתכן הנשים החזקות, הדומיננטיות, ה'קשוחות'?
איך אתם הנשלטים רואים גילויי רוך מצד השולטת, לצד ההצלפות, החדירות, הקשירות וכן הלאה?...
האם אתם מקבלים אותם בברכה, או שזה גורע בעיניכם מעוצמת השליטה?
אשמח לשמוע את תגובותיכם.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 23 באוק׳ 2006
אני אוהבת את הניגודיות הזו שבין הרוך והעדינות לבין הקשיחות והכאב. משלבת את זה המון. וכמה שהקשר יותר מעמיק, ככה זה יותר אינטנסיבי לשני הכיוונים....
העדינות והרוך מחדדים את הכאב והקשיחות ולהפך... icon_cool.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 באוק׳ 2006
חושבת כמו קווינסי.
זה תלוי בסשן ובנשלט, לפעמים אני ארצה יותר דיסטאנס, בכל בכל מקרה אני אוהבת ללטף את העבד ביחוד להרגיש את הישבן בוער אחרי הצלפות icon_smile.gif

זה גם כיף להצליף בהם הרבה ולהכאיב ואז כשהם על הרצפה לתת להם להניח את הראש על הברכיים ופשוט להעריץ אותך הערצה שקטה.. ללטף להם את הפנים בעדינות ולראות אותם נמסים למגעך..
זה קסם בעיניי icon_smile.gif

מה גם שהרבה אנשים- שולטים ונשלטות- אוהבים סשנים אירוטיים עם הרבה מגע ביניהם ( לא חייב להיות מיני בוטה)
sssssss
sssssss • 23 באוק׳ 2006
אני תופס את העולם הבדסמי כולו בשתי מילים: "מתוק ומרושע". אפשר לפרש את צמד המילים הללו לכמה כיוונים והנושא שכאן הוא אחד מהם.
אין כל פסול במלכה שמלטפת בין לבין. אני ממש לא רואה קשר לחולשה כלשהי מצד הדומינה כשהיא עושה את זה. אני רואה בזה מעין "אמירת תודה" לגוף שמוטל לפניה ומרשה לה לעשות בו כרצונה (ואנא תבינו את המשפט הזה נכון). קשה לי לתאר במילים את ההרגשה ואת החשיבות של ליטוף או נשיקה בין לבין וכמה זה יכול לענג ולצמרר גוף כואב...
בעיניי, לא רק שזאת לא חולשה מצד הדומינה זאת מעלה שלא תסולא בפז.
Morticia
Morticia • 23 באוק׳ 2006
מממ... טוב... זו שאלה שיש לה יותר מתשובה אחת.
די תלוי בעומק המשתתפים ובסגנון השליטה המדובר.

אני מניחה שבסשנים של S&M חייבים להיות ליטופים בין הצלפה להצלפה ודומית חייבת לתת אותם.
אבל זה לא ממש התחום שלי...

את שואלת איך זה נראה מנקודת מבטי?
ובכן, אני תמיד אומרת שאחד השיעורים הקשים שסאב צריך לעבור בחייו הוא היכולת לקבל.
כי דומית לא שווה לא נותנת.
אני כדומית יכולה להפיק הרבה הנאה מנתינה.
גם כאב הוא נתינה בעצם, לא?

אני חושבת ששליטה אמיתית היא דווקא בחום וברוך.
החלקים הקשים יותר, האגרסיבים יותר, המתעללים יותר... הם מחיר שיש לשלם כדי לזכות להיות עם גבירה מופלאה עמה יש לך אהבה.
גם בסקס, אישה יכולה להיות דומית לכל דבר וזה לא סותר חום ומגע גוף אנושי...
להיפך.

אני גם מאמינה ששליטה אינה נמצאת בקשירה אלא בשחרור.

בסופו של יום כולנו צריכים לאהוב ולהיות נאהבים, כולנו זקוקים לחום אנושי, לכתף, לחבר/ה טוב/ה.
על פי משנתי אחד הדברים הנפלאים שדומית יכולה לתת לסאב הם שחרור וחופש.
מהכבלים שלו.

