בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייה של שפחה

לב כחול
לפני 17 שנים • 1 בנוב׳ 2006

חייה של שפחה

לב כחול • 1 בנוב׳ 2006
"...את תהיי השפחה שלי תשרתי אותי תכיני לי קפה תכיני לי את האמבטיה
תסבני אותי תנקי אותי תעשי בשבילי כל עבודה.
אני אוכל את האוכל שאת תכייני, את תאכלי למטה מקערה.
אני אשן במיטה את תשני עם סדין על הריצפה לפעמים גם במיטה אבל בצד של רגלי
ורק אם יבוא לי לפעמים תשכבי לידי ונראה ביחד סרט טוב.
כשאני צופה בסרט את תהיי ההדום לרגלי...."
ככה המשיך תאור יחסי השליטה שתאר לי אחד הדומים שיצרתי איתו קשר.
וזה אחרי שאותו דום ידע שאני סטודנטית לומדת מקצוע קשה ביותר מבלה שעות רבות בלימודים וחוזרת הביתה די עייפה מכל היום.
אני דוקא ציפיתי לשמוע ממנו שכשאני אחזור הוא ישמח להכין לי אוכל לעזור לי לנוח מכל יום הלימודים הקשה שלי.
מה דעתכם אני צודקת במחשבה שלי ואולי דוקא חיי השפחה שהוא הציג לי פה הם בעצם החיים היפים והנכונים?
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 1 בנוב׳ 2006
אלה יחסי השליטה שהוא רוצה.
את כנראה צריכה יחסים אחרים שיתאימו יותר למה שקורה בחיים שלך כרגע.
המחשבה שלך נכונה לגבייך.

"החיים היפים והנכונים" - זה תאור סובייקטיבי
עבור כל אדם יש משהו אחר שהוא נכון ויפה.
Toxic Princess
Toxic Princess • 1 בנוב׳ 2006
תראי, אני גם כן לא רואה את זה ככה..
ז"א.. יש בזה משהו, וזה כן "יחסי השליטה האידיאליים" כביכול. אבל רק כביכול.

את פשוט צריכה מישהו ששניכם תסכימו על האלמנטים הבדסמים שיהיו בחייכם.

אל תכנסי למערכת יחסים שמראש את יודעת שלא מתאימה לך.
x4u​(שולט)
x4u​(שולט) • 1 בנוב׳ 2006
[fade]
האיש מציג את רצונו .אם לקבל ? זו החלטה רק שלך .
אבל אם קיבלת אחרי שהבהיר מראש . תצטכי לשלם את המחיר .או לחזור אחורה
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 1 בנוב׳ 2006
לי נראה שאחרי רבע שעה של סרט, יתחיל לכאוב לך הגב.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 1 בנוב׳ 2006
רגע, ברשימת מכולת שלו גם היה מה הוא נותן?

לא שחס וחלילה אני בעד משא ומתן אבל דחילק, לפחות עם כל העשייה הזאת שייתן גם איזה תשלום בדרך. מצחיק איך אנשים בוחרים לתאר שליטה. מצחיק.
בוגדנית קטנטנה

בוגדנית מתמרדת!

בוגדנית קטנטנה • 1 בנוב׳ 2006
חברה שלי, אם את רוצה שהגבר שלך יכין לך אוכל כשאת חוזרת הביתה, אז אני לא בטוחה שאת בפורם הנכון....

אבל אם בכל זאת לא הלכת לאיבוד אז...
הילד (או כמו שהוא קורא לעצמו ה"אדון") החליט שאת תהיי השפחה שלו.
רגע רגע רגע!
את מוכנה בכלל להיות שפחה? ואולי בגלל התזמון בחיים או דברים אחרים את בכלל לא רוצה להיות שפחה? אולי יותר מתאימה לך שליטה מנטאלית בלבד?

ואם הוא לא מבין את הצרכים שלך, הוא לא מבין אותך.
ואם הוא לא מבין אותך, את לא צריכה אותו... באמת.
לא, אני לא מנסה להמריד פה סאביות. אבל יש כאן מבחר כל כך גדול! לכי על הטוב ביותר! מגיע לך לא?
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)

Re: בוגדנית מתמרדת!

