סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו, אתן באמת רעות?

מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 2 בספט׳ 2003

תגידו, אתן באמת רעות?

מוש​(נשלט){k} • 2 בספט׳ 2003
באחת השיחות שלי עם המלכה שלי היא אמרה משהו בסגנון "כל הרוע הזה שאני מוציאה עליך" מייד קפצתי כנשוך "מה רוע? מה פתאום רוע? אם אני מסכים ונהנה מזה אז זה לא רוע..."
ואחרי זה חשבתי על זה, וחשבתי על זה עוד, וזה סיבך לי לגמרי את הראש (מייד אני אסביר למה) ולכן החלטתי לסבך בזה גם הראש שלכם.
הרבה לפני שהיא הפכה למלכה שלי היא היתה האישה שלי, אישה שבה הייתי מאוהב עד עמקי נשמתי, אז וגם היום. הסיבה הגדולה ביותר שגרמה לי להתאהב בה היתה הטוב לב שלה. היא אדם נקי, טוב, אכפתי, רגיש ודואג. אין לה יכולת להיות רעה לאף אחד - זה פשוט לא קיים בה.
ובכל זאת איך מסבירים את זה?
אם אני מנסה לחשוב על זה באופן תיאורתי לרגע, ומוציא החוצה את הצד הנשלט מן המשוואה, אני נשאר אם השולטים - נשים/גברים שמבצעים מעשים קשים, אכזריים, כואבים באנשים אחרים. לאורך זמן הם חייבים לאהוב את זה אחרת לא היו עושים את זה. אז נכון, יש להם לגיטימיות מן הצד השני אבל עדיין אין דרך להנות ממעשים כאלה אלא אם כן אתה אדם אכזר ורע.
זאת התאוריה - והיא מתנגשת לגמרי לא רק אם המלכה שלי אלא אם עוד מספר מלכות שקראתי את דבריהן כאן, את תגובותיהן ואת תחושותיהן. אז איך מסבירים את זה? אני שואל אתכן המלכות אם כי כולם מוזמנים לספק את דעתם המלומדה. אך יש לי בקשה אחת - תשובות אמיתיות וכנות ולא התייפיפות נפש, העניין הזה מטריד אותי באמת...
מלכה מלקה​(אחרת)

מושקה (:

מלכה מלקה​(אחרת) • 2 בספט׳ 2003
אל תיהיה מוטרד
נראה לי שהתשובה ( לפחות בעיני ) היא די פשוטה
אנשים הם יצורים מורכבים
כמו שיש המון סאבים שחזקים בחיי היום יום שלהם ויעשו דברים שאיש לא יאמין עליהם בדלתיים סגורות ( או בפארק הלאומי .. )
גם מלכות יכולות להיות נשים טובות , אכפתיות ורגישות
אני אישית מרגישה שלאט לאט העניין הזה דווקא מתחיל לסגור לי קצוות שהיו לי בעייתים במשך שנים -
קיצוניות של רוך וקושי
מאמינה שאני אדם טוב ובמקביל כל עוד זה לא סבל אמיתי לשם סבל אז אני מאד נהנית .
בטוחה שאם אצא מסאשן , מפגש או לא משנה מה בידיעה שפגעתי באמת - שעשיתי משהו שהכאיב , הזיק , עשה נזק נפשי או גופני למי שהיה בשליטתי , אני אצא בהרגשה רעה וקשה שתרדוף אותי זמן רב .
ושוב אני חוזרת לתחילת ההודעה - אנשים הם יצורים מורכבים
שיכולים להיות מגוונים ובעלי כמה פני אישיות .
ככל שיודעים לחבר את הדברים אז הכל ניהיה מאוזן לכדי אישיות יפה אחת
עזרתי ?
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 2 בספט׳ 2003
ובכן מלקה לא ממש...
להגיד שאנשים הם מורכבים זה קל אבל אני לא מאמין שזאב וכבש יכולים לחיות בכזאת קלות בתוך בן אדם אחד. אני לא מדבר על תדמית חיצונית או משחקים כלפי חוץ, אני מדבר על הגרעין הפנימי, על האמת שנמצאת בתוך תוכך. כתבת שאת מאמינה שאת אדם טוב ובאותה נשימה שאת נהנת לגרום לאנשים סבל. הסתירה הזאת - עליה אני מדבר...
מלכה מלקה​(אחרת)

נהנית מההנאה הדואלית

מלכה מלקה​(אחרת) • 2 בספט׳ 2003
יש בי צד כזה וצד כזה
אני דווקא שוב מדגישה שהם לאט לאט הולכים ונשלמים לשלם אחד
אצלי אישית זה יושב יופי
ודווקא מאד נחמד לי להיות אדם ישר, טוב , עם ערכים ועקרונות
ואנ ילא נהנית מסבל לשם סבל
נהנית מלמתוח גבולות עד לקצה ובעיקר עוד מטר אחד אחרי
זה לא נוגד את זה שאני יכולה להיות נחמדה, רכה , נעימה ...
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 2 בספט׳ 2003
כל הכבוד לך מלכה מלקה,פשוט מושלם,ההפרדה שעשית ואיך שאת רואה את העיניין,גם אני מאמין בזה,יושר,כנות ואמינות לפני הכל הם ה-א' ב' שלי וחשוב שיהיו של כל אחד,אם לא זה אז לא שווה כלום,קשר כזה יהיה תמיד לא אמיתי.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 2 בספט׳ 2003
חחחחח....... גדול !!!!!

.
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 3 בספט׳ 2003
מוש​(נשלט){k} • 3 בספט׳ 2003
שאלתי שאלה רצינית, חבל שאלה סוג התגובות שקיבלתי.
כנראה שאני אצטרך למצוא תשובות בעצמי...
רויטל
לפני 20 שנים • 3 בספט׳ 2003
רויטל • 3 בספט׳ 2003
מוש יקירי
אני כל כך מבינה אותך, ואת מה שאתה מנסה להבין
הלוואי והיתה לי תשובה לספק לך, כי אז הייתי מספקת תשובה לעצמי
אני שואלת את עצמי הרבה פעמים את אותה שאלה
פעם קראתי שמישהו כתב כאן.: " כשאני קורא את השירים העצובים, כל כך בא לי לחבק לנשק ומצד שני כל ההצלפות מסביב, איך אפשר בכלל להבין את זה?"

בדיוק איך אפשר להבין את כל האהבה הגדולה והעצומה ובמקביל את כל הרוע (במילה החיובית של המילה) יחד? לא מסתדר לי..אולי המוח האנשוי שלי עדין לא נותן לי להבין את משמעות הבדסנ באמת