אבל אני, את יודעת, מאמינה גדולה בשליטה טובה.
כל האכזריות המעושה הזו לא מדברת אלי.
כמובן, שלפעמים, החיים מאלצים אותנו להיות קצת אכזריים
ומי שדבק לאמת, יוצא שולט.

אבל המטרה תמיד טובה ובטח שאני אלטף את הסאב שלי.
מה זתומרת? תנאי הכרחי ובל יעבור להיותו סאב שלי הוא אהבה.

ואני באמת מאמינה גדולה שאין שקר חזק מן האמת ואין רשע חזק מן הצדק.
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 26 באוק׳ 2006
אני מודה לכן, קווינסי, כחולית ומורטישה על התגובות, שמאד מתאימות לתחושה שלי. אני מאד אוהבת את הניגודים האלה בין משהו רך וקשה (לא, לא מה שאתן חושבות.... icon_wink.gif ) מבחינה מנטלית כמו גם מבחינה פיזית - למשל שילוב של חום וקור (שעווה וקרח). את הרגע של מתן הכאב והליטוף והחיבוק שבאים אחריו. החילופין האלה הם מה שעושים את הבדס"מ ליפה בעיני.
נענש, אהבתי את ההגדרה שלך של העולם ה"מתוק והמרושע"... ושמחה לדעת שבעיניך גילויי חיבה ורוך של השולטת כלפי העבד שלה אינם נתפסים כעמדת חולשה שלה, אלא מתקבלים בברכה... מצא חן בעיני איך תיארת את התחושה שלך ובהחלט הבנתי את האמירה שלך: "אני רואה בזה מעין "אמירת תודה" לגוף שמוטל לפניה ומרשה לה לעשות בו כרצונה".

אשמח לשמוע תגובות נוספות של נשלטים וכן של שולטות כמובן. תודה.
כלבלבון עירוני
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני • 26 באוק׳ 2006
icon_smile.gif תלוי בנשלט ובשולטת.
יש לי כמה מכרים בבדס"מ ואני חושב שהרצון לרוך או לחיבה קיים במרבית המקרים אבל יש לי מכר, טיפוס דומיננטי מאוד בחיים, עשיר מאוד ובעל עמדה, שיודע שאני בבדס"מ, וסיפר על כמה סשנים שלו.

הוא הלך בקביעות למלכה צעירה בתשלום, הגשים כמה פנטזיות שלו ותמיד סיים את הסשן כשהמלכה בתשלום קרה ומרוחקת.

בפעם האחרונה, כששאלתי מה קורה עם המלכה בתשלום, אמר באנחה שהיא ראתה שהוא לקוח קבוע והתחילה להתעניין ולגלות רוך כלפיו והוא חושב אם להחליף אותה.

אני לא יודע אם הדרישה שלו היא בגלל שיש לו בת זוג וונילית קבועה בבית, שמעניקה לו את כל הרוך והחיבה שהוא צריך, או בגלל שיכולה להיות אינטראקציה מיוחדת עם מלכות בתשלום שאי אפשר להגיע אליה עם מלכות אחרות.
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 28 באוק׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 28 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני כתב/ה:
יש לי כמה מכרים בבדס"מ ואני חושב שהרצון לרוך או לחיבה קיים במרבית המקרים אבל יש לי מכר, טיפוס דומיננטי מאוד בחיים, עשיר מאוד ובעל עמדה, שיודע שאני בבדס"מ, וסיפר על כמה סשנים שלו.

הוא הלך בקביעות למלכה צעירה בתשלום, הגשים כמה פנטזיות שלו ותמיד סיים את הסשן כשהמלכה בתשלום קרה ומרוחקת.

בפעם האחרונה, כששאלתי מה קורה עם המלכה בתשלום, אמר באנחה שהיא ראתה שהוא לקוח קבוע והתחילה להתעניין ולגלות רוך כלפיו והוא חושב אם להחליף אותה.