בוגדנית קטנטנה כתב/ה:
חברה שלי, אם את רוצה שהגבר שלך יכין לך אוכל כשאת חוזרת הביתה, אז אני לא בטוחה שאת בפורם הנכון....

המאסטר שלי דואג להכין לי ארוחות ערב משובחות לפחות פעמיים בשבוע.
וכן אם הוא יודע שיש לי לימודים הוא דואג שאלמד, ואם יש לי שאלות הוא בעיות הוא דואג לעזור לי.

אז אל תשללי, הכל תלוי ביחסים בין בני הזוג ומה שטוב לשניהם. אין סיבה שמאסטר לא ידאג לשפחתו אחרי יום קשה. ואין שום פרדוקס בכך שהמאסטר שלך מפנק אותך לפעמים.
בוגדנית קטנטנה

Re: בוגדנית מתמרדת!

בוגדנית קטנטנה • 1 בנוב׳ 2006
ילדה אסור ילדה מותר כתב/ה:
בוגדנית קטנטנה כתב/ה:

המאסטר שלי דואג להכין לי ארוחות ערב משובחות לפחות פעמיים בשבוע.
וכן אם הוא יודע שיש לי לימודים הוא דואג שאלמד, ואם יש לי שאלות הוא בעיות הוא דואג לעזור לי.

אז אל תשללי, הכל תלוי ביחסים בין בני הזוג ומה שטוב לשניהם. אין סיבה שמאסטר לא ידאג לשפחתו אחרי יום קשה. ואין שום פרדוקס בכך שהמאסטר שלך מפנק אותך לפעמים.

צודקת, את לגמרי צודקת.
וגם המאסטר שלי יהיה ככה! (עם כמה שיפורים...)
prometheus​(שולט)
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006
prometheus​(שולט) • 2 בנוב׳ 2006
מה זה החרטה הזה?
גילוי מרעיש! מאסטר גם צריך לדאוג לשפחתו ולא רק לקבל ממנה icon_eek.gif (יש על זה כבר פטנט?)
מה שהוא תאר לך זה לא יחסי שליטה, זה פשוט ניצול.
כל אדם צריך את הפינה שלו להרגע לפעמים, את לא מכשיר חשמלי שמסתפק בבטריות.
בכל קשר שהוא גם צריכה להיות לך האפשרות לשיחה בגובהה העינים, את אולי מוכנה להשאיר לו את ההחלטה הסופית אבל צריך להיות משקל גם לדעות ולרצונות שלך.
עצוב שאדם שמתיימר להיות שולט לא מבין את זה, ועצוב שאת לוקחת את זה כאפשרות מעשית.
בכלל אני מציע לך להפסיק לפנות לקהילה ולפורומים כדי לקבל תשובות לשאלות של "אתם חושבים שזה יהיה טוב בשבילי?", את יודעת מה יעשה לך טוב ואם מה שהוא תאר לא יעשה לך טוב לדעתך אין שום סיבה שתלכי איתו.
אולי לא כאן המקום לחפש גבר שיבשל לך (למרות שאני אישית נהנה לבשל לפעמים, ואז חסר לסאבית שאין לי שלא תאכל מזה), אבל בהחלט הגיוני שתציבי כתנאי לקשר את זה שיהיה לך זמן להשקיע בלימודים וקצת זמן לעצמך (וכמובן גם זמן בשבילו).
באופן כללי את צריכה להחליט מה באמת חשוב לך, אם כל מה שאת רוצה זה להתמסר ואת מוכנה לוותר על חיים משל עצמך אז תני את עצמך למישהו (לא את כולך בבת אחת) ותני לו להחליט בשבילך מה וכמה תלמדי וכמה תשקיעי בו. אם חשוב לך לנהל את החיים של עצמך ואת מוכנה להתפשר על הקשר אז שימי קודם כל את הלימודים ותחפשי מישהו שמוכן לקבל אותך רק בחללים הפנויים שנשארים לך. הכי הגיוני זה שתמצאי פשרה בין שניהם.