בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדי אשכנזי והבדסמ - זה קורה עכשיו

האמפרי
לפני 17 שנים • 1 בנוב׳ 2006
האמפרי • 1 בנוב׳ 2006
צפיתי.

אם אני אגיד שהיה "מכה" זה יתאים? (כאילו מכה כזה? מכות כאילו כזה?).

זה היה רע מכל זוית אפשרית שיכולה להיות (כןןןן. גם מהזוית הזאת).
איך לעזאזל מוחקים עכשיו את האימה מהזכרון?
שוטרת*

לא מבינה.

שוטרת* • 1 בנוב׳ 2006
אני יודעת שזו תוכנית בידור , מודעת לעובדה שעדי (הגאון ההומוריסטי, שאני אישית נורא אוהבת) לא הגיעה לדאנג'ן על מנת לחקור את יסודות הבדס"מ, אבל באמת...
עד שיש במה, ודיי נרחבת,
עד שיש הזדמנות להכניס, בין "עדי - ואני חושב שזה שקראתי לך כך נותן לך לגיטימציה להצליף בי" לבין "מרגע זה את שפחה", קצת מילים כמו 'התמסרות', להזכיר כמה עמוק ואמיתי ועוצמתי ומלא רגשות זה יכול להיות , לתת קצת הכרה נכונה לתחום ולאנשים שחיים אותו, במקום זה להתחיל לקשקש על SSC?
רוצים שיתפסו את התחום קצת יותר ברצינות
רוצים שיתנו לאנשים שחווים בדס"מ קצת יותר חופש ביטוי
שלא יבטלו מצעדים
שלא יסגרו רדיו
שלא יתנהגו אל בדס"מים כאל חריגים /פריקים /ביזארים
ועד שיש הזדמנות ובמה - מתנהגים כמו פריקים , ילדותיים , ביזאריים ומגוחכים.

חבל שזו המראה שמשקפת.
חבל שעוד גל של ונילים סקרנים שמבינים כעת שבדס"מ זה באמת גנון של "תצליפי בי ועופי על 4", הולכים להציף את הדאנג'ן.
אותי זה מצער.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 1 בנוב׳ 2006
השליטה כתב/ה:
אני פשוט התפקעתי מצחוק ונהנתי מכל שנייה icon_smile.gif

לדעתי, עדי היתה אחלה מלכה, הצליפה ב-009 בטבעיות רבה, חילקה לו פקודות, הובילה אותו על ארבע, מה לא....
רק דבר אחד היא לא אהבה, שהוא התהפך עליה פתאום והפך אותה לשפחה icon_cool.gif
Madame T​(שולטת)

Re: לא מבינה.

שוטרת* כתב/ה:
אני יודעת שזו תוכנית בידור , מודעת לעובדה שעדי (הגאון ההומוריסטי, שאני אישית נורא אוהבת) לא הגיעה לדאנג'ן על מנת לחקור את יסודות הבדס"מ, אבל באמת...
עד שיש במה, ודיי נרחבת,
עד שיש הזדמנות להכניס, בין "עדי - ואני חושב שזה שקראתי לך כך נותן לך לגיטימציה להצליף בי" לבין "מרגע זה את שפחה", קצת מילים כמו 'התמסרות', להזכיר כמה עמוק ואמיתי ועוצמתי ומלא רגשות זה יכול להיות , לתת קצת הכרה נכונה לתחום ולאנשים שחיים אותו, במקום זה להתחיל לקשקש על SSC?
רוצים שיתפסו את התחום קצת יותר ברצינות
רוצים שיתנו לאנשים שחווים בדס"מ קצת יותר חופש ביטוי
שלא יבטלו מצעדים
שלא יסגרו רדיו
שלא יתנהגו אל בדס"מים כאל חריגים /פריקים /ביזארים
ועד שיש הזדמנות ובמה - מתנהגים כמו פריקים , ילדותיים , ביזאריים ומגוחכים.

חבל שזו המראה שמשקפת.
חבל שעוד גל של ונילים סקרנים שמבינים כעת שבדס"מ זה באמת גנון של "תצליפי בי ועופי על 4", הולכים להציף את הדאנג'ן.
אותי זה מצער.

שוטרת, ברמה העקרונית את צודקת בהחלט, אבל אי אפשר לצפות מתכנית בידור ועוד בסגנון של עדי אשכנזי שתהפוך לתכנית 'רצינית' על בדס"מ. אם שמת לב, בכל שאר הקטעים גם לא היה יחס 'רציני'. אם זה ב'סקס פתוח' או בפאב הלסביות ומה לא.
זאת תכנית בידור ותו לא וכך יש להתייחס אליה.
שוטרת*
שוטרת* • 1 בנוב׳ 2006
כמו שכתבתי, אני מודעת לזה שזו תוכנית בידור, אבל אני אומרת שכן היה מקום להכניס מהדלת האחורית , מה שנקרא , את קצה קצהו של היסודות עליהם עומד קשר בדס"מי <ולא , אני לא מתכוונת לSSC וסייף וורד!>.
ואת לא ראית את הלסביות הולכות ועושות צחוק ממי שהן , לא. הן התייחסו לעצמן ברצינות וכך סחפו אותה גם (או שלא , לא רלוונטי) , הן נאמנות לעצמן.
לכן העולם הרבה יותר פתוח לקהילה ההומו-לסבית .
אי אפשר לדרוש שיכבדו אותנו , אם אנחנו לא מכבדים את עצמנו.
האמפרי
האמפרי • 1 בנוב׳ 2006
שוטרת* כתב/ה:
כמו שכתבתי, אני מודעת לזה שזו תוכנית בידור, אבל אני אומרת שכן היה מקום להכניס מהדלת האחורית , מה שנקרא , את קצה קצהו של היסודות עליהם עומד קשר בדס"מי <ולא , אני לא מתכוונת לSSC וסייף וורד!>.
ואת לא ראית את הלסביות הולכות ועושות צחוק ממי שהן , לא. הן התייחסו לעצמן ברצינות וכך סחפו אותה גם (או שלא , לא רלוונטי) , הן נאמנות לעצמן.

בינגו !
Madame T​(שולטת)
שוטרת* כתב/ה:

אמרתי בתגובתי הקודמת שברמה העקרונית את צודקת. אני לא מכירה אישית את 009 . אני לא יודעת מי בחר בו דווקא ומי החליט איך להדגים ולהראות את הקטעים הבסד"סמיים, מה לומר או לא לומר. אני לא מעבירה כרגע ביקורת לא חיובית ולא שלילית עליו או על מי שבחר להציג את הדברים כך ולא אחרת. נכון שגם דרך תכנית בידור אפשר להעביר מסר כזה או אחר לציבור הרחב ואולי היה מקום לעשות את זה בדרך אחרת. בכל אופן, עדין יש לשמור על הפרופורציה ולהבין שזו תכנית בידור סטירית (מוצלחת פחות או יותר) ולא לייחס לה חשיבות מעבר למה שיש לה.