אני לא יודע אם הדרישה שלו היא בגלל שיש לו בת זוג וונילית קבועה בבית, שמעניקה לו את כל הרוך והחיבה שהוא צריך, או בגלל שיכולה להיות אינטראקציה מיוחדת עם מלכות בתשלום שאי אפשר להגיע אליה עם מלכות אחרות.

לא יודעת איך זה אצל מלכות בתשלום, יתכן ששם אותו אדם מנתק את עצמו רגשית לחלוטין מהסיבות שלו. גם מדובר במקרה זה בסוג של 'שירות' שמוענק לו מעת לעת ולא בקשר רציף ואינטימי עם שולטת. בכל אופן, לי אישית, נראה שסשן שהוא רק קר ומרוחק, גם מותיר בלב הצדדים תחושה של קור וריחוק, ואולי זה מה שאנשים מסויימים מעדיפים. כל אחד והסגנון שלו.
כלבלבון עירוני
כלבלבון עירוני • 28 באוק׳ 2006
Madame T כתב/ה:
כלבלבון עירוני כתב/ה:

לא יודעת איך זה אצל מלכות בתשלום, יתכן ששם אותו אדם מנתק את עצמו רגשית לחלוטין מהסיבות שלו. גם מדובר במקרה זה בסוג של 'שירות' שמוענק לו מעת לעת ולא בקשר רציף ואינטימי עם שולטת. בכל אופן, לי אישית, נראה שסשן שהוא רק קר ומרוחק, גם מותיר בלב הצדדים תחושה של קור וריחוק, ואולי זה מה שאנשים מסויימים מעדיפים. כל אחד והסגנון שלו.

אני חושב ששמת את האצבע על הנקודה כשכתבת שיש ניתוק מסויים בסשן קר ומרוחק וזה כנראה הצורך של אותו מכר.
המכר לא רוצה לראות את האדם שקיים אצל אותה אישה צעירה, שהיא מלכה בתשלום, כי הראייה שלה כאדם תקלקל את הפנטזיה.
בת זוגו הוונילית היא האדם שהוא מכיר בקשר אינטימי.
אני, שלא מכיר את האישה הצעירה, התעניינתי אם טוב לה ואם הבחירה שלה נובעת מקשיים והוא פטר הכל ב"היא מרוויחה הרבה מאוד כסף ולא צריך לדאוג לה."

אני חושב שלפני החלטה של אישה להיות קרה ואכזרית, כשהיא בעצמה מרגישה אחרת, היא צריכה לבדוק אם הנשלט שלה רואה אותה כאדם.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
כלבלבון עירוני כתב/ה:

אני חושב ששמת את האצבע על הנקודה כשכתבת שיש ניתוק מסויים בסשן קר ומרוחק וזה כנראה הצורך של אותו מכר.
המכר לא רוצה לראות את האדם שקיים אצל אותה אישה צעירה, שהיא מלכה בתשלום, כי הראייה שלה כאדם תקלקל את הפנטזיה.
בת זוגו הוונילית היא האדם שהוא מכיר בקשר אינטימי.
אני, שלא מכיר את האישה הצעירה, התעניינתי אם טוב לה ואם הבחירה שלה נובעת מקשיים והוא פטר הכל ב"היא מרוויחה הרבה מאוד כסף ולא צריך לדאוג לה."

אני חושב שלפני החלטה של אישה להיות קרה ואכזרית, כשהיא בעצמה מרגישה אחרת, היא צריכה לבדוק אם הנשלט שלה רואה אותה כאדם.

אני חושבת שזה מעבר ל'החלטה' שלה אם להיות קרה ואכזרית כשהיא מרגישה אחרת, זה מנוגד לטבע ולאופי שלה ולא משהו שרצוי לעשות אותו. אחרת זה הופך את כל הענין למלאכותי לגמרי. ולהפוך למעין 'בובה', שמגשימה פנטזיה של ריחוק ונוקשות לסאב, זה בוודאי לא משהו שאני אישית הייתי רוצה לעשות.